Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec świata już niedługo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 replies to this topic

#1 franco

franco

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 24 Postów

Napisano 2006-01-16, godz. 16:24

Po dokładnych i wnikliwych analizach nauczania ŚJ opracowałem wczoraj nowe, "zupełnie pełne" proroctwo. Otóż wynika z niego że maksymalnie za jakieś 120 lat nastąpi całkowity koniec tego systemu rzeczy. Otóż przyjmując za prawdziwe, że obecnie żyje jakieś 8500 osób, z ostatka namaszczonych 144 tys. zajrzyjmy teraz do 1 listu do Tesaloniczan rozdz. 4 werset 17: Potem my, pozostający jeszcze wtedy przy życiu wraz z nimi będziemy uniesieni w powietrze, w obłoki, na spotkanie z Panem, zktórym tak już na zawsze pozostaniemy. A zatem jeśli już dziś żyje "ostatek" namaszczonych, to z powyższego fragmentu wynika, że koniec dokona się zanim ostatni z "ostatka" umrze. Maksymalny wiek człowieka sięga własnie mniej wiecej 120 lat (najstarszym człowiekiem była chyba jakis Chinczyk, który przezyl 118 lat). A zatem nawet jesli wsrod "ostatka" są niemowlaki lub noworodki to nalezy zalozyc ze zanim to umrą koniec się dokona.

:lol:

Mam nadzieje ze nie pomylilem sie w obliczeniach

:lol:

#2 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-01-16, godz. 16:27

Pomyliłeś.

Najstarszy człowiek żył ponad 132 lata.

Przecież może jeszcze kilka osób z klasy niewolnika się dopiero urodzić.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#3 franco

franco

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 24 Postów

Napisano 2006-01-16, godz. 16:30

A zatem pora wprowadzic korekte i okreslic ze koniec dokona sie w przeciagu 135 lat, a skoro ci z namaszczonych 144 tys. jescze nie wszyscy sie urodzili to by znaczylo ze nauczanie w tej kwestii sie znowu zmienilo, bo przeciez do tej pory ŚJ uczyli że ten "ostatek" już żyje. No ale coż pewnie nie mam własciwego swiatla,eh ja naiwny myslalem ze to juz...

:lol:

#4 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-01-16, godz. 16:53

wg nauki ŚJ kompletowanie ostatka zakończyło się w 1935 roku.
Mimo to, co raz to nowe osoby, nawet urodzone po wojnie, zaczynają spożywać emblematy.

W zasadzie przy obecnym tempie topnienia ostatka, czasy końca mogą trwać setki albo i tysiąc lat. (Policzcie sobie o ile promili spada liczebność ostatka w ciągu kolejnych 10-ek lat).
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#5 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-01-16, godz. 18:43

Spada?

Ona wzrasta a nie spada!
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#6 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-01-16, godz. 18:52

Właśnie. Raz spada, raz wzrasta.

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#7 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-01-16, godz. 20:34

Spadek, ale "niesukcesywny" czyli raz rośnie, raz spada, ale tendencja spadkowa.
Z deklady na dekadę jest ich mniej, ale coś zbyt wolno umierają.

Na logikę, jeśli ostatnie osoby skompletowane w 1935 miałyby nawet 15 lat to dziś "ostatkowa młodzież" powinna mieć 86 latek, a średnia sięgać setki.

Jeśli weźmie się pod uwagę liczebność ŚJ w 1935 r i przeciętną ilu nastolatków dożywa późnej starości, a także uwzględni się II wojnę światową i wysoką śmiertelność osób odmawiających służby wojskowej, gołym okiem widać, że coś tu nie gra.

Ciekawe, czy chociaż połowa pomazańców pamięta rok 1935?
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#8 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-25, godz. 00:26

<żart>
Po pierwsze: nie ma ludzi, którzy żyją ponad 120 lat, bo w Biblii jest napisane, że człowiek nie będzie żył dłużej. A jeśli chodzi o tego, który żył 132 lata, to [zmieniamy temat na wyprawy krzyżowe].

Po drugie: kolejni pomazańcy, którzy zmartwychwstają w niebie wciąż odpadają, ponieważ widzą, że rzeczywistość jest zupełnie inna niż doktryna ŚJ. Dlatego trzeba wciąż dobierać nowych pomazańców i dlatego tak wolno spada liczebność ostatka.
</żart>

#9 Kris

Kris

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 201 Postów

Napisano 2006-02-25, godz. 19:34

Ale na jakiej zasadzie oni spozywaja te emblematy. Bo jesli nie sa prawda to znaczy ze co jakis czas ktoremusodbijai uznaje ze jest czysty i ma prawo spozyc emblemat. Chodzi mi o mechanizm psychologiczny tego jak to sie dzieje ze ktos tak robi, bo to przeciez jakis absurd.
gdzie jest
zniszczone ziarenko piasku
którego nikt już nie pokocha
którego nikt już nie skrzywdzi
los?
zabrał mu uśmiech
otarł wszelką łzę
szukam go
w ciemnościach
na skraju czasu
tam gdzie wieczność
ma swą przepaść...

#10 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-25, godz. 19:41

Było tu kilka wątków, które o tym opowiadają. Większość rzeczywiście sprowadza się do schematu, że ktoś jest nawiedzony, uważa się za pomazańca i zaczyna spożywać emblematy. Nie wiem, czy tak mają wszyscy "pomazańcy", czy to tylko skrajne przypadki.

#11 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-07-12, godz. 19:07

Końca świata to nie będzie ale tego złego systemu dla ostatnich którzy mają być pierwszymi napewno.

Znaki czasu mówią o tym i nie da się tego podważyć. Tylko czy czasami nie będzie to tak jak z narodem żydowskim ,że dopiero po ponad 100 latach od Jezusa zauważyli ,że musieli przegapić ten moment.?

Z chronologią jest tak ,że trudno ustalić czas od którego liczyć bo przecież nikt nie zna "dnia ani godziny".

Fakt że dodaje to ducha człowiekowi gdy widzi na własne oczy ,że to może być już.

U proroka Daniela są 3 daty 1260,1290,1335 lat. Chodzi tu o małego roga ,gdzie zmienia czas,ustawia ohyde w miejscu świętym, i święci są wydani w jego ręce.

Kto jest małym rogiem i tu pojawia się problem?.

Kiedy rozpadło się 4 królestwo z rzelaza? Czy w 476 zachodnie czy 1453 wschodnie?
Zakładam ,że wcześniejsza data dlatego ,że obydwa małe rogi które pasują do tego opisu powstały 5 i 7 wiek ne. Co do powstania 10 królestw z terenu każdego małego rogu nikt wątpliwości nie ma.

Każdy z nich ustawił w miejscu świętym ohyde ziejąca pustka. W 787 kk - kult wizerunków (idolatria),
Arabowie Al-Aksa na wzgórzu świątynnym 691.

Świeci wydani w ich rece:kk-752- Pepin na terenie franków ustanawia państwo kościelne,islam 632.
Oba zmieniały prawo i czas z tego co wiem.

Przeliczając te czasy od najdalszej daty znaku czyli ohydy, a najwcześniejszej daty rogu byłby gdzieś rok 1900 ,a do najdalszego znaku i czasu rogu gdzieś mniej więcej 2070 ,może mniej.

Najwyrażniejszym znakiem jest powrót żydów do izraela 1947r powstanie państwa.
Według pisma nie przeminie pokolenie nim to wszystko się stanie a wiec 120 lat maksymalnie ,czyli nie póżniej niż 2067.
Między 1260 a 1335 lat z księgi Daniela jest 75 lat, więc napewno jesteśmy w trakcie tych wydarzeń.

Wieża Babel już stoi, narody świata się kończą jednoczyć. Pozostaje OPATRZENIE PIECZECIĄ, WALKA ZE ZNAMIENIEM BESTII I WIEŚĆ DLA KRÓLA PÓŁNOCY ZE WSCHODU SŁOŃCA I CHYBA JUŻ NA TYLE.

Ap14-4 "Są to ci,którzy się nie skalali z niewiastami,w rzeczywistości są dziewicami. Ci stale podążają za Barankiem, dokądkolwiek idzie . Ci zostali kupieni spośród ludzi jako pierwociny dla Boga i dla Baranka"

Ap:2-17"zwyciężającemu dam troche ukrytej manny i dam mu biały kamyk,a na kamyku napisane nowe imie,którego nikt nie zna oprócz tego kto je otrzymuje"
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#12 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-07-13, godz. 07:17

Jakiej to sekty egzegezę propagujesz?
[db]

#13 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-07-13, godz. 13:27

Żadnej.
Nie utożsamiam się z nikim.

Jak2:-10
"Alebowiem ktokolwiek zachowałby cały zakon,a w jednym by upadł, stał się winien wszystkich przykazań"

Dzisiejszym kościołom brakuje skruchy, aby przyznać się do błedów nauczania. Stali się pyszni i wyniośli i zwodzą w swoim błedzie innych.

W czasie kiedy tyle znaków końca złego systemu jest widocznych oni posuwają się "od złego ku gorszemu"
Nie wychodzi się ze świata jak wielu twierdzi że wyszło tworząc zamknięty krąg marazmu do którego wciągają biednych ludzi i dzieci ich.

"Sami nie wchodzą i innym nie pozwalają wejść" do królestwa Bożego.

Mt23:38"Oto wasz dom zostanie wam pusty"
I tak się stało i tak się jeszcze stanie. Prawdziwego niezakłamanego pokarmu i wody mają tak mało że i im brakuje
Pustynią się stali i pragnącemu ciągle chce się pić, a głodnemu jeść.
Ci którzy przychodzą w imie pańskie są zabijani i prześladowani.

2Tym3:1-7 "I nastaną czasy trudne do zniesienia" a ludzie staną sie tacy jak w dalszej cześci cytatu.
Czas się kończy. Znamie besti jest kolejnym znakiem końca czasów, złamaną pieczęcią tajemnicy złego systemu. Ci którzy nie będą walczyć ze znamieniem bestii ich koniec będzie w jeziorze ognia i siarki.

Bóg jest ogniem trawiącym. I to on "pochłonie swoim ogniem gorliwości ziemie"Sof3-8.


Każdy ma szanse skorzystać z wybaczenie przez skruche nawet oni.
Mt3-8"zatroszczcie się tedy o to , ażeby wydawać owoc godny nawrócenia"

Iz53:-2
"On wyrósł przed nami jak młode drzewo i jakby korzeń z wyschniętej ziemi,nie miał on wdzieku ani też blasku,aby na niego popatrzeć,ani wyglądu aby się nam podobał"


Koniec czasów jest faktem tak jak znamie bestii. Lepiej się nie przyzwyczajac tylko chwycić się nadzieji która przez wiare prowadzi do miłości Bożej zanim jest to jeszcze możliwe.


Nie dajcie się zwodzić jakimiś czipami. Pieczęć Boża wyciska na was ślad który gdy wyschnie można już tylko rostrzaskać jak w proroctwie Daniela. Jest jeszcze w tym proroctwie mowa o miękiej głinie którą można jeszcze raz ugnieść tak jak to robi garncarz przy wyrobie naczyń gdy dzieło nie jest doskonałe i to z tej gliny Bóg dla siebie uformuje naczynie ponieważ nie jest ona związana.
A kamień który udeży w posąg stanie się wielką góra na całą ziemie.

Nie ma innego znaku jak walka ze znamieniem bestii tak bardzo szkodzącego demonom ,a przez zwyciężanie znamienia bestii tak bardzo przydającego chwały imieniu Boga Jahwe i jego synowi Jezusa Crystusa, który by był bardziej wyrazistym znakiem końca czasu.

Rz16:17-18
"strzerzcie się tych którzy wzniecają spory,i zgorszenia przeciw nauce,którą otrzymaliście.Strońcie od nich.
Tacy ludzie nie Chrystusowi służą, ale własnym brzuchom, a pięknymi i pochlebnymi słowami, uwodzą serca prostaczków"
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#14 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-07-13, godz. 14:15

Żadnej.
Nie utożsamiam się z nikim.


OK. Dzięki za odpowiedź.
[db]

#15 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-07-14, godz. 17:42

Czy to nie wygląda jak dzisiejsza rzeczywistosc przy końcu systemu tego świata?
A te jaskinie jak dzisiejsze blokowiska?
"Na łup"-czy nie jak ludzie sterowani,nie mający nic do powiedzenia?

Ps42:20-23" Widzeń mnóstwo, lecz ich nie przestrzegają; otwarte mają uszy, ale nikt nie słucha. (21) Spodobało się Panu w Jego sprawiedliwości okazać wielkość i wspaniałość Prawa. (22) A jednak jest to naród złupiony i ograbiony: wszystkich spętano po jaskiniach oraz zamknięto w więzieniach; na łup zostali wydani i nikt ich nie ratuje; na rabunek, i nikt nie powie: Oddaj! (23) Kto między wami daje temu posłuch? Kto uważnie słucha o przyszłości?"

A czy nie tak pokazują nam sławnych i bogatych?

Iz2:7-8 "I napełniona jest ziemia ich srebrem i złotem, a końca niemasz skarbom ich. (8) Napełniona jest ziemia ich końmi, a końca niemasz wozom ich. Napełniona też jest ziemia ich bałwanami, robocie rąk swoich kłaniają się, które poczyniły palce ich. "

Dziś wywyższanie zaczyna się już od lekarza, urzędnika, księdza, starszego, najniższego w randze polityka.

Iz2-12" Albowiem dzień Pana zastępów przyjdzie na wszelkiego pysznego i wyniosłego, i na każdego wywyższonego, że będzie poniżony"


Jesteśmy w okresie stób z proroctw daniela. Tylko czekać jak uderzy kamień opieczętowanych pieczęcią Bożą zwalczających znamie bestii.
Dn7:8-10
"(8) Gdy przypatrywałem się rogom, oto inny mały róg wyrósł między nimi i trzy spośród pierwszych rogów zostały przed nim wyrwane. Miał on oczy podobne do ludzkich oczu i usta, które mówiły wielkie rzeczy. (9) Patrzałem, aż postawiono trony, a Przedwieczny zajął miejsce. Szata Jego była biała jak śnieg, a włosy Jego głowy jakby z czystej wełny. Tron Jego był z ognistych płomieni, jego koła - płonący ogień. (10) Strumień ognia się rozlewał i wypływał od Niego. Tysiąc tysięcy służyło Mu, a dziesięć tysięcy po dziesięć tysięcy stało przed Nim. Sąd zasiadł i otwarto księgi"

W Izraelu cały czas zamieszki.
We Francji Katolicy na wyginięciu.
W Angli i Irlandii gdyby nie Polacy to by tez wyginęli.

1Pt417"Czas bowiem, aby sąd się rozpoczął od domu Bożego."

Wszędzie dziś żydzi siedzą na wysokich stołkach i to chyba o nich.
Am2:6-7" Tak mówi Pan: Z powodu trzech występków Izraela i z powodu czterech nie odwrócę tego [wyroku], gdyż sprzedają za srebro sprawiedliwego, a ubogiego za parę sandałów; (7) w prochu ziemi depcą głowy biednych i ubogich kierują na bezdroża"
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#16 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-07-14, godz. 17:46

Wszędzie dziś żydzi siedzą na wysokich stołkach i to chyba o nich.
Am2:6-7" Tak mówi Pan: Z powodu trzech występków Izraela i z powodu czterech nie odwrócę tego [wyroku], gdyż sprzedają za srebro sprawiedliwego, a ubogiego za parę sandałów; (7) w prochu ziemi depcą głowy biednych i ubogich kierują na bezdroża"


Ło matko kochna :blink: zarzekał się, że do żadnej denominacji nie należy, a tu się okazuje, że od samego "łojca dyrechtora" :huh:
To naprawde koniec świata.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#17 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-07-14, godz. 19:20

Pycha , wyniosłość , bałwochwalstwo i inne nie mają narodowości.
Tak jak znakiem był powrót Izraela po 1900 latach do ziemi obiecanej, tak samo jest znakiem to, że niepokój ciągle tam trwa. To coś oznacza w świetle biblii.

W 1899 roku Theodor Herzl utworzył w Wielkiej Brytanii żydowski bank Żydowski Trust Kolonialny (ang. Jewish Colonial Trust). Było to finansowe ramię Organizacji Syjonistycznej. Bank gromadził środki finansowe od Żydów na całym świecie, które były przekazywane na wsparcie żydowskiej kolonizacji w Palestynie.

W 1901 roku na II Kongresie Syjonistycznym w Bazylei utworzono Żydowski Fundusz Narodowy (hebr. Keren Kajemet LeIsrael), który gromadził środki finansowe na zakup ziemi oraz zalesianie Palestyny.

W 1920 Keren Hayesod sfinansował osadnictwo żydowskie w Palestynie poprzez takie przedsięwzięcia jak np. Palestine Electric Company, Palestine Potash Company i Anglo-Palestine Bank



To że jest to Państwowość Izraela, i jest usankcjonowana ona, to w świetle biblii tez coś oznacza.
Grzech nie ma przynależności narodowej.

Syjonizm (od nazwy wzgórza Syjon w Jerozolimie, na którym stała Świątynia Jerozolimska) – ruch narodowy i towarzysząca mu ideologia stworzenia niezależnego państwa żydowskiego na terenie Palestyny oraz zahamowanie procesów asymilacyjnych mniejszości żydowskiej w poszczególnych krajach. Syjonizm doprowadził do powstania Państwa Izrael w 1948 r., w którym jest ideologią dominującą; współcześnie jego celem jest także utrzymanie jedności narodu żydowskiego żyjącego w rozproszeniu i jego więzi z Izraelem.

Jak to nie jest znakiem końca tego złego systemu to w takim razie dalej czekajcie aż małe zielone stworki wam się objawią.

http://video.google....HDaEqm8llNqxjRQ

Ja też uważam ,że są żydzi którzy chcą się podobać Bogu, którzy nie podpisują się pod wszystkimi naukami Talmudu i Zohar.

Ale pod Torą która jest Prawem i Tronem Bożym podpisze się nogami i rekami.

Ludzi którzy nie szukają chwały Bożej tylko swojej czeka dział w jeziorze ognia i siarki.
Gorliwość boża zdepcze bestie i jej znamie.

Rozumie że wielu jest tu zranionych, ale są też tacy którzy boją się być zranieni i szukają Boga.
I tych Ojciec szuka dla siebie. W tych wszystkich odstępczych religiach mogą jedynie czekać na dział w jeziorze ognia.

2Kor11" (1) O, gdybyście mogli znieść trochę szaleństwa z mojej strony! Ależ tak, wy i mnie znosicie! (2) Jestem bowiem o was zazdrosny Boską zazdrością. Poślubiłem was przecież jednemu mężowi, by was przedstawić Chrystusowi jako czystą dziewicę. (3) Obawiam się jednak, ażeby nie były odwiedzione umysły wasze od prostoty i czystości wobec Chrystusa w taki sposób, jak w swojej chytrości wąż uwiódł Ewę. (4) Jeśli bowiem przychodzi ktoś i głosi wam innego Jezusa, jakiegośmy wam nie głosili, lub bierzecie innego ducha, któregoście nie otrzymali, albo inną Ewangelię, nie tę, którąście przyjęli - znosicie to spokojnie"

Przejżyjcie historię kościoła, papiestwa, biskupstwa ich błedy w nauczaniu i innych denominacji.
Po co?.PO to żeby wyrobić sobie samemu zdanie a nie posługiwać sie wyświechtanymi sloganami.

Aż tak bardzo przyzwyczailiście się do tych wszystkich znaków końca, że nie zwracacie już uwagi na rzecz najważniejszą?
Mamy niepowtarzalną szanse, dar od boga, ażeby oddać chwałe jego imieniu przez zwalczanie imienia besti i jego znamienia.

Aktualne wciąż jest wołanie anioła "wyjdż z niej ludu mój" chociarz głosu jego już nie słychać.


Iz34-15"15) "Tam się wąż gnieździć będzie i znosić jaja, wysiadywać młode i zgarniać je pod swój cień"
Tego chcecie, ażebyście byli jego pokarmem?

Dosia- wąż nie tylko kłamie, ale posługuje się półprawdą, i przybiera postać anioła światłości.


Ap22-14"(14) Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta."
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#18 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-07-15, godz. 22:27

Najmocniej przperaszam ale takie poglady to mają albo zwolenicy teorii spiskowych czyli fanatycy albo osoby uposledzone umysłowo, przyczym z reguły to się nie wyklucza.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#19 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-16, godz. 07:01

dariuszu, za mało się starasz. Trzeba było jeszcze dodać jakieś ładne wyliczenie, z którego wynikałoby że konkretna data w 1948 roku ma w sobie zakodowaną liczbę 666, dodać jeszcze jakiś parę cytatów z protokołów mędrców syjonu, itd. a potem grzecznie udać się po specjalistyczną opiekę medyczną...

#20 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2007-07-16, godz. 08:24

[♫]Ostateczny Krach Systemu Korporacji
wizualizuje owszem się
ma się zacząć, kiedy wrócę z wakacji
na razie nie jest jeszcze całkiem, całkiem źle[/♫]
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych