Skocz do zawartości


rmx's Content

There have been 47 items by rmx (Search limited from 2017-02-11)


By content type

See this member's


Sort by                Order  

#40499 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-11-10, godz. 01:07 in Strony Świadków Jehowy

Noc Spokojna napisała:
Wyślijmy tam, Grzesia, niech zgasi światło
Pozdrawiam cieplutko


Oby to nie było zgaszenie Światła Prawdy :)



Witam wszytkich serdecznie, kłania się administrator tegoż forum,
ponieważ nie zamierzam prowadzić żadnych polemik, dlatego też ten post będzie pierwszym i jedynym zamieszczonym u państwa.

Chciałem na wstępie wszystkim wyjaśnić pewną sprawę, otóż, mówiono na tym forum jakoby Ja miał byc Ex ŚJ, otóz muszę temu zaprzeczyć, jeżeli któraś z moich wypowiedzi tak zabrzmiała, to chciałbym serdecznie Wszystkich przeprosić, jestem w dalszym ciągu Świadkiem Jehowy i nie zamierzam odchodzić od tej religii.

Co do moich innych poglądów to chodziło głównie o małe szczególy ale to że miałem pewne inne myśli nie oznaczało odrazu że w żadnym wypadku jestem odstępcą, gdy używałem zwrot EX oznaczało to w tym przypadku coś zupełnie innego.

Zbulwersowała mnie też informacja o tym że link do naszej strony został umieszczony na tymże forum, ponieważ nie meliśmy zamiaru wogóle gdziekolwiek go umieszczać a tym bardziej na innych stronach, forach, toplistach, itp.

Także pretensje ma do nas administrator prywatnego serwera na którym mieliśmy chwilowo nasz serwis, ponieważ dzięki Wam jego adres został upubliczniony i jest na pierwszej pozycji w googlach z czego nie był zadowolony.

Po konsultacjach z kilkoma osobami, podjęlismy decyzję o zamknięciu forum gdyż, poprzez zamieszczenie na państwa forum linku do naszego forum wiązało by się z tym że wiele osób czytających Wasze forum (odstępców) przychodziłoby na nasze forum w celach wyłącznie negujących nasze nauki a nie po to zostało ono stworzone i nie po to miało ono adres internetowy JHWH czyli imię Boga, któremu należy się szacunek, dlatego też nie ma oficjalnego forum towarzystwa Strażnica a tym bardziej My nie będziemy prowadzili takiegoż forum.

Dlatego w zamian tego, zostało uruchomione forum innego typu: "Interpretacje Pisma Świętego" http://interpretacje.tk obecne forum nie będzie miało nic wspólnego z ŚJ a będą na nim wypowiedzi osób z różnych wyznań, także ŚJ, interpretacje fragmentów Pisma Świętego według różnych wyznań, każdy będzie miał prawo wypowiedzieć swoją interpretacje i rozumowanie poszczególnych wersetów.

Mam nadzieje że wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

PS:
Szkoda tylko że osoby z tego forum, które rejestrowały się u nas, podały błędne adresy kontaktowe, ponieważ utrudniło to w znacznym stopnu kontakt pomiędzy Nami i wyjaśnienie całej sprawy.

Pozdrawiam.

:)



#40500 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-11-10, godz. 01:16 in Strony Świadków Jehowy

:)



#40550 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-11-10, godz. 11:02 in Strony Świadków Jehowy

Zamieściłem tutaj post, ponieważ chciałem sprawdzić jak zareagujecie, i słusznie moje przewidzenia się sprawdziły, że jednak wolicie polemiki prowadzić komuś dopiec, takie jest zachowanie odstępców, i atak na forum gdzie głoszona była prawda :) dziękuje z poznanie się z miłej strony, poznajcie ŚJ a zobaczycie jacy to mili ludzie a poznajcie odstępców, zobaczycie jacy potrafią być wredni
:)

coraz bardziej się zastanawiam nad tyż że zamieszczanie linków jest czynnością specjalną aby unicestwić takie strony jak nasza gdzie głosimy prawdę, ale my się tak szybko nie poddamy, Jezus nie poddał się nigdy i dlatego od prześladowań, skończyło się na jego śmierci



#43824 pytanko dotyczące działania tego forum

Napisano przez rmx on 2006-12-04, godz. 21:18 in Oceń forum

(na wstępie proszę aby ten post nie zostałzignorowany czy po prostu usunięty)

Mam pytania:
-Czy forum to było już ukarane sądowo za pomówienia, wyśmiewania i obrażanie Świadków Jehowy,
-Czy Sebastian Andryszczak ze zdjęciem programu "Rozmowy w toku" jest tą samą osobą czy podszywa sie pod prawdziwą osobę,
-Czy na forum wypowadają się ciągle te same osoby (grupa osóB),
-Czy każdy nowy temat nowej osoby prowadzi do kłótni,
-Czy prawdziwi ŚJ wogóle są tu dopuszczani do głosu,

będę wdzięczny za odpowiedzi



#45161 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-10, godz. 16:53 in Strony Świadków Jehowy

Nie złamałam zadnego z punktów regulaminu forum, nie dostałam żadnego ostrzeżenia, natomiast po zalogowaniu pokazał mi się taki komunikat:

Istotna Informacja

Masz zakaz wstępu na forum !


Chyba chodzi o punkt regulaminu:
Odstępcom wstęp wzbroniony :)

Pragnę zaznaczyć że nowe forum nie ma nic wspólnego ze starym :)
Proszę zauważyć róznicę że

http://jhwh.tk - to forum Tlen czatu
a
http://www.sj.go.pl/ to forum Onet czatu
;)

A jednak nie jest tak jak głoszą legendy że "Starsi" zboru to jacyś źli panowie, że zabraniają tworzeniu takich stron, po prostu strony takie nie są narzędziem Towarzystwa Strażnica a są inicjatywą samych ŚJ, i mają na celu zgrupowanie i zawiązywanie znajomości poprzez internet ŚJ no i oczywiście wyjaśnianie wątpliwości co do interpretacji pisma.
;)



#45245 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-10, godz. 21:18 in Strony Świadków Jehowy

Nie, skądże znowu, starsi wcale nie zabraniają aktywności w internecie... :P
Tylko że gdybyś pochwalił się swoim nadzorcom co robisz, zaczęliby marudzić, że to mało budujące i doradzaliby Ci służbę pionierską zamiast "marnowania czasu"...


a panu już podziękujemy, ciebie nienawiść sebastianie zeżre,na tym forum, zastanawia mnie to zdjęcie twoje rozmów w toku, czy to naprawde ty jesteś, czy się podszywasz pod tego gościa z telewizji, takiś odważny jest ale pamiętaj że za pomówienia i dalsze oskarżenia jakoby starsi zboru byli tacy groźni możesz trafić przed sąd, bo to co tu robicie, jest tym samym co robią w rządzie, jeden drugiego, by zakopał pod ziemię



#45320 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-11, godz. 10:10 in Strony Świadków Jehowy

Czy nie widzisz, że ja wielokrotnie BRONIĘ świadków Jehowy, gdy są niesłusznie atakowani?
Poczytaj np. wątek o tym ŚJ co zamordował dziewczynę.


Tak panie sebastianie dziękujemy za obronę, gdybyśmy mieli takiego adwokata w sądzie, przegralibyśmy odrazu pierwszą sprawę będąc poszkodowanymi a nie oskarżonymi, gratulacje



<ironia>Czyżbym przegapił jakies nowe światło? ;) a może teraz kandydaci na pionierów pomocniczych muszą zaliczyć przypiekanie żelazem na sali tortur? ;)</ironia>



Gratulacje dobremu humorowowi, tak samo jak udzielił się panu humorek dotyczący zakładania haseł na naszych forach, super humorek i pośmiewisko, ale raczej z tego forum a nie z innych :lol:



#45647 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-12, godz. 15:43 in Strony Świadków Jehowy

a ja mam pytanko do wszystkich, niech każdy się przedstawi na tym forum kim jest, bo jeśli tu są wszyscy niewierzący, to sprawa wyjaśniona :) czemu robią tu takie śmiechy z innych wiar bo zauważyłem że tutaj wysmiewają nawet katolickie fora, zauważyłem tu i ex sj i ex katolików,

czyli te forum po prostu po to aby była na nim oglądalność i humorek a nie po to by coś tu pokazywać (jakąś prawdę) a take forum w tym przypadku nie ma sensu, bo od humoru ju mamy stronki jak m.in. youtube i śmieszne filmiki :lol:

znaki czasów ostatecznych to między innymi odchodzenie od wiary, bo dla wielu wara jest niepotrzebna albo za trudne są warunki a niektórzy chcą wolności a nie zniewolenia jak nazywają poddanie się Bogu nowy świat, raj czy niebo (jak kto woli) nie jest nagrodą ale miejscem gdzie wszyscy będziemy służyc Bogu a nie się rozleniwiać i leniwić jak to pokazują np. reklamy proszku do prania :lol:



#45689 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-13, godz. 00:14 in Strony Świadków Jehowy

eh..



#45692 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-13, godz. 07:41 in Strony Świadków Jehowy

TEN POST ZAWIERA PRAWDĘ I NIE MA W NIM ŻADNEGO FAŁSZU, SAMA PRAWDA, POPRZEZ POST CHCĘOSTRZEC WSZYSTKICH ŚJ JAK GROŹNE MOGĄ BYĆ TAKIE MIEJSCA JAK FORA I CZATY NIBY LUDZI PODAJĄCYCH SIE ZA ŚJ, WSZYSTKIE POSTY KTÓRE ZOSTAŁY ZAMIESZCZONE NA TAMTYCH FORACH SĄ WYMIENIONE TUTAJ, NIC PO NAD TO, I ZOSTAŁEM ZA NIE ZABLOKOWANY.

Witam jestem Śwadkiem Jehowy, i chcę za pośrednictwem tego forum ostrzec wszystkich prawdziwych Świadków Jehowy jeśli tutaj oczywiście wchodzą, o nie wchodzenie na te inne fora dyskusyjne, ponieważ prowadzą je ludzie niewiadomego pochodzenia, poznałem administratora jednego z forów,
(na samym początku wmówiono mi że zbanowano mnie na czacie i że to o mnie coś świadczy, pytam się w jaki sposób jeśli nigdy u nich nie byłem, "nie mów fałszywego świadectwa")

oto moje posty, które zostały usunięte:

--------------------------
witam skoro dział poznajmy się, to chciałbym się poznać z kim mam do czynienia:

jestem świadkiem Jehowy wraz z rodziną, uwidziałem to forum i czat, ponieważ widzę nazwę Oficjalne forum ale zdziwił mnie darmowy serwer

spytałem się mojego starszego zboru czy jest jakeś oficjalne forum, odpowiedział mi krótko:

Towarzystwo Strażniica nie ma i nie będzie posiadała żadnego forum i strony prócz głównej:
http://watchtower.org


wszelkie fora oraz czaty prowadzą odstepcy, mający jedynie na celu ośmieszanie i wprowadzanie w błąd inne osoby, więc pytam się was, kim wy jesteście na tym forum, kto wogóle prowadzi to forum i czemu są na nim ośmieszani ŚJ?

jakieś pozdrowienia, jakiś humor, i dziwne rozmowy, ujżałem nawet logi z czatu na forum przeciwników, i sam nie wiem wogóle kim wy tu jesteście, widziałem strony Świadków, nawet podobne forum ale one przynajmniej coś wnoszą, jakąś wiedzę i dużo spraw wyjaśniają, a te forum czemu ma służyć ?
--------------------------

dostałem ostrzeżenia, i nie jestem ździwiony, zostałem potraktowany jak intruz niby wsród swoich, ale że tak szybko zostałem zablokowany, ludzie przecież nie jest najważniejsza wiedza jakąsięposiada ale milość bliźniego i to jak go traktujecie, a żeby bliźniego potraktować jak jakiegoś wyrzutka.





a oto rozmowa z administratorem forum na gg:


Witam czy ty jesteś administratorem forum http://www.sjonetczat.ddl2.pl/ ?

tak

(pogrubiona czcionka to mój rozmówca)

Czy to jest forum Świadków Jehowy ?

tak. ale nie ma gwarancji ze wszystkie osoby bedace na forum są ŚJ. Bo tak nie jest. Administratorzy i Opy są Świadkami Jehowy. Co do pozostałych osób gwarancji nie ma

Jeżeli administracja i Operatorzy są Świadkami Jehowy to czemu dopuszczają do pośmiewiska ze Świadków i samego Jehowy ?

staramy się sprawdzac kazdy post. ale w ktorym miejscu ktos sie z Jehowy albo nas smieje?

Jesteś Świadkiem Jehowy i nie widzisz, gdzie są błędy ?

nie wszystko moge od razu przeczytac. narazie sprawdzam stefan_sj

Czy nie powiedziano że prowadzenie takich czatów a w waszym przypadku także i forum nie jest zalecane ? Sami Starsi powiedzą Ci to, czy twoi Starsi ze zboru wiedząże prowadzisz taką działalność ?

w regulaminie wyraznie pisze ze to nie jest inicjatywa Organizacji a prywatnych osob. i przebywanie na nim nie jest zalecane

przebywanie na nim nie jest zalecane ! to czemu na nim przebywasz ?

ja się pytałem Starszych z mojego zboru, oni widzieli to forum, i powiedzieli żeby tu nie wchodzić, bo to są odstępcy

rozumiem ze jestes stefan_sj?

to pytanie moge rozniwez tobie zadac. dlaczego tam jestes?

aha, jeszcze jedno, kiedyś z czatu usunięto mojego kolegę ze zboru też jest ochrzczonym Świadkiem Jehowy i sam nie wie czemu został wyrzucony , więc on sam mi powiedział że Świadkowie Jehowy z onet czatu to oszuści

a mozesz podac jego nick?

nie mogę, on już tam nie wchodzi od dawna

no to nic nie załatwimy

bo się na was poznał, i ja też się przekonałem

a jezeli nieslusznie został usuniety to powinien napisac zgloszneie dlaczego kogos oceniasz i obrazasz? dobre zachowanie? jak bys był Świadkiem Jehowy to jezeli juz jestes na czacie to bys nie oczernial innych a po drugie zobacz moje wypowiedzi. sa oparte na Biblii i w kazdym jest obrona

Jesteście prawdziwi, a administracja waszego forum wypowiada się na forum odstępców i zachęca wprost na wasze forum, Wyrzucacie prawdziwych Świadków Jehowy, nawet mnie daliście dwa ostrzeżenia, nie zaglądnę tu już nigdy, mówisz mi o jakimś banie na czacie, a nigdy tam nie byłem nie wejdę, a zgłoszenie to wyślę ale do Towarzystwa Strażnica za ośmieszanie imienia Boga Jehowy

Żegnam, i z odstępcami nie wolno mi rozmawiać, więc nie pisz tutaj nic już.

jezeli byl bys ŚJ nie pisał bys paru sformułowań których ŚJ nie uzywaja. np okreslenia jezu. sprawa i tresc tej rozmowy bedzie do wgladu kazdego kto bedzie chcial sie dowiedziec dlaczego zostales usuniety. zegnam obłudniku

i kolejny punkt zlamany. nie mozna miec 2 kont panie jan_konieczny





po czym zostałem wyrzucony i zablokowany




-----------------------------------
Witaj stefan_sj,

Dostajesz ten e-mail, ponieważ twoje konto zostało usunięte z Forum
Dodatkowych informacji, możesz spróbować uzyskać u administratora.

--
Administracja,
Oficjalnego forum pokoju #Świadkowie_Jehowy na onet_czat

http://www.sj.go.pl
-----------------------------------


Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.



ps
oto linki do zdjęć tego forum przed usunięciem moich postów.

http://www.imagic.pl...iew/10005/1.jpg
http://www.imagic.pl...iew/10006/2.jpg
http://www.imagic.pl...iew/10007/3.jpg
http://www.imagic.pl...iew/10008/4.jpg
http://www.imagic.pl...iew/10009/5.jpg




Zostaje mi powiedzieć poprzez to forum, będę się modlił aby Bóg Jehowa wskazał im prawidłową drogę.

a tymczasem żegnam was wszystkich, i znikam na zawsze, niech mnie bluzgają, niech robią co chcą, oskarżają mnie, jak oskarżali Jezusa ale prawda i tak zwycięży, dzisiejsze głoszenie nie polega na wygodnym siedzeniu w foteliku i stukaniu w klawiaturę tylko na cięzkiej pracy, tak samo jak głosił Jezus i był prześladowany za to, tak ci wszyscy prawdziwi głosiciele tego dświadczają, a jeśli kogoś prześladowania nie dotyczą, nie może być prawdziwym,

ps. drugie forum w związku z okolicznościami zostało wyłączone.



#45698 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-13, godz. 11:19 in Strony Świadków Jehowy

żal mi takich ludzi (adminów tego forum) co jeszcze ośmielają się cokolwek dopowiadać, bo co tu dopowiadać, ja braci mam w realnym świecie a nie takich z internetu niewiadomego pochodzenia , właśnie przez takie wyrzutki idą opinie w świat że to są Świadkowie co prowadzą głupawe fora i czaty to żnaczy że wszyscy tacy są, prawdziwy Świadek zajmuje się całkiem czym innym, a nie jakimiś czatami, ja zrezygnowałem z forum bo nie pozwole na publiczne ośmieszanie, ciekaw jestem tylko kto z ekipy czatu przychodziłna bliźniacze forum i zastraszał żebyśmy się wynieśli z internetu i zlikwidowali własne forum, ale to jużnie ważne, poprzedniego forum już nie ma i nie będzie, wy czyńcie swoją powinność, tylko żeby nie było że zbiorą się tam sami odstępcy, co innego forum gdzie zamieszczamy posty na temat wiary a co innego gdzie forum religijne posiada śmieszne rozmowy na przykład o innej orientacji seksualnej, drodzy panowie, skończcie ten skandal, Nadarzyn już wie o Was.


polecam stronę:
http://www.uprzedzenia.republika.pl/
to jest strona godna uwagi a nie jakieś fora o byle czym
pomieszane z naukami



#45708 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-13, godz. 13:37 in Strony Świadków Jehowy

Ano miałem i forum i czat, tylko że wszystko było pilnowane i pod nadzorem, ale przekonałem się jakie chamstwo i wulgarność przedostaje się i jakie po internecie krąży i jakie słowa ludzie potrafią wypowiadać, nawet na czacie do mojej koleżanki, zdania z kilkoma wyzwiskami, a ja nie pozwole żeby obrażano i krzywdzono bliskie mi osoby, i już nigdy się nie zgodzę na takie coś. nigdy, jednak prawdę mówi Strażnica że internet to nie najlepsze miejsce, bardzo zmartwiło mnie podsycanie na forach do gniewu, niezależnie jakiego, wszędzie jest to samo, (przykład: fora komputerowe = zamiast coś wyjaśnić to wyśmiewanie się z niewiedzy użytkowników)

Bądźcie wszyscy z Bogiem :) Zniikam, papa (12 ostatni post)



#46242 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-18, godz. 22:36 in Strony Świadków Jehowy

eh, eh, napisze jeszcze jeden post, nie przypominam sobie podczas mojej obecności w internecie strony takiego typu, nowe forum strasznie ośmiesza Świadków Jehowy, potem idą w świat głosy że to oni, to oni tacy są, tylko dlatego że garstwa ludzi tak się zachowuje jest potem wyobrażenie w społeczeństwie że wszyscy tacy są;

całkiem przypadkiem na tlen czacie spotkałem się z głosami że prawdziwi katolicy są wyrzucani z pokoju katolickiego czy forum katolickiego;

eh nawet katolicy na świeta nie potrafią sobie wybaczać,
ban na święta = choinki nie będzie, :P
wiele jest czatów, stron czy forów, które nieumiejętnie prowadzone prowadzą do zguby ich właścicieli, wiele jest osób podszywających się pod kogoś lub jak to słyszałem od mojego kolegi ŚJ którego też zbanowano na tym czacie że ludzie ci co zakładają te forum i czat to dzieci rodziców którzy żyją w prawdzie, którzy tylko dla sławy zakładają takie serwisy.

Sądzę że internet to miejsce publiczne, więc dlatego nie jest dobrym pomysłem zamieszczanie tak aktywnego i głośnego forum czy czatu bo wiadome jest że ludzie na tematy kontrowersyjne zawsze reagują silnymi emocjami.

Wiedzcie że uczucie jakie sę odczuwa mając blokadę na forum czy czacie jest niemiłe, wielu tak samo odczuwa, bardzo też boli jeśli banuje osoba podająca się za brata, ja nigdy nie banowałem nikogo bo wiem że to niemiłe uczucie.

Pozdrawiam
:)



#46493 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-21, godz. 00:19 in Strony Świadków Jehowy

eh, znowu muszę coś napisać, koledzy bracia, (lub jak kto woli dzieci rodziców żyjących w prawdzie) nadal prowadzą te prześmiewcze forum, niestety pan admin zapomniał że banami nic nie zdziała i że istnieje takie coś jak dynamiczny IP oraz serwer PROXY, dzięki tym wynalazkom można się i tak zawsze tam rejestrować i wypoiwadać, ale po cóż mam to robić, właśnie odwiedziłem znowu te forum, i coraz bardziej przerażają mnie praktyki tych ludzi, totalna sekta albo gorzej, ta grupa ludzi to sekta a nie ŚJ, jakeś zaproszenia na wyprawy na narty tylko dla ŚJ, ja nie wiem jakby reszta ludzi była jakimiś śmieciami ludzkimi, a najbardziej przerażają mnie wypowiedzi jak widze osoby już po awansie na stanowisko moderatora:

butterflyek_22 :
fooormat, to Ty chłopczykami się interesujesz??


no dajcie spokój, takie gadki BRACI ?! :blink: to najwyżej na czat a nie na publiczne forum


poniżej widzę osobę "paradise_one" kolejny prawdziwy ŚJ usunięty. ;) eh, nic tylko siąść i płakać


albo ta:

gryjta :

jedni moga miec jedno i więcej kont na forum a inni juz nie ...cóz jak widac są lepsi i lepsiejsi
trzeba sie umawiac z administratorem ,żeby miech tu "chody"
co za obłuda

proszę o zabanowanie



no tak, sami swoi :(


lub to

Witam jestem Turivv. Mam 19 lat i jestem ze śląska . Jestem ŚJ od urodzenia a ochrzczony zostalem na poczatku 2006 roku. Nie będę się na tym forum udzielał w topikach dotyczących wiary .. Pozdrawiam wszystkich


hehe nikt nie jest od urodzenia ŚJ bo jest nim dopiero po chrzcie i przygotowaniu do wiary i gotowości służenia Jehowie haha i to głos samego moderatora, no nie mogę :lol:

z kolei ta wypowiedź:

stejsiSJ:
Witam ciesze sie że ja również mogę tu z wami być chyba mnie juz dobrze znacie jestem ze słupska mam około 25 lat.Prawdę znam od dziecka ,bo się wychowałam w rodzinie SJ ,a chrzest przyjelam okolo 6 latek temu.SUPER pomysł z tym forum SJ WOWOWW!!!



mnie zaskoczyła :blink:
jestem 6 latek ŚJ i takie głupoty trzymają się w głowie jak forum :unsure:



no nic, forum kolesiostwa, w niedziele starsi juz ostrzegali na mojej sali zgromadzeń własnie o tych przypadkach że w internecie ludzie wykazują bardzo złe zachowania i to że jest tu bardzo dużo materiałów ośmieszających jak np film, który tutaj zamieściliście jak pewni chłopacy chodzili ze strażnicą i udawali świadków, czyli wlasnie o to chodzi że takie osoby robią to dla jaj, takie akcje, filmiki albo fora na całym świecie, zeby robić pośmiewiska z prawdziwych wiar, dotyczy to nie tylko ŚJ żeby ktoś nie pomyślał że tylko ŚJ tacy poszkodawni ale dotyczy to nawet katolików też bardzo ich wyśmiewają :angry:

nie moja sprawa, ja tylko powiem: to Bóg osądzi wszystkich ze wszystkiego, kto, kogo jak traktuje, ja tylko przypomnę pewną zasadę biblijną:

najważniejsza jest miłość a na drugim miejscu prawda, bo gdy ktoś nie ma miłości, to choćby rozdał cały swój majątek a miłości by nie miał, nic mu po tym.

Pozdrawiam ;)



PS:
Czy mi się zdaje czy robi się tu słynny off topic , jeszcze żaden temat na forum nie był tyle omawiany co ten :rolleyes: :excl:



#46988 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2006-12-26, godz. 22:04 in Strony Świadków Jehowy

Szykują się zmiany, byłem na onet czacie i zauważyłem rozmowę rekina_przestworzy:

forum będzie dostepne tylko dla ŚJ


:lol:
eh, można by powiedzieć, po komuniźmie w tej Polsce wszystko upada, nawet fora dyskusyjne

ps co do reszty rozmów to siąść płakać :lol: no comment ale wielka ciężka mi Służba polowa :lol:


co za dziecka :rolleyes:



#47703 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2007-01-01, godz. 21:18 in Strony Świadków Jehowy

ale nieładnie, widze że dwa moje posty usuneliśce,
z pierwszego forum mnie wywalili, z drugiego http://jhwh.tk nestety też pod pretekstem że udzelam się u was,
i przynoszę wstyd, a byłem tam adminem, nawet troszkę sobie porządziłem
na szczęście przyjołem to ze spokojem bo widać że mają uczucia i mnie nie zablokowali :huh:

ide w kąt siadnąć i płakać
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :unsure: :unsure: :unsure:

rok 2007 to rok biedy państwowej



#47712 Nowe forum ŚJ

Napisano przez rmx on 2007-01-01, godz. 22:11 in Strony Świadków Jehowy

Żaden Twój post nie został skasowany. Stan Twoich postów wynosi 16 wypowiedzi i dokładnie tyle można znaleźć na Forum, link


rany to musiałem porządnie oślepnąć :ph34r:

sebus mówiąc o biedzie państwowej 2007 mówiłem tutaj o podwyżkach w polsce :rolleyes:
będzie ciężko wyżyć :blink:

a do tego wszedzie przepędzają :unsure:

--
Podwątek "Polska bieda": link | moderator



#47717 Życie w raju na Ziemi

Napisano przez rmx on 2007-01-01, godz. 22:21 in Wizja Raju

BRAWO DLA TEGO PANA

:D tak wierzę w raj na ziemi, to nie wymysł Strażnicy ale fakt z biblii, po to jest ziemia i wszechświat bo czy po Armageddonie to wszysko co piękne ma zostać znisczone :D raj na ziemi to fakt biblijny i strażnica nic do tego nie ma to nie jej wymysł, może w przysżłości ludzie zamieszkujący raj , będzie tak dużo że nareszcie zostanie wykorzystany cały wszechświat do uzytku czyli ludzie zamieszkają też inne planety typu jak nasza ziemia innych galaktykach, ale najpierw tutaj słóżmy Bogu i bądźmy dla siewie wszyscy bracmi i siostrami a osągniemy ten cel miiłością :D nie klóćmy sięale razem oddajmy pokłon naszemu stwórcy, który przygotowuje dla nas ten piękny czas wiecznego życia



#47740 pytanie do ex-ów: co kiedyś, będąc ŚJ, robiliście 24-26 grudnia?

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 00:17 in Boże Narodzenie & Sylwester

eh ten sebastianek, co ja z nim mam :lol: ale z tych ŚJ robi potworów :lol: ja nie wiem

wiem, że niektórzy ŚJ uważali że nie powinno się piec jakiegokolwiek ciasta w te dni "żeby ktoś nie pomyślał, że świętujemy"




hehehe :lol: :lol: :lol: ja jadłem ciasto i nie umarłem, i nie wyrzucono mnie bo jadłem te ciasto nie dlatego że sięwam Bóg rodził ale dlatego że byłą niedziela i wolny poniedziałek i był na to czas



Mnie tam nigdy nie brakowało tych świąt, nie tęskniłem za nimi...
choć znam gorliwych ŚJ którzy w tamte dni czuli się nieswojo, jakby stracili coś wartościowego...



hehehe ty znasz, chyba tylko exów a nigdy nie poznałeś prawdziwych ŚJ,
czego ma mi brakować, pogańskiego święta :rolleyes:
wole nieświętować niz potem się rozmyslać że dałem pokłon świętu pogańskiemu
:rolleyes:


ps: zawsze myślałem nad tym sebastiankiem, jak można będąc ŚJ wrócić do katolcyzmu, ja nie wiem, czy ty spałeś na zgromadzeniach czy jak ? :lol: że nie wiesz że świętujesz pogańskie święta, jak nie wiesz skąd pochodzą to zapraszam na moje byłe forum tam jest wszystko o świętach



#47743 jak kiedyś traktowano transfuzję krwi?

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 00:34 in Kwestia krwi

A ja też miałem mieć transuzję krwi w dzieciństwie, ale rodzina odmówiła i żyję do dziś, człowiek jak naprawdę jest poszłuszny Bogu i wierzy z serca, to wszelkie cuda będą dla niego dostępne, wiarą nawet góry możemy przestawiać :D

taki jest Bóg i jego moc :D


ps: jak ktoś niewierzy mogę zeskanować dokument odmowy przyjęcią krwii ze szpitala, troszkę poszarzały ale napisy widać :P



#47744 Kto usunal moj post

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 00:44 in Do administratorów...

:rolleyes: mi też cosik nie pasuje, hmmm. podobno są wszystkie a ja ich nie widze :rolleyes:



#47767 jak kiedyś traktowano transfuzję krwi?

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 08:34 in Kwestia krwi

no tak, z odstepcami niie ma rozmowy :P ci to będą zawsze piali swoje



#47839 Kto usunal moj post

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 14:04 in Do administratorów...

no popatrz, wszystko na swom mejscu jest :rolleyes: :lol: :lol:
to cud
:rolleyes:



#47860 Życie w raju na Ziemi

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 15:21 in Wizja Raju

hi fi: Więc podaj namiary na Pismo Święte, gdzie jest napisane, że będzie: 1. raj na ziemi i 2. Armagedon.


no tak kolejny osobnik , któremu podczas czytania biblii kartki się posklejały :lol:

Ale co tam gadać i powtarzać, to jak piłką o ścianę, ty ją rzucisz a ona zawsze wróci :lol:

sam Jezus mówił wyraźnie nawet umierając do osoby obok na palu że "jeszcze dziś będziesz ze mną w raju"
wiele jest wersetów opisujących przyszła ziemię, że nikomu nie zabraknie żywności na świecie, że zwierzęta będą spokojne i nie będą się nawzajem zabijały :D wystarczy tylko spojżeć na biblię czy aby napewno nie ominęłiśmy jednej ale to bardzo ważnej strony. ;)


</ironia>już wiem dlaczego tylu młodych ŚJ się masturbuje :P </ironia>


no tak ten pan jak zwykle swoje, :rolleyes:

chyba zostaniesz jakimś biologiem skoro zaglądasz pod kołdry młodych ludzi i wiesz co oni tam robią, ja nie wiem ,czy ktoś wogóle się śmieje z tych badziewiarskich kawałów :rolleyes: :unsure:
bo mnie się robi niedobrze :wacko:
ale nic, ja nie wyśmiewałem nigdy katolików i czuję się z tym dobrze :)



#47879 program w TV Regionalnej

Napisano przez rmx on 2007-01-02, godz. 16:13 in Nowości z kraju i zagranicy

a no właśnie i co z tym programem :rolleyes: bedzie czy nie bedzie