Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przywileje i restrykcje...dla kogo?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 replies to this topic

#1 Bogdan Braun

Bogdan Braun

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 401 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-05-26, godz. 23:22

Administrator napisał

Poza tym na tym forum nie ma i nie będzie demokracji. Moderatorzy mają większe prawa i większą swobodę co do, powiedzmy "porywczości". Zwykli forumowicze mają mniej praw i sa traktowani bardziej restrykcyjnie. A ostateczną instancją, od której nie ma odwołania, jest Administrator. Takie są tu zasady. Czy wyrażam się jasno?


Piszę na forum ogólnym, a to, dlatego, że dotyczy mnie to bezpośrednio, jako piszącego na tym forum.

Dlatego zapytam, kto ustalił takie, a nie inne zasady? Gdzie mogę przeczytać o tych przywilejach dla moderatorów?

W oparciu, o jakie przesłanki ktoś ustalił, (kto...?), że zwykli forumowicze mają mniej praw i traktowanie ich jest bardziej restrykcyjne niż tych, którzy z urzędu powinni święcić przykładem dobrego zachowania i być bezstronnymi komentatorami/moderatorami postów napisanych przez innych forumowiczów?
Czy takie zasady są tylko na tym forum czy raczej jest to znana/e zasada/y stosowana/e też na innych forach?
***
Pytam się w kontekście, iż uważam, że wyrażenie się administratora w tym temacie jest dla mnie niezbyt jasne pachnie mi to prywatnym folwarkiem, a zasada obowiązująca w tym folwarku jest jedna, > KTO JEST WŁAŚCIELEM TEGO FOLWARKU TEN TU USTALA WYGODNE DLA SIEBIE PRAWA I RZĄDZI <.
Coś na podobieństwo rządów na Białorusi. ;)

Pzdr.
W dowodzeniu słuszności własnych racji patrzmy na bliźniego jak na siebie samego.

#2 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-05-27, godz. 04:42

no to prawda, chyba żle ktoś ujął swoje prawa ! moderator, moim zdaniem powinien być bezstronny - można stwierdzić, że JB najbiżej do tego ideału !

ps. nie podlizuje sie ;-) wcale !
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#3 homme_curieux

homme_curieux

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1274 Postów

Napisano 2006-05-27, godz. 05:44

no to prawda, chyba żle ktoś ujął swoje prawa ! moderator, moim zdaniem powinien być bezstronny - można stwierdzić, że JB najbiżej do tego ideału !

ps. nie podlizuje sie ;-) wcale !

Jesli tu jeszcze jestem to chyba ( miedzy innymi ) dlatego ze jej (JB) posty do mnie kazaly mi powtornie uwierzyc ze istnieje mozliwosc dla mnie wyrazenia swojej opinii jako SJ na tym forum, ktore stanowiloby przeciwwage w stosunku do niektorych wypowiedzi na tym forum i mam nadzieje iz byc moze ..................?

No i mam caly czas ( dzieki niej ) i niektorych innych forumowiczow iz "nie na temat" oraz "spam" to nie znaczy "wyrazac sie pozytywnie o SJ" :)
Mam nadzieje ze moj glos na tym forum sprawi ze moze choc jednemu ziarnu zostanie oszczedzony ponizszy los :
Lk 5:5 Siewca wyszedł siać ziarno. A gdy siał, jedno padło na drogę i zostało podeptane, a ptaki powietrzne wydziobały je.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych