Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowości na AJWRB


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2003-11-22, godz. 15:46

Trochę to trwało [i trwa jeszcze nadal], ale już z grubsza uporządkowałem serwis www.ajwrb.prv.pl
Mam nadzieję, że stanie się teraz bardziej przejrzysty, strony będą otwierać się lepiej, a skany będą wyraźniejsze.
Jest kilka nowych artykulików. Zapraszam do lektury albo odświeżenia sobie w pamięci niektórych zagadnień.

Nowością w serwisie jest strona "Księga Pamięci Ofiar Strażnicy". Będziemy w niej sukcesywnie uzupełniać dane dotyczące osób, które złożyły swoje życie na ołtarzu doktryny o krwi.
http://ajwrb.fm.inte...rial/index.html

Przy okazji chciałbym Was poinformować, że została umieszczona w Sieci "tajna" książka przeznaczona dla Komitetów Łączności ze Szpitalami, pt. "Troska o rodzinę i postępowanie medyczne u Świadków Jehowy".
Jest ona o tyle interesująca, że właściwie jest ona niedostepna dla przeciętnego ŚJ, a i wielu starszych nie miało nigdy możliwosci zapoznania się z jej treścią.
Wydawnictwo to jest udostępniane głównie lekarzom, prawnikom, sędziom i pracownikom opieki społecznej, i jest dla WTS doskonałym źródłem manipulacji wymierzonym wobec tych ludzi.

Oto adres, pod którym mozna zapoznać się z jej treścią:
www.familycare.prv.pl
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group

#2 123

123

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 26 Postów

Napisano 2003-11-22, godz. 17:17

HLC, nie w tą stroną numerujesz Księgę Pamieci.

#3 Liberal

Liberal

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1146 Postów
  • Gadu-Gadu:3381793
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:U.K.

Napisano 2003-11-22, godz. 17:25

Idę za wzorcem amerykańskiego AJWRB.
Najnowsze wypadki są na początku... ale może faktycznie zrobić to w drugą stronę?

PS: Jeśli ktokolwiek zna przypadki śmierci ŚJ lub dziecka ze względu na odmowę transfuzji krwi, to proszę o wysyłanie informacji na mail:
[email protected]
Marek Boczkowski
A member of AJWRB group




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych