Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Grypa :) ¦wiñska :)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • P³eæ:Male

Napisano 2009-11-12, godz. 17:19

Doniesiono mi, i¿ nadarzyn porozsy³a³ listy, w których zaleca³ czêste mycie r±k :) Co¿ za troska...... Mo¿e i dobrze, przecie¿ na zamkniête umys³y wyznawców sekty apele wykszta³conej czê¶ci spo³eczeñstwa o mycie rak nie zadzia³aj±.... wiêc ca³e szczê¶cie ¿e guru rzek³ ze swojego tronu do maluczkich i¿ maj± myæ r±czki :)
nie potrafi³am uwierzyæ.......

#2 [db]

[db]

    o¶wiecony

  • Cz³onkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-11-12, godz. 21:57

Doniesiono mi, iż nadarzyn porozsyłał listy, w których zalecał częste mycie rąk :) Coż za troska...... Może i dobrze, przecież na zamknięte umysły wyznawców sekty apele wykształconej części społeczeństwa o mycie rak nie zadziałają.... więc całe szczęście że guru rzekł ze swojego tronu do maluczkich iż mają myć rączki :)

To i tak nieźle. Zjednoczony front kreacjonistyczno-antyszczepionkowo-homeopatyczno-jaszczurowo-vegański głosi wszem i wobec, że groźniejsze od grypy są szczepionki. Z dwojga złego wolę późne bo późne ale jednak nawoływanie do mycia rąk.

U¿ytkownik [db] edytowa³ ten post 2009-11-12, godz. 21:57

[db]

#3 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Cz³onkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • P³eæ:Not Telling

Napisano 2009-11-13, godz. 17:26

Mo¿e i dobrze, przecie¿ na zamkniête umys³y wyznawców sekty apele wykszta³conej czê¶ci spo³eczeñstwa o mycie rak nie zadzia³aj±.... wiêc ca³e szczê¶cie ¿e guru rzek³ ze swojego tronu do maluczkich i¿ maj± myæ r±czki :)


Okropna jeste¶ <_<
BTW zdziwi³aby¶ siê jakie to fleje i zamkniête umys³y z tych wykszta³conych ludzi mog± byæ

#4 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • P³eæ:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2009-11-13, godz. 21:20

Na potrzeby dyskusji o szczepionkach i sprawach pokrewnych mamy już na forum odpowiedni wątek i tam zapraszam: link

Wracając do listu, o którym wspomniała qwerty – bardziej by mnie ciekawiło, czy wprowadzono również jakieś szczególne zalecenia dotyczące wyruszania do służby na terenach w pobliżu granicy z Ukrainą.
.jb




U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci, 0 anonimowych