Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odpowiedź badacza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 replies to this topic

#1 badacz

badacz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2006-05-08, godz. 12:48

(do tematu: >>)


Jeden z moderatorów postawił mi zarzut w poniższym temacie "zarzuty badacza", na który nie dał mi już możliwości odpowiedzi. Chodzi o zweryfikowanie prawdy na temat homoseksualności jednego z forumowiczów. Ciekawa metoda dyskusji: pytanie bez możliwości odpowiedzi.
pozdrawiam

#2 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2006-05-08, godz. 13:18

Chodzi o zweryfikowanie prawdy na temat homoseksualności jednego z forumowiczów.

A kogo to obchodzi? Ten dział służy do dyskusji. a nie do polowania na forumowiczów. To nie kościół ani zbór, a ty nie jesteś inkwizytorem. To tylko forum dyskusyjne. Chcesz bana aby ochłonąć, czy dasz sobie na wstrzymanie?

#3 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2006-05-08, godz. 13:23

Chodzi o zweryfikowanie prawdy na temat homoseksualności jednego z forumowiczów.

Za kogo Ty się uważasz, że komuś pod kołdrę zaglądasz?

Lustrator się znalazł...

Wyp.......j!
[db]

#4 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-08, godz. 13:25

spokojnie db ! ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#5 badacz

badacz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2006-05-08, godz. 13:26

1) To może wcześniej powinieneś interweniować?
2) Straszenie banem zostaw dzieciom, przy tego rodzaju forum banowanie przez adminów dla średniozaawansowanego informatyka to dzicinada a jak trafisz na kogoś złośliwego to ci całe forum zabanuje. (Ja tego nie zrobię ale wiesz, że to nie jest trudne :D )
Mości admin - proszę o niewiele - o obiektywność. A jak nie chcesz aby czasem pisał ktoś, kto myśli inaczej niż Ty, to po protu powiedz. Powiem papa i sobie pójdę.
pozdrawiam

#6 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-08, godz. 13:29

Badaczu, każdy jest człowiekiem, i każdy z nas nosi jakiś ciężar. Każdy z nas ma jakieś grzechy! Po co nawzajem się potępiać? Mało nagonek na przestrzeni wieków było na homoseksualistów? Dajmy żyć tym ludziom, a osąd zostawmy Bogu. Zazwyczaj są to wrażliwi ludzie, którzy wiele dobrych rzeczy czynią.

Mam takie pytanie. Należysz do MW?

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#7 badacz

badacz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 28 Postów

Napisano 2006-05-08, godz. 13:31

Za kogo Ty się uważasz, że komuś pod kołdrę zaglądasz?

Lustrator się znalazł...

Wyp.......j!

Mości db
Wybrałes tylko mały fragmencik z dyskusji i na jego podstawie się mnie czepiasz. Zresztą już kilka osób wskoczyło do tej dyskusji w pewnej jej fazie i mają niepełny obraz. Jesli chcesz, to albo przeczytaj wszystkie moje posty (są już w trzech wątkach) albo spytaj, o co mi chodzi to napiszę na priva.

Zakończenie postu zabójcze - chyba masz zły dzień.
pozdrawiam

#8 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-08, godz. 13:33

badacz:

a) nie jest SJ
B) jest najprawdopodbniej zwolennikiem jakiegoś zboru Badaczy PS

a jezeli b - tak, to wiesz przynosisz tylko wstyd, tym ludziom ! znam kilku BPŚ i powiem szczerze, że sa to ludzie sympatyczni i myślący !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#9 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2006-05-08, godz. 13:37

Powiem papa i sobie pójdę.


Dobra, pogadaliśmy sobie na priva. Panie i Panowie. Zwalczajmy swoje poglądy, dzielmy się swoimi przemyśleniami. Ale nie atakujmy nikogo osobiście. Nie podoba ci się coś, zwalczaj jego poglądy, pokaż niedorzeczność. Ale rób to z klasą. Poniżaniem czy atakowaniem człowieka (choćby popadł w wielki grzech) na pewno go nie pozyskasz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych