Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwiększenie pola temat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 replies to this topic

#1 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-10-10, godz. 21:53

Proszę o zwiększenie pola temat w pokoju: Zwyczaje Świadków Jehowy - http://watchtower.or...hp?showforum=20 ponieważ jest obecnie bardzo malutkie - ok 25 czcionek przez co tematy się rozjeżdżają i sa słabo czytaelne (można to zrobić zmniejszając pozostałe pola a zwłaszcza 2 w których jest info o userze zakładającym temat i o ostatnio odpowiadającym userze).

Post celem poprawy jakości przejżystości i takie tam :)

Pozdro dla adminów :)
destination: ..::SALSERO::..

#2 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-10-11, godz. 10:19

Widze żes tu zabawił na dobre :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#3 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-10-11, godz. 10:24

wczesniej nie znałem tego foruma... jakbym je wcześniej wylukał to bym i wcześniej się zadomowił :D
destination: ..::SALSERO::..

#4 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-10-17, godz. 10:09

no i?? adminie drogi zrobimy z tym coś?

kolejne pytanie czy nie dołożyłbyś jakiegoś pokoiku ala hyde park taki off tematyczny i off topicowy - zeby można było luźne rozmowy na luźne temty przeprowadzać?
destination: ..::SALSERO::..

#5 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-11-08, godz. 10:51

widzę że generalnie można sobie kontakt z adminem włożyć w... między kartki...
destination: ..::SALSERO::..

#6 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-08, godz. 11:04

nie do końca. Czasami przenoszą kawałek wątku z działu do działu (z reguły kilkanaście godzin po wyrażonej sugestii. Często interweniują, gdy piszemy raport (przycisk obok cytuj) a nawet dostałem PM od jednej adminki, że przekazała komu trzeba moją uwagę nt. błędu serwera 500.

Swoją drogą, ciekaw jestem, czy admini skupią się na eliminowaniu błędu 500 (marne szanse) czy też na tym o co prosiłem: komunikacie dla użytkownika, który uświadomi mu, że ponowne wysyłanie postu nie jest konieczne.

W każdym razie ja dość pozytywnie oceniam zaangażowanie adminów.

PS: tak jak się spodziewałem, odpowiedzi idą po linii, kto jest winien błędowi 500, a nie w kierunku, aby napisać userom na czerwono i dużymi literami:

"NIE WYSYŁAJ SWEGO POSTU DRUGI RAZ"
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#7 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2005-11-08, godz. 11:09

Sebastian: oddziel Administratora od Moderatora. Bo widzisz np. JB to raczej ingerować w wygląd strony nie może napewno, ale moderować forum może.

Ja po prostu myślalem że ktoś zareaguje - skoro jest specjalny dział na wpisywanie uwag do administratorow, przyzwojtość ludzka wymaga chociaż wysłać mnie na drzewo z pomyslem w kulturalny sposób niż milczeć... np. zrobimy jak bedzie czas. Admini - ale nikomu z "qumatych" nawet nie chcialo się odpowiedzieć... a może ja za wiele wymagam... ech...
destination: ..::SALSERO::..

#8 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Goście

Napisano 2005-11-08, godz. 13:01

Może po prostu zapomniał o takim miejscu jak ten dział, zdarza się. Adminem jest bodajże zbiru, możesz spróbować mu wysłać PM. Choć konto o wiele mówiącej nazwie 'Administrator' chyba też jest... :)

#9 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2005-11-08, godz. 15:01


kolejne pytanie czy nie dołożyłbyś jakiegoś pokoiku ala hyde park taki off tematyczny i off topicowy - zeby można było luźne rozmowy na luźne temty przeprowadzać?

Jeżeli przez "pokoik" rozumiesz dział Forum, to osobiście nie widzę takiej potrzeby, bo przecież kwestie wykraczające poza wierzenia świadków Jehowy można poruszać (byle z kulturą) w dziale "Towarzyskie".

Dodam, że Wasze uwagi są czytane i przekazywane. W przypływie wolnego czasu Admin pewnie będzie starał się ustosunkować. Tymczasem zapraszam do dyskusji -ciekawych tematów na Forum nie brakuje.

Pozdrawiam,
jb
.jb

#10 zbiru

zbiru

    Początkujący (1-50)

  • Moderatorzy
  • Pip
  • 29 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2005-11-08, godz. 17:04

Proszę o zwiększenie pola temat w pokoju: Zwyczaje Świadków Jehowy - http://watchtower.or...hp?showforum=20 ponieważ jest obecnie bardzo malutkie - ok 25 czcionek przez co tematy się rozjeżdżają i sa słabo czytaelne (można to zrobić zmniejszając pozostałe pola a zwłaszcza 2 w których jest info o userze zakładającym temat i o ostatnio odpowiadającym userze).

Pozdro dla adminów :)

Nie za bardzo się da. Szerokość pola nie może być mniejsza niż szerokość pojedyńczego słowa polu. Podziekuj Sebastianowi za jego login o długości 32 znaków który rozpycha na szerokość pola w tabelce.

Uzywaj zajawki. Masz 2 pola: "tytuł tematu" i "opis tematu". Ten drugi pojawi się mniejszą czcionką pod głównym tytułem.

#11 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-08, godz. 18:23

Mea kulpa... Ja, gdy zobaczyłem co się dzieje, zmieniłem nick na równie długi, ale nieuciążliwy, bo zawierający spacje. I teraz chyba już nie zawadzam?

Szkoda, że nie mogę w poprzednim nicku zmienić podkreśleń na spacje, albo że nie mogę podmienić starego nicka na nowy. Gdyby udało się tych trochę moich dawnych wypowiedzi, przypisać do nowego nicka, układ strony byłby czytelniejszy.

Druga sprawa: moim zdaniem, za szerokie są kolumny liczące odpowiedzi i wyświetlenia. Skrócić odpowiedzi do "odp." już będzie dużo lepiej. Pierwsza kolumna z kolorowymi kopertami i druga z przypinanymi kartkami też mogą być mniejsze. Od razu będzie więcej miejsca.
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych