Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika oskar

Odnotowano 586 pozycji dodanych przez oskar (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-02-05 )



Sort by                Order  

#138225 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-06, godz. 22:01 w Oceń forum

Górnośląski Okręg Przemysłowy???,chyba,ale to musi się wypowiedziec sam zainteresowany,...a raczej brat starszy Iam:) :)


Dzięki caius :)

Faktycznie robić trasę z Kujaw na Śląsk aby wypić browarek
mija się ze zdrowym rozsądkiem..



#139277 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-22, godz. 15:13 w Oceń forum

Dajmy mu jeszcze szansę,taki etap rozwoju i transformacji duchowej może potrwac - w Jego przypadku jeszcze długo - to jest proces długofalowy i metoda małych kroczków,pomoże mu i... kiedyś osiągnie pełnie katharsis.


Narazie jest w fazie walki zaprzeczania faktom i swojej walki wewnętrznej,która burzy Jego zdrowy światopogląd i zdrowy oasąd.


Podziwiam Cię caius za cierpliwość i wyrozumiałość.. :)

Naprawdę..ale ja już wysiadam i kończę polemikę z lamem - :(

To dorosły facet i wie doskonale dokąd zmierza (pożółkłe ze starości
Strażnice, które z nabożeństwem trzyma pod łóżkiem, są jak opium), więc
droga wolna -



#141443 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-12-03, godz. 12:59 w Oceń forum

Idąc tym tokiem rozumowania, wyszło mi,że agencje towarzyskie są złe,ale proponowane usługi mogą być korzystne, więc bywanie w nich jest ok.Porównanie nie jest przypadkowe.


A gdyby był jeszcze rabat dla rencistów, to jak najbardziej... :D

Zmieniono przecinek? A gdzie ty w widziałeś "w greckich rękopisach" widziałeś przecinki?


A jak nazwać twoją praktykę "zmieniania faktów"? Przecinek w wypowiedzi Jezusa, ŚJ zapisali sie do ONZ i inne tego typy rewelacje.


A jak nazwać zapisanie się do biblioteki przedstawiane jako przynależność do ONZ?


A ja mam wrażenie że to ty próbujesz traktować jak debila każdego kto cię słucha bo jeśli ślepo nie wierzy w twoje słowa to zaraz próbujesz go zdyskredytować i obrażasz go i poniżasz. Stosujesz najbardziej perfidne metody psychomanipulacji.


Czy uważasz że każdy będący NGO się zeszmaca? Stali się częścia besti bo zapisali sie do Departament Informacji Publicznej?

Porażająca logika. Czyli jeśli pobieram zasiłek dla bezrobotnych i zapisuję się do urzędu państwowego to jestem częścią "tego systemu rzeczy". Dalej idąc twoją logiką to nie powinienem mieć dowodu osobistego, prawa jazdy, nie powinienem płacić podatków ( no bo to kasa dla rządów tego szatańskiego świata) ORTODOKS to pikuś przy takim myśleniu.


To idąc tym tokiem rozumowania nie mam prawa korzystać z PKP (firma państwowa podlegająca szatańskiemu systemowi) ze służby zdrowia, z ochrony policji itd. ?


Ciekawy sposób myślenia, szkoda tylko że nie realny i żadko spotykany w praktyce. Z prezydentów się wyśmiewa, obraża ich ale dalej mieszka się w tym kraju i korzysta z pracy tych prezydentów i innych polityków.

Nie widzę nic złego w mówieniu prawdy o kimś i nie zrywaniu z nim wszelkich kontaktów np. mogę stwierdzić że właściciel piekarni jest rozpustnikiem a mimo wszystko kupować pieczony przez niego chleb. Podobnie jak mam prawo do krytyki polityków nie wyrzekając się wszelkich kontaktów z państwem gdzie oni działają.


Z tego co piszesz, to widzę lam, że do dobrego "Odstępcy" brakuje Ci
już tylko mały kroczek...Super :)

A już myślałem, że uważasz Organizacje za świętą i namaszczoną olejem..



#139280 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-22, godz. 15:58 w Oceń forum

Cierpliwości to mi też brakuje :) ,tylko wierzę w drugiego Człowieka i wiem,że nie ma niczego bardziej wartościowego jak ... właśnie Człowiek.Oskar te pożółkłe jak okreśiłeś strażnice są jak opium,ale tak samo jak każdy narkotyk w dawkach przekraczających normę mogą byc nie bezpieczne.Widac to po dramatach nie których rodziców naszych Przyjaciół na forum,tylko te dramaty przechodzą Oni sami,kiedy widzą i słyszą Swoich rodziców,mężów i rodzeństwa jak strażnica-opium wypala Ich z miłości i empatii do własnych dzieci,żon,sióstr i braci.:( :( :(



Czasem człowiek roni łzę,jak ... czytam takie dramaty :( :( :(


Wiem caius, że lam też jest Strażnicową ofiarą i ma albo będzie miał
dopiero dramat - tymczasem jednak jest arogancki i zbyt.. (szkoda
słów, bo obiecałem jb. poprawę :) )

Wystarczy wchodząc na to forum, tylko poczytać posty (zupełnie milcząc)
by się zorientować, jaką Prawdę głosi WTS i jak krzywdzi człeka :(



#141236 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-27, godz. 12:54 w Oceń forum

Na prawdę widzisz cos złego w korzystaniu z biblioteki Watykańskiej?

Może też nie powinniśmy kupować ziół O.Grzegorza, piwa ......


Lam...nie ma sprawy :)

Możesz korzystać z biblioteki Watykańskiej, jadać z proboszczem i
korzystać ze szpitali wojskowych czy krwi honorowych dawców na
bazie, której produkują pożyteczne leki i inne frakcje.. :)

Ale po co ta hipokryzja i kłamstwa?

Albo trzymacie z Babilonem i Bestią tego niegodziwego Systemu, albo
nie... Nie ma innej opcji - Proponuję więc spalić na stosie wszystkie
Strażnice i zweryfikować co niektóre poglądy.



#138060 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-04, godz. 22:15 w Oceń forum

Cieszę się że na forum jest miejsce dla wszystkich,większość szuka jeszcze odpowiedzi na pytanie po co tu jesteśmy i któz to sie tak nami zabawia inni już znalezli,różnimy się przemyśleniami,ale pewne jest jedno że jako ludzie wszyscy zasługujemy na lepszy los.

Oskar widać że nie byłes świadkiem i nie rozumiesz że iam znalazł juz odpowiedz i chce "zbawiać",nie badz dla niego taki surowy,bo każdy pogląd istnieje tylko w odniesieniu do innego poglądu,raczej swoimi wypowiedziami staraj sie zatrzymać iama na forum,bo kto będzie stymulował Twoj umysł?;)

A ja jestem szczęśliwa bo już niczego nie szukam..


OK..Kremówko, Ido, Caius :)

Obiecuję poprawę i od dzisiaj tylko się uśmiecham do Lama..

Faktycznie nie byłem nigdy Zniewolony i ciężko mi wczuć się..

Przepraszam i doprawdy chciałbym aby Lam pozostał z nami na forum -



#141230 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-26, godz. 23:44 w Oceń forum

Oskar erudycja bestii wiedzie nawet od biblioteki Aleksandryjskiei i Pergamońskiej tylko Święty Ogień musiał spalic wredno-pogańsko-szatańskie wersety .... musimy uszanowac KRK i WTS bo nie mamy innego wyjścia.


To fakt.. :)

W ogóle nie byłoby sprawy, gdyż WIEDZA jest najważniejsza, lecz
to są konsekwencje nierozważnego szafowania terminem Bestii i Babilonu..



#138931 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-18, godz. 23:54 w Oceń forum

Dyskusja nie ma sensu. Niech każdy idzie swoją drogą a na sądzie ostatecznym każdy przekona się sam co do swoich decyzji..... każdy w końcu sam się dowie.... lub nie ale to i tak już będzie bez znaczenia.....
Żal, że nie można się dogadac już teraz, za zycia...... żal, że dobrzy ludzie nie mogą sobie pomagać, nie mogą rozmawiać bo dzieli ich religia..... żal, że Bóg który "nas stworzył i zna jak nikt inny, dał Pismo świete z którego wynika wszystko i nic..... i że każdy może je sobie dowolnie przekręcić i zinterpretować W JEGO IMIĘ jak tylko chce.......


Masz racje...Czytanie biblii i dyskusje nad jej interpretacją
przypominają grę w szachy - raz bijesz piona ty a raz ja
w zależności od tego kto jest już bardziej zmęczony.

A na koniec wychodzi pat :)



#141223 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-26, godz. 22:44 w Oceń forum

11 październik 2001.

Do wszystkich zainteresowanych.

Ostatnio sekcja d/s organizacji pozarządowych otrzymywała liczne zapytania w sprawie przynależności Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego z siedzibą w Nowym Jorku do Departamentu Informacji Publicznej (DPI). Organizacja ta złożyła wniosek o przystąpienie do DPI w roku 1991 i została przyjęta w roku 1992. Akceptując swoją przynależność do DPI, organizacja zgodziła się akceptować wymagane do tego kryteria, włącznie ze wsparciem i okazywaniem szacunku dla zasad Karty Narodów Zjednoczonych, akceptowaniem zobowiązań i środków jakimi prowadzone są efektywne programy informacyjne w okręgach wyborczych i dla szerokiej publiczności na temat działań ONZ.

W październiku 2001 Strażnica, Towarzystwo Biblijne i Traktatowe zgłosiło wniosek o przerwanie swej przynależności do DPI. Zgodnie z tym wnioskiem, dnia dnia 9 października 2001 podjęła DPI decyzję o wykluczeniu Strażnicy, Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego ze swych szeregów.

Z uszanowaniem
Paul Hoeffel
szef biura prasowego Sekcji
d/s organizacji pozarządowych ONZ



IAM ZAPISALI SIĘ!!!!!!!!


To długo ujeżdżali tą Bestie...heh
Szkoda, że jeszcze nie zapisali się do biblioteki Watykańskiej?
JP II dałby im biały różaniec :D



#137904 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-02, godz. 11:39 w Oceń forum

Iam Ty jak zwykle niczego nie rozumiesz. Próbowałam Ci wyjaśnić, jak bardzo się mylisz wierząc w zasady, które powinny obowiązywać braci a w szczególności komitety sądownicze. Ja przekonałam się osobiście, że ta ufność jest funta kłaków warta. A Ty jesteś taki swojego pewny. Ja nie zrobiłam niczego takiego "strasznego", jak w różnych przykładach na forum można poczytać. Więc Ty też uważaj, bo co Ty robisz na tym forum? Ciebie intryguje odstępstwo!!! Tylko jeszcze tego nie rozumiesz... A się zdziwisz jak i Tobie bracia podziękują. I odwołuj się wtedy. Życzę powodzenia w syzyfowej pracy! :)


[email protected] rozumie i nie jest naiwny :)

Jednak jego misją dziejową (jak sam się wyraził) jest
"napsuć krwi" Odstępcom...he
Jednym słowem łamie boski nakaz szacunku do krwi..a więc
jak może przeżyć Armagedon ? :blink:

Gość wpadł w pułapkę ofsajdową.. :)



#141153 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-25, godz. 14:41 w Oceń forum

Myślisz,że udaje? Bo ja myslę ,że on tego po prostu nie wie. Pewnie też nie wie czym się rożni naród od państwa....

lam nie trafił tu z misją ewangelizacyjną lub żeby się samemu do
czegoś przekonać :)

Powiedział wyrażnie, że jest tu po to, aby "napsuć nam krwi" :D

Mi to akurat nie przeszkadza a wręcz przeciwnie - jest zabawniej :lol:



#138221 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-06, godz. 20:40 w Oceń forum

Ok, oferta przyjęta, dobry b5rowarek nie jest zły. Tylko czy ty jesteś z GOP-u ? Bo jeśli nie to będzie problem.
Inna sprawa - nie jesteś odstępcą bo odstępca to ten kto odstępuje. A skoro nie byłeś ŚJ nie możesz być odstępcą, skoro nie przysięgałeś nie jesteś odszczepieńcom ( Tak to określił mój kolega nie ŚJ)


A co to takiego ten GOP..? :)



#141005 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-23, godz. 00:11 w Oceń forum

Nie mój drogi, ja nie boje się "wujków". Komitet mi nie straszny, juz kiedyś się spotkaliśmy. Wojny ze starszymi prowadziłem okropne, teraz mi wstyd że głupio sie zachowywałem bo kultura i opanowanie powinno cechować chrześcijanina w każdej sytuacji i tego teraz się uczę, mimo że niedawno musiałem jednego starszego strofować. Zrobiłem to poprzez przewodniczącego zboru. Mam nadzieje że skutecznie.
Ja nie jestem ŚJ dla ludzi i z powodu ludzi. Tu jest Jehowa i ja też tu będę i jeśli ktokolwiek mi wykaże błąd posługując się Biblią to się ukorzę i zmienię. Na poprzednim komitecie wykazano mi błąd i może uratowano przed większymi problemami.


Osłabiasz mnie lam..
Biblie masz na myśli ten podręcznik NŚ napisany pod wymogi WTS?



#138930 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-18, godz. 23:30 w Oceń forum

Dużo nauk WTS są spaczone i nie adekwatne z tym,co mówi Biblia,ale Oskar pomyśl tak o Sobie ,o swoich rodzicach,ja rozumiem karę,ale chciałbyś karac kogoś w męczarniach???.To jest typowe i stereotypowe myślenie ludzi,którzy lubią - nie zrozum mnie źle,bo Ciebie tak nie uważam - karac za wszelką cenę i mają z tego satysfakcję.Dla mnie kłoci się Bóg miłosierny,który jest Abslutem i Wielkim Empatą,to nie ma logiczności i wyrozumiałości,to takie ludzkie znęcac się nad drugim Człowiekim -sic!


No,ale każdy może wierzyc we wszystko,co stare nauki KK mówią.


Nie mam absolutnie na myśli smoły i ognia wieczystego caiusku.. :)

Nie bój nic

To tylko symbolika odrzucenia Boga i brak łączności z Jego majestatem

Ps. ale jakby ktoś chciał Cię skrzywdzić to krzyknij do oskara
odgryziemy mu tętnice i tak zamknie się naturalny cykl życia
i śmierci w myśl teorii darwinowskiej..heh



#140898 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-11-21, godz. 18:55 w Oceń forum

Bo z Biblią jest jak z człowiekiem poddawanym torturze,powie wszystko czego oczekujemy ;)


A jak jest twardziel, to wymyślimy lepsze narzędzia łagodnej
perswazji..heh :)



#139272 "Niektórzy z was są strasznie tendencyjni. Co was tak zaślepia, co wami k...

Napisano przez oskar on 2010-10-22, godz. 13:29 w Oceń forum

ja myslalem, ze chcial nam napsuć krwi. :lol:


a drugie pół serio: wpadł zeby omijac pytania a samemu zadawać i żądać odpowiedzi

a trzecie pół serio: pewnie myslal, ze Jehowa go obroni przed wielkim babilonem jakim jestesmy, przed nami - szatanskimi pomiotami i wyznawcami samego anioła światłości, a tu sie okazuje, ze Jehowa w ogóle nie istnieje i ma na tyłku nalepkę "MADE IN U.S.A. If found please return to Watch Tower Bible and Tract Society, Brooklyn, New York"


Przyznam się po cichu i szczerze, że miałem malutką nadzieje, jak
zobaczyłem wczoraj lama na forum, iż wrócił z gałązką oliwną..

Ale niestety nie - NIC się nie odmienił :)



#135527 "Dlaczego Bóg zabrał to niewinne dziecko"

Napisano przez oskar on 2010-08-13, godz. 10:20 w Ogólne

a ja jako człowiek wierzący zamiast próbować usprawiedliwiać Boga albo tłumaczyć Jego postępowanie, odpowiadam po męsku: NIE WIEM dlaczego Stwórca tak postępuje, NIE WIEM...

cytując szekspira, "życie jest opowieścią idioty", nie wiemy ....


A ja jako człek wierzący wiem że lubimy zwalać wszelkie nieszczęścia
na Boga lub własne złe skłonności gładko podeprzeć Szatanem..
Zazdrość, zawiść ,chciwość dała Kainowi argument by zabić brata - nie
bacząc na to co powie nie tylko Bóg ale również własna matka i ojciec



#136998 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-17, godz. 19:33 w Nowości z kraju i zagranicy

Schizofrenia, to i moje smutne rodzinne doświadczenie :( Kto będzie chciał, ten odnajdzie mój wątek na ten temat. Jak poczekam na więcej szczegółów w tym newsie i odnajdę "nastrój", to napiszę coś więcej w tym topicu. Zawsze mnie nurtowało zagadnienie: schizofrenia a śJ, lub szerzej schizofrenia a sekciarstwo.


No to witaj w klubie -
Zanim zrozumiałem co tak naprawdę dzieje się z bliską mi
osobą przeczytałem mnóstwo literatury fachowej...
Jest to inny jakby drugi świat którego nawet nie
przeczuwamy gdy stoimy obok -

Całkowite wyleczenie jest niemożliwe ale znaczna poprawa
pod kontrolą lekarzy tak...



#137164 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-20, godz. 21:21 w Nowości z kraju i zagranicy

Prawda jest taka że zbór się różni od zboru. Wszystko jest zależne od tego jacy są Bracia Starsi-bo wiem że jedni rozumieją problemy braci, natomiast innym są one zupełnie obce i uznają je za niedopuszczalne...
I nie rozumiem jednego... CO TU ROBIĄ BRACIA??? Do studium Biblii!!! Tekst dzienny przeczytany??? Nie powinniście mieć kontaktu z wykluczonymi a tu jest nas pełno :)
Bo gdzie indziej mamy sobie pogadać na tematy związane z organizacją? :P
A co do tematu:
Jestem zszokowana, nie faktem że zrobił to Brat (o ile był Bratem bo póki co znalazłam tylko informacje że zamordowana i jej dzieci były ŚJ) ale tym w jak złym stanie psychicznym musiał być ten człowiek że w makabryczny sposób zabił osoby które kochał... :(


Oczywiście Partridge że istnieje jakiś wyjątkowy Zbór gdzie
funkcjonują bracia w miarę normalnie...ale wyjątek nie stanowi
reguły a chodzi nam o całokształt Organizacji -

I sama widzisz..? Nie wolno rozmawiać z wykluczonymi a jednak
piszą na forum :) zamiast jak zauważyłaś skupić się na
tekście dziennym..he

Ten nieszczęśnik był chory od dawna lecz niestety rodzina, zbór
czy służba zdrowia czegoś nie dopełniły lub przeoczyły..

Mam bliską osobę w domu z ciężką schizofrenią i wierz mi że
znam jej każdy krok i ruch i wiem co robić by nie dopuścić
do "nawrotów" zagrażających jej życiu

Pozdrawiam



#137197 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-21, godz. 10:16 w Nowości z kraju i zagranicy

epidemia to zło.


Zapomniało mi się dodać że bez Padre i Draba... :)

Ale czy koniecznie zło ? W przyrodzie może być zbawiennym
czynnikiem regulującym środowisko i gatunki...także zatem
homosapiens -



#136954 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-17, godz. 11:17 w Nowości z kraju i zagranicy

Czy to prawda że dzisiaj w Łodzi jakiś 34 letni Świadek Jehowy zabił swoje dzieci i żonę, a sam próbował popełnić samobójstwo? Jednak przeżył i jest w szpitalu. Coś wiecie? Podała to właśnie TVP3.

Tutaj jest nagranie z tych wiadomości.
http://www.tvp.info/...w-lodzi/2717652
Może się długo ładować z przeciążenia.


To fakt....była to rodzina wyznania ŚJ
Sąsiedzi zeznają że dobrze sytuowana i spokojna..
Co mogło skłonić człowieka do tak przerażającej zbrodni ?

Co zatem z owym chwalebnym sukcesem Świadków wychowania i
wyszkolenia na wysokich miernikach Bożych...?



#137173 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-20, godz. 23:30 w Nowości z kraju i zagranicy

Wiesz Oskar, oni w to wierzą-tak jak katolicy w nauki głoszone przez księży. Nie chodzi o to że ich bronie, po prostu w jakiś sposób sama sobie próbuje tłumaczyć ich zachowania ( w tym mojego Męża, Mamy, Siostry i Brata-Brata który jest Starszym i z którym jako jedynym nie mam jakiegokolwiek kontaktu). :(
Mówią że są niedoskonali ale wierzą że ta religia ich doprowadzi do doskonałości.
Dla mnie w każdej religii są nieścisłości, dlatego mam raczej ateistyczne podejście i wierze po prostu w dobrych ludzi :rolleyes:


O losie.. :)

Kolejny świadek niemalże od kołyski ateistą ?

To chyba jakaś epidemia... :blink:

Powodzenia życzę



#137001 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-17, godz. 20:19 w Nowości z kraju i zagranicy

Ale ,zeby sie leczyc,trzeba pójść do tego lekarza i stosować sie do jego zaleceń,a to jest równoznaczne z przyznaniem sie do choroby.Powiedzcie,kto tak naprawde w zborze przejmuje sie tymi chorymi ludźmi?Jakie sa kompetencje starszych zboru ,każdy z nas wie :(
znam braci z problemami emocjonalnymi i psychicznymi,nie przypominam sobie,aby ktoś sie nimi specjalnie przejmował,sami sie borykają i bardzo starają byc dobrymi świadkami.


Masz rację Kasztanowa - żeby się wyleczyć trzeba chcieć -
I to jest dopiero początek trudnej często wieloletniej drogi
gdzie potrzebne jest duże wsparcie najbliższych i przyjaciół.

A w Zborze wiadomo...jeśli Jehowa z nami to któż przeciwko nam ?
I bagatelizuje się poważne objawy choroby nie tylko tej fizycznej
ale i psychicznej - lub też pod presją iż oto stracę jakieś tam
przywileje gdy wyjdą na jaw moje słabości -

I tak magiczny krąg się zamyka...



#137170 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-20, godz. 22:19 w Nowości z kraju i zagranicy

Ja nie miałam styczności z tą chorobą więc nie mogę się zbyt wiele wypowiadać na ten temat :unsure:
Ale zauważyliście? Jak się dowiedzieli że to był brat to robi się z tego "morderstwo dekady"... Jak by ŚJ doskonali byli :blink: ...echhh...



No właśnie o to chodzi że doskonali nie są (jak wszyscy na ziemi )

ale za takich się uważają i próbują ogłosić swoją prawdę i Organizację

jako niepodważalną i jedynozbawczą :)



#136960 Łódź: Zabójstwo i samobójstwo

Napisano przez oskar on 2010-09-17, godz. 12:14 w Nowości z kraju i zagranicy

W takich przypadkach to chyba najczęściej choroba psychiczna.


Masz racje...gdyż nikt normalny nie jest zdolny
do takich czynów :(