Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika głosiciel-dręczyciel

Odnotowano 102 pozycji dodanych przez głosiciel-dręczyciel (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-15 )



Sort by                Order  

#143126 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-10-18, godz. 14:30 w Zmiany w serwisie

Skoro nie ma chętnych, to ja zgłaszam się na moderatora. W tym miejscu zobowiązuję się osobiście zadbać o niski poziom na forum !



#143145 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-10-19, godz. 16:38 w Zmiany w serwisie

Po co te zobowiązania, a zaklinania. Tego nawet nie musisz udowadniać.

Swoją osobą zapewnisz niski poziom, nie tylko tego forum.

I tak się zastanawiam - kto cię takim stworzył ?


Katolicyzm !



#142591 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-06, godz. 15:04 w Zmiany w serwisie

Wiem o tym. Masz tu 100% racji.



#142614 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-08, godz. 10:35 w Zmiany w serwisie

2. jak masz jaja panie g-d to zapraszamy. Zobaczymy jakie to jesteś mądry....


Już tam jestem i sprawdzam jacy jesteście tam mądrzy. Na razie test wypadł dla was negatywnie, co było w zasadzie do przewidzenia. Podobają ci się tam moje wpisy Arturze ?

No...dręczyciel był już u nas :) Wleciał jak meteor..pokrzyczał i wyleciał - żenua jak mówi db.
Wszyscy na SB komentują, że dawno taki wariat się nie napatoczył..heh


A co, miałem tam wpaść z karabinem maszynowym i pozabijać was jak ten wariat w Norwegii ? Widzę, że jesteś strasznie głodny ekstremalnych doznań - skocz z mostu.



#143110 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-10-16, godz. 20:47 w Zmiany w serwisie

Jeszcze forum nie zginęło, kiedy my żyjemy ! :P

Witaj Dosia. Czyżby posty dręczyciela zniechęciły cię do udziału w nowszym forum ?



#142565 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-05, godz. 13:03 w Zmiany w serwisie

A cóż im to ten administrator takiego strasznego uczynił ? Przecież mogli sobie na Świadków ponarzekać tu do oporu - więc jeszcze im było źle ? Biedny admin, tyle pracy...



#142582 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-05, godz. 20:31 w Zmiany w serwisie

Rety, a myślałem, że to ja tu jestem dręczycielem, a tym czasem to forumowicze zadręczyli moderatorke i admina ! gambicie, miałem właśnie wybrać się na tamto forum ,ale z tego co piszesz, to trzoda tam taka, że strach tam wchodzić. Może jednak niewolnik ma rację z tymi forami ?



#142515 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-02, godz. 16:55 w Zmiany w serwisie

Czyżby forum zdechło ? Jakoś tu pusto, powstała konkurencja w postaci http://watchtower-forum.pl Czyżby jakieś odstępczy rozłam na łonie bieżącego forum, panie administratorze ? Ale na minus należy im przypisać brak polskich liter przy rejestracji i głosiciel-dręczyciel bez polskich liter, to już nie to... Może więc okażę się lojalnym wobec tego forum, kto wie...



#142550 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-04, godz. 19:54 w Zmiany w serwisie

spoko !



#143149 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-10-19, godz. 16:44 w Zmiany w serwisie

Dziwnie tam trochę, prawda ? A tu swojsko i nie mam moderacji, hi hi !!! I ile tu Roszady !!!



#142558 Czy forum padło ?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-05, godz. 09:58 w Zmiany w serwisie

Pokłócili sie i poszli sobie. Sam adminie widzisz, jacy oni delikatni i drażliwi. Na podobnej zasadzie poszli sobie ze zborów, bo ktoś źle spojrzał, pokłócił się, zawiedzione ambicje - jak to wszędzie z ludźmi bywa...



#142752 Jak wierzyć dalej WTS-owi, wiedząc o wpadce 1975?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-17, godz. 18:48 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica


Jak wierzyć dalej KK, wiedząc o jego aktywnym udziale np. w wojnach 1914 i 1939 ?



#142772 Jak wierzyć dalej WTS-owi, wiedząc o wpadce 1975?

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-18, godz. 18:28 w Nowinki doktrynalne Towarzystwa Strażnica

Tylko z tego powodu tego błędu nikt nie umarł, ale na skutek działalności KK umarły miliony. Nie widzisz w tym żadnej różnicy ?



#143148 Tekst dzienny,

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-10-19, godz. 16:43 w Obowiązki teokratyczne

Katoliczka studiująca tekst dzienny WTS ! A różaniec już zmówiony ?????!!!!!



#142750 Ofiary sekty

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-17, godz. 18:43 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

Cholera, czepiają się i moderują mi posty ! Skandal normalnie, dlatego tu wpadam :P



#142727 Ofiary sekty

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-14, godz. 15:05 w Świadectwa, wymiana doświadczeń

A to chyba nie to forum proszę pana reportera..



#142771 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-18, godz. 18:25 w Trójca

Hipciowi odbiło na punkcie geometrycznych rozważań na temat Trójcy !



#142616 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-08, godz. 10:39 w Trójca

hipcio jest po prosty niereformowalny i tyle.



#142559 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-05, godz. 10:00 w Trójca

hipcio - oby tak dalej !



#142524 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-03, godz. 09:00 w Trójca

Powiem tak: już nazwy takie jak "Ojciec" i "Syn" implikują ze sobą nierówność, przynajmniej co do wieku, doświadczenia, kompetencji. Gdyby Biblia uczyła o trójcy, to wszyscy w trójcy nazwani by byli tytułami wskazującymi na równość, w stylu "bracia". Tym samym, o ile brat == brat, to na pewno Ojciec =/= Syn

Po drugie, posyłany jest mniejszy, niż posyłający, co jest oczywistą oczywistością dla każdego, kto myśli i widział jak zorganizowana jest każda organizacja. Dyrektor nie ma na posyłki dyrektora, a listonosz drugiego listonosza. Do zrozumienia tych "głębokich życiowych prawd" wcale nie trzeba uciekać się do interpretowania Biblii czy słuchania czy też niesłuchania tego, co na ten temat pisze WTS. Po prostu trzeba ruszyć własną głową.

Każdy "interpretator", które nie jest w stanie pojąć tych jakże prostych i elementarnych spraw, zasłaniając się czepianiem się słów, trójkątami równobocznymi czy koniczynkami (ulubiony przykład katechetów) jest po prostu głupcem i upartym matołem, który już najzwyczajniej nic nie jest w stanie zrozumieć, skoro nie ogarnia tak prostej sprawy.



#142576 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-05, godz. 20:00 w Trójca

Ten hipcio jest po prostu tragiczny w rozmowie i zamknięty sam w sobie jak czarna dziura. Nie dajcie się tam wciągnąć dopóki chłop nie przemówi wreszcie ludzkim głosem !



#142587 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-06, godz. 08:35 w Trójca

szanowny gambicie, napisałem hipciowi "oby tak dalej" po to, aby utrwalić go we własnej filozofii, bo widzę, że z niej juz hipcio raczej nie wyjdzie. Nic po prostu juz do niego nie dociera. Ale przynajmniej ja tej filozofii naiwnie nie połykam. Jeżeli kogoś bardzo interesują realne cechy trójkątów, to niech się zapozna z geometrią. Trójkąty o naturze Boga nic nikomu nie powiedzą, bowiem nie jest ona "zaklęta" w jego bokach czy wysokościach. Zabawy takie przypominają mi "magię liczb" zwaną numerologią, czyli przypisywanie liczbom własności, których te zasadniczo nie posiadają. Tak czy inaczej - jest to smutne, gdy ktoś za bardzo się tym podnieci.



#142724 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-14, godz. 14:34 w Trójca

Zatem rozbuduj ten trójkąt jeszcze bardziej ! Dojdziesz wreszcie do kwadratu, a wtedy co ? Czwórca przenajświętsza ?



#142503 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-08-01, godz. 21:37 w Trójca

Ciekawi mnie bardzo jak wyznawcy trójcy rozumieją zagadnienie jednego Boga w trzech osobach.


Wcale nie rozumieją, bo sa po prostu upartymi osłami, którzy bazują na dogmacie pogańskiego pochodzenia. I tyle



#142754 Bóg w trójcy jedyny

Napisano przez głosiciel-dręczyciel on 2011-09-17, godz. 18:55 w Trójca

Gruszkami z wierzby :P