Skocz do zawartości


Zdjęcie

"NADARZYNOWIEC" - serwis informacyjny o NADARZYNIAKACH


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 replies to this topic

#21 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-22, godz. 17:12

Najbardziej mi się podoba
NADARZYNIAK ma kartę identyfikator i jak ją zgubi nie wejdzie do Raju :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#22 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-25, godz. 10:01

Kilka uwag na temat wyglądu strony do jej webmastera :P

Przede wszystkim jej kodowanie :blink: jednym słowem - tragedia
w znaczniku meta

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">

zamień na charset=iso-8859-2

I druga podstawowa sprawa mało czytelny wygląd:P jak robisz takie ciemne tło to daj jaśniejszą trzcionkę ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#23 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-25, godz. 10:11

Aha i jeszcze jedno B)
Skoroś taki dobry agent WSI (Wywiad Strażnicowo-Informacyjny) to skołuj jeszcze kilka informacji:
1. Adresy IP serwerów
2. I info na czym stoją te ich serwery :P

Pobawimy się troszku :ph34r:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#24 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-25, godz. 13:48

Aha i jeszcze jedno B)
Skoroś taki dobry agent WSI (Wywiad Strażnicowo-Informacyjny) to skołuj jeszcze kilka informacji:
1. Adresy IP serwerów
2. I info na czym stoją te ich serwery :P

Pobawimy się troszku :ph34r:

Właściwie jak ktoś napisze http://www.wtbts.org.pl to zostanie automatycznie przekierowany na www.watchtower.org to samo osiagnie wpisujac 212.85.99.197 jest to serwer home.net.pl pod FreeBSD i znajduje się tam poczta od takich jak np. my, jednym słowem nic ciekawego, wejście do prawdziwego serwera jest przez VPN i jest ukryte przed ciekawskimi, FreeBSD jest pod 208.210.221.70, czyli na stronie głównej www.watchtower.org. I tu koniec, tylko tyle dowiesz się legalnymi metodami (np. program Satan lub Saint).
Działanie które prowadzi do naruszenia integralności systemu informatycznego lub przejęcia jego zasobów jest karalne i takich działań robić Ci nie wolno, aby lepiej to uświadomić domorosłym hakerom, powiem tylko, że home.pl sponsoruje Pana Pudzianowskiego, a przy nim każdy haker wymięka, zresztą moim zdaniem Pudzian jest OK. Zadzieranie z alter.net może mieć nieprzewidziane konsekwencje, skąd wiesz czy nie wleci ci do pokoju inteligentna broń wystrzelona z USA?

Dlaczego zastosowałem UTF-8, odpowiedź: z lenistwa, pozatym jest to nowy trend korporacyjny.

Edd tylko nie wygłupiaj sie z hakowaniem, bo FBI założy ci kartotekę! :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#25 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-25, godz. 14:13

Właściwie jak ktoś napisze http://www.wtbts.org.pl to zostanie automatycznie przekierowany na www.watchtower.org to samo osiagnie wpisujac 212.85.99.197 jest to serwer home.net.pl pod FreeBSD i znajduje się tam poczta od takich jak np. my, jednym słowem nic ciekawego, wejście do prawdziwego serwera jest przez VPN i jest ukryte przed ciekawskimi, FreeBSD jest pod 208.210.221.70, czyli na stronie głównej www.watchtower.org. I tu koniec, tylko tyle dowiesz się legalnymi metodami (np. program Satan lub Saint).
Działanie które prowadzi do naruszenia integralności systemu informatycznego lub przejęcia jego zasobów jest karalne i takich działań robić Ci nie wolno, aby lepiej to uświadomić domorosłym hakerom, powiem tylko, że home.pl sponsoruje Pana Pudzianowskiego, a przy nim każdy haker wymięka, zresztą moim zdaniem Pudzian jest OK. Zadzieranie z alter.net może mieć nieprzewidziane konsekwencje, skąd wiesz czy nie wleci ci do pokoju inteligentna broń wystrzelona z USA?

Dlaczego zastosowałem UTF-8, odpowiedź: z lenistwa, pozatym jest to nowy trend korporacyjny.

Edd tylko nie wygłupiaj sie z hakowaniem, bo FBI założy ci kartotekę! :D :D :lol:

Co do kartoteki to juz mam :ph34r:
Kiedys juz byl wlam na serwy wts w nadarzynie po tym czasie z tego co pamietam wlasnie wyplynely tlumaczenia i skany straznic i innego tatalajstwa ktore byly robione na potrzeby library w j. polskim. Od tamtego czasu pozmieniali IP oraz systemy.
Ale jak bedzie mi sie w pracy nudzic to sie pobawie ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#26 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-25, godz. 14:39

Co do kartoteki to juz mam :ph34r:
Kiedys juz byl wlam na serwy wts w nadarzynie po tym czasie z tego co pamietam wlasnie wyplynely tlumaczenia i skany straznic i innego tatalajstwa ktore byly robione na potrzeby library w j. polskim. Od tamtego czasu pozmieniali IP oraz systemy.
Ale jak bedzie mi sie w pracy nudzic to sie pobawie ;)

Nasi ludzie, podsłuchują od roku centralę w Nadrzarzynie, ponadto, prowadzona jest inwigilacja przy pomocy mikrofonów mikrofalowych i laserowych i nic, pewnie przy podawaniu numerów IP swoich tajnych serwerów używają języka migowego, ale może nastąpić przełom, niedawno do struktur Nadarzyna przedostał się nasz kret, ma idealną kartotekę: kawaler, rodzice ŚJ, pionier stały, nie ma nikogo umysłowo chorego w swojej rodzinie, bardzo dobra pinia zboru, z taką kartoteką nawet Kloss się chowa, pozatem ma wszystkie Certyfikaty Microsoftu, mam nadzieję, że nie skończy w pralni z damską bielizną :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#27 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-26, godz. 09:02

(...) pozatem ma wszystkie Certyfikaty Microsoftu, mam nadzieję, że nie skończy w pralni z damską bielizną :D :D :lol:

Hm... Ale chyba wszystkiego na windach nie maja postwionego, jesli tak to bylo by to najgorsze rozwiazanie ;) i dobra informacja dla mnie B)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#28 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-26, godz. 15:54

Hm... Ale chyba wszystkiego na windach nie maja postwionego, jesli tak to bylo by to najgorsze rozwiazanie ;) i dobra informacja dla mnie B)

MEPS siedzi na windzie i jest podłączony przez sieć lokalną do kilku stacji roboczych tłumaczy, którzy to tłumacze mają oczywiście windę. Windę można było nie doceniać 3-lata temu, ale jeżeli braciszkowie mają najnowsze wersje + windows serwer 2003 ent. + sprzętowe ściany ogniowe + dobrze pomyślaną sieć + myślącego informatyka, to zadanie zalicza się raczej do niemożliwych. Prosty przykład, administrator zezwala na dostęp do serwera tylko osobom posiadającym określony numer IP, albo jest większym paranoikiem i określi MAC sprzętu, który ma się łączyć z serverkim windowsowym, albo jeszcze dalej się posunie i określi godziny połączeń z serwerem, bo wie że hakerzy cierpią na bezsenność i jednym słowem d..a zimna z Twojego planu. Jedynie Dobry Kret Gwarantuje Sukces! :D
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#29 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-27, godz. 03:22

NOWOŚCI:
- TAJNE PODRÓŻE NADARZYNIAKÓW
- WIDOK Z SATELITY PIRAMIDY TOWARZYSTWA STRAŻNICA
zobacz: [...]
- nowe artykuły z cyklu co czytają Nadarzyniacy
zapraszam :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#30 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-29, godz. 08:02

NOWOŚCI:
- NADARZYNIACY CODZIENNIE BADAJĄ PISMA :P

- ZŁOTE PRZEBOJE NADARZYNIAKÓW
[...]
Gdy słucham tych przebojów to łezka ze wzruszenia kręci się w oku. :D

[...]
Serdecznie zapraszam :)
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#31 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-30, godz. 11:52

MEPS siedzi na windzie i jest podłączony przez sieć lokalną do kilku stacji roboczych tłumaczy, którzy to tłumacze mają oczywiście windę. Windę można było nie doceniać 3-lata temu, ale jeżeli braciszkowie mają najnowsze wersje + windows serwer 2003 ent. + sprzętowe ściany ogniowe + dobrze pomyślaną sieć + myślącego informatyka, to zadanie zalicza się raczej do niemożliwych. Prosty przykład, administrator zezwala na dostęp do serwera tylko osobom posiadającym określony numer IP, albo jest większym paranoikiem i określi MAC sprzętu, który ma się łączyć z serverkim windowsowym, albo jeszcze dalej się posunie i określi godziny połączeń z serwerem, bo wie że hakerzy cierpią na bezsenność i jednym słowem d..a zimna z Twojego planu. Jedynie Dobry Kret Gwarantuje Sukces! :D

To ze meps na windzie siedzi to wiem na lokalach maja winde i nawet nie wiem czy nie dzialaja na terminalach od niedawna ale to moze byc bledna informacja. Mi bardziej chodzi o serwery na czym stoja bo nie sadze zeby to skapiradlo wydawala kase na win2k3serv ;) no chyba ze gates w ramach dobrowolnych daktow zasponsorowal :blink:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#32 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-30, godz. 15:56

To ze meps na windzie siedzi to wiem na lokalach maja winde i nawet nie wiem czy nie dzialaja na terminalach od niedawna ale to moze byc bledna informacja. Mi bardziej chodzi o serwery na czym stoja bo nie sadze zeby to skapiradlo wydawala kase na win2k3serv ;) no chyba ze gates w ramach dobrowolnych daktow zasponsorowal :blink:

Ostatnio Microsoft mile zaskoczył swoich wyznawców i win2003srv za tysiaka sprzedaje, jak wiemy NT chodziło po 3 koła. Ponadto ŚJ mają w statucie, że są organizacją charytatywną i oświatową, a dla oświaty Microsoft ma dodatkowy bonus. Tutaj podam następny tajny IP z puli adresów 212.85.0.0
jest to 212.85.104.139 i siedzi tam serwer: http://www.biblia.org.pl . Jak ktoś da cynk jakie IP mają tajne serwery Towarzystwa, to rodzaj systemu legalnie można wybadać, wiem że w USA stosują FreeBSD, co jest ciekawe, logo tego systemu operacyjnego zawiera małego diabełka z widłami. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#33 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-30, godz. 18:18

Ostatnio Microsoft mile zaskoczył swoich wyznawców i win2003srv za tysiaka sprzedaje, jak wiemy NT chodziło po 3 koła. Ponadto ŚJ mają w statucie, że są organizacją charytatywną i oświatową, a dla oświaty Microsoft ma dodatkowy bonus. Tutaj podam następny tajny IP z puli adresów 212.85.0.0
jest to 212.85.104.139 i siedzi tam serwer: http://www.biblia.org.pl . Jak ktoś da cynk jakie IP mają tajne serwery Towarzystwa, to rodzaj systemu legalnie można wybadać, wiem że w USA stosują FreeBSD, co jest ciekawe, logo tego systemu operacyjnego zawiera małego diabełka z widłami. :D :D :lol:


No i co narobiłeś LD kliknąłem na link i otrzymałem info:

Komunikat dla watchtower.org.pl:

Nie tędy droga! (Jana 10:10; Mat. 7:6)
Dzieje Apostolskie 13:10


To mam pytanie. To którędy droga?
Co to za owczarnia, gdzie blokuje się tak wejście, bo wątpię, że Boża. Blokowanie drogi tylko dlatego, że idzie się poznać co mają do zaoferowania inne osoby? I do tego takie wyzwiska (gdzie ta miłość, którą ponoć mają do ludzi śJ).
Czesiek

#34 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-30, godz. 18:25

Już nie dziwię się dlaczego strona ta blokuje dostęp z tego forum. Przecież to żywy przykład dyskusji opartej na krytyce KK i przeinaczaniu prawdy plus "najlepszy" przekład Biblii.
Czesiek

#35 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2006-10-30, godz. 18:40

Trzeba szatańskiego podstępu i wejść na stronę nie z przekierowania, lecz na osobnym odpaleniu :P :rolleyes: . Jak już kiedyś napisałem, sztuczka godna rozwikłania dla rówieśników mojej 6-letniej córki B) .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#36 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-10-31, godz. 05:15

Trzeba szatańskiego podstępu i wejść na stronę nie z przekierowania, lecz na osobnym odpaleniu :P :rolleyes: . Jak już kiedyś napisałem, sztuczka godna rozwikłania dla rówieśników mojej 6-letniej córki B) .

No bo trzeba wchodzić z poprawnjej pod względem masońskim i merytorycznym strony: [...] z działu "Nadarzyniacy codziennie badają pisma'
:D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.

#37 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2006-10-31, godz. 09:26

No i co narobiłeś LD kliknąłem na link i otrzymałem info:
To mam pytanie. To którędy droga?
Co to za owczarnia, gdzie blokuje się tak wejście, bo wątpię, że Boża. Blokowanie drogi tylko dlatego, że idzie się poznać co mają do zaoferowania inne osoby? I do tego takie wyzwiska (gdzie ta miłość, którą ponoć mają do ludzi śJ).

Wyczysc cookies przegladarki i skopiuj link jako tekst i wklej w pasek adresu albo wklep z palca :) blokuja przekierowania z watchtower'u :angry:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#38 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2006-10-31, godz. 09:57

Jak widać w następnym moim wpisie, jednak wlazłem w zakazany dla tutejszych forumowiczów teren i przejrzałem to co tam pisze. Ale dziękuję za rady, może innym się przydadzą, co będą chcieli podszkolić się jak nie odpowiadać na pytania inaczej jak tylko atakująć KK.
Czesiek

#39 lightdrink

lightdrink

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie bez edycji
  • PipPip
  • 314 Postów
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2006-11-11, godz. 20:09

NOWOŚCI:
Pojawił się nowy dział pt. "Kartoteka Nadarzyniaka", efekt pracy tajnych Norweskich agentów podróżujących, którzy w ubiegłym miesiącu odwiedzili nasz kraj. :D :D :lol:
Złamanie regulaminu Forum. Konto zawieszone.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych