Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kres religii fałszywej jest bliski!


  • Please log in to reply
317 replies to this topic

#301 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-06-27, godz. 07:19

bo osoba która dostarcza mi publikacje nie jest bogata i nie stać by ją było na taki datek.

Tam powinieneś dodac Czesiu... "i nie stać by ją było na taki dobrowolny datek." B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#302 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-05, godz. 18:56

Podsumowanie kampanii rozpowszechniania traktatu "Kres religii fałszywej jest bliski!" (NSK, wrzesień 2007):

Dzięki pilnym przygotowaniom poczynionym pod kierownictwem starszych oraz wzmożonym wysiłkom wszystkich głosicieli do naszych rodaków trafiło prawie 5 milionów egzemplarzy tego dobitnego orędzia! Zbory aktywnie poparły to przedsięwzięcie, co pobudziło do działania również nieczynnych głosicieli. Ze względu na prosty sposób proponowania traktatu udział w kampanii mogły wziąć także dzieci. Pewien nadzorca obwodu zauważył, że „początkowo głosiciele mieli obawy, jaka będzie reakcja ludzi, ale obawy szybko przerodziły się w entuzjazm, gdy się okazało, że 90 procent osób przyjmowało to orędzie”.


.jb

#303 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-08-05, godz. 19:15

Podsumowanie kampanii rozpowszechniania traktatu "Kres religii fałszywej jest bliski!" (NSK, wrzesień 2007):


Gdy się tak przegląda publikacje, to właściwie od zawsze Strażnica twierdzi, że wkrótce, blisko...
Więcej na ten temat tutaj

#304 bury

bury

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 593 Postów
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano 2008-08-05, godz. 20:26

Podsumowanie kampanii rozpowszechniania traktatu "Kres religii fałszywej jest bliski!" (NSK, wrzesień 2007):

To, co podali jako podsumowanie kampanii jest po prostu przerażające. JEszcze dzieci w to wciągnęli! Zaangażowanie w oskarżanie religii to najskuteczniejszy sposób na zafiksowanie głosicieli w uzależnieniu od Organizacji. Wychodzi na to, że każdy głosiciel rozdał przeciętnie 40 traktatów! :ph34r:

#305 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-06, godz. 07:25

To, co podali jako podsumowanie kampanii jest po prostu przerażające. JEszcze dzieci w to wciągnęli! Zaangażowanie w oskarżanie religii to najskuteczniejszy sposób na zafiksowanie głosicieli w uzależnieniu od Organizacji. Wychodzi na to, że każdy głosiciel rozdał przeciętnie 40 traktatów! :ph34r:

A przydzial byl 50 na glowe ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#306 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-08-06, godz. 07:54

:) eee no więcej, przeciez jeszcze za Ciebie musieli rozdać ;)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#307 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-06, godz. 08:03

:) eee no więcej, przeciez jeszcze za Ciebie musieli rozdać ;)

No przydzial byl po 50 na lebka srednio ale inna kwestia jest to ze niektorzy zasuwali za 3 albo 4 ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#308 Matrix

Matrix

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 51 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-08-06, godz. 16:31

Pamiętam doskonale tę kampanię, kolportowałem ten traktacik na jakieś oddalonej, zapomnianej przez Boga i ludzi wiosce, najczęściej wtykałem w ogrodzenie bo szczekały napastliwe psy. . Bardzo zaniżyłem te średnią, ale o ile dobrze pamiętam to chyba nie było raportów ile, kto rozpowszechnił tej ulotki, tylko średni odgórny przydział.

#309 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-07, godz. 06:19

Pamiętam doskonale tę kampanię, kolportowałem ten traktacik na jakieś oddalonej, zapomnianej przez Boga i ludzi wiosce, najczęściej wtykałem w ogrodzenie bo szczekały napastliwe psy. . Bardzo zaniżyłem te średnią, ale o ile dobrze pamiętam to chyba nie było raportów ile, kto rozpowszechnił tej ulotki, tylko średni odgórny przydział.

Nie bylo raportowania. Nigdy z kampanii traktatowych ani z zaproszen nie ma raportowania.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#310 kochajacy_prawde

kochajacy_prawde

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 155 Postów

Napisano 2008-08-27, godz. 11:52

Często prowadzę polemikę ze ŚJ i badam z Biblią ich wierzenia i mam nadzieję, że kres tej wlaśnie falszywej religii jest bliski.

#311 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-08-28, godz. 06:56

Nie bylo raportowania. Nigdy z kampanii traktatowych ani z zaproszen nie ma raportowania.


Oficjalnie nie. Było jednak nieoficjalne przekazywanie danych o ilości rozpowszechnionych traktatów. To był oficjalny komunikat z podium, żeby z tyłu sprawozdania miesięcznego wpisać ilość rozpowszechnionych traktatów w danym misiącu.

#312 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-08-28, godz. 07:14

Podsumowanie kampanii rozpowszechniania traktatu "Kres religii fałszywej jest bliski!" (NSK, wrzesień 2007):Dzięki pilnym przygotowaniom poczynionym pod kierownictwem starszych oraz wzmożonym wysiłkom wszystkich głosicieli do naszych rodaków trafiło prawie 5 milionów egzemplarzy tego dobitnego orędzia! Zbory aktywnie poparły to przedsięwzięcie, co pobudziło do działania również nieczynnych głosicieli. Ze względu na prosty sposób proponowania traktatu udział w kampanii mogły wziąć także dzieci. Pewien nadzorca obwodu zauważył, że „początkowo głosiciele mieli obawy, jaka będzie reakcja ludzi, ale obawy szybko przerodziły się w entuzjazm, gdy się okazało, że 90 procent osób przyjmowało to orędzie”.

No wiadomo nie od dziś, że ludziska mają problem z szeroko pojętą asertywnością, większość nie odmówi małego traktaciku, tak jak i ulotki banku, którą to wrzucą bez czytania do najblizszego kosza...
nie potrafiłam uwierzyć.......

#313 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-08-28, godz. 14:35

, że kres tej wlaśnie falszywej religii jest bliski.

W takim razie uściśnijcie sobie dłonie, bo oczekujecie tego samego.

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2008-08-28, godz. 14:36

Dołączona grafika

#314 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-29, godz. 07:15

Oficjalnie nie. Było jednak nieoficjalne przekazywanie danych o ilości rozpowszechnionych traktatów. To był oficjalny komunikat z podium, żeby z tyłu sprawozdania miesięcznego wpisać ilość rozpowszechnionych traktatów w danym misiącu.

To tylko inicjatywa Twojego zboru. W innych tego nie bylo.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#315 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-08-30, godz. 07:06

To tylko inicjatywa Twojego zboru. W innych tego nie bylo.


To niemożliwe. To był list z Nadarzyna, w którym były takie wytyczne.

#316 vilgefortz

vilgefortz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów

Napisano 2008-08-30, godz. 16:12

Szperacz ma rację, wraz ze sprawozdaniem trzeba było raportować ilość rozpowszechnionych egzemplarzy i wszystko było jak najbardziej oficjalnie.
------------> TUTAJ SPÓJRZ i załóż konto na chomiku. Większość rzeczy możesz pobrać za darmo, bo 50 mb wystarcza w zupełności :)

A oto, dla Ciebie, chomiki zajmujące się WTS-em: trochę prywaty, czyli mój chomik ;)
SCORP1ON, obywatel.gg, arturszylopl, fakirek, wts, WTLibrary, Watchtower-files, PAROUSIA, daryelko, Grzema

#317 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-08-30, godz. 16:49

To tylko inicjatywa Twojego zboru. W innych tego nie bylo.

edd, widac na tym zebraniu Cię akurat nie było :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#318 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-01, godz. 07:24

edd, widac na tym zebraniu Cię akurat nie było :)

Mozliwe choc pamietam zebranie gdzie podawano informacje o kampanii ale raportowania traktatow nie wymagano i nie bylo o tym mowy.


To niemożliwe. To był list z Nadarzyna, w którym były takie wytyczne.


W takim razie moj zbor jako jedyny nie wymagal raportowania traktatow i nikt tego u nas nie robil. I tak tez bylo w 3 innych zborach gdzie mam znajomych.
Kolejny przyklad braku tej sztucznej jednosci zatem ;)

Użytkownik edd edytował ten post 2008-09-01, godz. 07:25

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych