Skocz do zawartości


Zdjęcie

modlitwa za świadków Jehowy


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#21 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-25, godz. 06:58

Ja wrócę na chwilę do swojej wczorajszej wypowiedzi. Źle zrobiłem, że po prostu uogólniłem. Uogólnianie to taka "rzecz", której sam nie cierpię. Po prostu mnie poniosło. Jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią to PRZEPRASZAM.

pzdr. :)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#22 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2006-04-25, godz. 08:08

Hehe, no to do harcorowego zboru należałeś. Ja nigdy nie spotkałem się z taką opinią.

to nie była opinia dominująca w zborze, raczej mniejszości "starej daty"...

pewna starsza wiekiem siostrzyczka lubiła powtarzać: "szatanistów (wymawiała przez "sz" jak szafa) dzielimy na jawnych i zakamuflowanych. Jawni urządzają czarne msze a zakamuflowani normalne, białe..."

nawiasem mówiąc, pierwszy raz w życiu dowiedziałem się że rytuał sataniczny może być "normalny"... ;)

#23 wojtek37

wojtek37

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 612 Postów
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano 2006-04-25, godz. 09:44

Terebincie - ja tylko oddałem te osoby Miosiernemu Bogu w swej modlitwie. I cała zadyma gotowa, ale teraz rozumię, czemu nigdy ŚJ nie zechcieli ze mną rozpocząć spotkania od modlitwy Ojcze Nasz!.

#24 Tomasz O.

Tomasz O.

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 310 Postów

Napisano 2006-04-25, godz. 11:57

Nie modlimy się o to aby śJ przeszli na naszą strone i zostali katolikami.Modlimy się aby nie było róznych religii, była tylko jedna religia - chrzescijanska.Nie powinno być prostestantów, prawosławnych, katolików, świadków Jehowy, powinni być tylko chrzescijanie, tak jak było na początku po śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa.

Mt 24

4 Na to Jezus im odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem*. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych