Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika sebol

Odnotowano 1000 pozycji dodanych przez sebol (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 2017-01-20 )



Sort by                Order  

#32387 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-08-16, godz. 19:07 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Elus heheh dopiero to zauwazyłem : chodziło mi że ta KONKRETNA kobieta bedąca SJ myśli ;-) nie chodziło mi o oddzwięk meskiego szowinizmu ;-)



#25206 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-04-21, godz. 10:44 w Zwyczaje Świadków Jehowy

z tym przekazem to nie ma co wariować, moga to być pojedyncze wybryki "artystów" z Brooklynu !



#35014 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-09-11, godz. 19:25 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Moja dziewczyna jest tez SJ i...KOCHAM JA nie wyobrazam sobie zycia bez niej. Nie pije nie pali...takie dobro z niej plynie, nie namawia mnie zebym wstapil do SJ, lubi spotkania z tymi ludzmi i nic nam to nie przeszkadza w byciu razem:)


no cud dziewcze ;-) nie pije nie pali nie ....tratara ;-) ? smacznego jajka



#40030 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-11-03, godz. 21:28 w Zwyczaje Świadków Jehowy

złotówy hihih ;)



#15215 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2005-12-16, godz. 05:03 w Zwyczaje Świadków Jehowy

wenezuelski serial ;-)



#25203 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-04-21, godz. 10:18 w Zwyczaje Świadków Jehowy

ej sally masonami to my jesteśmy ;-) odstępcy ;-) ps. ostatnio usłyszałem o sobie, że odszedłem z organizacji dla kasy hehehe



#32334 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-08-16, godz. 03:50 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Poprosilem ja zeby zapytala innych SJ o te daty. Zapytala i co mi powiedziala, ze musi to przeanalizowac bo rzeczywiscie pokazalem jej braki w jej 'religii'. Jak myslicie uda mi sie ja nawrocic??


no masz duze szanse, bo kobieta mysłi ! a to sie tam rzadko zdarza



#16025 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-01-07, godz. 10:04 w Zwyczaje Świadków Jehowy

Seba masz całkowitą rację ! no ale niestety czy osoba okaleczona, która idealistycznie patrzy na świat, jest właściwym kandydatem na partnera? życie nie jest odcinkiem z telenowali, jest raczej dramatem ! pst. nawet tragikomedią ;-)



#24334 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-04-14, godz. 04:07 w Zwyczaje Świadków Jehowy

hmm, tak się zastanawiam, padło tu hasło: o wykluczeniu! wiem, że chyba nie wyklucza się SJ za to, że chodzi z osobą "niewierzącą"! ale wiem też, że taką osobę czeka "napiętnowanie" tzn. nałożenie ograniczenia, pouczenie, u braci z przywilejami utrata tych przywileji, więc nie ma co sie dziwić, że poznawani przez Was SJ w większości przypadkach zrywaja albo chłodza stosunki ! tak to już jest z tą sektą ;-( |Wielki Brat jest nawet w łóżku !



#16689 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-01-15, godz. 07:50 w Zwyczaje Świadków Jehowy

…cos mi się zdaje, że na forum już pojawił się ten problem i był dość mocno dyskutowany! Na pewno nie powinieneś zmieniać swoich tradycji i pozytywnych przyzwyczajeń ! Czy książki typu Bednarskiego cos dadzą – to raczej wątpię – nawet do ręki ona tego nie weźmie! Dla niej jak na razie autorytetem jest sekta! Spróbuj pokazać jej dobre strony tego znienawidzonego przez nią świata! Poznaj ją ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Wykradaj jej czas, który ona przeznacza dla tych oszołomów, może jakieś wycieczki lub dłuższe urlopy!



#16021 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-01-07, godz. 08:33 w Zwyczaje Świadków Jehowy

nie mogę zrozumieć jednego, po jakiego szukacie sobie partnerów życia tkwiących w sekcie? Przecież to nie ma sensu! Czy brak na tym świecie wartościowych kobiet lub mężczyzn? Nawet takie osoby, które urodziły się w rodzinie SJ nie są dobrym kandydatem na partnera życia, gdyż mają na dobre skaleczone umysły i nawet, jeżeli odchodzą to nie znają innych wartości od tych, które im kiedyś wpakowano do głów



#16796 moja ukochana/mój ukochany jest ŚJ

Napisano przez sebol on 2006-01-16, godz. 20:38 w Zwyczaje Świadków Jehowy

... i się tu niektórzy strasznie obruszają, gdy nazywam jehowitów destrukcyjną sektą... a ich członków za ludzi biednych mających niezdrowo pod sufitem... fakt jest taki, że oni stanowią zagrożenie dla reszty świata i śmiało ich można postawic w jednym rzędzie z muzułmańskimi terrorystami ! różnią się tym, że nie zadaja obrażeń cielesnych, ale dokonują gwałtu na sferze psychicznej człowieka!

morał: nie ma tolerancji dla tej nietolerancyjnej sekty !



#54172 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-03-02, godz. 18:24 w Humor

Osoba pode mna, też zwróciła uwage na bufory Maryhny

znaczy się wargi? ;-)

osoba pode mną nie lubi być przeziebiona ;-(



#50411 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-21, godz. 07:34 w Humor

napisze do mnie prywatnego posta osoba podemna


jak będe miał powód to dlaczego nie ;-)

osoba pode mną wczoraj imprezowała, a dziś cierpi ;-)



#61452 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-04-26, godz. 17:02 w Humor

woda, słód jęczmienny, chmiel i drożdże ;-) cena 3,05 zł za 1/2 ;-)

osoba pode mną właśnie wróciła z pracy ;-)



#63173 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-05-16, godz. 14:34 w Humor

co szczura ?! hmm chyba, ze jako kilkugodzinną zabawke dla mojej koty ;-)

osoba pode mną olała dziś pracę (tak jak ja ;-) )



#49149 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-11, godz. 14:00 w Humor

Mam świra na punkcie Pedra Almodóvara ! uwielbiam jego poczucie humoru oraz gre kolorów jaką stosuje w swoich filmach ;-)

Czym sobie na to wszystko zasłużyłam, Kobiety na skraju załamania nerwowego, Pośród ciemności, Zwiąż mnie, Porozmawiaj z nią, Złe wychowanie czy tez ostatni jego film Volver uważam za arcydzieła ;-) !

Osoba pode mną podkochuje się w ulubionej aktorce Pedra - Penélopie Cruz ;-)

ps. Manka a skąd wiedziałas ;-)



#93202 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2008-06-02, godz. 19:12 w Humor

ma już . osoba nade mną nie chce iść ze mną na browara ! bo tylko pisze wiadomości i pisze i d...a ;-)



#46913 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2006-12-26, godz. 09:30 w Humor

Na jednym z portali widziałem taką zabawę. Jest to gra dzięki której każdy będzie mógł się o sobie nawzajem czegoś zabawnego dowiedzieć, pogadać i pośmiać. Gra polega na tym ze pierwsza osoba pisze jakieś zdanie o osobie która wpisze się poniżej, np.: osoba pode mną lubi Modę na sukces dalej osoba która będzie się wpisywała jako kolejna, musi się do tego pytania ustosunkować pisząc np.:
Wręcz przeciwnie wcale nie

.. i od razu dodaje swoje zdanie o kolejnej osobie, np:
Osoba pode mną jest nieśmiała...

Może być zabawnie


Więc zaczynam: Osoba pode mną jest niestała w uczuciach



#48651 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-06, godz. 15:36 w Humor

huberciku jak można Ciebie nie lubiec ;-) przynajmniej ja naleze do tych, co Ciebie lubia ;-) ale jako, że jestem przestepca (choc nigdy oficjalnioe do mnie to nie dotarło ) to Ty niestety nie możesz mnie lubiec jako SJ ;-(

osoba podde mną lubi wenezuelskie seriale !



#48636 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-06, godz. 14:34 w Humor

z całym szacunkiem dla Karola Wojtyły , ale nie przeczytałem ! raczej nie zamierzam !

osoba pode mną jest uzależniona od sexu!



#48660 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-06, godz. 16:25 w Humor

Osoba pode mną lubi spagetti ze szpinakiem i piersiami z kurczaka B)


a możesz podac jak to się robi ?;-)

osoba pode mną zakochała się w Giertychu



#48735 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-07, godz. 12:03 w Humor

właśnie to robie ;-) ale czy to grzech, jak robie to tylko raz w tygodniu ? ;-)

osoba pode mną ma dużo pytań co do sensu życia !



#48803 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-07, godz. 20:56 w Humor

rikibaka a Ty co Wielgus z Microsoftu? ;-)

osoba pode mna lubi sok bananowy



#49113 ZABAWA

Napisano przez sebol on 2007-01-11, godz. 05:43 w Humor

do kina chodze często;-) ostatnio byłem na Życie ukryte w słowach, a teraz wybieram sie na Pachnidło ;-)

osoba pode mna, musi wstawac tak wcześnie jak ja;-(