Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeznaczenie tego działu oraz Regulamin dla Gości


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
No replies to this topic

#1 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2007-02-23, godz. 17:45


Cel działu:

I.


Zależy nam, by prowadzone na Forum polemiki były wartościowe i wolne od "personalnych wycieczek". Niektórym dyskusjom trzeba będzie jednak dodatkowo pomóc, by mogły się takie stać. I taki właśnie jest cel tego działu.

Tutaj (przynajmniej na pewien czas) będą przenoszone te tematy, w których nadmiar emocji uniemożliwia rozsądną i kulturalną wymianę zdań.
Jeżeli w przyszłości pojawi się potrzeba wywołania jakiegoś szczególnie delikatnego czy kontrowersyjnego tematu, to również tu znajdzie się dla niego miejsce.

Posty będą publikowane w ciągu dnia, w którym zostały przesłane.


II.

Miejsce dyskusji dla Gości

W tej części Forum można zamieszczać wypowiedzi bez konieczności rejestracji. Zapraszamy do dyskusji na temat Towarzystwa Strażnica oraz świadków Jehowy (historia, wierzenia, praktyki i zwyczaje, literatura).

Jednocześnie prosimy, by nie zamieszczać treści bez związku ze wskazaną tematyką, a także wypowiedzi obraźliwych, łamiących Regulamin Forum lub netykietę oraz spamu (w tym także wszelkich odnośników, wklejanych materiałów graficznych, łańcuszków, apeli, zaproszeń i ogłoszeń komercyjnych lub innych) i postów wskazujących na trollowanie.

Wysyłane wypowiedzi powinny być w miarę czytelne i stwarzać szansę na wartościową wymianę zdań. Prosimy, by nie pozostawiać adresów e-mail z prośbą o przesłanie wyjaśnienia takiego, czy innego zagadnienia – odpowiedzi należy szukać na Forum lub poczekać aż zostanie ona zamieszczona w toku wywołanej dyskusji.

Nie gwarantujemy publikacji wszystkich wysyłanych treści. Posty będą publikowane (co pewien czas) w ciągu dnia, w którym zostały przesłane. W celu uzyskania większego komfortu dyskusji należy się zarejestrować.
.jb
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych