Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarne świnie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 replies to this topic

#1 tra7

tra7

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów

Napisano 2003-04-12, godz. 20:34

Jeleniogórski EncephaloN (refer to: [email protected]) pragnie wyrazić swój wielki podziw i płynącą, niezwykle ogromną, z głębi duszy sympatie, do twórców (i pomysłodawców) tej strony! Nie czytaliśmy całej strony, ale możemy się podpisać pod każdym zamieszczonym na niej słowem. Gdyż sami niejednokrotnie, i również dzisiaj, byliśmy świadkami "łapanek" ;)pseudochrześcijańskiej sekty pt. Świadkowie Jehowy.

Mowa oczywiście o stronie WATCHTOWER.ORG.PL!!!

A jeśli chodzi o WATCHTOWER.ORG.PL -> Brak mi słów, aby opisać móje aleko idące współczucie dla tych, chorych i głupich ludzi :(

#2 zbiru

zbiru

    Początkujący (1-50)

  • Moderatorzy
  • Pip
  • 29 Postów
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano 2003-04-12, godz. 20:47

Jeleniogórski EncephaloN (refer to: [email protected]) pragnie wyrazić swój wielki podziw i płynącą, niezwykle ogromną, z głębi duszy sympatie, do twórców (i pomysłodawców) tej strony! Nie czytaliśmy całej strony, ale możemy się podpisać pod każdym zamieszczonym na niej słowem. Gdyż sami niejednokrotnie, i również dzisiaj, byliśmy świadkami "łapanek" ;)pseudochrześcijańskiej sekty pt. Świadkowie Jehowy.  

Mowa oczywiście o stronie WATCHTOWER.ORG.PL!!!


Czy aby nie pomyliły Ci się adresy? Tu jest dział dla stron popierających organizację Strażnicy. Strona http://watchtower.org.pl nie jest stroną należącą do ŚJ. Taką stroną jest http://watchtower.org.

#3 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Goście

Napisano 2005-04-06, godz. 19:58

JA OSOBIŚCIE UWAŻAM ZE SWIATKOWIE jehowy NIE SA SEKTA PONIEWAZ RELIGIE I LUDZIE KTÓZY WIERZA W JEZUSA NIE SA SEKTAMI KTO SIE ZE MNA ZGODZI? A ZRESZTA JAKO JEDYNI SA LUDZMI PROWADZACYMI SIE MORALNIE A JAK COŚ ZROBIA GRZESZNEGO TO ODRAZU PONOSZA TEGO POWAZNE KONSENKWENCJE :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :( :(

#4 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-04-07, godz. 04:01

Gadasz głupstwa Guest.
Ma

#5 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2005-04-07, godz. 08:41

Ten wątek nie wnosi żadnej merytorycznej ani obiektywnej informacji nadającej się na to forum.
Zaśmiecając dział nadaje się zatem tylko do kasacji.

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#6 Guest_ona_*

Guest_ona_*
  • Goście

Napisano 2005-04-14, godz. 14:47

Gadasz głupstwa Guest.

Masz coś więcej do powiedzenia???

#7 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-04-14, godz. 14:59

Na ten temat nie mam.
Ma

#8 Guest_kk_*

Guest_kk_*
  • Goście

Napisano 2005-11-18, godz. 22:05

DO GUEST.Swiadkowie Jehowy sa sekta,mowisz ze wierza w Jezusa-niedokonca,swiadkowie J nie sa na pewno religia crzescijanska,chrzescijaninami bo nie wierza,nie uznaja TROJCY SWIETEJ a to jest "podstawowym warunkiem"zeby nazywac sie chrzescijaninem.Swiadkowie Jehowy zmieniaja i cytuja tylko fragmenty Pisma SWietego,a kto odejdzie od nichma utrudniane zycie,nie jest...lepiej sie nie pakowac w ta sekte.Guest jesli chcesz sie wypowiadac to pierwsze zaczerpnij informacje,ksiazki itd.

#9 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-19, godz. 12:08

widze że paru wojowników o "prawdę" tu wpadło na chwilę :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#10 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-19, godz. 16:54

JA OSOBIŚCIE UWAŻAM ZE SWIATKOWIE jehowy NIE SA SEKTA PONIEWAZ RELIGIE I LUDZIE KTÓZY WIERZA W JEZUSA  NIE SA SEKTAMI KTO SIE ZE MNA ZGODZI? A ZRESZTA JAKO JEDYNI SA LUDZMI PROWADZACYMI SIE MORALNIE A JAK COŚ ZROBIA GRZESZNEGO TO ODRAZU PONOSZA TEGO POWAZNE KONSENKWENCJE

Świadkowie Jehowy są jak sama nazwa mówi wyznawcami Jehowy. O Jezusie od czasu do czasu coś wspomną, ale nie za wiele. Jehowa (Jahwe) jak Ci wiadomo był Bogiem Żydów. Ale za sektę uważani są dlatego, że stosują psychomanipulację (chodzi mi o Ciało Kierownicze).

JAKO JEDYNI SA LUDZMI PROWADZACYMI SIE MORALNIE

Po części to prawda. Spośród wielu europejsko-amerykańskich wyznań są jednymi z tych, którzy faktycznie starają sie przestrzegać wysokich mierników moralnych i wielu poszczególnym świadkom Jehowy udaje się tego dokonać.

A JAK COŚ ZROBIA GRZESZNEGO TO ODRAZU PONOSZA TEGO POWAZNE KONSENKWENCJE

Tak to prawda. Jednak to strażnica ustala własne mierniki grzechu w tej organizacji. Jednym z najcięższych grzechów to samodzielne myślenie i o parodio, dociekanie prawdy. Za wyrażanie własnego zdania, odmiennego od Ck bardzo szybko wylatuje się ze zboru.

Masz coś więcej do powiedzenia???

Oczywiście. Tutaj każdy ma coś do powiedzenia. Jeśli tak Ci zależy, aby coś więcej usłyszeć poczytaj posty.

swiadkowie J nie sa na pewno religia crzescijanska,chrzescijaninami bo nie wierza,nie uznaja TROJCY SWIETEJ a to jest "podstawowym warunkiem"zeby nazywac sie chrzescijaninem.

Poczytaj Biblię człowieku. Być chrześcijaninem, to nie sama teologia, ale posłuszeństwo względem Jezusa Chrystusa. Miłość do ludzi wszelkiego pokroju. Jeśli wierzysz, że wiara w Trójcę daje Tobie możliwość bycia chrześcijaninem to jakże biednym człowiekiem jesteś. W Trójcę wierzą hindusi i jakoś chrześcijanami nie są.

Swiadkowie Jehowy zmieniaja i cytuja tylko fragmenty Pisma SWietego,a kto odejdzie od nichma utrudniane zycie,nie jest...lepiej sie nie pakowac w ta sekte

O!? Znalazłeś jakąś religię, która tak nie robi?

jesli chcesz sie wypowiadac to pierwsze zaczerpnij informacje,ksiazki itd.

Racja.

pzdr. :P

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#11 Sebastian Andryszczak 0501346907

Sebastian Andryszczak 0501346907

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 589 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2005-11-19, godz. 18:27

"kto od nich odejdzie, ma utrudniane życie" - może to i prawda, ale tylko wtedy, jeśli sam pozwoli tym utrudniaczom, aby mu to życie utrudniali. Mnie tam nikt niczego nie utrudnia.
Byłem świadkiem Jehowy, ale poznałem prawdę (katolicyzm). Służę Jehowie, w łączności z jedyną Organizacją Bożą, tzn. Kościołem Kat.,

jest dla mnie oczywiste, że to, co jest oczywiste dla jednych, nie musi być oczywiste dla drugich.

#12 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-21, godz. 10:30

Chyba nie ma o co kurszyć kopii, skoro pierwszy post w tym temacie pochodzi sprzed 2,5 roku :P . NIe wiem jak Wy, ale ja mam trochę ważniejsze problemy na głowie :( .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#13 Guest_gosc_*

Guest_gosc_*
  • Goście

Napisano 2005-11-21, godz. 21:17

A glupoty gadacie. Ja jakos jestem na 5 roku studi (Panstwowych, wladze sa raczej katolickie dokladnie UJ) i nikt mi w tej wierze nie zabrania samodzielnie myslec. A ci ludzie co odeszli to czarne owce , prawdopodobnie mieli niezruwnowarzona psychike i teraz opowiadaja wszystkim jak to u Sj jest zle ale tacy ludzi co sa chozy tak maja i nawet jak by im katolicy zaszkodzili to tez by ich obgadywali.
A co to sekty to jestescie smieszni.
W takim razie wiara katolicka to dopiero sekta, na kturej czele stoi papież potem ksieza, biskupi itd. Co oni powiedza tak katolicy robią.

#14 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-22, godz. 09:34

Gościu, a dohtorat tyż bedziesz robił? Ino z czego? Hyba z łortorgafji :D :D :D
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#15 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-11-22, godz. 10:56

A glupoty gadacie. Ja jakos jestem na 5 roku studi (Panstwowych, wladze sa raczej katolickie dokladnie UJ) i nikt mi w tej wierze nie zabrania samodzielnie myslec. A ci ludzie co odeszli to czarne owce , prawdopodobnie mieli niezruwnowarzona psychike i teraz opowiadaja wszystkim jak to u Sj jest zle ale tacy ludzi co sa chozy tak maja i nawet jak by im katolicy zaszkodzili to tez by ich obgadywali.
A co to sekty to jestescie smieszni.
W takim razie wiara katolicka to dopiero sekta, na kturej czele stoi papież potem ksieza, biskupi itd. Co oni powiedza tak katolicy robią.

Studiujesz analfabetyzm?

Bez urazy, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.

pzdr.

Terebint
B)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#16 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2005-11-22, godz. 13:31

:D doby doby mórzna sie posmiewac...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych