Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saltarius


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Kloo

Kloo

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1087 Postów
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano 2007-01-16, godz. 12:17

:angry: podobne nie żyje, kto wie coś więcej???
Jak możecie uwierzyć, skoro od siebie wzajemnie odbieracie chwałę, a nie szukacie chwały, która pochodzi od samego Boga?

--
Informacja Forum Watchtower: konto wyłączone.

#2 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-16, godz. 12:21

jesli to prawda to wielka strata .to byl prawdziwy facet. od lat wychowywal samotnie orke. byl od lat wdowcem.... prawdziwy maz stanu i serce. pelen respekt.
[font=Tahoma]

#3 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-16, godz. 13:16

hodować ("wychowywać") orke: niezwykłe hobby, jak na świadka Jehowy ;)

#4 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-16, godz. 13:22

jesli to prawda to wielka strata .to byl prawdziwy facet. od lat wychowywal samotnie orke. byl od lat wdowcem.... prawdziwy maz stanu i serce. pelen respekt.

hihiih ale mi sie trafili!!! mialo byc córke... ale numer!!!!
[font=Tahoma]

#5 gedeon

gedeon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 95 Postów

Napisano 2007-01-16, godz. 14:23

Saltarius, Nadzorca Okręgu , moze ktoś przybliżyć gdzie działał i jaka miał ksywe bo nie bardzo kojaże a myśle że znałem
Jak piszemy o ludziach którzy odeszli to zmarł Jurek Kulesza pochowano go teraz 15 Stycznia tez bardzo znany

#6 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-16, godz. 21:43

nie wiem gdzie dzialal ostatnio ale ja z nim gadalem ostatnio w skarbimierzu chyba w roku 2001 tak wiec poludnie.. opolszczyzna itd
[font=Tahoma]

#7 wroclawski

wroclawski

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 41 Postów

Napisano 2007-01-17, godz. 08:51

nie wiem gdzie dzialal ostatnio ale ja z nim gadalem ostatnio w skarbimierzu chyba w roku 2001 tak wiec poludnie.. opolszczyzna itd

ostatnio - warszawa i "okolice"

#8 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2007-01-19, godz. 10:53

jesli to prawda to wielka strata .to byl prawdziwy facet. od lat wychowywal samotnie orke. byl od lat wdowcem.... prawdziwy maz stanu i serce. pelen resp


No to ja jestem potrójnym prawdziwym meżem stanu, bo od lat wychowywałam samotnie trójke dzieci.
Nie bardzo rozumiem jak mozna o facecie który sam wychowywał córke mówic od razu że to mąż stanu gdy kobiet samotnie wychowujacych dzieci jest bardzo dużo naokoło i nikt tak o nich nie mówi.
Moje wychowywanie samotnie dzieci to jak teraz myslę, że to była trauma, bo mała była długo chora, nie mogła nawet do przedszkola chodzić, później chory był mój syn. Nie wiem jak sobie z tym poradziłam ale to było zmaganie ponad siły normalnego człowieka. Moje dzieci sa dobrymi ludxmi, sa zdrowi, sa wykształceni. Nikt zadnego medalu mi za to nie dał. A facet to już swietym niemal byłby ogłoszony.
Ma

#9 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-01-19, godz. 18:51

Ma, daję Ci wielki medal w miom sercu. Pośrednio wiem co to znaczy wychowywać samotnie dzieci, bo moja przyjaciółka, znajduje sie właśnie w takiej sytuacji. Podziwiam ją codziennie.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#10 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-01-19, godz. 19:03

Nie bardzo rozumiem jak mozna o facecie który sam wychowywał córke mówic od razu że to mąż stanu gdy kobiet samotnie wychowujacych dzieci jest bardzo dużo naokoło i nikt tak o nich nie mówi.(...) Nikt zadnego medalu mi za to nie dał. A facet to już swietym niemal byłby ogłoszony.

Ma, to proste...
Jak kobieta wychowuje dzieci, nikogo to nie dziwi "bo to normalne i już"...
a mężczyźni to fajtłapy i już... po prostu...
dlatego, jeśli facet wychowuje córkę, to od razu jest ogłaszany bohaterem...
a jakby jeszcze urodził (i nie posrał się z bólu), to już w ogóle byłby zachwyt na skalę ogólnoświatową...

#11 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-19, godz. 23:58

jesli to prawda to wielka strata .to byl prawdziwy facet. od lat wychowywal samotnie orke. byl od lat wdowcem.... prawdziwy maz stanu i serce. pelen resp
No to ja jestem potrójnym prawdziwym meżem stanu, bo od lat wychowywałam samotnie trójke dzieci.
Nie bardzo rozumiem jak mozna o facecie który sam wychowywał córke mówic od razu że to mąż stanu gdy kobiet samotnie wychowujacych dzieci jest bardzo dużo naokoło i nikt tak o nich nie mówi.
Moje wychowywanie samotnie dzieci to jak teraz myslę, że to była trauma, bo mała była długo chora, nie mogła nawet do przedszkola chodzić, później chory był mój syn. Nie wiem jak sobie z tym poradziłam ale to było zmaganie ponad siły normalnego człowieka. Moje dzieci sa dobrymi ludxmi, sa zdrowi, sa wykształceni. Nikt zadnego medalu mi za to nie dał. A facet to już swietym niemal byłby ogłoszony.

nalezy ci sie potrojny medal i mowie to z prawdziwy szacunkiem.. wiem o to znaczy bo ja zostalem sam z 5-letnim synkiem i 18-tomisieczna cora... i tezdalem rade a przy tym bylem nadzorca przewodniczacym, i w KLS-sie tez pracowalem....
tak wiec pelen respekt
[font=Tahoma]

#12 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-03-06, godz. 15:27

:angry: podobne nie żyje, kto wie coś więcej???

Podobno zginal w wypadku samochodowym jakis miesiac poltora temu
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#13 bazylia

bazylia

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów

Napisano 2007-09-29, godz. 17:36

mowa o Saltariusie z opola?ze Stawowej?co miał żonę Irenę?

#14 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-09-29, godz. 17:56

mowa o Saltariusie z opola?ze Stawowej?co miał żonę Irenę?

nie nie o tym ten saltarius byl tylko starszym dopuki mu sie corki nie zbradziazyly... ten co mial wypadek to NOkregu.... dobrze go wspominam .chlop z dusza
[font=Tahoma]

#15 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2007-09-30, godz. 06:00

nie nie o tym ten saltarius byl tylko starszym dopuki mu sie corki nie zbradziazyly... ten co mial wypadek to NOkregu.... dobrze go wspominam .chlop z dusza

Duzo ludzi dobrze go wspomina. Na pogrzebie w jego rodzinnej miejscowosci Jaworze/Jasienica bylo ok. 300-500 a moze i wiecej osob, oraz niektorzy przedstawiciele z Nadarzyna. (wielkimi limuzynami ma sie rozumiec :blink: )

Użytkownik brooklyn_hunter edytował ten post 2007-09-30, godz. 06:01

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."








Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych