Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Noc_spokojna

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez Noc_spokojna (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#57233 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-20, godz. 20:20 w Strony Świadków Jehowy

:]

formacik, ty się tu nie uśmiechaj, bo zaraz sie wyda, ze ciagle na forum odstępcze zaglądasz :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56988 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-18, godz. 19:08 w Strony Świadków Jehowy

Nic z tego :(

Strona glówna • Regulamin • FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Rejestracja • Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj


motylkowo.pl Strona Główna
Informacja

Rejestracja została wyłączona.

Powód: Rejestracja chwilowo wstrzymana.


I d...a blada <_<

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56982 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-18, godz. 18:49 w Strony Świadków Jehowy

[quote name='Maryhna' date='2007-03-18 21:43' post='56981']
stawiam na 3 tygodnie , no może 25 dni :D

Ale wy jesteście :( . A ja się mam zamiar po raz drugi zarejestrować, bo to usunięcie mojego nicka to na pewno pomyłka :P . Wszak wyraźnie jest tam napisane- [quote] Znajdziesz tu wielu nowych miłych i kompetentnych ludzi, których możesz poznać i którzy na pewno postarają się Ci pomóc w razie problemów. Forum skupia głównie "znajomych znajomych", "przyjaciół przyjaciół", itd., tzn. działa na zasadzie wzajemnego polecania (w Twoim profilu znajdziesz link służący do zapraszania Twoich znajomych - a Ty dzięki temu otrzymasz punkty), jest jednak dostępne dla każdego, kto się na nim zarejestruje. [/quote]

Ja się zainteresowałam :D

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56950 ZABAWA

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-18, godz. 15:19 w Humor

Bardzo często przyśpiewuję a głos mam chyba nie najgorszy jak sądzę :D

Osoba pode mną wybiera się dziś na jakąś imprezę.

Nie, na 17.00 idę na Mszę Świętą połączoną z kazaniem rekolekcyjnym, potem wracam grzecznie do domku.

Osoba pode mną nigdy nie widziała szczura.



#56944 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-18, godz. 14:55 w Strony Świadków Jehowy

No i po miłości <_< .....

Po zalogowaniu mam taki komunikat

W systemie nie istnieje użytkownik: Noc_spokojna


Czyli pożegnali sie czule, i dali zaocznie bana.... :blink:


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

PS.Od: [email protected] <[email protected]>


Do: [email protected]

Temat: Usunicie konta na motylkowo.pl
Data: 18 marca 2007 10:08



Witaj Noc_spokojna,

Dostajesz ten e-mail, ponieważ twoje konto zostało usunięte z
motylkowo.pl
Dodatkowych informacji, możesz spróbować uzyskać u administratora.

--
motylkowo.



#56943 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-18, godz. 14:46 w Strony Świadków Jehowy

Nasza słodka nocka jak ten demon wpada i rozwala wszystko ;-) i połyka biedne łowiecki spod znaku wieżyczki ;-)

A, mylisz się Sebolku, poza kilkoma okrzykami - "CO TU ROBI NOCKA!!!" i jednym wpisem- " czas opuścić forum", zostałam bardzo przyjaźnie przyjęta :) . Tylko Noemi powiedziała, że będzie miała na mnie oko i potem juz świetnie się bawiliśmy :). Oczywiście tam wrócę, bo to bardzo mili ludzie. Na czacie nie ma chamstwa, przeklinania, i ubliżania, jak na niektórych. Wszyscy są dla siebie mili, co chwilkę ktoś stawia kolejkę przy ogólnie radosnej atmosferze. Uczmy się miłośc od Świadków Jehowy.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56840 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-17, godz. 19:23 w Strony Świadków Jehowy

Raczej to drugie :D . Będę łaskawy i nie ocenię poziomu intelelektualnego, jaki prezentuje większość tamtejszych użytkowników B)

Za to jak sie zalogujesz, to mozesz sobie rozmawiac na mini czacie, na samym dole forum, juz spotkałam tam znajomych :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56822 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-17, godz. 16:39 w Strony Świadków Jehowy

:)

Dosiu jesteś pewna, że to forum śJ, i że w ogóle religijne? :blink:

Jestem pewna, że założone przez SJ, i że tam właśnie piszą SJ, z oneckiego czata :) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56819 Nowe forum ŚJ

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-17, godz. 16:14 w Strony Świadków Jehowy

:D No i doczekaliśmy sie nowego forum :lol:
http://motylkowo.pl/forum

Ja właśnie się loguję :ph34r:

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56809 ZABAWA

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-17, godz. 15:35 w Humor

Dziękuję Bogu, że takich właśnie mi dał. Miałam szczęśliwe dzieciństwo, nigdy nie usłyszałam, odejdź, nie przeszkadzaj, nie mam czasu. Tata nauczył mnie czytać między wierszami. Pomogło mi to zrozumieć Słowo Boże.
Pode mną jest ktoś, kto czeka aż mu zrobią śniadanie.

To ja, ale w zasadzie tylko w weekendy. W dni powszednie, każdy robi sobie sniadanie sam:)

Osoba pode mną nie wie co to depresja



#56626 Odnowa w Duchu Świętym

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-16, godz. 13:29 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Korzystając z okazji chciałbym poprosić o materiały śJ dotyczące zagadnienia darów Ducha Świętego i sakramentu egzorcystów. <<Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!>> Ap 22,21

Tylko małe sprostowanie- egzorcyzmy są modlitwą, nie są sakramentem.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56553 Możesz zrozumieć Biblię

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-15, godz. 20:40 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Dosiu
A czy nie przyszło ci do głowy, że Anowi sama nie wie kim jest i w co wierzy, że po prostu jej poglądy są wypadkową wszystkiego i niczego. Ona już nie jest śJ.

Czesiu, w jej wypadku chyba wystarczy, że była....zresztą nie tylko w jej...obserwujemy więcej takich przypadków, kiedy to nawet po odejściu z organizacji trudno zrezygnować ze strażnicowych formułek. Nie mówiąc już o przyznaniu się do błędu. Zawsze lepiej powiedzieć w takiej sytuacji, jak poniżej, że biblia katlicka kształciła heretykow, jak to nie pomoże, to można dodać, że księża to pedofie ;) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56544 Możesz zrozumieć Biblię

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-15, godz. 20:02 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

czyż "heretykami" nie byli ludzie kształceni na biblii katolickiej?

Anowi, to jest twoje sprostowanie odnośnie tego co napisałaś o rzekomym umieszczeniu Biblii w na indeksie
ksiąg zakazanych, przez Leona XIII?
To bardzo dziękuję, odpowiedź godna świadka Jehowy. Sama nie wiem czego się spodziewałam :)

Pozdrawiam cieplutko

Naiwna Dosia



#56534 Możesz zrozumieć Biblię

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-15, godz. 19:33 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

1897 r. - Papież Leon XIII dopisuje „Biblię” do Indeksu ksiąg zakazanych.


Anowi, kopiujesz z netu bzdury, tylko dlatego, że pasują ci do strażnicowej układanki. Nie fatygujesz się nawet żeby sprawdzić, czy to co piszesz jest wiarygodne. A nie jest!

Nie mam teraz czasu na dokaldny opis, więc tak króciutko.
Tzw. ludowe, nierzetelne przekałdy Bibii podobne do PNŚ, czyli z wieloma dodatkami i zmianami, znazly się na indeksie już w 1564 r. po Soborze Tyrdenckim, nie przeczę, że z czasem na tej liście znalazal się również Biblia Angikańska i Luterańska, ale nigdy nie byly zakazane przekaldy katolickie. Co do Leona XIII, to bardzo polecam Officiorum ac munerum, doument faktycznie wydany w styczniu 1897r. ale Lagodzący prawa dotyczące indeksu.
Dodam tyko, że to właśnie Leon XIII otworzyl archiwa Watykanu, które były niedostępne od XVIw. Z jego inicjatywy w 1890 r. otworzono szkołę biblijną. Trudno byoby prowadzić taką szkolę gdyby biblia byla w indeksie ksiąg zakazanych.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56438 Pracownik czy wolontariusz?

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-15, godz. 09:40 w Świadkowie Jehowy i prawo

wolontariuszem czego?

Dobre pytanie :) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56342 Jehowi (ciekawostka)

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-14, godz. 17:33 w Strony neutralne

Zadzwoniłam do koleżanki, to była telenowela na "Polsacie"- "Mamuśki".

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56336 Jehowi (ciekawostka)

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-14, godz. 17:16 w Strony neutralne

Kilka dni temu w telenoweli polskiej (niestety nie wiem jakiej, bo oglądałam tylko urywek u znajomej) padło takie zdanie, chyba o przyszłej synowej - nie dość, że (coś tam, coś tam), to jeszcze jehowa. Jakoś scenarzyście nie przyszło do głowy, że może kogoś obrazić, co nasuwa przypuszczenie, ze większośc ludzi nie związanych z organizacją, całkiem niezłośliwie określa SJ mianem "jehowych".

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56304 Witajcie w "klubie"

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-14, godz. 13:01 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Ladybird, witaj cieplutko :)

Dosia



#56176 WTS porzuca nauke o roku 1935

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-13, godz. 17:39 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Odejścia od 1918 raczej nie było, co najwyżej już nie jest to tak mocna data jak kiedyś. Więcej gdybanek tylko było przy jej uzasadnieniu.

Czyli co? Obecnie jest pewne, że powrócił, tylko nie bardzo wiadomo kiedy? Ale można przyjąć, że niedawno...? A, ze WTS porzuca naukę o 1935r. to chyba dobrze, najlepsi się jeszcze załapią :)

"Słyszałem niedawno
Że Chrystus powrócił
Ma czarne bryle
I włoskie buty
Podobno rozdaje
Za darmo banany
A dla najlepszych
Niebo na raty"

Zastanawiam się, czy autor tej piosenki (nie znam jego nazwiska) nie był pod wpływem SJ.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#56096 ZABAWA

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-13, godz. 13:01 w Humor

Nie tylko podejrzewam, ale jest obciążony dziedzicznie (dziadkowie i rodzice już odeszli na zawał), ale to chyba najlepsza śmierć, bo szybka.

Osoba pode mną nie myśli o śmierci.

Czasami myślę, jak każdy. Nie raz chciałaby wrócić do lat wczesnego dzieciństwa, kiedy to, gdy zorientowałam się, że ludzie umierają, to szybko się pocieszyłam, że zanim ja będę stara, to uczeni coś na to wymyślą :P .

Osoba pode mną lubi witraże



#56040 Nowomowa

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-13, godz. 09:55 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Artur Schwacher napisał
Artur nie interesują mnie jakieś lokalne niesnaski miedzy proboszczem, a ŚJ.
Kto to wie, o co poszło, co było tego powodem i kto jakich argumentów użył w owym nazwijmy to nieporozumieniu?
Dla mnie problem owych urzędasów (przepraszam...Ostatni raz użyłem tego słowa w stosunku do ludzi zawodowo związanych ze swoim Kościołem) z Krk jest większego formatu, ale o tym potem i chyba nie w tym wątku, bo to inny temat.
Sorry chyba to nie to forum...Bo to forum jest o ŚJ.

BB

Może jestem upierdliwa, ale jednak prosiłabym bardzo o rozszerzenie tematu "urzędasów katolickich gnojących SJ", bo mnie bardzo zaintrygował. Może faktycznie w nowym wątku. Temat moze być ciekawy, i na pewno z elemantami "tajności". Może nawet oprzemy się o IPN :unsure: . Z pewnością sprawa jest wielce tajna, bo ja NIGDY jako katoliczka, nie spotkałam się GNOJENIEM SJ, przez duchownych (a domyślam się, że używając terminu "urzędasy KrK" duchownych miałeś na myśli).

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#55969 Nowomowa

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-12, godz. 21:31 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Noc spokojna napisała
Dosia proszę przeczytaj to, co jest napisane pod tym linkiem.
Później przejdziemy do tych,,urzędasów,, z Krk

http://berea.pol.pl/...#sdfootnote7sym

BB

Ło matko kochana Boguś bój sie Boga! :blink: Taki długi artykuł kazałeś mi przeczytać, a gdzie urzędasy ???

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#55945 Nowomowa

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-12, godz. 19:57 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Ja bym bardzo Bogdana prosiła, żeby przybliżył mi tych urzędasów z Kościoła Katolickiego, którzy gnoją Świadków Jehowy.

Totalna wojna na argumenty (poniżej pasa albo żeby było ładniej na argumenty z dolnej półki) trwa...Krk gnoi ŚJ przez swoich urzędasów


Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#55932 blogi

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-12, godz. 19:08 w Strony Świadków Jehowy

to ten rekin???

Ten sam :P , a link do bloga jest w temacie pokoju SJ. Udało mi sie zapamietać zanim mnie wywalili ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia



#55928 blogi

Napisano przez Noc_spokojna on 2007-03-12, godz. 18:40 w Strony Świadków Jehowy

No to się doigraliśmy :blink:
http://rekin-przestworzy.blog.onet.pl/

Pozdrawiam cieplutko

Dosia