Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika AFFENI

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez AFFENI (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-03-04 )


Sort by                Order  

#98666 "Farsa sądownicza Ś.J.

Napisano przez AFFENI on 2008-08-11, godz. 11:01 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Dla mnie oczywiste jest to, że religia Świadków Jehowy to oferta marketingowa. Została ona złożona przez amerykańskiego wydawcę i jest wypuszczana w kolejnych modyfikacjach na rynku określonych odbiorców. Jest to oferta wyprofilowana, ukształtowana by trafiła do określonego nabywcy. Gdyby nie było tego konsumenta nie było by oferty.

stasiu nie strasz mnie ,co ty poczniesz gdy starsi w R.dowiedzą sie po co ty przyłazisz na zebrania?o czym tak lojalnie wypisujesz na tym forum.żal mi ciebie z drugiej strony że na starosc zbaraniałeś jak ten baran na skalniaku.a propos,te wasze wypociny nic nie znacza ,Organizacja i tak wzrasta,tylko was w niej nie ma. ;)



#98643 "Farsa sądownicza Ś.J.

Napisano przez AFFENI on 2008-08-10, godz. 21:59 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Takie dwie prywatne wiadomości otrzymał gambit.
Zapraszam Cię do jawności o mnie. Ujawnij też swój Nick, ‘’ ŚJ nie ukrywają się pod korcem, lecz wysoko na świeczniku aby świecić wszystkim’’.(Mat.5:14-15) Z Twej rady bym się leczył, wynika głęboka troska o me zdrowie. Dziękuje. Z drugiej strony nazywanie mnie świnią, psem i głupim, stawia Cię w niekorzystnej sytuacji, o czym możesz się dowiedzieć gdy przeczytasz List Judy 9 wers. Dobrze by było skonfrontować zarzuty. Zacznijmy od tych błędów w pisowni . U Ciebie zaznaczyłem na czerwono i naliczyłem ich 29. Dobrze? Następnie podaj jakiś mój post i powiadom na forum który wybrałeś. Dobrze by było, gdybyś zapoznał się dokładnie z tematem ,,Farsa sądownicza” i podał co tam jest niezgodne z Biblią i literaturą ŚJ. , a następnie powiadomił czy można oczekiwać - kiedy zajdzie potrzeba – bronić się przed całym zborem?
-- gambit

;) No tak , jestem analfabetą i mam wyprany mózg z powodu psychomanipulacji...... :P dobrze ,że znalazłam to zacne forum,teraz to już normalnie takiego klocka mam przed oczami ,że szok.ANTYCHRYSCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ.To forum to enklawa sprawiedliwosci .Nie pozdrawiam dziadostwa.



#98338 Ludzie przewrotni są odrazą dla Pana

Napisano przez AFFENI on 2008-08-05, godz. 20:07 w Tematyka ogólna

A lekcje już odrobiłeś?

Przeciez są :unsure: wakacje!



#97779 Ludzie przewrotni są odrazą dla Pana

Napisano przez AFFENI on 2008-07-28, godz. 14:32 w Tematyka ogólna

:rolleyes: ludzie!wezcie może dodatkowe etaty w pracy,będziecie mądrzejsi i bogatsi..........a tak strzelacie prostactwem jak woznica z bata udając znawców reguł postępowania :P JEHOWAśmieje sie z takich ja wy!