Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ok 30 ofiar (próby raju) - awans gwarantowany!


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#21 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-01-18, godz. 23:58

to przerazajace. jesli jest jak mowisz to dwie rzeczy mnie uderzaja:
1. czyzbam tak daleko odstawal od standartow..dzieki bogu wowczas
2. czy to jest uleczalne??? ludzie to przeciez nie pochodzi z zebrniowych instrukcji!!! skad sie to bierze??
[font=Tahoma]

#22 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-01-19, godz. 07:48

A skąd to się bierze nie wiem i mogę gdybać na podstawie literatury tylko bo na spotkania do sal królestwa nie chodziłem nigdy więc nie wiem co tam mówią i uczą. Chyba więcej w temacie mogą powiedzieć ex-śJ B) Tak hubercie mimo wszystko - i moich "ale" co do Twojego zachowania na tym forum - to uważam że jednak dość odstajesz od standardowego i spotykanego przeze mnie śJ ;) - to z moich obserwacji... ale mimo wszystko pare rzeczy się powiela ale jaki stosunek jednego do drugiego jest to nie wiem...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#23 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-19, godz. 17:05

hubert Ty chyba nie wierzysz we własne słowa? :blink: Facet weź Ty wyjdź na miasto tam gdzie Cię nikt nie zna i wychacz z 10 śJ na próbe i pogadaj z nimi przedstawiając się jako katolik to Ci szczęka opadnie jak śJ umieją jechać równo po grzechch katolików. Jak nie wierzysz słowom tu na forum to zrób co mówie w obcym mieście i sprawdź to behawioralnie. :P Najzabawniejsze że ateiści i protestanci też muszą się nasłuchać o błedach katoli i jacy to oni beee. Zresztą niech oni sami tu to powiedzą.

Pawle po co daleko szukać, wystarczy poczytać tych, co podają się za śJ lub ich sympatyków na tym forum. Jako najlepszą obronę swoich przekonań śJ stosują atak na KK, na ich naukę i ich duchownych. Tak, jakby udowodnienie jaki jest KK sprawiło, że nauki śJ natychmiast stają się prawdziwe i w pełni oparte na Biblii.
Czesiek

#24 Maciej

Maciej

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1089 Postów

Napisano 2007-01-19, godz. 20:48

Czesławie jako "sympatyk" mówiłem już wcześniej, że odwoływanie się do KK w kontekście jego nauk, błedów czy historii nie jest tylko i wyłącznie związane z "atakiem" w celu "najlepszej obrony swoich przekonań". jak wiesz KK swoimi korzeniami sięga do początków chrystianizmu, chociaż znacznie się do niego oddalił poprzez przyjęcie różnych niebiblijnych nauk. w zasadzie wszystkie inne wyznania chrześcijańskie wywodzą się z Kościoła katolickiego. a owe nowe ruchy religijne, które powstały to nic innego jak próba "powrotu" do prawdziwego chrystianizmu, chociaż ze wskazaniem na określenie "w niewielkim stopniu"

#25 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-01-19, godz. 21:06

Czesławie jako "sympatyk" mówiłem już wcześniej, że odwoływanie się do KK w kontekście jego nauk, błedów czy historii nie jest tylko i wyłącznie związane z "atakiem" w celu "najlepszej obrony swoich przekonań". jak wiesz KK swoimi korzeniami sięga do początków chrystianizmu, chociaż znacznie się do niego oddalił poprzez przyjęcie różnych niebiblijnych nauk. w zasadzie wszystkie inne wyznania chrześcijańskie wywodzą się z Kościoła katolickiego. a owe nowe ruchy religijne, które powstały to nic innego jak próba "powrotu" do prawdziwego chrystianizmu, chociaż ze wskazaniem na określenie "w niewielkim stopniu"


To dziwne Macieju, że to odwoływanie się do KK ma miejsce, kiedy brakuje argumentów do obrony doktryn WTS-u. A do tego odbywa się na zasadzie a u was jest jeszcze gorzej.
A poza tym, to gdzie odeszło w swej nauce CK skoro są fragmenty w Biblii jawnie sprzeczne z tym co naucza CK w swoich publikacjach?
Czesiek

#26 Bogdan Braun

Bogdan Braun

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 401 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-02-24, godz. 17:51

A poza tym, to gdzie odeszło w swej nauce CK skoro są fragmenty w Biblii jawnie sprzeczne z tym co naucza CK w swoich publikacjach?


To zdanie, które napisał Czesiek można odnieść do każdej większej denominacji czy maleńkiej sekty w Chrześcijaństwie i prosić o odpowiedź z uzasadnieniem...
To są te wszystkie barwy naszej wiary w kręgu Chrześcijaństwa, co to w kontekście ich barwności niektóre ludy wschodu tego bliższego czy dalszego śmieją się z nas (...?) mając w tym sporo racji. :(

BB
W dowodzeniu słuszności własnych racji patrzmy na bliźniego jak na siebie samego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych