Skocz do zawartości


Zdjęcie

NSK - dostepna w sieci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 replies to this topic

#41 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-15, godz. 15:38

Listopadowy numer NSK juz udostepniony: link.

Postąpiłeś jak mądry, dzieląc się nadzieją Królestwa, ponieważ nie odmowiłeś innym dobrego.
Dołączona grafika

#42 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-15, godz. 16:53

Na dole tej publikacji ( NSK ) napisano " wszelkie prawa zastrzeżone" czy na kopiowanie w sieci nie potrzeba zgody wydawcy ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#43 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-10-16, godz. 07:40

Na dole tej publikacji ( NSK ) napisano " wszelkie prawa zastrzeżone" czy na kopiowanie w sieci nie potrzeba zgody wydawcy ?

Nie mam zamiaru zachowywac sie jak starzy tetrycy z CK ktorzy w co drugiej straznicy powatarzaja te same tematy. Pisalem o tym juz bodajze dwukrotnie i nie tylko ja wiec nie zamierzam sie powtarzac. A to ze Ty jestes przyzwyczajony do wielokrotnego powtarzania czy to przez straznice czy na zebraniach bo inaczej nie potrafisz niczego zapamietac to nie moj problem. Czy tak trudno przejsc kilka postow wyzej nim zada sie debilne pytanie...?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#44 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-16, godz. 17:24

Chyba życie sprawia ci ból ze tak do mnie piszesz ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#45 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-10-17, godz. 07:29

Chyba życie sprawia ci ból ze tak do mnie piszesz ;)

W przeciwienstwie do Ciebie jestem nad wyraz szczesliwym czlowiekiem. Dodam ze myslacym i potrafiacym sam wyciagac wnioski a nie tak jak ty czekac na gotowe podane w straznicy.
PS. tematem tego watku nie jest moja osoba ani Twoja wiec nie odpisuj tu wiecej swoich uwag.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#46 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-10-17, godz. 07:35

W przeciwienstwie do Ciebie jestem nad wyraz szczesliwym czlowiekiem. Dodam ze myslacym i potrafiacym sam wyciagac wnioski a nie tak jak ty czekac na gotowe podane w straznicy.
PS. tematem tego watku nie jest moja osoba ani Twoja wiec nie odpisuj tu wiecej swoich uwag.

I w dodatku milym i delikatnie czarujacym , wiec Edd daj sobie spokuj :) z takimi osobnikami, a za przekazywane przez Ciebie informacje serdecznie dziekuje :) :) :) pewnie w imieniu wielu tutaj osob!!!

#47 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-10-17, godz. 09:00

...a za przekazywane przez Ciebie informacje serdecznie dziekuje :) :) :) pewnie w imieniu wielu tutaj osob!!!

W rzeczy samej :) Ponieważ i my pragniemy 'pokarmu na czas słuszny' ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#48 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-10-17, godz. 09:26

W rzeczy samej :) Ponieważ i my pragniemy 'pokarmu na czas słuszny' ;)

Raczej nazwalabym to odwazne spojrzenie w Oko wladcy Mordoru uzywajac NSK jako pierscienia , to dziwne ale i mnie sie robi slabo po takim experymencie , dlatego jak Frodo robie to niezbyt czesto :P

#49 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-10-17, godz. 13:34

Raczej nazwalabym to odwazne spojrzenie w Oko wladcy Mordoru uzywajac NSK jako pierscienia , to dziwne ale i mnie sie robi slabo po takim experymencie , dlatego jak Frodo robie to niezbyt czesto :P

To lepiej Lizo nie eksperymentuj, bo mało co, a Frodo zniweczyłby całą misję. Skończyło się tylko utratą palca.
Czesiek

#50 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-10-17, godz. 14:04

I w dodatku milym i delikatnie czarujacym , wiec Edd daj sobie spokuj :) z takimi osobnikami, a za przekazywane przez Ciebie informacje serdecznie dziekuje :) :) :) pewnie w imieniu wielu tutaj osob!!!

:) :blush: bo sie zarumienie :P
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#51 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-17, godz. 15:58

Jeszcze raz powtarzam Edd - publikując ten periodyk w sieci bez zgody wydawcy - a wiemy że jej nie masz - jesteś przestępcą, łamiesz prawo i nie widzę na takie postępowanie usprawiedliwienia. To jest bardzo na temat. W sumie można nazwać to intelektualnym złodziejstwem.
Bedę pisał co myślę bo ponoć panuje w tym kraju i na forum demon-kracja.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#52 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-10-17, godz. 17:23

P.K.D... powtórz to jeszcze z dziesięć razy to może zaczną lecieć błyskawice Zeusa...
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#53 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2007-10-17, godz. 17:41

Diki, jak uważasz, ,że Edd popełnił przestępstwo to powinieneś to zgłosić....tylko zwrócenie uwagi na wydawnictwa ŚJ prokuraturze może mieć dość przykre następstwa.....bo widzisz, mamy na te pisemka takiego małego haka... ten temat jest poruszony na brooklynie, kto uważnie poszuka ten znajdzie....
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#54 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2007-10-17, godz. 17:56

Jeszcze raz powtarzam Edd - publikując ten periodyk w sieci bez zgody wydawcy - a wiemy że jej nie masz - jesteś przestępcą, łamiesz prawo i nie widzę na takie postępowanie usprawiedliwienia. To jest bardzo na temat. W sumie można nazwać to intelektualnym złodziejstwem. Bedę pisał co myślę bo ponoć panuje w tym kraju i na forum demon-kracja.

No, fakt intelektu Edziowi odmówić nie można :) .

Dzięki Edziu, czytam kolejne "odcinki NSK" :lol: .

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#55 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-10-17, godz. 19:08

Jeszcze raz powtarzam Edd - publikując ten periodyk w sieci bez zgody wydawcy - a wiemy że jej nie masz - jesteś przestępcą, łamiesz prawo i nie widzę na takie postępowanie usprawiedliwienia. To jest bardzo na temat. W sumie można nazwać to intelektualnym złodziejstwem.
Bedę pisał co myślę bo ponoć panuje w tym kraju i na forum demon-kracja.


Tak Tak, "WY wszyscy" jesteście lepsi :D

Swoją drogą fajnie to wygląda, gdy trzeba coś zrobić dla państwa - to ma się w du.... w tyle (:P) państwo, ale jak państwo opowiada się za "waszym" (:D) widzimisię to jak najbardziej ;)


Tak wogule to THX za dostęp do wytycznych "Naszej" Służby Królestwa.

My niżej i wyżej podpisani - Spragnieni pokarmu zza morza ;)
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#56 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-10-17, godz. 20:31

Kto się dopuszcza nieprawości, niech się dalej dopuszcza nieprawości; i kto jest plugawy, niech dalej się plugawi; ale prawy niech dalej czyni to, co prawe, a święty niech dalej się uświęca.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#57 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-10-17, godz. 21:06

Kto się dopuszcza nieprawości, niech się dalej dopuszcza nieprawości; i kto jest plugawy, niech dalej się plugawi; ale prawy niech dalej czyni to, co prawe, a święty niech dalej się uświęca.


A może tak zamiast
Rzym 2:1-5
"(1) Nie ma przeto usprawiedliwienia dla ciebie, kimkolwiek jesteś, człowiecze, który sądzisz; albowiem, sądząc drugiego, siebie samego potępiasz, ponieważ ty, sędzia, czynisz to samo. (2) Bo wiemy, że sąd Boży słusznie spada na tych, którzy takie rzeczy czynią. (3) Czy mniemasz, człowiecze, który osądzasz tych, co takie rzeczy czynią, a sam je czynisz, że ujdziesz sądu Bożego? (4) Albo może lekceważysz bogactwo jego dobroci i cierpliwości, i pobłażliwości, nie zważając na to, że dobroć Boża do upamiętania cię prowadzi? (5) Ty jednak przez zatwardziałość swoją i nieskruszone serce gromadzisz sobie gniew na dzień gniewu i objawienia sprawiedliwego sądu Boga,"

"zaryzykować" i spróbować się uświęcać w inny sposób np.
Mat 25:34-36
"(34) Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! (35) Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; (36) byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

I wszyscy będą z tego powodu szczęśliwsi :)

To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#58 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-10-17, godz. 22:18

Kto się dopuszcza nieprawości, niech się dalej dopuszcza nieprawości; i kto jest plugawy, niech dalej się plugawi; ale prawy niech dalej czyni to, co prawe, a święty niech dalej się uświęca.

"Można bez zgody autora przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów lub drobne utwory w całości, lecz trzeba podać autora i dzieło. Jest to tzw. prawo cytatu." LINK
Dołączona grafika

#59 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-10-18, godz. 06:35

Jeszcze raz powtarzam Edd - publikując ten periodyk w sieci bez zgody wydawcy - a wiemy że jej nie masz - jesteś przestępcą, łamiesz prawo i nie widzę na takie postępowanie usprawiedliwienia. To jest bardzo na temat. W sumie można nazwać to intelektualnym złodziejstwem.
Bedę pisał co myślę bo ponoć panuje w tym kraju i na forum demon-kracja.

To zglos to prokuraturze. Bo jesli widzisz popelniane przestepstwo a tego nie zglaszasz to dajesz na to przyzwolenie i sam stajesz sie wspolwinnym. EOT
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#60 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2007-10-18, godz. 12:11

jw. :rolleyes:
To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych