Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanko dotyczące działania tego forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 replies to this topic

#1 rmx

rmx

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 65 Postów

Napisano 2006-12-04, godz. 21:18

(na wstępie proszę aby ten post nie zostałzignorowany czy po prostu usunięty)

Mam pytania:
-Czy forum to było już ukarane sądowo za pomówienia, wyśmiewania i obrażanie Świadków Jehowy,
-Czy Sebastian Andryszczak ze zdjęciem programu "Rozmowy w toku" jest tą samą osobą czy podszywa sie pod prawdziwą osobę,
-Czy na forum wypowadają się ciągle te same osoby (grupa osóB),
-Czy każdy nowy temat nowej osoby prowadzi do kłótni,
-Czy prawdziwi ŚJ wogóle są tu dopuszczani do głosu,

będę wdzięczny za odpowiedzi
Nauka Świadków Jehowy jest dla mnie prawidłowa i tak pozostanie :)

#2 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-04, godz. 21:39

:) witamy prawdziwego sj :) dopuszczamy cię do głosu :) pozdrawiam
nie potrafiłam uwierzyć.......

#3 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-12-04, godz. 21:55

Z tego co mi wiadomo to
- moderatorzy tego forum byli w taki bądź inny sposób w kontakcie z Nadarzynem czyli biurem ŚJ w związku z pomówieniami tj głównie moderatorzy tj np Iszbin informował centrale w polsce SJ że jeśli przekroczą granice prawa zostaną pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem (odwrotnie nic mi nie wiomo)
- Z tego co mi wiadomo Sebastian z TVN to ta sama osoba co n forum )niestety nie miałem sie okazji przekonać niedawno na zlocie forum)
- Na forum wypowidają się wszystkie osoby zaintetresowane o ile nie łamią regulaminu
- Z moich obserwcji to nie każdy temat prowadzi do kłutni no ewentualnie do spoeru, choc ostatnio gorąco... ;)
- Tak naprawdę trudno zweryfikować czy osoby na forum podające się za ŚJ są ŚJ na razie zaobserwowałem coś innego jak podszywanie się ŚJ za byłych ŚJ czyli takich jak lightdrink i nastepnie ktory pojawił sie pod nowym nickiem.
To na tyle :)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#4 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-12-05, godz. 01:52

byłem, jestem i będę: ten sam.

Ten sam na forum, ten sam 18/19 czerwca 2004 w Radiu Maryja, ten sam 17 lutego 2006 w TVN, ten sam we wszystkich innych wypowiedziach.

#5 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-12-05, godz. 06:59

Ależ to chyba proste - jeśli na tym forum padałyby fałszywe oskarżenia, kłamstwa czy plugawe pomówienia, to przecież niepokalana organizacja nie omieszkałaby skorzystać z okazji, by spotkać się w sądzie. Nieprawdaż? Czyli...? No właśnie, nasze forum jest ok :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#6 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-12-05, godz. 08:29

(na wstępie proszę aby ten post nie zostałzignorowany czy po prostu usunięty)

Mam pytania:
-Czy forum to było już ukarane sądowo za pomówienia, wyśmiewania i obrażanie Świadków Jehowy,
-Czy Sebastian Andryszczak ze zdjęciem programu "Rozmowy w toku" jest tą samą osobą czy podszywa sie pod prawdziwą osobę,
-Czy na forum wypowadają się ciągle te same osoby (grupa osóB),
-Czy każdy nowy temat nowej osoby prowadzi do kłótni,
-Czy prawdziwi ŚJ wogóle są tu dopuszczani do głosu,

będę wdzięczny za odpowiedzi

Jeśli jesteś osobą, która lubi rozmawiać, to na pewno wkrótce dołączysz do grona osób które wypowiadają się na forum.
"Kłótnie" czyli ostrzejsza wymiana zdań jest zależna od poruszanego tematu i tego ile emocji wywołuje w dyskutantach. W tym momencie mogą wkroczyć moderatorzy i poprosić o stonowanie dyskusji lub nawet co bardziej obraźliwe wypowiedzi powycinać (co ciekawe to właśnie osoby podające się za śJ najczęściej nie wytrzymują i dają powód do cięcia ich wypowiedzi)
Co do dopuszczania "prawdziwych śJ" do głosu, to raczej nikt na forum nie sprawdza, czy osoba podająca się za śJ jest nim rzeczywiście i posiada odpowiedni dokument od starszych potwierdzający to. Każdy może podać się za śJ i jego wypowiedzi są traktowane na równi z wypowiedziami innych osób. Jednak dla "organizacji" byłoby lepiej, aby co poniektóre osoby podające się za śJ nigdy nimi nie były, bo swoimi wypowiedziami to raczej przynoszą wstyd "organizacji"
Czesiek

#7 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-02, godz. 01:01

Ależ to chyba proste - jeśli na tym forum padałyby fałszywe oskarżenia, kłamstwa czy plugawe pomówienia, to przecież niepokalana organizacja nie omieszkałaby skorzystać z okazji, by spotkać się w sądzie. Nieprawdaż? Czyli...? No właśnie, nasze forum jest ok :)

No i chyba nie ulega wątpliwości, że Nadarzyn nas odwiedza B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#8 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2007-01-02, godz. 05:22

(na wstępie proszę aby ten post nie został zignorowany czy po prostu usunięty)
Mam pytania:
...
-Czy każdy nowy temat nowej osoby prowadzi do kłótni,*
-Czy prawdziwi ŚJ wogóle są tu dopuszczani do głosu,**
będę wdzięczny za odpowiedzi#


Witaj Rmxsie.
* nie, przebieg rozmowy zależy od wielu ciekawych czynników
** ależ oczywiście
Pozdrawiam i trzymam za słowo, jeśli chodzi o wdzięczność za odpowiedzi.# To fajna rzecz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych