Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Obserwując i czytając takie posty..."


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 marcin32

marcin32

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 14 Postów

Napisano 2006-08-26, godz. 14:11

>
Problem taki, że nie wolno Ci z nami rozmawiać na tematy biblijne, bo my jesteśmy wykluczeni.
Musisz niestety wylizywać buty Twojemu CK i posłuchać ich.....hehe, ale masz pecha. Przykro mi. :)
Ale fajnie, że jestem wolny od tego.....normalnie świeży luft.
Pozdrawiam

P.S.: i pamiętaj 1.Przykazanie CK: trzeba bardziej słuchać CK niż Boga
.........................2.Przykazanie CK: jak nie jesteś pewny to patrz 1.Przykazanie (loop, hahaha)


Witam

Obserwując i czytając takie posty jest mi nie dobrze jesteście gorsi niż ...................
Nie jestem ŚJ ale przykro to czytać .



Marcin

#2 Voldemort

Voldemort

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 544 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-27, godz. 14:24

Marcin ja nie lubie literatury SJ i nie czytam .... jakie to proste rozwiazanie

Swoja droga wchodzac tu pierwszy raz mialem piszacych tu za oszolomow :) ... do czasu kiedy poczytalem prawie cale forum i odcedzilem rzeczywistych oszolomow :)

#3 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-27, godz. 14:28

Voldemort jak raz się wdepło to trudno wyjąść :D uważaj marcin32 bo i Cię to spotka :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#4 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-27, godz. 14:34

Kabaret ma często to do siebie, że jeden pęka ze śmiechu a drugi kręci tylko głową. :)
Pozdrawiam.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-27, godz. 14:35


#5 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-27, godz. 16:16

Marcinie, jak na razie napisałeś kilkanaście postów, z których większość to kręcenie nosem na odstępców, za którego sam się podajesz. Jeśli błądzimy, wskaż nam, proszę, słuszną drogę działania :rolleyes: . Bo inaczej uznam Twoje wystąpienia za jehowicką prowokację, a Ciebie za pioniera specjalnego, a nie za odstępcę B)

Użytkownik brat_jaracz edytował ten post 2006-08-27, godz. 16:17

"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#6 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-27, godz. 16:21

...a Ciebie za pioniera specjalnego, a nie za odstępcę B)


Czyżby pionier specjalny miał dyspensę od CK od dysput z odstępcami i takimi jak ja? B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#7 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-27, godz. 16:23

Czyżby pionier specjalny miał dyspensę od CK od dysput z odstępcami i takimi jak ja? B)


No wiesz, czasami trzeba poświęcić się dla sprawy :P . Mój dziadek, żeby zmylić tajniaków z SB, palił na ulicy papierosy... :) A musiał udawać dość dobrze.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#8 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-27, godz. 16:26

Czyli palił, ale się nie zaciągał B) Gdzieś to już słyszałem...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#9 Ester

Ester

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 128 Postów

Napisano 2006-08-28, godz. 12:41

Witam

Obserwując i czytając takie posty jest mi nie dobrze jesteście gorsi niż ...................
Nie jestem ŚJ ale przykro to czytać .
Marcin



Wiesz co przykro to jest nam to pisać ale niestety taka jest prawda i im wcześniej sobie to uswiadomisz tym lepiej dla Ciebie.
Myślisz, że mi nie było przykro jak ŚJ zniszczyli moją rodzinę, jak rodzina sie od nas odwróciła prze ich durne nie mające nic wspólnego z miłością zakazy, jak nie wpuścili nas na zebranie czy na stadion, jak to wszystko doprowadziło moją mamę do śmiertelnej choroby.
To jest dopiero przykro. Więc przestań tu pierniczyć głupoty, że Ci przykro to czytać tylko zastanów się, nad tym co czytasz i wyciągnij wnioski. A jak Ci się nie podoba to zawsze możesz opuścić to miejsce.

#10 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-28, godz. 13:16

Właśnie: dlaczego, znając prawdę, mamy ją ukrywać? W imię czego? Co jest ważniejsze: prawda czy opacznie rozumiana "polityczna poprawność"? Dla mnie wybór jest oczywisty...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#11 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-29, godz. 15:45

Właśnie: dlaczego, znając prawdę, mamy ją ukrywać? W imię czego? Co jest ważniejsze: prawda czy opacznie rozumiana "polityczna poprawność"? Dla mnie wybór jest oczywisty...

Jak to Bracie Jaraczu? Najważniejsza jest polityczna poprawność.
Zawsze można napisać, że "organizacja śJ jest najwspanialszą organizacją inaczej", są "kochający siebie nawzajem inaczej".
I wszyscy wiedzą o co chodzi i jest zachowana polityczna poprawność.
Czesiek

#12 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-29, godz. 16:45

Jak to Bracie Jaraczu? Najważniejsza jest polityczna poprawność.
Zawsze można napisać, że "organizacja śJ jest najwspanialszą organizacją inaczej", są "kochający siebie nawzajem inaczej".
I wszyscy wiedzą o co chodzi i jest zachowana polityczna poprawność.


Ta..., jeszcze trochę, a w imię "unikania szkalowania" zaczniemy posługiwać się nowomową. Nie można przekraczać granic absurdu, dążąc jedynie do tego, by aby kogoś przypadkiem nie urazić. Wiesz, Czesiek, że mówisz ironicznie, ale taki tok myślenia całkiem na serio powiele wcale niemało ludków na tym łez padole. Ostatni "występ" forumowicza Marcina, który mieni się odstępcą, jest tego najlepszym przykładem. Jeśli chodzi o mnie, nie piszę niczego, co mogłoby zostać zakwalifikowane jako "fantastyka brooklyńska". Jeśli nie jestem zbyt mocny w danym temacie, po prostu nie podejmuję się komentowania. A forma, którą nadaję moim komentarzom, to już inna sprawa. Wielekroć prosiłem moich oponentów o wykazanie, w którym miejscu mówię nieprawdę. Jakoś bezskutecznie :)
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#13 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2006-08-29, godz. 18:11

Taaa polityczna poprawność... :P To teraz to grożenie nam potępieniem i Har-Magedonem i inne epitety nazwiemy inaczej? Może... oni kochają inaczej? :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#14 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-08-29, godz. 19:51

Bracie Jaraczu
Jak nie pomaga normalna dyskusja oparta na dowodach, to może nieco ironi pomoże, aby co poniektórzy zaczęli myśleć. A jak i to nie pomoże, to cóż, pozostaje ...
Czesiek

#15 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-08-30, godz. 05:51

Ironia może dotrzeć jedynie do ludzi myślących lub chcących myśleć. To wyższy poziom porozumienia. A głupiec, czytając ironiczną wypowiedź, utwierdzi się jeszcze bardziej w swojej głupocie, bo nie zrozumie intencji nadawcy. Dlatego jestem sceptykiem.
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#16 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-08-30, godz. 20:21

kiedyś tam wylane:

Problem taki, że nie wolno Ci z nami rozmawiać na tematy biblijne, bo my jesteśmy wykluczeni.
Musisz niestety wylizywać buty Twojemu CK i posłuchać ich.....hehe, ale masz pecha. Przykro mi. :)
Ale fajnie, że jestem wolny od tego.....normalnie świeży luft.
Pozdrawiam

P.S.: i pamiętaj 1.Przykazanie CK: trzeba bardziej słuchać CK niż Boga
..........................2.Przykazanie CK: jak nie jesteś pewny to patrz 1.Przykazanie (loop, hahaha)


Witam
Obserwując i czytając takie posty jest mi nie dobrze jesteście gorsi niż ...................
Nie jestem ŚJ ale przykro to czytać .
Marcin

Nie martw się Marcin32,
jeszcze napewno się na- i wyprodukują takie cukierki....no a ten to chyba był bombowy, bo
sam się do dziś z niego śmieję. Krótkie, zwięzłe i trafione w prawde (tą prawdziwą prawde).
Hmmm...może by tak następnym razem odegrać coś takiego w pantomimie - zastanowię się nad tą opcją. Buhahaha :)
Pozdrowienia.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-08-30, godz. 22:46





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych