Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ptasia grypa


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-03-05, godz. 18:29

My tu gadu gadu, a ptasia grypa już u nas.
A co na to Stażnica ?
Na temat hiszpanki wylano hektolitry farby drukarskiej. Hasło pandemii w przeszłości (może i dziś) niejednego przywiodła do czułej piersi, przenajwiętszej matki Strażnicy.
Tylko bowiem w czułych, choć niewidzialnych objęciach russel-fordzików (od samego brooklynu, aż do koziej wólki) groźba globalnej zagłady była do "przeżycia".
Czy pojawiły się może, jakieś katastroficzne przebąkiwania w tej kwestii ?
Umieram... na razie z ciekawości.

#2 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-05, godz. 19:13

Osobiście wątpię aby coś takiego pojawiło się w publikacjach. Strażnica dobrze wie jak na takich sprawkach się przejechała, a i ludzie już nie tacy ciemni jak na początku XX wieku.

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#3 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-05, godz. 19:16

Najpewniej informacja ta pojawi się to w różnorakich wykładach itp. Oczywiście jako jeden ze znaków "dni ostatnich" i dowód na wypełniania się proroctw ;)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#4 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-03-05, godz. 19:40

no i nawet drób przestanie być teraz koszerny ;-( dostanie sie od Straszaka ptaszyną, napiszą że to wymysł diobła te stworzonka bo zaraze przynoszą a to jest znak kuńca !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#5 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-06, godz. 21:23

A co poza drobiem jest teraz niekoszerne? Że wóda z kaszanką to wiem, ale coś poza tym?

Ciekawe, czy pojawi się w Strażnicy informacja, że "Jehowa wybił nieprawy drób, oto nadszedł Dzień Sądu na kurczaki, nadchodzi Koniec tego systemu rzeczy, oto gospodarcza potęga KFC runęła w gruzach, bądźcie czujni aby nie spotkał was ten sam los". Świadkowie faktycznie mogą podejść zbyt serio do takich ostrzeżeń i przestać jeść kurczaki.

#6 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-03-06, godz. 22:01

A ja bym powiedział A co na to Drób? :lol: bo Brooklyn to wiadomo B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#7 Dementor

Dementor

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 473 Postów

Napisano 2006-03-06, godz. 22:24

ale że tak pod nosem Ojca Dyrektora... hmmm... musi znak czasu albo co :D
destination: ..::SALSERO::..

#8 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-03-07, godz. 05:06

ale że tak pod nosem Ojca Dyrektora... hmmm... musi znak czasu albo co :D

Ojciec Dyrko za duzo bratał się z Kaczorami więc przyszła na niego plaga ;-) hehe
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#9 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-03-07, godz. 06:00

My tu gadu gadu, a ptasia grypa już u nas. 
A co na to Stażnica ?
Na temat hiszpanki wylano hektolitry farby drukarskiej. Hasło pandemii w przeszłości (może i dziś) niejednego przywiodła do czułej piersi, przenajwiętszej matki Strażnicy.
Tylko bowiem w czułych, choć niewidzialnych objęciach russel-fordzików (od samego brooklynu, aż do koziej wólki) groźba globalnej zagłady była do "przeżycia". 

Wczoraj spotkałam dwie głosicielki - moje stare znajome.
Pogadalysmy chwilę o wszystkim i o niczym, ale oczywiście na sam koniec nie omieszkały zaprosić mnie na salę.
Kiedy wymijająco odpowiedziałam, że czas mi nie pozwala (praca, a do tego jeszcze często chodzę do lekarza po pracy) usłyszałam, ze:

1/ sprawy zdrowia należy olać, bo doskonałe zdrowie będzie dopiero w raju
2/ armagedon tuż, tuż. Dowód: nawet na kongresach międzynarodowych będzie o tym mowa ... :D

#10 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-03-07, godz. 07:49

haha a nimby - jak to młodzi wojujący głosiciele mówią - nigdy tego nie nauczano :) Może ma ktoś pomysł na piosenkę o Armagedonie? Można by taką stworzyć - jakby pierwszy hymn :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#11 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-07, godz. 08:48

Wprawdzie pomysłu w tej chwili na piosenkę nie mam, ale myśl przednia B) . Hymn odstępczo-prześmiewczy. Proponuję na nutę którejś z Pieśni Królestwa :) . Zresztą w pieśniach często pojawia się ten wątek (Armagedon).
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#12 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-07, godz. 09:11

Mam juz melodię , będa trzy zwrotki, chórek - to jest zwrotka swiadków, zwrotka Ck i nasza demaskatorska.

Ale muza jest przednią.......
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#13 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-03-07, godz. 10:25

Tekst najlepiej w nurcie dla inteligentnych tzn. ukazujący w elegancki sposób hipokryzję :) Niestety nie mam talentu do tekstów... Hmmm a może mam? Nigdy nie próbowałem B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#14 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-03-07, godz. 16:53

JUz jest. W dziale humor - piosenki abwehry.

A wracając do głównego tematu. Moze cos powiedzą na temat tego ptasiego armagedonu na kongresach? Natomiast na pewno kilku znanych mi Sj zrobi z tego użytek.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#15 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-07, godz. 21:50

A jeden z moich znajomych ŚJ już zrobił. Zawalona hala w Bytomiu i ptasia grypa to znaki końca. Jest chyba nawet Przebudziec z okładkowym tytułem: "Kolejna światowa epidemia - KIEDY?" Ptasia grypa to wypełnienie tej przepowiedni :).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych