Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kosmici czyli dziwni goście naszego forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 replies to this topic

#21 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-15, godz. 15:03

Racja. Przedmioty kultu bałwochwalczego trzeba zniszczyć przez spalenie, nie wystarczy ich oddać.

Ja sam mam całkiem pokaźną biblioteczkę, niestety wyłącznie świeży pokarm, którego blask nie zdążył jeszcze zgasnąć.

#22 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-15, godz. 16:17

Racja. Przedmioty kultu bałwochwalczego trzeba zniszczyć przez spalenie, nie wystarczy ich oddać.

Ja sam mam całkiem pokaźną biblioteczkę, niestety wyłącznie świeży pokarm, którego blask nie zdążył jeszcze zgasnąć.


Jakie przedmioty kultu?
Czesiek

#23 Razor

Razor

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-15, godz. 17:39

Mam pytanie za kogo wy się uważacie ?????
Słysze ciągle że SJ to banda ćpunów omamiona jakimiś wymysłami i wiecie co i ja tak uważam
Wasze metody naboru....wróćććććć...zarażania są nachalne i oklepane do bólu
Zawsze jak przychodzi ktos ze ŚJ to wciska ten sam wierszyk tyle że pod różnymi postaciami a i rozdawanie...wróććććć....wpychanie gazetek także nie jest traktowane jako gest miły w odbiorze więc pytam się Kim jesteście za kogo się uważacie ?????
Bo ani za wyznanie ani za religie ewentualnie za sekte{co samo w sobie sprawia że większość spali was na stosie} można was uznać....wróćććć...nie uznać ale przyjąc do wiadomości że coś TAKIEGO istnieje i tyle wprawdzie hasło : "Żyj i pozwól życ" odnosi się także do was ale takie praktyki jakie prowadzicie doprowadzą do otwartej wojny i poleje się krew...

#24 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-09-15, godz. 17:50

Buhahahaha :D :D . I znów beka!! :P . Jakiś wysyp ostatnio "czytających inaczej" B)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#25 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-15, godz. 20:39

No coż, zawsze podejrzewałem, że raptowny skok lub zrzucenie z wieżyczki Strażnicy, bez systemów zabezpieczających (pewnie znowu pożywka dla Pana Lighta :) ), jest bardzo niebezpieczne dla arbuza, którego owe osoby trzymają pod pachą. Trafia ten owoc przy takim upadku o beton i niestety roztrzaskuje się. Pozdrawiam.
(Ostrzegamy kosmitów z przypudrowanymi noskami: właśnie ruszyły nowe modele antykosmitowe)

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-15, godz. 20:58


#26 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-09-15, godz. 21:17

Ja pana Razora proponuje przerzucić do ufolandii :D kolejny amator swoich "mądrości" co się spalił zanim coś wymyślił B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#27 Ester

Ester

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 128 Postów

Napisano 2006-09-16, godz. 07:11

Mam pytanie za kogo wy się uważacie ?????
Słysze ciągle że SJ to banda ćpunów omamiona jakimiś wymysłami i wiecie co i ja tak uważam
Wasze metody naboru....wróćććććć...zarażania są nachalne i oklepane do bólu
Zawsze jak przychodzi ktos ze ŚJ to wciska ten sam wierszyk tyle że pod różnymi postaciami a i rozdawanie...wróććććć....wpychanie gazetek także nie jest traktowane jako gest miły w odbiorze więc pytam się Kim jesteście za kogo się uważacie ?????
Bo ani za wyznanie ani za religie ewentualnie za sekte{co samo w sobie sprawia że większość spali was na stosie} można was uznać....wróćććć...nie uznać ale przyjąc do wiadomości że coś TAKIEGO istnieje i tyle wprawdzie hasło : "Żyj i pozwól życ" odnosi się także do was ale takie praktyki jakie prowadzicie doprowadzą do otwartej wojny i poleje się krew...


Wiesz co jesteś żałosny :huh:
Najpierw zorientuj się gdzie trafiłeś a potem zastanów się do kogo kierujesz swoje żale. A zapewniem Cię, że jesteś w niewłaściwym miejscu. Ewentualne żale proszę kierować na adres Strażnica w Nadarzynie lub Watchtower USA.
Adresy możesz znaleźć w internecie jak dobrze poszukasz. Zrób to może Ci ulży mi ulżyło.
A co do wciskania i recytowania formułek przez ŚJ też mnie denerwują ale niestety nic na to nie poradzimy i naprawdę nic Ci nie pomoże, że będziesz nas tu opluwał bo to nie jest forum ŚJ.

#28 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-09-16, godz. 10:56

Mam propozycje.
W dziale Humor proponuję utworzyć wątek: "Wypowiedzi kosmitów" i tam umieścić te posty. Wtedy będzie wiadomo, że można do woli pośmiać się z tych wypowiedzi, a tak nie wiadomo, czy czasami nie trzeba ich brać na poważnie.
Czesiek

#29 Kris

Kris

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 201 Postów

Napisano 2006-09-18, godz. 13:36

Zawsze wierzyłem ze agent Mulder ma rację... :P :D i co... he he...

Prawda jest taka że tacy kretyni w realu są tak naprawdę naszymi wrogami,choc jakby stoja po tej samej stronie barykady...

Kłamstwa i brednie kosmitów tak naprawde wzmacniają organizację...

1. wzmacniają więź "przesladowanych" śj z organizacją. typowy mechanizm psychologiczny...

2. ci którzy poznaja że śj sa całkiem ok wbrew bredniom kosmitów, przestają ufac prawdziwym info na temat Organizacji...

Ale powaznie się zrobiło...

A jaka pogoda na waszej planecie? Bo umnie własnie oba słonca schowały sie za chmurami... :P
gdzie jest
zniszczone ziarenko piasku
którego nikt już nie pokocha
którego nikt już nie skrzywdzi
los?
zabrał mu uśmiech
otarł wszelką łzę
szukam go
w ciemnościach
na skraju czasu
tam gdzie wieczność
ma swą przepaść...

#30 graczysko

graczysko

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 14 Postów

Napisano 2006-09-18, godz. 18:05

może trzeba gdzieś na głównej stronie wyraźnie napisać, gdzie można kierować swoje żale do ŚJ, bo inaczej bedziemy narażeni na inwazje ufo często.
PS. Zgadza się, "S" i "Prz" palą się fatalnie, usiłowałem spalić je w kominku, zajęło mi to dwa miesiące; do tego w między czasie przyszła moja rodzona siostra (dawniej była też "duchową") i widziałem, jak wielki ból odmalował się na jej twarzy, gdy zobaczyła stos czasopism za szybą kominka :(

#31 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2006-10-21, godz. 10:59

Masz racje pogromco pali sie zaje*** kolorowo lol
Ale juz mi sie to znudzilo.
Jak jeszcze raz jakis kocik podejdzie z gazetka do mnie to powiem mu pare niemilych slow i mam nadzieje ze zapamieta ze do pewnych ludzi nie ma co podchozic z makulatura.

mam wrazenie, że gdyby Ciebie puscili w publicznym radiu lub telewizji, to usłyszałbym tylko ciąg przerywanych krótko dźwięków :)

#32 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-08-17, godz. 11:33

Przewrócił się a wy od razu z kopa.Nieładnie a fee
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#33 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-08-17, godz. 12:32

Przewrócił się a wy od razu z kopa.Nieładnie a fee

Dariusz
Kto się przewrócił i kim są ci co go kopią? Możesz to wyjaśnić
Czesiek

#34 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-08-17, godz. 13:14

chodzi ło mi o razora bo wyskoczył troche jak z konopii ale i tu znajdują się wypowiedzi niedoświadczonych śj, wieć mógł trafić akurat na takie , a wypluł(przewrócił) się akurat tutaj.

Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem

pozdro
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#35 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-08-17, godz. 13:44

chodzi ło mi o razora bo wyskoczył troche jak z konopii ale i tu znajdują się wypowiedzi niedoświadczonych śj, wieć mógł trafić akurat na takie , a wypluł(przewrócił) się akurat tutaj.

Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem

"Maryjo przeciez mówiłem Ci byś się nie wtrącała..." :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#36 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-08-17, godz. 14:21

"Maryjo przeciez mówiłem Ci byś się nie wtrącała..." :P



:lol: Znam bardziej radykalną wersję: "Matka, czy ty mnie zawsze musisz... denerwować?" :P
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#37 Homo_sum

Homo_sum

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 182 Postów

Napisano 2007-08-17, godz. 21:07

:lol: Znam bardziej radykalną wersję: "Matka, czy ty mnie zawsze musisz... denerwować?" :P

Jak w kawale Matka - jest tylko jedna

#38 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-08-17, godz. 21:40

Kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem

Żucie kamieni to faktycznie dość skomplikowana czynność.

#39 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-08-18, godz. 04:30

Teoria transformacji normalnej osoby w "kosmitę":

Dołączona grafika
.jb

#40 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-08-18, godz. 06:03

Hehehehehehe, świetne Jb. :D

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych