Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wałbrzych i okolice


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-06, godz. 13:40

Mile widziani 'odstępcy' z w/w regionu! Leży ci na sercu ewangelizacja? Potrzebujesz relacji z drugim człowiekiem? Masz już takową z Bogiem? Odezwij się! Mam lat 29, a przyjaciół w przedziale od 23 do 73. Tolerancja gwarantowana, przynajmniej z mojej strony;-) Dane kontaktowe to: Krzysztof/Krzysiek Cebula, 58- 300 Wałbrzych 1, Skr. poczt 13. tel. 0509 494 345 [email protected]


Użytkownik Adelfos edytował ten post 2006-09-12, godz. 10:12

Dołączona grafika

#2 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-09-06, godz. 13:50

wiekszych literek juz nie ma?????????????? to sie nawet zle czyta....


pzdr
asia

#3 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-06, godz. 18:33

jam ci jest codziennie w Wałbrzychu ale te skrytki, kontakty z Bogiem, ewangelizacje juz mnie odstraszyły ;-) !

ps. a i jeszcze jedno dlaczego tylko od 23 lat? kurcze ja się chyba nie sklasyfikuje bo mam 18+VAT ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2006-09-06, godz. 18:34

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#4 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-07, godz. 11:45

wiekszych literek juz nie ma?????????????? to sie nawet zle czyta....
pzdr
asia


skłonności do dyktatury po nowonarodzeniu?????????????? piękne świadectwo....
pzdr
krzyś
Dołączona grafika

#5 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-07, godz. 11:52

jam ci jest codziennie w Wałbrzychu ale te skrytki, kontakty z Bogiem, ewangelizacje juz mnie odstraszyły ;-) !

ps. a i jeszcze jedno dlaczego tylko od 23 lat? kurcze ja się chyba nie sklasyfikuje bo mam 18+VAT ;-)


Na dzień dzisiejszy od 23-73. Każdy może to zmienić! Napisałem, że mam, a nie: preferuję.
Dołączona grafika

#6 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-09-07, godz. 12:58

skłonności do dyktatury po nowonarodzeniu?????????????? piękne świadectwo....
pzdr
krzyś



sklonnosci do nerwicy?? nie musisz wyciagac wnioskow "na zapas" :P
sam przyznaj, czcionka ktora dales na poczatku, a ktora skorygowal admin, byla straszna... zamiast ladnie zamiescic swoje ogloszenie i tym nas zachecic, ty je poprostu "wykrzyczales"...
teraz jest juz ok wiec sie nie czepiam.. :)

a czemu tylko z walbrzycha i okolic... dyskryminacja?? :)

pzdr
asia

#7 Oko-Rentgen

Oko-Rentgen

    Pokój Ci obcy przybyszu!

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1320 Postów
  • Lokalizacja:Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia. Rok produkcji: 1977 n.e.

Napisano 2006-09-07, godz. 13:10

Faktycznie jakaś nerwica...no cóż, nie każdy miał spokojną muzyczkę w kołysce. :)
A ostrzegali, że od wielkiej czcionki się wszystko być może zaczyna. :) Pozdrawiam.

Użytkownik Oko-Rentgen edytował ten post 2006-09-07, godz. 14:03


#8 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-07, godz. 15:25

sklonnosci do nerwicy?? nie musisz wyciagac wnioskow "na zapas" :P
sam przyznaj, czcionka ktora dales na poczatku, a ktora skorygowal admin, byla straszna... zamiast ladnie zamiescic swoje ogloszenie i tym nas zachecic, ty je poprostu "wykrzyczales"...
teraz jest juz ok wiec sie nie czepiam.. :)

a czemu tylko z walbrzycha i okolic... dyskryminacja?? :)

pzdr
asia

Sam skorygowałem czcionkę z 7 do 2, no a za chwilę zmienię kolor na niebieski.
Poszukuję kontaktu z okolic Wałbrzycha, ponieważ nie jestem wszech- tak jak Pan Jezus.
A poza tym to on polecił, żeby być jego świadkami najpierw w lokalnie (Dzieje 1,8)
Staram się zatem tak to realizować . Tutaj mieszkam, pracuję i uczę się. Chciałbym,
aby w mojej miejscowości jak najwięcej wierzących znało się ze sobą, miało dobry kontakt.
Mam przyjaciół w innych miejscowościach także. 14-go października jadę np. do Szczecina,
gdzie zostałem zaproszony. To tyle, co chciałem wykrzyczeć.

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2006-09-07, godz. 15:31

Dołączona grafika

#9 Asiunia

Asiunia

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 223 Postów

Napisano 2006-09-07, godz. 15:38

Sam skorygowałem czcionkę z 7 do 2, no a za chwilę zmienię kolor na niebieski.
Poszukuję kontaktu z okolic Wałbrzycha, ponieważ nie jestem wszech- tak jak Pan Jezus.
A poza tym to on polecił, żeby być jego świadkami najpierw w lokalnie (Dzieje 1,8)
Staram się zatem tak to realizować . Tutaj mieszkam, pracuję i uczę się. Chciałbym,
aby w mojej miejscowości jak najwięcej wierzących znało się ze sobą, miało dobry kontakt.
Mam przyjaciół w innych miejscowościach także. 14-go października jadę np. do Szczecina,
gdzie zostałem zaproszony. To tyle, co chciałem wykrzyczeć.



no i widzisz, jak jest spokojnie wyjasnione to od razu sie milej zrobilo... :)

a jesli to nie tajemnica... kim jestes? tzn sJ? ex-sJ? jakas inna "opcja"??
i skad sie wziales tu na forum?.......to nie wscibskosc z mojej strony, poprostu czysta ciekawosc...

pzdr
asia

#10 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2006-09-07, godz. 15:54

a jesli to nie tajemnica... kim jestes? tzn sJ? ex-sJ? jakas inna "opcja"??

Ani chybi, "Nowonarodzony"

#11 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-07, godz. 17:04

adelfos:

Pytanie 1. w Wałbrzychu jest dużo kościołów, związków wyznaniowych i sekt. Co Ty reprezentujesz?
Pytanie 2. Dlaczego poszukujesz ludzi wierzących ? wierzących w co? w Jehowe, Budde, Jezusa, Kryszne itd.?
Pytanie 3. O jakiej ewangelizacji piszesz?
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#12 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-08, godz. 10:20

no i widzisz, jak jest spokojnie wyjasnione to od razu sie milej zrobilo... :)

a jesli to nie tajemnica... kim jestes? tzn sJ? ex-sJ? jakas inna "opcja"??
i skad sie wziales tu na forum?.......to nie wscibskosc z mojej strony, poprostu czysta ciekawosc...

pzdr
asia


ŚJ(ehowy) być nie mogę, bo uznaję wszechmoc Pana Jezusa. Zatem ex też nie jestem. Popierałem Towarzystwo Strażnica przez 7 lat, mając kontakt ze zborami w różnych miastach. Odmówiono mi chrztu,
ponieważ odrzuciłem doktrynę rzekomo już trwającej tzw. paruzji Chrystusa. Zostałem ochrzczony dzięki
inicjatywie niejakich Chrystadelfian, ale moje drogi z tą społecznością także się rozeszły. W tym przypadku przyczyną były i są moje relacje z różnymi zborami m.in. badackimi. Mam jednak z poszczególnymi osobami kontakt. Stąd wyjazd do Szczecina. Obiecałem kiedyś mojemu Zbawicielowi, że nie będę brał udziału w podziałach; mam nadzieję otrzymać od niego pochwałę kiedy będzie wizytował naszą planetę.
Czy wytrwam w tym postanowieniu? Sam napewno nie... Z chrześcijańskim pozdrowieniem pozostaje
ŚJ(ezusa)

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2006-09-08, godz. 10:49

Dołączona grafika

#13 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-08, godz. 10:34

i co Jezus do Ciebie przemówił, aby zebrac exów ?
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#14 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-08, godz. 10:39

adelfos:

Pytanie 1. w Wałbrzychu jest dużo kościołów, związków wyznaniowych i sekt. Co Ty reprezentujesz?
Pytanie 2. Dlaczego poszukujesz ludzi wierzących ? wierzących w co? w Jehowe, Budde, Jezusa, Kryszne itd.?
Pytanie 3. O jakiej ewangelizacji piszesz?


Odp. 1) Znam wszystkie wspólnoty wałbrzyskie. Jestem wolontariuszem Międzynarodowego Stowarzyszenia Gedeonitów
Odp. 2) Wierzących w Jezusa, którego posłał Bóg. Głównie odstępców doktrynalnych. Cel już podałem w anonsie.
Odp. 3) Patrz link do MSG w 1-szej odpowiedzi.
Dołączona grafika

#15 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-08, godz. 10:45

i co Jezus do Ciebie przemówił, aby zebrac exów ?


Mam wrażenie, że szydzisz z altruizmu, empatii itd. (?)
W twoim poście pojawia się pewien cytat. Stąd drugie moje wrażenie: rozumiesz jego przesłanie?
Dołączona grafika

#16 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-08, godz. 11:37

Mam wrażenie, że szydzisz z altruizmu, empatii itd. (?)
W twoim poście pojawia się pewien cytat. Stąd drugie moje wrażenie: rozumiesz jego przesłanie?


jak najbardziej ;-)

ale moje pytanie skierowane do Ciebie jest dalej aktualne! dalej mi nie odpowiedziałeś do jakiej denominacji należysz !? i dalczego swoje przesłanie kierujesz do ex- SJ ? i dlaczego akurat nimi się ineteresujesz skoro nawet sam nim nie byłeś?

Użytkownik sebol edytował ten post 2006-09-08, godz. 11:40

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#17 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-09, godz. 12:45

jak najbardziej ;-)

ale moje pytanie skierowane do Ciebie jest dalej aktualne! dalej mi nie odpowiedziałeś do jakiej denominacji należysz !? i dalczego swoje przesłanie kierujesz do ex- SJ ? i dlaczego akurat nimi się ineteresujesz skoro nawet sam nim nie byłeś?


Do tej samej, co apostołowie. Szkoda, że tego nie pojmujesz... 7 lat popierania tej organizacji, a jeszcze mam coś wyjaśniać przedstawicielowi innej totaliternej struktury. Droga do wolności jest naprawdę trudna!
Dołączona grafika

#18 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-09, godz. 14:19

Do tej samej, co apostołowie. Szkoda, że tego nie pojmujesz... 7 lat popierania tej organizacji, a jeszcze mam coś wyjaśniać przedstawicielowi innej totaliternej struktury. Droga do wolności jest naprawdę trudna!


hehe a skąd wiesz jaka totalitarna organizację ja prezentuję ?;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#19 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2006-09-09, godz. 16:27

Adelfos poniekąd ujawniłeś się, kim jesteś podając odnośnik strony na swoim profilu! Czy należysz do Międzynarodowego Stowarzyszenia Gedeonitów?

Gedeonici – zajmują się kolportażem Pisma Świętego w szpitalach, szkołach, hotelach, zakładach karnych itd. . Nazywają siebie chrześcijanami i akcentują swój ekumeniczny charakter pracy chrześcijańskiej hmm? Ludziom należącym do Związku Gedeonitów podczas rozdawania Biblii nie wolno mówić o swojej przynależności kościelnej. Hmm? Gedeonitą może zostać tylko mężczyzna musi prowadzić działalność gospodarczą albo musi należeć do grupy wolnych zawodów nauczyciel, inżynier, lekarz, prawnik, dziennikarz itp.
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#20 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2006-09-12, godz. 10:22

hehe a skąd wiesz jaka totalitarna organizację ja prezentuję ?;-)


Poprostu zachowujesz się tak jakbyś do takowej należał...


Adelfos poniekąd ujawniłeś się, kim jesteś podając odnośnik strony na swoim profilu! Czy należysz do Międzynarodowego Stowarzyszenia Gedeonitów?

Gedeonici – zajmują się kolportażem Pisma Świętego w szpitalach, szkołach, hotelach, zakładach karnych itd. . Nazywają siebie chrześcijanami i akcentują swój ekumeniczny charakter pracy chrześcijańskiej hmm? Ludziom należącym do Związku Gedeonitów podczas rozdawania Biblii nie wolno mówić o swojej przynależności kościelnej. Hmm? Gedeonitą może zostać tylko mężczyzna musi prowadzić działalność gospodarczą albo musi należeć do grupy wolnych zawodów nauczyciel, inżynier, lekarz, prawnik, dziennikarz itp.


Historia lubi się powtarzać, a ja nie... W związku z tym, że poprzednio wspomniałem, iż jestem wolontariuszem w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Gedeonitów, dedykuję powyższy cytat z repertuaru kabaretu OTTO;-)

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2006-09-12, godz. 10:24

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych