Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Grzesiek2

Odnotowano 37 pozycji dodanych przez Grzesiek2 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-14 )



Sort by                Order  

#24836 Piąta ewangelia

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-17, godz. 14:53 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Do CZESIA

Zadziwia mnie twoja ignorancja, zamiast zapytać się o co dokładnie mi chodzi , to wypowiadasz się. Lepiej zanim cokolwiek powiesz dołóż starań w uzupełnieniu swojej edukacji co do Biblii bo inaczej będziesz sie wiecznie smażył.



#24826 Dobra nowina o Trójcy Świętej !!!

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-17, godz. 14:39 w Trójca

DO JACEK

Niewiem Jacek czy sam przekładałeś biblie, bo w moim warszawskim przekladzie w 1 Jana 5:7,8 pisze:

"7.Albowiem trzech jest świadków:
8.Duch i woda i krew, a ci trzej są zgodni"

Jan mówi tu o świadkach tego że jezus jest mesjaszem. 1. duch ("to jest mój syn umiłowany [...]"; gołębica); 2. woda - chrzest Jezusa; 3. krew - okup który dał Jezus



#24774 "To Jehowa prowadził samochód..."

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 23:01 w Nowości z kraju i zagranicy

DO GRZEŚKA Z
Przejrzyj to forum to sie dowiesz - WYKLUCZONY = ODSTĘPCA, zniezawidzony, a dodam jeszcze

Nie wiem czy wiecie, ale czytając nasze posty, to tak jak by z nami przebywalibyście te ta te ! a wiecie co WTS pisze o odstępcach ;-)?! jesteście współwinni naszych grzeszków heheheh



O to mi chodziło! Czytaj uważnie bo więcej dla ciebie nie będe tracił czasu.



#24773 "To Jehowa prowadził samochód..."

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 22:56 w Nowości z kraju i zagranicy

OK przepraszam troche mnie poniosło. Po drugie nie wiem do kogo mówisz bo ja świadkiem! nie jestem chcę to powiedzieć jednoznacznie, a na tym temacie nie tylko ja zauważyłem paranoizm autora.

"tu się pisze o SJ ;-) i ich błędach !" - No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś. To pisz o SJ i ich błędach a nie jakieś bzdety.



#24770 pieniądze, pieniądze, pieniądze

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 22:41 w Obowiązki teokratyczne

Heniu o czym ty mówisz. Co ma wspólnego brak klasy duchownych z ptakami co sie na pieniądze gapią . Jakbym chciał to sam był został nadzorca a nawet z ostatka bym był, a potem jeszcze starszym, a na koniec bym zrezygnowł i byłoby wporzo.



#24769 Katoliczka

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 22:31 w Szukam kontaktu

Ej Czesiek, Bóg też nie toleruje Babilonu Wielkiego. Chcesz powiedzieć że jest on nietolerancyjny? To obraza dla Boga. Pójdźiesz do piekła.



#24765 Piąta ewangelia

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 22:07 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Dzięki ale do tej pory już się zdążyłem zorientować o co chodzi :) pewnie dlatego nazywali ich parafianinami (łac.) :) Oczywiście wiem że Bóg nie stworzyłby miejsca aby ludzie tam przez wieczność cierpieli. Zresztą Jezus też był w Piekle czy jak to nazwać według orginału Hadesie, a chyba nie miał by za co tam cierpieć i ponosić kare



#24736 Rewelacylny materiał o Adolfie Hitlerze!!!

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 17:50 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Przepraszam za ten adres ale został mi z dzieciństwa :) mam taki sentyment jakiś



#24734 Oceń procentowo poprawność nauk Świadków Jehowy

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 17:45 w Tematyka ogólna

Co do Terebint to dzięki za uznanie :)

A co do Krisa to hmmm... sam nie wiem, chrześcijanie w I wieku to byli CHRZEŚCIJANIE a nie rzymianie buddyści homoseksualiści itp. Tak samo w Izraelu więc z Biblii możaby rzecz że jest TYLKO JEDNA prawdziwa wiara (a raczej zorganizowana religia) ale to chyba temat na inny temat :) sam nie wiem.



#24729 Kim są Świadkowie Jehowy??

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 17:36 w Tematyka ogólna

To czy są to dobrzy ludzie czy nie, można stwierdzić przebywając z nimi, a nie patrząc na opowieści ludzi którzy ich nienawidzą.



#24726 pieniądze, pieniądze, pieniądze

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 17:20 w Obowiązki teokratyczne

Dobre, tyle że księdzowi dajecie (ja od dawna nie daje) na Mercedesa i dżakuzi, a świadkowie nie uznają jak to mówią "wyróżnionej klasy duchownych". Każdy pracuje na siebie.



#24725 "To Jehowa prowadził samochód..."

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 17:14 w Nowości z kraju i zagranicy

Nie wiem czy wiesz SEBOL ale w RPA ksiądz zgwałcił dziewczynkę i powiedział że bóg tak chciał, a dziecko nazwał zrodzonym z ducha! Czy to jest skandal? Moim zdaniem nie. Nie ma to jak od czasu do czasu zgwałcić sobie dziewczynke w imię Boga. To był aktywny KSIĄDZ a nie jakaś nawiedzona kobieta bez kontaktu ze świadkami.



#24700 Szukam "Prowadzenie rozmów na podstawie pism"

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:50 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

No co :) prawda. Ja poszukuje Encyklopedii Katolickiej ale jakoś nigdzie nie ma, a publikacji świadków jest milion.



#24699 Rewelacylny materiał o Adolfie Hitlerze!!!

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:47 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

HMMM.. Czyli był bogobojny :)



#24698 Rewelacylny materiał o Adolfie Hitlerze!!!

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:44 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

OK wyślij. [email protected]

Ja też nie lubie Hitlera.



#24697 Katoliczka

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:39 w Szukam kontaktu

DO RAFAŁ66

Uważaj co piszesz bo skoro nie jest łatwo to jak wiesz Jezus powiedział: "w moim imieniu będą was prześladować" więc nie prześladujmy ich bo ich upewniamy co do prawdziwości ich religii. Jeśli tobie jest łatwo to jesteś na złej drodze.



#24695 Metal

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Następnym razem nie zamieszczaj wypowiedzi wulgarnych lub/i obraźliwych dla innych użytkowników. Popracuj nad kulturą wypowiedzi.| Moderator

To jeszcze raz napisze:
Jak słuchasz muzyki w której obraża się Boga to tak jakbyś śpiewał:
"moja stara to szmata itp."



#24694 Co pracodawcy powinni wiedzieć o świadkach Jehowy?

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Przecierz nie generalizuje. U świadków 1 na 100 to jakiś fizyczny debil, a u mnie w klasie są może ze 4 osoby wporzo (ze mną to 5), a reszta katolików (z 80%) na imprezach jak sie chwalili w szkole to wszystko było: ćpanie, sex, chlanie aż do rzygania itp., a wszyscy do kościoła chodzą jakoś. Ale mówie: nie idzie NIE generalizować jeżeli to jest większość.



#24693 Czy to również zwyczaj?

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:20 w Zwyczaje Świadków Jehowy

A tam u mnie w szkole jest kilku świadków i wszyscy mówią cześć i kuzyni odemnie z rodziny też. Macie fantazje jak JRR Tolkien.



#24690 Co pracodawcy powinni wiedzieć o świadkach Jehowy?

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:16 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Oczywiście są ludzie uczciwi w każdej religii ale u mnie w szkole koledzy kradli i sie wcale tego nie czaili. Ale dobrze wiedzieć że jesteś uczciwy. Współczuje ci bo jako katolikowi musi ci być trudno. Mi zresztą też (mi jako chrześcijaninowi powiedzmy).



#24688 Co pracodawcy powinni wiedzieć o świadkach Jehowy?

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:09 w Zwyczaje Świadków Jehowy

To że świadkowie nie różnią sie ani na + ani na - pod wzgl. oszustwa to nieprawda. Świadek nie ukradnie pieniędzy a katolik zrobi to bez wyrzutów.



#24687 Niebezpieczne kongresy

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 13:06 w Obowiązki teokratyczne

Działając według prawa to chcąc robić zdjęcia itp w celach informacyjnych należy sie zgłosić do RZECZNIKA PRASOWEGO, po drugie nie wierze w twoją historie (ten od kamery), po trzecie masz w gazetach co rok sprawozdania z kongresów i nawet w telewizjii to po co kamerujesz.



#24682 Sale Królestwa i Zgromadzeń w Polsce i na świecie

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 12:30 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Chyba mi nie powiecie że SAME KOSZTY MATERIAŁU (bo praca jest ochotnicza) przewyższają koszty i wystrój budowy kościołów. Widziałem wiele sal i myślę że jeden wybudowany kościół (kilka milionów złotych )jest równy co najmniej dziesięcu tym dużym salom (zgromadzenia)



#24681 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 12:21 w Zwyczaje Świadków Jehowy

To normalne że dziewczyna nie chce się żenić z katolikiem który jej napewno nie pomoże wierzyć w to co wierzy. Jesteś zokochanym dzieckiem i tyle. Myśl racjonalnie.



#24674 szukam pomocy

Napisano przez Grzesiek2 on 2006-04-16, godz. 11:35 w Poszukuję materiałów, mam do zaoferowania...

Zależy do czego chcesz ją przekonać :)