Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sebastian Andryszczak ex-ŚJ który POZNAŁ PRAWDĘ...


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#81 george27

george27

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 331 Postów

Napisano 2006-02-20, godz. 20:03

Nie wiem co tam Pani Drzyzga puszcza teraz bo juz chyba kilka lat unikam tego programu bo uwazam ze porusza chore tematy,a tu nagle rozmowy o Bogu,podobniez Kuba wojewodzki boi sie ze pis sciagnie jego program z anteny jako niegodny Polski,moze wiec Pani Drzyzga skumala sie z kierownictwem tv trwam,tak dla bezpieczenstwa
jak napisalem wyzej ten odcienekw drodze wyjatku chetnie obejrze i wystawie ocene,teraz tak ogolnikowo
Początkowo jej kult jako Królowej Niebios uznawany był za herezję. „Niech nikt ni czci Marii” –
zakazywał św. Epifaniusz, doktor Kościoła.


#82 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-20, godz. 20:07

skup sie
nie ochodzilo mi o to czy robil sensacje czy nie ,a chodzilo mi o to ze w tym programie niegodzi sie poruszac tematu Boga bo to program koncentrujacy sie na dewiacjach
ale wiem katolikom trodno odroznic gdzie zaczyna a gdzie konczy sie szacunek dla Boga

Tak naprawdę trudno powiedzieć, "gdzie się godzi a gdzie nie godzi" rozmawiać o Stwórcy. Czasami zdarza się w pubie przy piwie, a wynika to z potrzeby chwili. Jeśli chodzi o program Drzyzgi to jest bardzo umiarkowany jeśli chodzi o TV-SENSACJE. O Bogu, ogólnie rzecz biorąc bardzo rzadko się rozmawia. Program z udziałem Sebastiana też o nim nie był tylko o religiach. Dla mnie to spora różnica. ;)

pzdr. :)

ps. a co do mojej "ikonki" (avatarka, tak?) to nie nie jest to moja ikonka, tylko zdjęcie. :) Tak po prostu wyglądam. :D

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#83 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-20, godz. 20:21

Nie wiem co tam Pani Drzyzga puszcza teraz bo juz chyba kilka lat unikam tego programu bo uwazam ze porusza chore tematy,a tu nagle rozmowy o Bogu,podobniez Kuba wojewodzki boi sie ze pis sciagnie jego program z anteny jako niegodny Polski,moze wiec Pani Drzyzga skumala sie z kierownictwem tv trwam,tak dla bezpieczenstwa
jak napisalem wyzej ten odcienekw drodze wyjatku chetnie obejrze i wystawie ocene,teraz tak ogolnikowo

ja tam nic nie słyszałem aby cos mowiono o Bogu ! raczej probowano poruszac problem sekt i "nawrócenia" na katolicyzm! generalnie słaby odcinek - moje wrazenie jest takie, że główna role zagrała laska, która ochrzciła swoje dziecko w obrzadku katolickim ;-) potajemnie przed meżem, który jest w jakiejs nieokreslonej sekcie!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#84 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-02-20, godz. 20:22

ps. a co do mojej "ikonki" (avatarka, tak?) to nie nie jest to moja ikonka, tylko zdjęcie. :) Tak po prostu wyglądam. :D

a i tak "piekny" jestes hihih ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#85 george27

george27

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 331 Postów

Napisano 2006-02-20, godz. 20:27

Byl juz kiedys dawno odcinek o Swiatkach Jehowy czy u Drzazgi nie pamietam, cos o W Villas jej pieskach czy kotkach i chyba jakims SJ z zaburzeniami psychicznymi - i jak nie uznac ten program za smieszny,osobiscie wstydzilbym sie tam wystapic no chyba ze jest tak jak napisalem ,moze zmienia sie teraz tematy tam poruszane
Początkowo jej kult jako Królowej Niebios uznawany był za herezję. „Niech nikt ni czci Marii” –
zakazywał św. Epifaniusz, doktor Kościoła.


#86 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2006-02-20, godz. 20:37

generalnie słaby odcinek - moje wrazenie jest takie, że główna role zagrała laska, która ochrzciła swoje dziecko w obrzadku katolickim ;-) potajemnie przed meżem, który jest w jakiejs nieokreslonej sekcie!

Jej historia była NIE NA TEMAT.

Co do odcinka to dowiedziałem się, że tuż po zakończeniu kręcenia sami stwierdzili, że się nie udał, a realizator był załamany. Szkoda tematu, Ewa dała plamę...
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#87 george27

george27

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 331 Postów

Napisano 2006-02-20, godz. 20:41

Czyli mówisz Lantis nic nowego u Ewy
Początkowo jej kult jako Królowej Niebios uznawany był za herezję. „Niech nikt ni czci Marii” –
zakazywał św. Epifaniusz, doktor Kościoła.


#88 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-20, godz. 20:49

ps. a co do mojej "ikonki" (avatarka, tak?) to nie nie jest to moja ikonka, tylko zdjęcie. :) Tak po prostu wyglądam.  :D

a i tak "piekny" jestes hihih ;-)

Dzięki. :)

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#89 MadHamish

MadHamish

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 139 Postów
  • Lokalizacja:z dziada pradziada

Napisano 2006-02-21, godz. 11:21

No to objawil sie nam Sebastian Andryszczak Super Star ;) :lol:

Pozdrawiam,
Mad :D
Przepraszam bardzo, czy to ja napisałam? Nie wiem, czy się z tym zgadzam...:-)

#90 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-23, godz. 00:34

Moim zdaniem, wizualnie wypadłem beznadziejnie. Takie operowanie kamerą, nadawałoby się na talk show o grubasach. W końcu profesjonaliści umieją chyba lepiej kręcić kamerą i mogli mnie filmować tak, aby nie podkreślać okrągłości...

Słyszałem też dwie zupełnie odmienne opinie o moim wyrazie twarzy. Jedni twierdzą, że miałem bardzo inteligentne spojrzenie, a inni, że miałem "twarz kretyna". Obie wypowiedzi pochodzą od osób, ktore już wcześniej miały mnie (odpowiednio) za mądrego bądź za głupiego człowieka.

Wycięli mnie maksymalnie.
Najbardziej żałuję, że wycięli Liberała, gdy ze mną wymienił parę zdań.

Sprostuję wypowiedź Brata Jaracza: później puścili jeszcze moje dwa słowa. Na pytanie, czy jestem katolikiem, odpowiedziałem "tak, praktykującym!"

Co do wieku i inteligencji, dzięki qwerty, za komplement.
Jak byłem wolny i nie miałem kobiety, to mnie płeć piękna nie zauważała.
A teraz słyszę co rusz komplementy, jak nie od jednej to od drugiej... :D
Co za przeciwna prawidłowość... :P

Czytałem świadectwo Adama i jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby on był tym, który się powiesił. Jego matka (wycięta 100%) odmalowała obraz prymitywa, takiego, co chciał grzeszyć, lubiał dobrze zjeść, nie miał żadnych ambicji, itd. Możliwe, że matka mówiła to kierując się ogólnym uprzedzeniem do odstępców.

Czy dobrze wypadłem? Wycięli mnie maksymalnie. Dziwi mnie, że tnąc wypowiedzi nt. religijne, zostawili długi wątek o tym, że "ludzie zawsze coś tam mówią (...) a ja się tym nie przejmuję". Rzeczywiście, stanowi on dość istotny powód, dla którego było mi łatwiej odejść z organizacji.

trzeba się bać Boga, a nie ludzkiego gadania. Wtedy łatwiej jest stanąć po stronie Jehowy, tzn. przeciwko WTS

#91 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-02-25, godz. 10:31

to ty tam poszedłes na pokaz mody czy wyrazic opinię?.... :huh:
a myslałam, że tylko baby przejmują sie takimi pierdołami.... a juz u Ciebie przy tym zapale do wyznawania wiary dziwi to szczególnie... <_<

pozdrawiam
maria rojowska
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#92 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-25, godz. 10:48

oj, Maryhna, chyba nie czytasz ze zrozumieniem...

Jakbym się przejmował głupotami, to wszelkie występy w TV odłożyłbym na 2-3 lata, a zamiast teraz odpisywać Tobie, biegałbym po stadionie i w ogóle dostawał wariacji, aby schudnąć 10 dkg więcej.

Nie podoba mi się, że brak profesjonalizmu operatorów kamery mógł nieco utrudnic widzom wysłuchanie tego, co miałem do powiedzenia.

Swoje ciało i siebie, jak najbardziej akceptuję.

#93 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-02-25, godz. 13:18

Etam, Sebastian, trzeba było ubrać bluzę z kapturem o rozmiarze XXXXXL i wszystko by się ukryło :P :D . Tym naprawdę się nie przejmuj. Popatrz lepiej, jak Ci skoczył licznik w tym wątku. Gratulacje!
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#94 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-25, godz. 13:56

Dzięki...

Szkoda, że nie udało się powiedzieć więcej, pokazać książki "głosiciele" itd.

Część słów Ewy, np. o powrocie do "wiary" też było mało precyzyjne. Wiarę to ja miałem i jako ŚJ i mam jako katolik. Zmieniłem natomiast wyznanie i to 2x.

#95 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-02-25, godz. 20:04

Nie podoba mi się, że brak profesjonalizmu operatorów kamery mógł nieco utrudnic widzom wysłuchanie tego, co miałem do powiedzenia.

Wysłuchanie czy wypatrzenie? <_< :lol:
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#96 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-25, godz. 20:20

chodzi o to, że widz zamiast słuchac moich słów, myśli sobie: o Boże, jaki on gruby...

#97 White Death

White Death

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 243 Postów

Napisano 2006-02-25, godz. 20:27

chodzi o to, że widz zamiast słuchac moich słów, myśli sobie: o Boże, jaki on gruby...

Z tym musiałeś się liczyć już wcześniej, gdy podejmowałeś decyzję o udziale w tym programie, ludzie tak reagują i coż począć.
Przeto odrzuciwszy fałsz, mówcie prawdę każdy ze swym bliźnim. Efezjan 4:25a
To zaś powinniście czynić: Mówcie prawdę jeden drugiemu, wydawajcie sprawiedliwe wyroki w swoich bramach i zachowujcie pokój! Zach 8:16

#98 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-02-25, godz. 20:33

dostałem ustne zapewnienie od dziennikarki, że oni mają fachowców, którzy się tym problemem zajmą. No i się nie zajęli...

Ale spoko... najważniejsze, że zrealizowałem plan minimum.

#99 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-03-05, godz. 19:07

gorąca prośba: proszę, niech ktoś nagra ten program
ani u mnie ani u moich rodziców nie ma jak odbierać TVN-u.

ja tez chcialbym obejrzec :)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#100 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-05, godz. 19:17

moich słów jest raptem 2 minuty. Można by to zapisać w pliku i wrzucić na jakiś serwer.

W sumie nic nowego się Stefanie o mnie nie dowiesz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych