Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika hard defector

Odnotowano 47 pozycji dodanych przez hard defector (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#98132 Diakonat stały w Kościele w Polsce

Napisano przez hard defector on 2008-08-02, godz. 15:45 w Ogólne

http://www.onet.tv/3...,0,0,wideo.html



#86343 Media o ŚJ w kontekście tematu końca świata

Napisano przez hard defector on 2008-03-21, godz. 17:01 w Nowości z kraju i zagranicy

Jak to ściągnąć na dysk?



#86265 Media o ŚJ w kontekście tematu końca świata

Napisano przez hard defector on 2008-03-19, godz. 20:25 w Nowości z kraju i zagranicy

http://www.onet.tv/3...,0,0,wideo.html



#85994 „Tajemniczy doktor R” byłym ŚJ.?

Napisano przez hard defector on 2008-03-14, godz. 11:28 w Nowości z kraju i zagranicy

To ze przyjezdzalo 'wielu swiadkow' oznacza ze jest on SJ?


Nie, to jest jedynie dodatkowa informacja. Wielu exŚJ z którymi rozmawiałem znało go osobiście niektórych wprowadzał do „prawdy”.



#85977 „Tajemniczy doktor R” byłym ŚJ.?

Napisano przez hard defector on 2008-03-13, godz. 18:02 w Nowości z kraju i zagranicy

Skad masz takie informacje?



Tak więc informacja jest 100%. Do ośrodków doktora Władka przyjeżdżało wielu Świadków Jehowy z całego kraju.

Informacje pochodzą od byłych świadków z którymi rozmawiałem.



#85937 „Tajemniczy doktor R” byłym ŚJ.?

Napisano przez hard defector on 2008-03-12, godz. 20:44 w Nowości z kraju i zagranicy

"Tajemnica 40. piętra: co łączy Kaczmarka, Krauzego i Leppera?
Janusz Kaczmarek ostrzegł Andrzeja Leppera przed przygotowywaną wobec niego prowokacją CBA, bo gdyby ówczesny minister rolnictwa znalazł się pod lupą prokuratury, wówczas na światło dzienne wyszłyby związki Kaczmarka z Ryszardem Krauze - wynika z dziennikarskiego śledztwa TVN i "Newsweeka".
Janusz Kaczmarek, były szef MSWiA, został zatrzymany w sierpniu ubiegłego roku. Prokuratura zarzucała mu, że uprzedził on Andrzeja Leppera o szykowanej w Ministerstwie Rolnictwa prowokacji CBA. Dowodem przeciw Kaczmarkowi miały być zapisy z kamer hotelu Mariott w Warszawie. W hotelu Kaczmarek miał się spotkać z Ryszardem Krauze. To od niego Lepper miał się dowiedzieć o akcji CBA. Dziennikarze TVN i "Newsweeka" przeprowadzili własne śledztwo, chcąc poznać motywy działania Kaczmarka.

Spotkania w gabinecie lekarskim

Dziennikarskie śledztwo doprowadziło reporterów do tajemniczego doktora R., który znał się z Ryszardem Krauze. Gabinet doktora R. odwiedzał także Janusz Kaczmarek.

Według byłego pracownika doktora R., właściciel prywatnego centrum medycyny biologicznej zamknął swoje gabinety - na Mazurach, w Warszawie i Gdyni - i wyjechał z Polski do Rosji. W rozmowie z dziennikarzami Kaczmarek przyznaje się do znajomości z doktorem R.

Inny były pracownik gdyńskiego gabinetu doktora R. powiedział dziennikarzom, że w doktor R. w gabinecie nie bywał. - Pan Kaczmarek, pan Krauze, jego żona przychodzili tu w odstępach półgodzinnych. Wiem, bo ich znałem. Mieli klucze, sami wchodzili - mówił anonimowy rozmówca.

Janusz Kaczmarek miał opowiedzieć dziennikarzom o swojej przyjaźni z doktorem R., ale zmienił zdanie i zapowiedział, że nie będzie się wypowiadał publicznie na ten temat.

Kaczmarek, Krauze i Jankowski

Dziennikarze zwracają uwagę, że w Gdyni swoje kariery zaczynali i Kaczmarek, i Krauze. Gdy Kaczmarek był prokuratorem apelacyjnym, w Gdyni wybuchła afera wydawnictwa Stella Maris. Miało ono być pralnią brudnych pieniędzy, a prokuratorzy chcieli wyjaśnić jego związki z należącą do Krazuego firmą. Już wtedy Kaczmarek i Krauze widywali się potajemnie w gabinecie doktora R.

Prokom Investments SA wydał oświadczenie w tej sprawie

Tymczasem Kaczmarek utrzymuje, że nie znał Krazuego, a - jak napisał w niedawno wydanej książce - poznał go na festiwalu filmowym. Przedstawił ich sobie Marek Biernacki, który powiedział w reportażu, że "panowie się przywitali, ale miałem wrażenie, że się znali".

Dziennikarze zapytali księdza Henryka Jankowskiego o to, co wie o tej sprawie. Prałat powiedział, że zapoznał Andrzeje Leppera na jego prośbę z Ryszardem Krauze. Andrzej Lepper konsekwentnie zaprzecza.

Według dziennikarzy w momencie, gdy Lepper przeprowadza akcje wysypywania zboża z wagonów, pojawia się Lech Woszczerowicz. To on miał ostrzec Leppera przed akcją CBA.

Dziennikarze odtwarzają wydarzenie poprzedzające nieudaną prowokację CBA wobec Leppera. Według nich Kaczmarek dowiedział się od Ziobry o planowanej akcji. Wiedział, że jeśli Lepper wpadnie, to może on złożyć zeznania na temat relacji Krauzego z Kaczmarkiem. Zdecydował się ostrzec Leppera.

Na oficjalną wypowiedź w programie Janusz Kaczmarek się nie zgodził."


http://wiadomosci.on...ppera,item.html

PS. Na 90 % tajemniczym doktorem R jest były ŚJ ("pomazaniec"). Z tego co udało mi się ustalić odszedł z organizacji mniej więcej 2000 rok. Może jest tu ktoś z Rybna i wie coś więcej na ten temat?



#82620 Transkrypcja fonetyczna - wymowa terminów obcojęzycznych (głównie angielskich)

Napisano przez hard defector on 2008-01-12, godz. 08:47 w Tematyka ogólna

silentlambs

Bill Bowen

Dirtclod

The Independent



#82451 Transkrypcja fonetyczna - wymowa terminów obcojęzycznych (głównie angielskich)

Napisano przez hard defector on 2008-01-07, godz. 20:39 w Tematyka ogólna

Nie wiem jak jest w waszym przypadku ale dla mnie osobiście w mojej działalności apologetycznej przydała by się znajomość poprawnej wymowy (niekiedy też znaczenia) przynajmniej niektórych często używanych słów angielskich (imion, tytułów publikacji itp.). Stąd prośba na początek o transkrypcję poniższych wyrazów:


Watchtower Library

Ewart Chitty

Leo K. Greenlees


c.d.n.



#79675 Super sekta, kto się zapisuje?

Napisano przez hard defector on 2007-11-18, godz. 13:25 w Humor

Wpisowe 4000 zł - podróż na miejsce gratis:)


I jak teraz takich z tamtąd wyciągnąć? Wrzucić przez te otwory wentylacyjne jakieś ulotki czy jak?
Sam nie wiem. Taka pierwsza myśl. :rolleyes:



#79606 NSK - dostepna w sieci

Napisano przez hard defector on 2007-11-16, godz. 21:33 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

NSK grudzien 2007 juz jest: link



W rubryce ogłoszenia: „Publikacje do rozpowszechniania (…).W styczniu: starsze 192-stronicowe książki, których papier zaczyna żółknąć lub druk robi się wyblakły (…)”
NSK Grudzień 2007



#79446 Achmed - Martwy terrorysta

Napisano przez hard defector on 2007-11-13, godz. 19:22 w Humor

"Achmed - Martwy terrorysta" w wykonaniu brzuchomówcy.


http://pl.youtube.co...h?v=9BV4OGqnuiQ



#79187 Jezus w Chinach

Napisano przez hard defector on 2007-11-09, godz. 11:20 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jestem już po obejrzeniu tego filmu.

Zachęcam do obejrzenia. :)



Jakim programem odtwarzasz ten film? Mam na myśli ten plik Winamp media file? Na Winampie jest u mnie tylko fonia a w oknie obrazu jakieś animacje.



#79184 Jezus w Chinach

Napisano przez hard defector on 2007-11-09, godz. 10:33 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jeszcze nie oglądałem, więc nie wiem, z czym to się je. ;)

Obrazek

Krzyż: Jezus w Chinach



http://video.google....5...h&plindex=0


Film wart obejrzenia. Polecam wszystkim świadkom Jehowy. Może przestaną rozpowszechniać te pierdołki o tym, że to tylko oni głoszą i są za to prześladowani.

PS.W sprawozdaniu rocznym z działalności śJ z 2006 roku nie ma Chin. Czy tam w ogóle zaglądają jehowiccy misjonarze?



#78125 Liczby, prognozy,statystyka...

Napisano przez hard defector on 2007-10-20, godz. 08:20 w Obowiązki teokratyczne

Zanosi się na kolejny spadek ogólnej liczby głosicieli w stosunku do 2006 roku (127 481)

Średnia z 7 miesięcy 2007 wychodzi mi 126 937 tj. 0,5 % spadek ale wiemy ,że w statystyce podanej przez Strażnicę będzie to 0% wzrostu.

Ciekawie też wyglądają liczby po żniwie jakimi z pewnością są dla jehowitów miesiące kongresowe (lipiec) ochrzczono 1093 osoby a ogólny stan głosicieli zmalał w tym czasie o 1413 głosicieli



#77504 Raymond Franz w Poznaniu - Spotkanie

Napisano przez hard defector on 2007-10-05, godz. 11:58 w Nowości z kraju i zagranicy

Witam po dłuższej przerwie.
Odnośnie tematu, czy będzie jakaś telewizja, prasa, radio?Czy ktoś będzie rejestrował audio/video to spotkanie?



#63555 co to jest KSK?

Napisano przez hard defector on 2007-05-20, godz. 06:36 w Obowiązki teokratyczne

' date='2007-05-19 10:55' post='63500']
Kurs Służby Kaznodziejskiej.



http://pl.wikipedia....u..._KrĂłlestwa



#62802 WTS sprzedaje Betel

Napisano przez hard defector on 2007-05-13, godz. 16:09 w Nowości z kraju i zagranicy

A może to już początek końca Strażnicy? Zbiorą kasę i wio w plener :lol:



Jeżeli Strażnica sprzedaje budynek za przykładowe 110 mln dolarów i w to miejsce buduje podobny obiekt (o takiej samej czy przybliżonej powierzchni) to jest to operacja dająca czysty zysk Towarzystwu. Dlaczego? Otóż duży procent kosztów takiej inwestycji stanowią koszty zatrudnienia pracowników (projektantów, murarzy, cieśli, malarzy, zbrojarzy itp.). Może tu leży pies pogrzebany.Podobnie jest z wynajmem stadionów na zgromadzenia.



#62255 Kres religii fałszywej jest bliski!

Napisano przez hard defector on 2007-05-08, godz. 16:42 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

W nawiązaniu do tematu:

http://berea.pol.pl/...res_religii.htm



#53160 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Napisano przez hard defector on 2007-02-24, godz. 07:22 w Szukam kontaktu

Marka Wierzbę gościłem w domu jakieś 6 lat temu, jako nadzorcę obwodu. Obecnie nic nie wiem na jego temat.


A Ty Olo jesteś śJ?



#53134 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Napisano przez hard defector on 2007-02-23, godz. 19:57 w Szukam kontaktu

Aleksander Łasiewicz - nadzorca obwodu lub okręgu
Zdzisław Kamiński - nadzorca obwodu
Jacek Nowak - nadzorca obwodu
Jan Majer - nadzorca obwodu
Marek Wierzba - nadzorca obwodu


Spotkałem ich na swojej drodze życiowej. :)

Czy ktoś zna któregoś z tych panów? Co się z nimi dzieje? Czy wszyscy nadal świadkują?



#52894 "KNOCKING" - DVD

Napisano przez hard defector on 2007-02-21, godz. 19:04 w Nowości z kraju i zagranicy

(z przeniesienia)


Milo wiedziec ze niektorzy ludzi niezwiazani z nami, potrafia obiektywnie spojrzec na nasza religie i docenic jej biblijne wartosci :). Z tego co wiem film mozna sciagnac juz na niektorych torrentach....choc oczywiscie do tego nei zachecam, gdyz jest to lamaniem praw autorskich


Ciekawe jakie były motywy twórców tego dokumentu?

Faktycznie kurczy się obszar zagadnień, które mogłyby się stać tematem filmu dokumentalnego. O amiszach filmy już robiono :D więc czemu nie zabrać się za tematy bardziej kontrowersyjne? Jak widać można nawet dzięki temu zaistnieć.

Poza tym nie od dziś wiadomo, że jest wielu zainteresowanych „obiektywnym” spoglądaniem na to co robicie.
:D

Sa tez prowadzone rozmowy z tworcami filmu w celu wykupienia praw na terenie Rzeczpospolitej i rozpowszechnienia filmu u nas :)

Pozdrawiam


W szkołach? :D



#52178 Opłaty za literaturę

Napisano przez hard defector on 2007-02-14, godz. 18:37 w Obowiązki teokratyczne

Cześć

Mam pytanko:
Jak obecnie wygląda dotowanie literatury. Za moich czasów dawało się w kopercie przy zdawaniu owocu oddzielną pulę na „dzieło królestwa”. Czy dzisiaj jest podobnie?