Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak NAJŁATWIEJ zostać prawdziwym prorokiem Jehowy?


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-03-26, godz. 21:14

Ciało Kierownicze wielokrotnie wygłupiło się zapowiadając różne konkretne daty końca świata, no i potem my, padlinożercy, mamy zajęcie, bo możemy się delektować przeterminowanym pokarmem na czas słuszny...

A gdyby tak zacząć zapowiadać, kiedy końca świata NIE będzie?

Np. ja, Sebastian, prawdziwy prorok prawdziwego Boga, "zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: 27 ani 28 marca 2006 końca świata nie będzie".

Jeśli co dzień, co tydzień lub co miesiac publikować będę podobne proroctwo, to za parę lat nazbieram sobie całkiem pokaźną liczbę spełnionych proroctw... :P

A gdybym jeszcze zajrzał do kalendarza i przepowiedział, o której godzinie jutro nad Warszawą wstanie słońce, to już w ogóle mielibyście dowód na kierownictwo ducha świętego nade mną... :)

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-26, godz. 21:44

To teraz ja, prawdziwy prorok pod wezwaniem Kubusia Puchatka:
Należy przypuszczać, że 29 marca br. w Polsce nie będzie trzęsienia Ziemi, a duch do mnie mówi, że dzień później nie nastanie tsunami :P ;) :D . Zaprawdę powiadam Wam, że w bieżącym kwartale nie wybuchnie w Europie epidemia ospy wietrznej ani dżumy. Mało prawdopodobny jest również atak atomowy Pakistanu na Indie. Amen B)

Ps. Jeśli ktoś poczuł się urażony sposobem mojej wypowiedzi, serdecznie przepraszam. Po prostu spodobał mi sie pomysł Sebastiana :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-03-27, godz. 16:24

i raczej nie będzie epidemii grypy hiszpanki ... B)

#4 and

and

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1649 Postów
  • Gadu-Gadu:0
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2006-03-27, godz. 20:49

dożucę jeszcze, że 13 kwietnia w Hermenegildy będzie pełnia księżyca.
pozdrawiam Andrzej

#5 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-27, godz. 23:22

A ja, znając historię przepowiedni ŚJ, zacząłbym się poważnie niepokoić gdyby przepowiedzieli, że tego a tego dnia Armagedonu NIE BĘDZIE. Kupiłbym na pewno trochę zapasów żywności, uporządkowałbym też moją kolekcję Strażnic, a nuż pioruny mnie nie trafią :).

#6 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-03-28, godz. 05:48

Hmmm, coś w tym jest... To tak jak z moją żoną — zawsze, gdy myje samochód, to znak, że będzie padało :P . Faktycznie, może powinniśmy rozumieć "przepowiednie" Centrali na wspak. To dopiero nowe światło ;) :P . Tylko jak ich zmusić, żeby definitywnie zaprzeczyli, że dnia tego i tego nie będzie armagedonu...? B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#7 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-03, godz. 09:42

Hmmm, coś w tym jest... To tak jak z moją żoną — zawsze, gdy myje samochód, to znak, że będzie padało


Ja dzisiaj myję okna, pewne zatem jest, że po południu w Karpaczu będzie oberwanie chmury...do tej pory zawsze się sprawdzało ;)

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#8 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-03, godz. 09:56

Dosiu, jesteś żoną brata Jaracza? Nie wiedziałem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

#9 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-03, godz. 10:06

Dosiu, jesteś żoną brata Jaracza? Nie wiedziałem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.


Haaelq, nie jestem żoną braciszka, po prostu mam tak samo z oknami, jak jego żona z samochodem :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#10 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-03, godz. 10:42

Dosiu, jesteś żoną brata Jaracza? Nie wiedziałem. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Nic mi o tym nie wiadomo :P , choć, jak mówi przysłowie, nauka radziecka znała i takie przypadki B) :rolleyes: :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#11 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-03, godz. 13:01

Odwołuje proroctwo o oberwaniu chmury. Przyszło nowe światło i pokropił wiosenny deszczyk :P

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#12 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-03, godz. 14:18

Odwołuje proroctwo o oberwaniu chmury. Przyszło nowe światło i pokropił wiosenny deszczyk :P

Nocko, za to oberwanie chmury pojawiło się nad Słupskiem. ;) Mam do Ciebie gorącą prośbę. Nie myj okien w wakacje. :lol:

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#13 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-03, godz. 16:11

Terebintq, nie mogę obiecać, każdego roku przynajmniej jeden tydzień wakacji spędzam u przyjaciół w Słupsku i nie przysięgnę, że nie przetrę jakiejś szybki :P
Ale za to mogę Ci o tym w porę w zaufaniu powiedzieć, i razem ogłosimy prawdziwe proroctwo o oberwaniu chmury...(bez bliższego okreslenia nad jakim rejonem Polski ma nastapić...a właściwie dlaczego Polski? Nie będziemy sie ograniczać terytorialnie :D )

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#14 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-04, godz. 05:47

Terebintq, nie mogę obiecać, każdego roku przynajmniej jeden tydzień wakacji spędzam u przyjaciół w Słupsku i nie przysięgnę, że nie przetrę jakiejś szybki  :P 

Nocko nie strasz. ;) W tym roku mam zamiar się opalić. :)

Ale za to mogę Ci o tym w porę w zaufaniu powiedzieć, i razem ogłosimy prawdziwe proroctwo o oberwaniu chmury...(bez bliższego okreslenia nad jakim rejonem Polski ma nastapić...a właściwie dlaczego Polski? Nie będziemy sie ograniczać terytorialnie :D )

Hehe. Na pewno nam się uda! :P

A jak Ci się podoba moje miasto? Wiesz, że kiedyś było nazywane "Małym Paryżem"? :)

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#15 ktoś

ktoś

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 74 Postów
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano 2006-04-04, godz. 20:39

Terebintq, nie mogę obiecać, każdego roku przynajmniej jeden tydzień wakacji spędzam u przyjaciół w Słupsku i nie przysięgnę, że nie przetrę jakiejś szybki  :P 

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Ja też każdego roku w wakacje przyjeżdżam do Słupska do moich przyjaciół, zazwyczaj pod koniec lipca i jestem u nich około tygodnia albo dwóch.

Skoro to miasto cieszy się taką popularnościa ,
to może zorganizowalibyśmy tam jakiś mini zlot forumowiczów :P

Poprosimy Cię ładnie Dosiu abyś w tym czasie powstrzymała się od przecierania jakichkolwiek szybek (mam nadzieję, że nie jeździsz samochodem, bo wtedy możesz mieć niestety trochę utrudnioną widoczność :lol: )
dzięki temu piękną pogodę mielibyśmy już zagwarantowaną :D :D :D

Pozdarawiam :)

#16 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2006-04-05, godz. 08:33

A jak Ci się podoba moje miasto? Wiesz, że kiedyś było nazywane "Małym Paryżem"?

Tetebintq, Słupsk...piękne miasto...tym bardziej, że mój mąż pochodzi ze Słupska, i poznaliśmy się w Słupsku. Same najpiękniejsze wspomnienia. I najlepszych przyjaciół też mam w Słupsku. Więc nic dziwnego, że to miasto kojarzy mi się właśnie z tym, co najlepsze i najpiękniejsze w moim życiu:)).

Skoro to miasto cieszy się taką popularnościa ,
to może zorganizowalibyśmy tam jakiś mini zlot forumowiczów 


Ktośq, jestem jak najbardziej za :)))

Zatem kolejne proroctwo ( z uwzględnieniem ewentualnego, nowego, nieprzewidywalnego światła) jest takie, że niektórzy forumowicze spotkają się w lecie w Słupsku w uroczej herbaciarni :D

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#17 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-05, godz. 08:57

Skoro to miasto cieszy się taką popularnościa ,
to może zorganizowalibyśmy tam jakiś mini zlot forumowiczów 


Ktośq, jestem jak najbardziej za :)))

Zatem kolejne proroctwo ( z uwzględnieniem ewentualnego, nowego, nieprzewidywalnego światła) jest takie, że niektórzy forumowicze spotkają się w lecie w Słupsku w uroczej herbaciarni :D

No, właśnie. :) Będzie lato, Nocka nie będzie w tym czasie myła szyb, a więc będzie upalnie, morze bardzo blisko, a Ustka to też bardzo piękne miasteczko. :)

Ludzie przyjeżdżajcie do Słupska! :D Co prawda nie wiem, czy w tym czasie nie będę przypadkiem "tyrał" za granicą za chlebem, ale Słupsk w lato jest bardzo dobrym pomysłem. :)

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#18 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-05, godz. 14:55

Kurczę, chyba ktoś wymył dzisiaj, albo wczoraj cały wieżowiec pełen szyb, bo u mnie w Słupsku pada śnieg. :P

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#19 ktoś

ktoś

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 74 Postów
  • Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Napisano 2006-04-05, godz. 16:26

Kurczę, chyba ktoś wymył dzisiaj, albo wczoraj cały wieżowiec pełen szyb, bo u mnie w Słupsku pada śnieg. :P

pzdr. :)

W Jastrzębiu też nadeszła prawdziwa zima... :huh:
ale "proroctwo" z myciem szyb dotyczyło deszczu, chyba że już nadeszło jakieś nowe światełko w tej sprawie :P

...jakby co to mnie proszę wyeliminować z grona podejrzanych, bo ja jeszcze okien nie myłam :rolleyes:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych