Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kongresy 2006


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-01-05, godz. 22:48

No to już oficjalnie wiadomo że w tym roku w Polsce kongresy międzynarodowe, wszystkie w tym samym czasie - pierwszy weekend sierpnia i raczej wszystkie na stadionach.
Najhuczniej zapowiada się Chorzow - na 60 000 ludzików.

Więcej informacji niebawem.
destination: ..::SALSERO::..

#2 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-01-06, godz. 04:44

A kogo to obchodzi?

Jak ktoś chce sobie iść na stadion i wysłuchiwać brooklyńską papkę, niech sobie idzie ... Jego sprawa ...


Pozdr;

#3 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-01-07, godz. 06:43

Wrając do tematu, to czy na taki kongres jest wstęp wolny, czy też trzeba okazać się jakimś dowdem przynależności do organizacji?Chętnie bym się wybrała -

wysłuchiwać brooklyńską papkę

w jakiś wolny letni weekend, bo na to obiecane zebranie to się chyba nie doczekam ;) .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#4 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-07, godz. 11:09

Dosiu, musisz mieć kopię świadectwa chrztu, pierwszej komunii i bierzmowania, a poza tym co najmniej prowadzić studium biblijne ze świadkami :D
Żartuję, teoretycznie może wejść każdy. Mówię, że to teoria, bo po zeszłorocznych występach Iszbina porządkowi z pewnością zwiększą czujność :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#5 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-01-07, godz. 11:22

Kiedyś zastanawiałem się co by się stało, gdyby pojawić się na Kongresie w koszulce z adresem strony Brooklyn Sp.B.O. ? :lol:
(nawet zastanawiam się dalej ;) )
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#6 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-07, godz. 11:32

Ciekawy pomysł.;)

Myślę, że świadkowie starali by się być bardzo ostrożni (nadzorcy, starsi, porządkowi), a u wielu, szczególnie młodych (zawsze ciekawych świata) i wątpiących mógłbyś wzbudzić zainteresowanie.

pzdr. :P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-07, godz. 12:53

Jeśli chodzi o koszulki, to chyba trzeba by przeprowadzić jakiś desant na płytę stadionu. No nie wiem, np. skok ze śmigłowca. Bo spokojnego przejścia przez bramę raczej bym nie brał pod uwagę :D . Mam nadzieję, że brat Vold wynajmie nam jakiś statek powietrzny ;) . Ja mogę skakać B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 ella

ella

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 33 Postów

Napisano 2006-01-08, godz. 11:52

Witam!
Czy może jest ktoś zorientowany dlaczego we Wrocławiu nie będzie kongresu w tym roku?
Sprawa bardzo mnie intryguje, a nie mam "dojścia", aby czegoś się dowiedzieć.
Proszę, uruchomcie swoje kontakty i napiszcie coś o tym.
Pozdrawiam ella

#9 2Tm 4,3-4

2Tm 4,3-4

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 87 Postów

Napisano 2006-01-08, godz. 11:58

a nie jest planowana jakaś akcja ewangelizacyjna na ten czas?? dobrze by było ruszyć z jakąś akcją ulotkowo - informacyjną.. tylko tu by się przydało stowarzyszenie..i jakieś szkolenia..

co o tym myślicie??
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."

#10 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-01-08, godz. 12:15

Witam!
Czy może jest ktoś zorientowany dlaczego we Wrocławiu nie będzie kongresu w tym roku?
Sprawa bardzo mnie intryguje, a nie mam "dojścia", aby czegoś się dowiedzieć.
Proszę, uruchomcie swoje kontakty i napiszcie coś o tym.
Pozdrawiam ella

Ma to prawdopodobnie związek z planowanym remontem Stadionu Olimpijskiego, ponieważ Wrocław przymierza się do organizowania u siebie mistrzostw świata w piłce nożnej. Poza tym ten stadion naprawde wymaga remontu i władze miasta planowały to od lat. Wypadło na ten rok, trudno.
Pojedziesz do Poznania :)

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#11 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-08, godz. 12:46

Wrocław przymierza się do organizowania u siebie mistrzostw świata w piłce nożnej.

Jedynie sprostuję, że chodzi o Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. :)

pzdr. :rolleyes:

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#12 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2006-01-08, godz. 12:46

Czy jestescie w stanie przewidziec o ile bedzie mniejsza frekfencja na tegorocznych zgromadzeniach zorganizowanych w 7-iu a nie w 22-ch miejscach???

Liberku !! :rolleyes: Czy nie mozesz mi odpisac na mojego @ ?? :(
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#13 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-01-08, godz. 15:24

dalej, znaczy drozszy dojazd, a do tego trzeba wcześniej wstać i można zaspać.
frekwencja spadnie, ale o jaki procent, trudno powiedzieć.

Za moich czasów podawano statystykę, że na kongresie pojawia się zaledwie połowa świadków Jehowy i ich rodzin. Czy obecnie również liczba obecnych na kongresie stanowi połowę liczby obecnych na pamiątce?
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#14 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-01-08, godz. 22:44

postaram się załatwić plakietki na kongres - w razie jakby ktoś chciał być koniecznie a bal się że go nie wpuszczą - z plakietką napewno będzie łatwiej ;)
destination: ..::SALSERO::..

#15 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2006-01-08, godz. 23:14

Załatw, ja sie wybieram ...
mmmm to będzie cool - koszulka z logo AJWRB i plakietka, porządkowi padną trupem heheheh

Pzdr.

Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#16 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-01-09, godz. 14:31

To ja bardzo proszę, jesli można; Dementorka o plakietkę, a Liberałka o koszulke z nadrukiem :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#17 DAWIDUS_KOSZALIN

DAWIDUS_KOSZALIN

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 87 Postów
  • Lokalizacja:KOSZALIN

Napisano 2006-01-10, godz. 18:22

Ale te wszytskie wasze pomysły typu koszulki ulotki skoki nie mają sensu. Czy wy nie wiece ze to tym bardziej wzmocni ich ducha. Przecież Jezus zapowiadał "ze w dniach ostatnich nasilą sie prześladowania" wiec tym bardziej bedą przekonani ze są "w prawdzie". Zapomnieliście jak to było?? Lepiej jest konsekwentnie wywalać im swiatopoglądy zadając im konkretne pytania mające w konstruktywny sposó trafiać do ich zamulonych papką mózgów. Najlepszym przykładem jest Liberal i jego potyczki (szacunek) a nie takie coś.... to moja osobista opinia co do sposobu... nie wiem - walki... Przecież troche inteligentnych osób tam jest... coś im sidało na wizje i fonie...
A tak odbiegając od tematu to ile wysiedziałby człowiek w koszulce z adresem tego forum zanim by go zgarneli porządkowi... to mnie ciekawi... :)
STWORZONY PRZEZ BOGA... UKSZTAŁTOWANY PRZEZ MOTYWACJE
PRAGNIENIE MOTYWACJA I STAWIANIE SOBIE CELÓW... WSZYSTKO TO RODZI SIE W UMYŚLE

#18 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-01-10, godz. 19:02

A tak odbiegając od tematu to ile wysiedziałby człowiek w koszulce z adresem tego forum zanim by go zgarneli porządkowi... to mnie ciekawi... :)


Mnie właśnie też ciekawiło :)
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#19 2Tm 4,3-4

2Tm 4,3-4

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 87 Postów

Napisano 2006-01-10, godz. 21:43

a możnaby się jakoś tam podłączyć do ich nagłośnienia i powiedzieć (albo puścić z taśmy) parę ciekawostek informacyjnych?? może coś takiego by się udało..taki "mały sabotaż" :ph34r:
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."

#20 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-10, godz. 22:12

Faktycznie nic to by nie dało jak to już napisał DAWIDUS KOSZALIN. Większość utwierdziłoby to, że należą do jedynej prawdziwej religii.

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych