Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Administrator

Odnotowano 292 pozycji dodanych przez Administrator (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-26 )



Sort by                Order  

#142443 Co się stało z jb?

Napisano przez Administrator on 2011-07-21, godz. 18:08 w Zmiany w serwisie

Czy jb jeszcze zagląda na to forum/ Wylądowała na innym, czy na 'bezrobociu'?


No właśnie, nie daje znaku życia. Puściłem forum na żywioł bo nie mam czasu zajmować się moderacją.



#4953 Dodano nowe forum

Napisano przez Administrator on 2005-03-31, godz. 19:49 w Zmiany w serwisie

W związku do zapotrzebowaniem na coś takiego, do działu "Kontakty, linki, wymiana informacji" dodano nowe forum o nazwie "Towarzyskie". Można tu się przywitać, pozdrowić, umówić. :)



#3427 Problemy z rejestracją c.d.

Napisano przez Administrator on 2005-02-10, godz. 23:54 w Zmiany w serwisie

Osoby majace problemy z rejestracja na forum (tzn. nie dostajace maila umozliwiajacego autoryzacje) niech wala z pretensjami do swego providera. Jakis baran wstawil adres IP serwera gdzie lezy forum (korzystamy na razie z hostingu http://etap.pl) na czarna liste spamerow i teraz ci co korzystaja z takich list automatycznie kasuja wszelkie maile. Juz z w tej sprawie ingerowano To jest juz odkrecone ale niektorzy (np. wp.pl) pewnie nie odswiezyli sobie listy zablokowanych serwerow wiec pewnie nadal kasuja. Tak wiec pozostaje atakowanie mailami z pretensjami waszego providera. Warto tez zglosic taki problem do [email protected] bo oni maja wieksza sile przebicia (jako provider a nie osoba prywatna).



#121944 Przerwa w związku z aktualizacją softu forum

Napisano przez Administrator on 2009-07-03, godz. 17:40 w Zmiany w serwisie

Dziś, piątek 3 lipca 2009, o godz 23:00 czasu polskiego planowana jest aktualizacja oprogramowania forum. Przerwa może potrwać nawet do paru godzin bo trzeba będzie przeindeksować wszystkie posty w bazie.

Przebudowa starego formatu forum do nowego trwało całą noc na 2 rdzeniowej maszynie. Ale już jest OK. Przy okazji właczyłem friendly URLs, adresy URL powinny wyglądać czytelniej.

Aktualizacja: niestety, friendly URL trzeba było wyłączyć, bo to nie działa dobrze.



#9029 Nowy Związek Wyznaniowy byłych Świadków Jechowy

Napisano przez Administrator on 2005-08-01, godz. 06:54 w Nowości z kraju i zagranicy

Na grupie dyskusyjnej pl.soc.religia pojawił się ciekawy artykuł:
"Nowy Związek Wyznaniowy byłych Świadków Jechowy"
http://niusy.onet.pl...ia&aid=36889348



#27065 Odpowiedź badacza

Napisano przez Administrator on 2006-05-08, godz. 13:18 w Do administratorów...

Chodzi o zweryfikowanie prawdy na temat homoseksualności jednego z forumowiczów.

A kogo to obchodzi? Ten dział służy do dyskusji. a nie do polowania na forumowiczów. To nie kościół ani zbór, a ty nie jesteś inkwizytorem. To tylko forum dyskusyjne. Chcesz bana aby ochłonąć, czy dasz sobie na wstrzymanie?



#27077 Odpowiedź badacza

Napisano przez Administrator on 2006-05-08, godz. 13:37 w Do administratorów...

Powiem papa i sobie pójdę.


Dobra, pogadaliśmy sobie na priva. Panie i Panowie. Zwalczajmy swoje poglądy, dzielmy się swoimi przemyśleniami. Ale nie atakujmy nikogo osobiście. Nie podoba ci się coś, zwalczaj jego poglądy, pokaż niedorzeczność. Ale rób to z klasą. Poniżaniem czy atakowaniem człowieka (choćby popadł w wielki grzech) na pewno go nie pozyskasz.



#3389 Nowy czat!

Napisano przez Administrator on 2005-02-08, godz. 01:16 w Zmiany w serwisie

W pasku u góry forum jest link do czatu. Dodano też informację o ilości osób na czacie.



#74693 Kiedy Administratorowi puszczają nerwy

Napisano przez Administrator on 2007-08-19, godz. 15:45 w Oceń forum

Nie chodzi o słowo ale o raczej o brak dyskusji i pyskówkę w jaką się zaczynała przeradzać. Tych parę dni odpoczynku od dyskusji dobrze mu zrobi. Nie będę tolerował eskalacji złośliwości. I nie pisz bzdur, że używam bana do wygrywania dyskusji, bo to oczywiste pomówienie.



#10292 KOŚCIÓŁ KATOLICKI – WZÓR SEKTY?

Napisano przez Administrator on 2005-09-11, godz. 12:05 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

tak się zastanawiam, co tekst wklejony przez miśka ma wspólnego ze Świadkami Jehowy? [bądź co bądź, ale taka jest tematyka forum]

Fakt, teksty zupełnie bez związku z forum (a już szczególnie bez związku z niniejszym działem który dotyczy wymiany materiałów). Wykasowano tego tasiemca wyżywającego się na katolicyzmie.

BTW, może założyć oddzielny dział poświęcony Kościołowi Rzymskokatolickiemu? (dla tych co nie mogą wytrzymać aby na ten temat czegoś nie pisać) Choć z drugiej strony, to nie wiem czy to miałoby sens, gdyż istnieje wiele innych forum poświęconych takiemu tematowi...



#59380 Zapisy wideo z ewangelizacji

Napisano przez Administrator on 2007-04-07, godz. 14:48 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Szukam zapisów wideo z ciekawych ewangelizacji (po polsku lub z tłumaczem). Np. interesują mnie ewangelizacje satelitarne Billy Grahama.



#142365 Uproszczona rejestracja konta na forum

Napisano przez Administrator on 2011-07-05, godz. 21:27 w Zmiany w serwisie

Zdjęte została dodatkowa konieczność aktywacji nowego konta ze strony admina. Po prostu nie mam czasu tym się zajmować i puszczam to trochę na żywioł. Najwyżej później przeczeszę spamboty.



#3154 Problemy z dostępem 21-23 stycznia 2005

Napisano przez Administrator on 2005-01-24, godz. 09:02 w Zmiany w serwisie

Problem z dostępem do wiadomości w dniach od 21 stycznia 2005 do dziś został opanowany. Jedna z tabelek MySQL pogubiła indeksy i stąd wyskakiwał błąd. MySQL tak już czasem niestety ma.



#25358 Dostep do najlepszego softu

Napisano przez Administrator on 2006-04-22, godz. 22:35 w Ogólne

Bardzo potężny chrześcijański bittorent udostępnił na parę dni możliwość założenia konta (bez niego nie jest możliwy dostęp). Mają kopalnię najlepszego na świecie oprogramowania do analizy biblijnej i teologicznej. Prosili aby nie podawac jawnie adresu na publicznych serwerach, więc podaję za pomocą redirecta. Oferta może być niedostępna lada moment, bo to otwarcie jest dostępne tylko na parę dni. Więc, ktoś nie zaśpi...



#19433 Trochę softu dla maniaków

Napisano przez Administrator on 2006-02-24, godz. 15:42 w Ogólne

Prawdziwych maniaków studiowania Biblii na pewno zainteresują takie programy jak Logos Scholar czy Bible Works. Niestety, ten pierwszy posiada prawdziwie zaporową cenę. Ale jak się okazuje, wystarczy wejść, zarejestrować się w odpowiednim miejscu i za pomocą bittorenta można ściągnąć wszystkie te cuda. Można też dodawać własne torrenty jak ktoś chce.



#20044 Trochę softu dla maniaków

Napisano przez Administrator on 2006-03-02, godz. 00:31 w Ogólne

Prawdziwych maniaków studiowania Biblii na pewno zainteresują takie programy jak Logos Scholar czy Bible Works. Niestety, ten pierwszy posiada prawdziwie zaporową cenę. Ale jak się okazuje, wystarczy wejść, zarejestrować się w odpowiednim miejscu i za pomocą bittorenta można ściągnąć wszystkie te cuda. Można też dodawać własne torrenty jak ktoś chce.

Niestety, w podanym serwisie zablokowano niedawno możliwość rejestarcji dla nowych użytkowników. Kto się załapał ten ma szczęście. Ale jest też inny . To forum, gdzie trzeba się zarejestrować. No i chodzą słuchy że jest już BibleWorks7 ;) Podobno w sieci osiołkowej też się pojawił.



#98647 christiantorrents.com

Napisano przez Administrator on 2008-08-10, godz. 22:25 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Jeśli ktoś ma działający dostęp do http://christiantorrents.com/, proszę o kontakt na priva Miałem tam konto, ale nie wiedziałem że jak się przez jakiś okres (jakiś taki krótki tam mają) nie zajrzy, to kasują. A tam jest istna kopalnia programów i książek biblijnych/teologicznych. Chyba największa jaką kiedykolwiek spotkałem.