Skocz do zawartości


Zdjęcie

propozycja utworzenia jednego pokoju dla wybranych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
53 replies to this topic

Ankieta: Co sądzisz o przedstawionym pomyśle? (23 użytkowników oddało głos)

Co sądzisz o przedstawionym pomyśle?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj

#1 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-22, godz. 18:34

o co chodzi.....
Chodzi o to, czy istnieje możliwośc wydzielenia na przykład jednego "pokoju" dla sprawdzonych - czytaj na bank wykluczonych albo odłączonych - na hasło, albo po IP ale nie wszyscy maja statyczne więc lepiej na hasło od admina.....
o co chodzi? na przykład o naszą rozmowe która rozpoczął Seba a dotyczyła nagrania rozmowy z Nadarzynskim rzecznikiem..... Przeciez ONI na pewno to czytają, i teraz pewnie są czujni w dwójnasób...... Czy nie moglibyśmy o takich i innych pomysłach rozmawiac tylko w "PEWNYM" gronie bez osób niepowołanych????? ADMINIE czy to możliwe? Przecież dane osób można byłoby potwierdzać dzwoniąc do danego zboru i pytając czy taki a taki jest śj, czy moze już nie...... Ja mogę dzwonic i potwierdzać, oczywiście jak KTOŚ mnie najpierw sprawdzi...... I Mielibyśmy przekonanie graniczące z pewnością, że o naszej partyzantce nie dowiedza się przed czasem......
CO O TYM MYŚLICIE????????
Wpadłam na to już do południa ale nie miałam czasu zasiąść i napisać........
nie potrafiłam uwierzyć.......

#2 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-22, godz. 18:39

Popieram, choć mam pewne wątpliwości. To forum zawsze było otwarte dla różnych opcji. Może taka zamknięta pakamera byłaby pewnym wyłamaniem się z tego schematu... Ale z drugiej strony, to przecież byłby tylko 1 pokój... Takie miejsca, w którym moglibyśmy mieć pewność, że żaden "obrońca wiary" nie rozwali tematu ani nie będzie po raz kolejny strzelać wersetami jak karabin M16.
A więc jestem za.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#3 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-04-22, godz. 18:54

A czy tacy zainteresowni naukami śJ jak ja, mimo, że nigdy nie byli śJ mieliby tam wstęp?
Czesiek

#4 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-22, godz. 19:02

chodzi mi o to aby mieli tam wstęp wszyscy, którzy myśląc konstruktywnie są wstanie wymyślić coś co pomoże wydostać się tysiącom śj z "matrixa".
SAMA MAM TAKI POMYSŁ, ALE NIE MOGĘ OMAWIAĆ GO NA FORUM NA KTÓRE MAJĄ WSTĘP WSZYSCY WTYM RÓWNIEŻ NP NADARZYN< BO ODPOWIEDNIO PRZYGOTUJĄ SIE DO TEGO FAKTU.
Admin, czytając wszystkie posty chyba musi miec jako takie pojęcie kto jest z nami a kto przeciwko........ więc może źle się wyraziłam że tylko dla byłych sj. GENERALNIE chodzi o to aby nie było tam żadnych gorliwie obstających przy naukach WTSu.
:)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#5 Administrator

Administrator

    Forumowicz (51-500)

  • Admin
  • PipPip
  • 369 Postów
  • Gadu-Gadu:191423
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Irlandia

Napisano 2006-04-22, godz. 22:39

Można założyć tu zamknięty dział tylko dla osób z okreslonej grupy, np. "wykluczeni". Nikt poza osobami z tej grupy nie będzie nic mógł czytać. Tylko jak chcecie weryfikować to, kto jest kto w internecie? Każdy może się podać za wykluczonego. Dodawać do grupy może tylko admin, ale ja nie mam czasu aby tym się zajmować. Wybierzcie więc kogoś, kto by weryfikował i zgłaszał mi nazwy nicków które mam dodać do takiej grupy.

#6 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-04-22, godz. 23:50

Aby Wam ułatwić sprawę ustaliliśmy z Adminem, że zajmę się opracowaniem listy osób, którą sobie później (qwerty, bracie_jaraczu) jeszcze zweryfikujemy (przez PM). Jeżeli macie jakieś sugestie, to piszcie do mnie.

Pozdrawiam

d o d a n e
Lista już jest. Dogrywamy szczegóły.
.jb

#7 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-23, godz. 07:09

Pomysł jest fajny ale z dwoma zastrzeżeniami. Jesli chcecie pogadać i podzielis sie doświadczeniami miedzy ex-ami to nie ma sprawy, a jesli planujecie jakieś kolejne pomysły rozwijajace działalność to uważam, ze nalezy dopuścic zaufane osoby z poza kręgu tych co odeszli.

Jesli zaś taki pokój ma opierac sie na zaufaniu, to prostym było by odtajnienie w nim nazwisk i zdjęć. Taką opcej mozna włączyc na forum, co by ładne zdjęcia mozna było wklejać.

To tyle..
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#8 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-04-23, godz. 07:43

;-) hehe bedziemy mieli taką małą loże masońską ;-) ale pomysł fajny !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#9 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-23, godz. 07:46

Artur, dobry pomysł :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#10 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-23, godz. 08:07

Jeszcze jedno. Takie tajne forum juz istnieje. Niektóre osoby piszą tutaj wiedza o czym mówie. Niestety mnie tam nie wpuszczono :(
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#11 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-23, godz. 08:24

Zresztą powiem wam coś w sekrecie, mozna takie forum zrobic zaraz mamy do tego warunki na mojej stronie. Tylko,zeby się to nie skończyło wielkim hurra optymizmem i niczym więcej.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#12 Guest_Barbapapa_*

Guest_Barbapapa_*
  • Goście

Napisano 2006-04-23, godz. 08:28

Jeszcze jedno. Takie tajne forum juz istnieje. Niektóre osoby piszą tutaj wiedza o czym mówie. Niestety mnie tam nie wpuszczono  :(

Wcale się im nie dziwię, że cię nie wpuscili ;)

#13 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-23, godz. 09:23

Nie przejmuj sie Artur ....bowiem napisano ze sa tez i inne owce :)

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-23, godz. 18:31

Popieram pomysł z odtajnieniem nazwisk i zdjęć na prywatnym pokoju. Myślę, że jako loża wystarczy nam ten pokoik, a niekoniecznie całe forum. Proponuję nazwę (moja i zastrzeżona :P) TRZECIE OWCE
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-23, godz. 19:58

A ja powiem tak.....

Jesli ten osobny pokój utworzymy na osobnej stronie (czytaj u mnie) to cała odpowiedzialność spadnie na mnie. A ja sobie radeczki dam. Nie będzie więc protestów na forum, ze dzielimy formułowiczów na lepszych czy gorszych. To forum jest tak popularne własnie przez to, ze jest tutaj pełna wolnośc. I lepiej by tak zostało. Niechce by pod adres moderatorów i administratorów płynęły uwagi w stylu: spiskowania, kombinowania, podziałów itd.

Tak ja to widze. Jakby co to wszystko jest przygotowane.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#16 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-04-23, godz. 20:33

Może sonda trochę Wam pomoże w tych ustaleniach? Dodałam.
.jb

#17 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-23, godz. 21:04

Nie no tak to do niczego nie dojdziemy.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#18 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2006-04-24, godz. 06:30

A nie mówiłem.... mamy remis.

Ja moze wyjaśnie pewna sprawę. Od samego początku istnienia tego forum wszelkie pomysły majace na celu ograniczanie pisania na tym forum jakimikolwiek zakazami, nakazami; podziału uzytkowników były bezwzględnie tępione. nawet zgodzono się z faktem iż forum nie bedzie posiadać regulaminu, zeby tylko nie było jakichkolwiek ograniczeń. Wprowadzenie tajnego pokoju, złamie tą zasadę i zaczną się dąsy.

Po drugie: Co zrobimy jesli inni tez zaczną domagać się tutaj tajnych pokoi? Osobny pokój dla ex, dla światków, dla ateistów, trynitarzy itd. Wtedy dopiero zrobi się bałagan.

I po trzecie. Są wśród nas osoby które odeszły od organizacji, dzięki temu forum. Niektóre z nich się nie odzywają lae czytając czerpią wiedzę. jesli im teraz zamkniemy tą możliwość poniosą spore straty i stracą do tego forum zaufanie.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#19 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-24, godz. 06:45

Arturze, jeśli chodzi o Ciebie i o Twoje forum to nie mam zbytnio zaufania. <_< Jesteś w tym Opus Dei, czy nie? Czy to kolejny Twój prowokancki żarcik?

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#20 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-24, godz. 07:00

:) Wiecie co :) Ja chciałam żeby było lepiej, czyli patrząc na ilość GOŚCI odwiedzających tę stronę i domyslając się, że skoro nie chcą się zarejestrować to znaczy że są SJ, domyslam się że Nadarzyn na pewno ma oddelegowanych pionierów specjalnych którzy w systemie zmianowym śledzą non stop to forum, więc o pewnych pomysłach ( Telefon do rzecznika - Seby , Albo chociażby Artura Plan A Plan B ) rozmawiać bez osób niepowołanych........
ALE TAK NAPRAWDĘ to własnie zrozumiałam, że chyba nikomu tutaj się nie chce poważnie rozmawiać o tym co zrobić aby innym dac szansę , lubimy tylko bić pianę........ i wylewać żale nie płacąc za psychoanalizę......
Oki niech tak zostanie, opowiadajmy sobie o pierdołach, Nadarzyn niech sobie czyta i skoro droga do celu ma wzbudzać aż takie niesnaski to może zrezygnujmy. W końcu to cel miał być najważniejszy .........
Pozdrawiam
nie potrafiłam uwierzyć.......




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych