Skocz do zawartości


Zdjęcie

ślub w zborze: rekwizyty


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 quster

quster

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-04-30, godz. 19:05

powrót do wcześniejszej dyskusji: link
--


To nie plotka z tym sznurkiem ale SJ jeszcze ten sznurek wcześniej wysyłają do Brooklynu i tam CK odprawia specjalne spotkanie nad tymi sznurkami (przyslanymi z całego świata) na górze w Paterson.

Wracają w specjalnych pudełkach i mówca zawiązuje na nogach noworzeńców i karze im trzy razy obejść mównicę.

Dziękuję.

ps. tylko nie powtarzajcie bo to tajemnica

#2 Tomasz O.

Tomasz O.

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 310 Postów

Napisano 2006-04-30, godz. 22:28

quster - to może skaczą dookoła sali królestwa ze związanymi tym sznurkiem nogami? :D :D :D

#3 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-01, godz. 07:36

Dziękuję.

ps. tylko nie powtarzajcie bo to tajemnica

Ja juz wiem kto z tego forum znajdzie troche czasu aby doszukac sie dowodow na szatanskie powiazanaia WTS zwiazane z tym nowym "przedmiotem kultu u SJ " jak to mialo miejsce ze slawetnym "palikem" na grobach :lol: ;) :D :)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.

#4 Henryk

Henryk

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 656 Postów

Napisano 2006-05-01, godz. 08:29

To nie plotka z tym sznurkiem

A na tym sznurku są nanizane jakieś kuleczki (koraliki)... ;)

#5 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-01, godz. 08:57

Sznurek niebawem pojawi się na okładkach straszaka obok wieżyczki :D . Po pierwsze będzie symbolem kultu, fetyszem, a po drugie — będzie symbolizować zniewolenie. Słyszałem też, że CK pobłogosławiło 500 metrów sznurka, który zostanie pocięty na kawałki i wysłany do wszystkich sal królestwa na świecie. Będzie wisieć obok hasła rocznego. Tylko proszę Was o dyskrecję ;) :P :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#6 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-01, godz. 09:12

Tajna wiadomosc z pierwszej reki:
Poblogoslawiony sznurek nie trafi do sal krolestwa bo Lepper przechwycil na granicy i pomylilo mu sie ze sznurkiem do snopowiazalek.
Teraz nalezy szukac calych blogoslawionych snopkow !

#7 ewa

ewa

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2111 Postów

Napisano 2006-05-02, godz. 15:19

Tajna wiadomosc z pierwszej reki: 
Poblogoslawiony sznurek nie trafi do sal krolestwa bo Lepper przechwycil na granicy i pomylilo mu sie ze
sznurkiem do snopowiazalek. 
Teraz nalezy szukac calych blogoslawionych snopkow !


kurczę, to mamy ekumenizm, przynajmniej wśród sznurków :lol:

Bo jak przyjdą dożynki i zostaną one pobłogosławione przez księdza? :o


PS. Temat został zamknięty, ale to było tak zabawne, że nie mogłam się powstrzymać :) Miłej zabawy! Moderator




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych