Cytaty ze stron świadków Jehowy

Z księga gości strony witnessa. [ Źrodło ]

 

Autor

Cytat

Komentarz

[email protected] Fajna stron. Wiem, że internet pisze same bzdury o Świadkach Jehowy. Dlatego się cieszę kiedy trafiam na stornę, która pisze o nas prawdę. To ludzie a nie Internet piszą wspomniane ''bzdury''
[email protected] No czesc, Stronka milusia, linki tez ok. Az miło znaleźć coś takiego wśród tylu bzdur jakie o nas piszą, ciekawe czy ktoś z tych ludzi był choć raz na zebraniu ???????? Zapewniam, że ''ktoś z tych ludzi'' był na zebraniu i to w dodatku nie jeden raz.
[email protected] Kochani, dziękuję za wpisy. Wyjaśniam, iż nie mam zamiaru postępować wbrew zaleceniom zboru podanym na łamach NSK. Strona ta, to całkowicie prywatne przedsięwzięcie. Ma ułatwić dotarcie do autoryzowanych serwisów Towarzystwa i obudzić zainteresowanie tematyką biblijną i sprawami duchowymi. Nie będę tu zamieszczać materiałów o działalności lub wierzeniach Świadków Jehowy. Na oficjalnej stronie Towarzystwa Strażnica podano wiarogodne wiadomości dostępne dla każdego.

Ta strona to tylko pomoc, coś w rodzaju listu wysłanego do osób zainteresowanych z informacją o oficjalnym adresie internetowym Świadków Jehowy.

Autor strony sypie głowę popiołem i zapewnia o swojej lojalności. Pokazuje także właściwy cel strony: znaleźć kolejnego chętnego na zostanie świadkiem Jehowy.

,,wiarygodne wiadomości'' - to już reklamowy slogan:)))

hadoram.hoga.pl Strona jest ok . Potrzebne są strony świadków Jehowy wśród tylu śmieci . Bez komentarza.

BROOKLYN