Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajna Centrala Telefoniczna Nadarzyniaków.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 replies to this topic

#1 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-12, godz. 23:51

Piątek 13.10.2006r.
Tajny oddział podwójnie zamaskowanych szpiegów, przedostał się przez łącza internetowe do serca centrali telefonicznej Nadarzyniaków Integral 55. Wykorzystując instrukcję programowania centrali pobraną ze strony: http://www.kikom.pl/...ef6261484bc84db przełamano tajne zabezpieczenia i podsłuch telefoniczny stał się możliwy. Na pierwszy ogień poszły połączenia telefoniczne IP z centralą w Bruklinie, treści były tak szokujące, że do dzisiaj trwają dyskusje na temat ujawnienia zapisów. Pewne fragmenty rozmów jednak krążą po Internecie, tym właśnie charakteryzuje się telefonia IP. Zapraszam Braci do zebrania tych fragmentów w integralny dialog Nadarzyna z Centralą w Bruklinie...

Godzina 07.00
Integrator uczestniczy w analizowaniu tekstu dziennego wraz z integratorami innych oddziałów... zapraszam do przesłania pierwszego przechwyconego tekstu rozmowy :D :D :lol:

Użytkownik lightdrink edytował ten post 2006-10-12, godz. 23:52

Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#2 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-13, godz. 06:03

Piątek 13.10.2006r.
Godzina 07.00
Integrator uczestniczy w analizowaniu tekstu dziennego wraz z integratorami innych oddziałów... zapraszam do przesłania pierwszego przechwyconego tekstu rozmowy :D :D :lol:

Eeeee...Bracia...dajmy sobie dzisiaj chyba spokój z tekstm dziennym, czuję że obserwują nas przez satelitę, odwiedziłem stronę: [...] i nie mam słów aby wyrazić swoje obu...... :o
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#3 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-13, godz. 14:31

Eeeee...Bracia...dajmy sobie dzisiaj chyba spokój z tekstm dziennym, czuję że obserwują nas przez satelitę, odwiedziłem stronę: [...] i nie mam słów aby wyrazić swoje obu...... :o

...Bracie Franciszku, nie wpadaj w panikę, przecież Mielczarkowie to twardziele, to że opublikowano założenia naszego systemu informatycznego jest nieszkodliwe dla takich wyjadaczy jak my, Ja zawsze tajne dokumenty piszę na maszynie, a ty drogi bracie chyba też... :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych