Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odnośniki do różnych materiałów


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-08, godz. 11:10

Trochę róznych linków, jak ktos chce niech pogrzebie :) - czyli poczyta.

Silentlambs przecież nie raz pewnie jest traktowany jako narzędzie prześladowcze, więc może warto zobaczyć czy przypadkiem prasa po prostu też o tym nie pisuje ;) Choć część już tych źródeł może się pojawiła na forum.

- BBC NEWS - PANORAMA
- BBC NEWS - PANORAMA (jakiś wywiad)
- St. Petersburg Times
- SUNDAY
- Autor: Pat Lewandowski, MONTGOMERY ADWERTISER
- LE SOLEIL - Agresja seksualna - Marcel'a Simonin'a - skazany
- LA JORNADA, Starszy zboru aresztowany w Meksyku
- NOVEDADES, Starszy zboru aresztowany za gwałt
- SEATTLEPI.COM, Gwałciciel świadek Jehowy za którego poręczyli na czas rozprawy inni śJ został zwolniony i dokonał w tym czasie kolejnych przestępstw w tym morderstwa
- DENVERPOST.COM, McGhee - Gwałciciel śJ - to już było czy to tylko podobna sprawa?
- WCBS-TV NEW YORK, Joseph Cano Ta sprawa już była ale to jest jak dobrze pamiętam inne źródło tej samej sprawy.
- THE NEWS OBSERVER, Nov 17, 2005, Oscar Omar - udowodnione 7 przestępstw w tym uwiedzenie nieletnich, gwałt itd.
- WIRED NEWS- Przez 7 lat - od 4 do 11 lat, Erica Rodriguez gwałcona raz na tydzień przez świadka Jehowy
- Ogólnie sprawa WTS
- CNN.COM, Przekrój róznych spraw

Jeśli się to tu nie należy to niech jb się linkami zaopiekuje ;)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-08, godz. 12:47

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#2 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-08, godz. 18:18

CT-LIBRARY.COM
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#3 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-02-08, godz. 18:53

Gdyby chcieć zamieścić tu linki do przestępstw popełnianych przez przedstawicieli innych wyznań.. miejsca by nie starczyło.
No ale skoro niektórzy muszą tak odreagowac ...

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#4 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-02-08, godz. 22:44

Tak wiem P.K.Dick dla Ciebie kazdy kto pisze o śJ krytycznie, a niedaj już o sprawach wagi moralnej to taki co nie ma ze sobą zrobić, jest frustratem i tylko szuka dziury w całym, a jedyne co potrafi zrobić to oczerniać religię "prawdziwą" np. dorzucając kamyk do tej całej checy jaką jest w Twych oczach te oto forum.
Idąc takim torem dedukcji mniemam - może i błędnie - że wg. Ciebie najlepiej takich linków w ogóle nie zamieszczać, nie rozposzechniać, nie rozmawiać, nie rozważać problemu. Mozna i tak, ale czy chowając głowę w piasek przed dyskusją o faktach daje to pozytywny czy negatywny owoc? Jak dotąd nie znalazłem w publikacjach WTS nic co by wskazywało nawet na refleksję błędów własnych poczynań, że nie wspomne już o większym wysiłku naprawienia tychże spraw, dlatego dla mnie osobiście twierdzenie "że niektórzy muszą odreagować" jest niczym innym jak odwracanie kota ogonem wobec milczenia WTS w najpoważniejszych kwestiach jakie mogą społeczność dotknąć.
Nie musze chyba też wspominać o wytycznych WTS rozesłanym starszym zborów wobec takich przypadków i jaką politykę wobec tego zalecają...

No, ale skoro już poruszyłeś niezliczone przestępstwa - jak mniemam na tle seksualnym - u innych wyznań to pozwolę sobie poruszyć sprawę pedofilii i homoseksualizmu (czynnego rzecz jasna) w KK. W końcu to największa denominacja chrześcijańska i najwięcej się o niej słyszy.
Więc pozwól, że przedstawię moje poszukiwania takich spraw w KK. Tak, interesuję się od dawna nie tylko takimi sprawami, ale i przyczynami owych zachowań (ale to tak na marginesie). Więc z moich spostrzeżeń - całkowicie subiektywnych - wynika, że sprawy afer pedofiliskich i homoseksualnych w kk najlepiej są udokumentowane przez ludzi związanych z kk, co więcej szukając w internecie takich spraw najwięcej konkretnych informacji znalazłem właśnie na stronach katolickich. Nawet się zdziwiłem jak mało spraw z tym związanych znalazłem na niektórych stronach rozwodzących się nad niemoralnością kk w "najlbardziej obiektywny" sposób jaki jest możliwy, choćby np. na stronie znanego tu wszystkim rumburaka.
Dlatego moim skromnym zdaniem nazywanie ujawniania spraw niemoralnych w organizacji Świadków Jehowy tekstami typu "muszą tak odreagowac" itp wobec braku reakcji władz WTS i co więcej, z historią w której właśnie ta organiacja wyłuszczała podobne sprawy w innych religiach, a zwłaszcza w kk uważam delikatnie mówiąc co najmniej na wyrost intencji... B)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2007-02-08, godz. 22:48

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych