Skocz do zawartości


Zdjęcie

BROOKLYN Sp. B.O.


  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#41 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-03-29, godz. 00:14

Ja mam pytanie. czy na Brookllyn można przesyłać pozastraznicowe artykuły broniące ŚJ i eksponujące wpadki i błędy ich oponentów gdyby ktoś takimi dysponował? Czy raczej serwis ten jest nastawiony li tylko na krytykę owych.

Użytkownik Olo. edytował ten post 2007-03-29, godz. 00:15

Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#42 Haran

Haran

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2007-03-29, godz. 08:15

Jakbyś był trochę zaradniejszy to wszedłbyś na Brooklyn i poczytał co jest napisane w dziale "Cel i zasady działania".
Pozwolisz, ze zacytuje:
"A. Witryna ,,Brooklyn’’ na zasadzie FORUM przedstawia krytykę idei rozpowszechnianych przez Wydawnictwo Strażnica [Watchtower Bible and Tract Society of New York, Inc. International Biblie Students Association Brooklyn, New York, USA], a w Polsce ,,Strażnica – Towarzystwo Biblijne i Traktatowe. Zarejestrowany Związek Wyznania Świadków Jehowy w Polsce’’ z siedzibą biura: ul. Warszawska 14 05 –830 Nadarzyn."

Tak więc, Brooklyn jest stroną o świadkach Jehowy a nie o osobach, które krytykują świadków Jehowy :)
Proste?....wydaje mi się , że proste....tylko trzeba trochę wysiłku :)

pozdrawiam

Użytkownik Haran edytował ten post 2007-03-29, godz. 11:59

fides et ratio

#43 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-03-29, godz. 16:05

Dowodząc mojej niezaradności, itp., czyli nieco słabości intelektualnej, a w konsekwencji głupoty. Sam nie wiesz, że zostałeś właśnie pokierowany wedle mego planu. Przypomniałeś czytelnikom, że Brooklyn nie jest obiektywnym źródłem informacji o ŚJ. Lecz przedstawia zaledwie krytykę owych. I rzeczywiście na owym serwisie z trudem szukać treści ujawniające dobre strony tego ugrupowania. A więc nie jest źródłem obiektywnym.

Kto jest większym głupcem ten kto jest głupi, czy ten kogo głupiec wykołował? :)

Użytkownik Olo. edytował ten post 2007-03-29, godz. 16:14

Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#44 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2007-03-29, godz. 16:40

Dowodząc mojej niezaradności, itp., czyli nieco słabości intelektualnej, a w konsekwencji głupoty. Sam nie wiesz, że zostałeś właśnie pokierowany wedle mego planu. Przypomniałeś czytelnikom, że Brooklyn nie jest obiektywnym źródłem informacji o ŚJ. Lecz przedstawia zaledwie krytykę owych. I rzeczywiście na owym serwisie z trudem szukać treści ujawniające dobre strony tego ugrupowania. A więc nie jest źródłem obiektywnym.

Kto jest większym głupcem ten kto jest głupi, czy ten kogo głupiec wykołował? :)


Źródłem, które przedstawia tylko dobre strony sJ, a ani słówka o potknięciach jest ich oficjalna strona. Jak widac--za grosz obiektywizmu szczeg dla potencjalnych ofiar. Jak poczytasz tamtą i Brooklyn-->da Ci to pełny obraz. Czytelnicy zapewne wiedza, jaki cel ma Brooklyn i jakie info moga na niej znalesc.
Pzdr
Asia

#45 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-03-29, godz. 16:49

Olo a kto na Brooklynie uzurpował sobie to prawo do obiektywizmu? Skąd to wytrzasnąłeś?
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#46 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-03-29, godz. 17:09

Lecz przedstawia zaledwie krytykę owych

Ja tam większych trudności nie miałem ze znalezieniem :

19 marca 2007 roku serwis The Morning Journal poinformował, że w Lorain w stanie Ohio (USA) Donald Long podczas głoszenia 'od drzwi do drzwi' zauważył ranną starszą kobietę i wezwał pomoc.


Są też jakby neutralne informacje :

Już 4 sierpnia zaczynają się Kongresy ŚJ w Polsce - wybierając się na nie nie zapomniijcie wziąść aparatów (jeśli macie) -nadesłane zdjęcia umieścimy w galerii Brooklynu.

Zmiany w publikacji i dystrybucji czasopisma "Strażnica" od stycznia 2008 roku.
Od stycznia następnego roku nastąpi poważna zmiana w publikacji i dystrybucji czasopisma "Strażnica".


No a że przeważają krytyczne artykuły i informacje hmm.... Od gloryfikacji ŚJ'y i WTS'u jest inna stronka ;)

Osobiście uważam że na Brooklyn S.B.O można znaleźć informacje o głośniejszych, dla ogółu społeczeństwa, wydarzeniach z udziałem ŚJ'y i informacje do których "normalnie" nie mielibyśmy dostępu, a już na pewno nie tak łatwo.

Użytkownik Nilrem0 edytował ten post 2007-03-29, godz. 17:12

To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#47 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-03-29, godz. 17:33

Witam. Zakładam ten wątek, aby umożliwić nam dyskusję na temat serwisu Brooklyn Sp.B.O., przyjąć krytykę ( ) oraz posłuchać co do powiedzenia mają ludzie, którym temat jaki podejmuje Brooklyn jest bliski.


Już gdzieś to pisałam, ale jeszcze raz tutaj powtórzę.
Dziękuję Iszbinowi za założenie i prowadzenie "Brooklynu". Dzięki temu bliska mi osoba szybko uzupełniła informacje przekazane jej przez SJ i zauroczenie prysło. Znam też kilka osób, które uzupełniły informacje rodem z www.watchtower.org , tymi z www.brooklyn.org.pl i również zweryfikowały swój pogląd na temat WTS. Dlatego lantisku tak trzymaj i masz w 100% rację pisząc

Od początku traktowałem Brooklyn, jako pewne wspólne dobro - dobrze, że jest strona która udostępnia informacje których od ŚJ próżno możemy oczekiwać.



Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#48 Haran

Haran

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 9 Postów

Napisano 2007-03-30, godz. 09:16

No to szanowny panie Olo musze coś panu odpowiedzieć….
Na początku bardzo gratuluje panu ów radości jaką pan szanowny czerpie z nazwania kogoś głupcem. Jako, ze to było kierowane do mnie i ja się stałem powodem pańskiego ucieszenia, to i ja się raduje :-)
Jednak, chciałbym jeszcze na coś szanownemu panu zwrócić uwagę. A no na to żeby częściej zaglądał do słownika. Tym razem polecam zajrzenie pod dwa terminy, są to mianowicie „krytyka” i „krytykanctwo”.
Tu sobie pozwolę zacytować:
 krytyka
1. «surowa lub negatywna ocena kogoś lub czegoś»
2. «analiza i ocena książki, filmu lub czyichś dokonań»
3. «tekst lub wypowiedź zawierające taką ocenę»
4. «dział piśmiennictwa obejmujący oceny utworów literackich, muzycznych, dzieł sztuki itp.»
5. «grupa ludzi zajmująca się formułowaniem takich ocen»
 krytyczny
1. «surowo lub negatywnie oceniający kogoś lub coś»
2. «oparty na rzeczowej analizie i ocenie»
3. «odnoszący się do krytyki literackiej, filmowej, teatralnej itp.»
4. «bardzo trudny do przetrwania, a jednocześnie rozstrzygający o dalszych losach»
5. «o stanie chorego: grożący śmiercią»
6. «odnoszący się do czasu, w którym popełniono przestępstwo»
7. «o wartościach wielkości fizycznych: taki, którego przekroczenie spowoduje gwałtowne zmiany jakiegoś układu fizycznego»
A teraz:
krytykanctwo «niesłuszne i nierzeczowe krytykowanie czegoś; też: skłonność do takiego krytykowania»
Słownik PWN?
Mam nadzieję, że zwrócił pan szczególną uwagę na „wytłuszczenie”. Myślę, że ta kolejna dawka wiedzy pomoże panu szanownemu na jeszcze bardziej „rzeczowe” wypowiedzi. Może też uświadomi pan sobie, czy aby krytykanctwo nie ma tak czasem miejsca w pańskim wypadku.

Pozdrawiam
„ja , którego SZ.P. Olo nazwał głupcem”
fides et ratio

#49 Nikita25

Nikita25

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 722 Postów

Napisano 2007-04-01, godz. 10:38

Drogi Lantisku, moim skromnym zdniem stronka, którą prowadzisz jest świetnie przez Ciebie zarządzana i można znaleźć na niej mnóstwo informacji, których to normalnie próżno szukać na stronie oficjalnej ŚJ. Kiedyś myślałm o przyłączeniu do organizacji jednakże po wnikliwym studiowaniu artykułów z Brooklynu zmieniłam zdanie. Tak trzymaj. Pozdrawiam serdecznie.

#50 Lordian

Lordian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 10 Postów

Napisano 2007-05-04, godz. 17:25

Najciekawsze materiały na witrynie Brooklyn.

Jakie materiały na witrynie Brooklyn polecilibyście komuś najbardziej i dlaczego?

#51 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-05-04, godz. 18:00

Jakie materiały na witrynie Brooklyn polecilibyście komuś najbardziej i dlaczego?

a powiedz mi co Ty byś polecił, a co byś wręcz odradzał ? ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#52 Ladybird

Ladybird

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 52 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-05-04, godz. 19:32

Jakie materiały na witrynie Brooklyn polecilibyście komuś najbardziej i dlaczego?


To zależy komu i w jakim celu. Kim jest ta osoba? Zainteresowanym, początkującym czy wieloletnim ŚJ? Do każdego przemawia co innego. Trzeba uszanować poglądy kogoś, kto jest święcie przekonany o słuszności wyznawanej religii. Jeżeli zamierzasz tę stonkę pokazać komuś (właśnie nie wiem komu i w jakim celu - ustalmy to - bo dyskusja nie będzie miała sensu), to taką osobę można w ogóle zrazić, bo uzna to za atak na swoje przekonania, tym bardziej jeżeli jest to np. osoba będąca już ŚJ.
Prawdomówny świadek nie kłamie, kłamstwa szerzy świadek fałszywy (Prz 14:5)

#53 Lordian

Lordian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 10 Postów

Napisano 2007-05-04, godz. 21:16

a powiedz mi co Ty byś polecił, a co byś wręcz odradzał ? ;-)

Trudno powiedzieć. Ale dziękuję za odzew na moje pytanie, bo on też jest pewnego rodzaju przesyłem informacji.


To zależy komu i w jakim celu.

Osobie pragnącej się rozwijać duchowo i przybliżyć do Boga a znającej naukę świadków Jehowy.

Użytkownik Lordian edytował ten post 2007-05-04, godz. 21:17


#54 Ladybird

Ladybird

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 52 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-05-04, godz. 22:51

Osobie pragnącej się rozwijać duchowo i przybliżyć do Boga a znającej naukę świadków Jehowy.


Jeżeli chce sie przybliżyć do Boga, nie widzę doskonalszej metody jak głęboka, szczera modlitwa do Stwórcy.

Jeżeli chce się rozwijać duchowo, niech czyta Pismo Święte (ale nie Strażnicę za pomocą Pisma Św.)

Jeżeli zna naukę ŚJ, niech czyta, czyta i jeszcze raz czyta.... forum, witrynę Brooklin itp. i wyciągnie odpowiednie wnioski.

Nie byłoby podstaw do tak rozległej polemiki na temat WTS w Internecie oraz powodu wydawania publikacji, chociażby takiej jak "Kryzys Sumienia", wydanej przez członka ciała kierowniczego, jeżeli wszystko byłoby tam w porządku.
Prawdomówny świadek nie kłamie, kłamstwa szerzy świadek fałszywy (Prz 14:5)

#55 Lordian

Lordian

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 10 Postów

Napisano 2007-05-05, godz. 07:08

U pierwszych chrześcijan też nie było wszystko w porządku. I też mieli wielu przeciwników. Można by też wysnuć podobny wniosek o Jezusie że skoro Judasz go opuścił i zdradził to pewnie Jezus nie był w porządku. Myślę że to błędne kryteria. Ale co do czytania witryny Brooklyn. To jeśli zapoznam się z jakimś artykułem lecz wzbudzi on moje wątpliwości co do jego treści, to kogo mogę spytać o wyjaśnienie i nurtujące mnie pytania? Czy można to zrobić na tym forum?

#56 Ladybird

Ladybird

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 52 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-05-05, godz. 11:50

...jeśli zapoznam się z jakimś artykułem lecz wzbudzi on moje wątpliwości co do jego treści, to kogo mogę spytać o wyjaśnienie i nurtujące mnie pytania? Czy można to zrobić na tym forum?

Jasne, przecież to forum dyskusyne :)
Prawdomówny świadek nie kłamie, kłamstwa szerzy świadek fałszywy (Prz 14:5)

#57 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-04, godz. 09:41

Sprawozdanie z działalności serwisu informacyjnego Brooklyn Sp. B.O. www.brooklyn.org.pl.

Po czasowej zapaści działaności serwisu powoli zaczyna on w miarę regularnie funkcjonować.

- Sprawozdanie z wydatków znajdziecie tutaj.

- Jeśli KTOKOLWIEK chciałby pomóc w pracy serwisu (co nie jest trudne) niech pisze na brooklyn(at)brooklyn.org.pl, lub tutaj. Informacje o tym można znaleźć również tutaj

Działalność:
- Rozwijał się dział Quotes - dzięki Asiuni (obecnie nie mam z nią kontaktu)
- Grożono dwukrotnie serwisowi złożeniem pozwu po artykule Wojownicy Towarzystwa Strażnica - z utęsknieniem czekaliśmy na pozew ale się nie doczekaliśmy :P
- Zgromadzono nagrania audio i video z netu w dziale linków
- W miarę uaktualizowano różne działy.
- Nad Księgą Gości piecze sprawuje Iszbin, sprawy techniczne i wrzucanie artykulów są pod opieką Lantisa
- Trwa praca by panele mogły być przystosowane dla każdego chętnego redaktora by można było edytować wszystkie funkcję serwisu - zgodnie z uprawnieniami - termin ukończenia nieznany (byc może w tym wieku)

PLUSY
- Serwis wisi i nic nie zginęło z tego co dotychczas się ukazało
- W miarę możliwości ukazują się nowe rzeczy
- Minimum niezbędnych opłat jest dokonywana na bieżąco na utrzymanie serwisu

Co jest do zrobienia:
- Jak już wspomniane zostało strona techniczna kuleje - praca techniczna
- Brakuje ludzi chętnych do czegokolwiek - zgromadzenie ekipy redakcyjno-administracyjnej
- Zrealizowanie pojawiających się pomysłów jak np. regularnie pojawiające się czasopismo "Nasza Służba Brooklynowi"
- Zreformowanie dostępu do konta tak by więcej miało osób dostęp do przeglądu wydatków
- Wprowadzenie dpowiednich zmian prawnych działalności serwisu
- Wysłuchanie pomysłów i podpowiedzi Was wszystkich na temat propozycji działania serwisu
- Sugestie co do tego jak zbierać informacje - wypracowanie skutecznych metod poszukiwań

Kto odwiedza serwis Brooklyn Sp. B.O.? Spróbuję przedstawić analizę na podstawie zamieszczanych ankiet na stronie Brooklynu:

Jak często odwiedzasz serwis Brooklyn Sp B.O.?

Jestem tu pierwszy raz. - 27% [40 Głosów]
Średnio raz w miesiącu. - 19% [28 Głosów]
Średnio raz w tygodniu. - 21% [31 Głosów]
Średnio raz dziennie. - 21% [31 Głosów]
Kilka razy dziennie. - 6% [9 Głosów]
Rzadziej niż raz w miesiącu. - 5% [8 Głosów]

Głosów: 147
Od: 06/06/2007 19:13
do: 01/07/2007 00:01

***

Jak oceniasz przydatność informacji w tematyce Świadków Jehowy dostępnych w serwisie Brooklyn Sp B.O.?

Bardzo przydatne - 59% [118 Głosów]
Przydatne - 12% [24 Głosów]
Śrenio - 6% [12 Głosów]
Mało przydatne - 3% [5 Głosów]
Wogóle nieprzydatne - 18% [35 Głosów]
Nie mam zdania - 3% [6 Głosów]

Głosów: 200
Od: 01/07/2007 00:01
do: 01/08/2007 10:49

***

Czy uważasz, że Świadkowie Jehowy wyróżniają się moralnie lepiej na tle innych religii?

Tak, znacznie - 34% [97 Głosów]
Tak, nieznacznie - 8% [23 Głosów]
Są tacy sami - 7% [19 Głosów]
Są tacy sami choć uważają że jest u nich lepiej - 31% [89 Głosów]
Nie, jest gorzej - 15% [42 Głosów]
Nie mam zdania - 5% [14 Głosów]

Głosów: 284
Od: 01/08/2007 10:49
do: 01/09/2007 18:37

***

Czy Świadkowie Jehowy są zawsze gotowi do obrony przed każdym domagającym sie od nich wytłumaczenia ze swojej wiary?

Tak, zawsze - 19% [29 Głosów]
Tak, ale nie wszyscy - 13% [20 Głosów]
Tak, ale tylko do momentu kiedy druga osoba zaczyna wykazywać niezgodności w ich nauce z Biblią i historią organizacji - 41% [61 Głosów]
Nie, w większości nawet podstawowych nauk nie potrafią obronić - 18% [27 Głosów]
Nie, nigdy - 5% [8 Głosów]
Nie mam zdania - 3% [4 Głosów]

Głosów: 149
Od: 01/09/2007 18:37
do: 01/10/2007 22:28

***

Czy Świadkowie Jehowy są w Polsce prześladowani?

Tak - 21% [41 Głosów]
Nie - 72% [139 Głosów]
Nie mam zdania - 7% [13 Głosów]

Głosów: 193
Od: 01/10/2007 22:28
do: 01/11/2007 01:33

***

Świadkowie Jehowy wypowiadając się o innych religiach wyrażają się:

Z szacunkiem - 13% [34 Głosów]
Zwyczajnie - 9% [23 Głosów]
Z wyższością - 25% [63 Głosów]
Z pogardą - 51% [132 Głosów]
Nie mam zdania - 2% [5 Głosów]

Głosów: 257
Od: 01/11/2007 11:54
do: 01/12/2007 11:31

***

Czy Towarzystwo Strażnica kiedykolwiek przeprosiło za pomyłki lub błędy za które jest odpowiedzialna?

Tak wielokrotnie - 10% [20 Głosów]
Tak ale sporadycznie ponieważ bardzo rzadko popełniało błędy - 4% [7 Głosów]
Nie nigdy ponieważ nie popełniało błędów - 4% [7 Głosów]
Nie nigdy chociaż popełniło kilka drobnych błędów - 3% [6 Głosów]
Nie nigdy chociaż popełniło wiele błędów - 66% [126 Głosów]
Nie mam zdania - 13% [25 Głosów]

Głosów: 191
Od: 01/12/2007 11:31
do: 03/01/2008 19:01


Częstotliwość odwiedzających serwis w miarę regularnie w miesiącu czerwiec była około 48%, obecnie przewiduję, że zwiększyła się o 10%. Informacje jakie są udostępnione przynajmniej w stopniu podtsawowym przypadają do gustu 77% odwiedzających. Minimu 20% (a być może nawet 40% - proszę zerknąć na opienie np. o "moralności świadków") to świadkowie Jehowy lub zainteresowani. 60%-80% gości jest zdystansowana do nauk Towarzystwa Strażnica z czego 45%-50% uważa, że są pewne forym hipokryzji świadków. 70% świadków zaglądających jest przekonana, że posiada wiedzę do obrony swoich nauk. 25% świadków jest przekonanych o "idealności" i "bezbłędności" nauk swojej organizacji. Wyciągnięcie wniosków z tych ankiet jaki jest przekrój ludzi zaglądających na Brooklyn jest dość trudny więc proszę brać trochę wiekszy margines błędu niż statystyczne 3% ;)

Z moich obserwacji (nie mam dostępu do statystyk - prosiłbym może by Lantis zamieścił jakiś wykaz okresowy) wynika, że kiedyś sukcesem było jeśli miesięczna liczba odsłon na serwisie dochodziła do 10 tysięcy, obecnie jest to 15 tysięcy i chyba stopniowo nadal rośnie. Zapraszam równiez do dzielenia się własnymi przemyśleniami co przekroju społecznego osób odwiedzających ten serwis.

Użytkownik pawel r edytował ten post 2008-01-04, godz. 09:46

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#58 starowinka

starowinka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 130 Postów

Napisano 2009-11-17, godz. 16:55

BROOKLYN SPÓŁKA BEZ ODPOWIEDZIALNOŚCI:

http://brooklyn.org.pl

''Zmiana prowadzącego Brooklyn....
... czyli trzymajcie kciuki za nowego redatora''

Oczywiście. Za całą redakcję.

Sprawozdanie z działalności serwisu informacyjnego Brooklyn Sp. B.O. www.brooklyn.org.pl.

Po czasowej zapaści działaności serwisu powoli zaczyna on w miarę regularnie funkcjonować.

- Sprawozdanie z wydatków znajdziecie tutaj.

- Jeśli KTOKOLWIEK chciałby pomóc w pracy serwisu (co nie jest trudne) niech pisze na brooklyn(at)brooklyn.org.pl, lub tutaj. Informacje o tym można znaleźć również tutaj

Działalność:
- Rozwijał się dział Quotes - dzięki Asiuni (obecnie nie mam z nią kontaktu)
- Grożono dwukrotnie serwisowi złożeniem pozwu po artykule Wojownicy Towarzystwa Strażnica - z utęsknieniem czekaliśmy na pozew ale się nie doczekaliśmy :P
- Zgromadzono nagrania audio i video z netu w dziale linków
- W miarę uaktualizowano różne działy.
- Nad Księgą Gości piecze sprawuje Iszbin, sprawy techniczne i wrzucanie artykulów są pod opieką Lantisa
- Trwa praca by panele mogły być przystosowane dla każdego chętnego redaktora by można było edytować wszystkie funkcję serwisu - zgodnie z uprawnieniami - termin ukończenia nieznany (byc może w tym wieku)

PLUSY
- Serwis wisi i nic nie zginęło z tego co dotychczas się ukazało
- W miarę możliwości ukazują się nowe rzeczy
- Minimum niezbędnych opłat jest dokonywana na bieżąco na utrzymanie serwisu

Co prawda spóźnione, ale dzięki za informacje na temat Brooklyn. I wkład pracy.

Użytkownik starowinka edytował ten post 2009-11-17, godz. 16:56


#59 starowinka

starowinka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 130 Postów

Napisano 2009-11-17, godz. 19:18

Sprawozdanie z działalności serwisu informacyjnego Brooklyn Sp. B.O. www.brooklyn.org.pl.

- Jeśli KTOKOLWIEK chciałby pomóc w pracy serwisu (co nie jest trudne) niech pisze na brooklyn(at)brooklyn.org.pl, lub tutaj. Informacje o tym można znaleźć również tutaj

Zaraz. Ja napisze tutaj. A jutro dostane bana. Co tu jest grane w sprawie Brooklyn?

Użytkownik starowinka edytował ten post 2009-11-17, godz. 19:22


#60 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2009-11-18, godz. 11:00

Jak po ostatniej zmianie layoutu otworzyć artykuł w nowej zakładce?
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych