Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film Swiadkowie Jehowy


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-05, godz. 11:25

Posluchajcie!! Za ten film warto zaplacic nie 50 a 1000 zlotych. Obejrzenie tego dokumentu gwarantuje natychmiastowym odejsciem z organizacji w naszym kraju 40% myslących i swiatlych naszych kochanych braci. Pomóżcie mi wymeśleć sposób aby kazdy SJ w naszym kraju mogl ten film obejrzecZainteresowanych nabyciem tegoz interesujacego
filmu zapraszam poniżej
:rolleyes:
[I]Film wideo , nagrany przez m.in. Raya Franza pt. "Świadkowie Jehowy" (Parafia p.w. Ducha Św. ul.Ks.S.Staszica 38, 75-452 Koszalin)( nadarzyn chyba nie chciał zarobić ;-));
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#2 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-05, godz. 11:32

Ok. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#3 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-05, godz. 13:00

poprawilem moj adres !!!!
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#4 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-05, godz. 14:53

Ok. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#5 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-05, godz. 15:22

[I]Film wideo , nagrany przez m.in. Raya Franza pt. "Świadkowie Jehowy" (Parafia p.w. Ducha Św. ul.Ks.S.Staszica 38, 75-452 Koszalin)( nadarzyn chyba nie chciał zarobić ;-));

:rolleyes: Podobno warto.Ja bede mial go jutro.Wysylaja za pobraniem.Koszt 50 PLN :angry:
[/B]

Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#6 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-07, godz. 07:32

do wierzchu,oliwa..... :rolleyes:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#7 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-02-07, godz. 08:15

Kloo: to kaseta VHS, CD czy DVD?
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-07, godz. 09:13

Sposób, aby WSZYSCY go obejrzeli, to emisja w TVP1 plus "nagonka" w zborach, np. panikujący list do zborów, zabraniajacy oglądania tego filmu i podający dokładną godzinę i datę emisji. Oczywiście, pora emisji nie może kolidować z planem zebrań, najlepsza byłaby sobota o 20:00

#9 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-07, godz. 11:29

Sebastianie swietny pomysl. Kto moze w tym pomoc ??


Lantisie

Kaseta VHS. Jak Lantisie moznaby, czy w ogóle umiescic ja do ogladania dla wszystkich na necie ??

Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#10 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-02-07, godz. 12:16

Lantisie

Kaseta VHS.





Jak Lantisie moznaby, czy w ogóle umiescic ja do ogladania dla wszystkich na necie ??


Wątpię czy można to uczynić legalnie. Wygląda na to że ten film jest chroniony prawami autorskimi. Można go nabyć na http://www.freeminds.org/ a także ściągnąć krótkie kawałki tego filmu [http://www.freeminds...deo/video.htm].

Film ten jest też dostępny w siecie peer-to-peer [eMule,eDonkey] jako plik "Jeremiah Films - Witnesses Of Jehovah (Jehovah Witness).asf".

Niestety nie można go umieścić do ściągnięcia na ogólnodostępnej stronie ponieważ jest to nielegalne [ochrona praw autorskich].

pzdr
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#11 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-07, godz. 12:58

Hmmm, ale przecież można zrobić 1 kopię... dla własnego użytku ;) ;) . I myślę, że to wystarczy. Później trzeba tylko tę kopię pożyczyć i wszyscy będą mieli dostęp. B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#12 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-07, godz. 14:47

do Kloo: Potrzebne byłoby wejście do TVP1, aby to nadali oraz współpraca jakiegoś Konrada Wallendoda z Nadarzyna, aby nadać rozgłos "potępieniu" tego filmu i kategorycznie zabronić oglądania. Później przydałoby się po tygodniu, wyemitować ten sam film raz jeszcze, aby tacy, co nie oglądali, a usłyszeli, że np. bracia starsi z miejscowego zboru oglądali, też mogli obejrzeć ten film.

Jeśli ktoś ma wtyczkę w Nadarzynie i znajomego pracownika TVP1, niech działa.

#13 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-07, godz. 16:12

Do dzieła Kochani
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#14 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-07, godz. 22:45

:rolleyes: chyba bedzie jakas mozliwość,psssstt bo sie nie uda :rolleyes:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#15 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-08, godz. 14:21

Czy juz KTOKOLWIEK obejrzał ten film ??
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#16 Surja

Surja

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 134 Postów

Napisano 2006-02-09, godz. 15:43

Czy juz KTOKOLWIEK  obejrzał ten film ??

Tak,kupiłem niegdyś ten film właśnie od nich:

Parafia p.w. Ducha Św. ul.Ks.S.Staszica 38, 75-452 Koszalin


Materiał ciekawy ale jakość fatalna.

Pozdrawiam

PS.Oczywiście nie zniechęcam,ale moim zdaniem takiej jakości kaseta powinna być zdecydowanie tańsza.

#17 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-10, godz. 09:56

Jakosc mozna sobie poprawic sciagajac film ze stron o ktorych wczesniej pisze Lantis :rolleyes:
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#18 White Death

White Death

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 243 Postów

Napisano 2006-02-19, godz. 08:48

Jakosc mozna sobie poprawic sciagajac film ze stron o ktorych wczesniej pisze Lantis :rolleyes:

Obejrzałem ten film ze dwa razy. Nie mam jednak polskich napisów ani lektora i złapałem jakieś 99% treści ale tylko 85 % sensu :lol:
Moja znajomość angielskiego jest w sumie średnia i nie wszystkie zwroty rozumiem.
Mam już ogólny obraz jego przesłania, ale nie chcę się obszernie wypowiadać przed czasem.
Powiem tylko że film nie jest jakiś nowy, ma 20 lat i jest nakręcony jak większość tego typu producji z "z bezstronną tendencją" <_<
Czyli po prostu pokazuje pewien określony punkt widzenia.
Nie sądzę aby łzy w oczach kobiety na ekranie, spowodowały zaraz masowy odpływ ludzi z WTS, ani obrazy protestujących brodatych exów oznaczały 100% poparcie społeczne dla ich przekonań.
No, ale może więcej jak mi ktoś dostarczy plik z polskim txt to się rozkręcę :)
Przeto odrzuciwszy fałsz, mówcie prawdę każdy ze swym bliźnim. Efezjan 4:25a
To zaś powinniście czynić: Mówcie prawdę jeden drugiemu, wydawajcie sprawiedliwe wyroki w swoich bramach i zachowujcie pokój! Zach 8:16

#19 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-02-19, godz. 09:01

WD slusznie mowisz.Polska wersja jest tam gdzie pisalem za jedyne 50plzeta.Jesli chodzi o tresc to slusznie mowisz.Trzeba miec juz pewna swiadomosc i wiedze w temacie ktora doposci dopiero do mozgu tresc tego filmu. Za chwile(juz konczą sklad) pojawi sie najnowsza wersja Kryzysu Sumienia 2006.Zawiera w wersji polskiej wszystkie dokumenty,ukazujace czarno na bialym klamstwa WTS i samego CK. I to dla mnie starzyka w prawdzie jest ogromnie smutne :o
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#20 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-02-19, godz. 09:16

WD slusznie mowisz.Polska wersja jest tam gdzie pisalem za jedyne 50plzeta.Jesli chodzi o tresc to slusznie mowisz.Trzeba miec juz pewna swiadomosc i wiedze w temacie ktora doposci dopiero do mozgu tresc tego filmu. Za chwile(juz konczą sklad) pojawi sie najnowsza wersja Kryzysu Sumienia 2006.Zawiera w wersji polskiej wszystkie dokumenty,ukazujace czarno na bialym klamstwa WTS i samego CK. I to dla mnie starzyka w prawdzie jest ogromnie smutne :o

No to się nie smuć do ciężkiej anielki, tylko do działania.
Czas odmłodnieć.
Dopadnij gdzieś przcudowną i prostą piosenkę Georges'a Harrisona "Ring out the old, Ring Out the new"
Jako "starzyk" rozumiem, że nie tylko w organizacji, wykonawcę tego powinieneś pamiętać. Jak może wiesz, on też przebywał co prawda w innym, ale też kanale i z niego wyszedł. O tym, jak z wdziękiem witać nowe, ale i żegnać stare jest ta piosenka.
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych