Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki Ucisk 1 Listopada 2004 r ,wojna Armagedonu 17.05.2008


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 replies to this topic

#1 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-06-29, godz. 21:46

[124] Badałem Biblię i taki oto wynik. Daniela 12:1. Obj 12:5,6. Obj 11:1-14.Każdy to może zrobić - "Wstań i zmierz"
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#2 sylas

sylas

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 32 Postów
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2004-07-03, godz. 16:44

Agmagedonów miało być już kilka w dziejach po 1914 włącznie...nie rób zamieszania na miarę roku 1975:) znów odejdzie pół miliona braci...
Zastanawia mnie jednak fakt, że śj mówią iż nie służa dla dat, jednak co chwila zajmują się przeliczaniem różnych dni i lat...

#3 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-07-03, godz. 18:02

Agmagedonów miało być już kilka w dziejach po 1914 włącznie...nie rób zamieszania na miarę roku 1975:) znów odejdzie pół miliona braci...
Zastanawia mnie jednak fakt, że śj mówią iż nie służa dla dat, jednak co chwila zajmują się przeliczaniem różnych dni i lat...

Teraz rozpadnie się cała organizacja świadków Jehowy a rozbije się o te ostatnie daty. Organizacja świadków Jehowy wchodzi w skład Babilonu Wielkiego a świadczy o tym wieża Strażnicza malowana w chmurach, miała sięgać nieba jak wieża Babel. Tak samo rok 1914 pochodzi z piramidy Cheopsa a piramida była budowana według wymiarów wziętych z wieży Babel. Russell pobrał te wymiary i tak zbudował swoją wieżę Babel nazywając -Strażnica.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#4 sylas

sylas

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 32 Postów
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano 2004-07-04, godz. 20:28

To logiczne, na szcvzęście Bóg jest mądrzejszy od ludzi i SAM wie co ma robić i kiedy. Pozdrawiam :)))

#5 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-07-04, godz. 20:47

To logiczne, na szcvzęście Bóg jest mądrzejszy od ludzi i SAM wie co ma robić i kiedy. Pozdrawiam :)))

Wielu świadków już czeka na upadek Strażnicy, wiem jak myślą bo z nimi rozmawiam, ale jeszcze nie mają odwagi odejść, bo przyzwyczajenie ich trzyma. Według Biblii "cielec kierowniczy"podda się i powie że to była zwykła sekta i przeproszą wszystkich za fałszywe wyjaśnianie Biblii.
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#6 Vinga

Vinga

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 Postów

Napisano 2004-07-05, godz. 12:36

Czy to dla was takie istotne kiedy ma przyjść koniec świata? Przyjdzie niezawodnie bo tak powiedział Jezus. Nie możecie sie skupic na czymś o wiele ważniejszym?
Na życiu z Jezusem? Na oddawaniu czci Jezusowi i Ojcu? Na rozpamiętywaniu kazdego Jego słowa i Jego zbawczej męki. Każdego dnia, każdej godziny i sekundy powinniśmy Mu dziekować za niepojętą Jego miłość i ogrom łaski jaką nas obdarzył. A nie interesować sie sprawami które nie do nas należą.

#7 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-07-05, godz. 14:11

[quote]Czy to dla was takie istotne kiedy ma przyjść koniec świata? Przyjdzie niezawodnie bo tak powiedział Jezus. Nie możecie sie skupic na czymś o wiele ważniejszym?
Na życiu z Jezusem? Na oddawaniu czci Jezusowi i Ojcu? Na rozpamiętywaniu kazdego Jego słowa i Jego zbawczej męki. Każdego dnia, każdej godziny i sekundy powinniśmy Mu dziekować za niepojętą Jego miłość i ogrom łaski jaką nas obdarzył. A nie interesować sie sprawami które nie do nas należą.[/quote]1 Piotr. 1:10-12
10. Zbawienia tego poszukiwali i wywiadywali się o nie prorocy, którzy prorokowali o przeznaczonej dla was łasce,
11. Starając się wybadać, na który albo na jaki to czas wskazywał działający w nich Duch Chrystusowy, który przepowiadał cierpienia, mające przyjść na Chrystusa, ale też mające potem nastać uwielbienie.
12. Im to zostało objawione, że nie sobie samym, lecz wam usługiwali w tym, co teraz wam zostało zwiastowane przez tych, którzy w Duchu Świętym zesłanym z nieba opowiadali wam radosną nowinę; a są to rzeczy, w które sami aniołowie wejrzeć pragną.
(BT} Starając się wybadać jest naszą rzeczą jak i tamtych było. Nie dotyczy to mających innego ducha niż Duch Chrystusowy.Tacy bluźnią istotom niebieskim.[/quote]
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#8 Katarzyna

Katarzyna

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 36 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Wołów

Napisano 2004-07-06, godz. 15:06

Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. (Mt 24:36, BT)
Ale gdybyśmy my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! (Ga 1:8, BT)

#9 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-07-06, godz. 22:58

Mat. 24:36-37
36. A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.
37. Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(BW)1 Moj. 7:4
4. Gdyż po upływie siedmiu dni spuszczę na ziemię deszcz, który będzie padał przez czterdzieści dni i czterdzieści nocy, i zgładzę z powierzchni ziemi wszelkie istoty, które uczyniłem.
(BW)Za 117 dni rozpocznie się wielki ucisk który będzie trwał 1335 dni.Dan. 12:1
1. W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.
(BW)Dan. 12:10
10. Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypławionych, lecz bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania, lecz roztropni będą mieli poznanie.
(BW)Dan. 12:12
12. Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.
(BW)
1 Kor. 2:10-15
10. Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.
11. Bo któż z ludzi wie, kim jest człowiek, prócz ducha ludzkiego, który w nim jest? Tak samo kim jest Bóg, nikt nie poznał, tylko Duch Boży.
12. A myśmy otrzymali nie ducha świata, lecz Ducha, który jest z Boga, abyśmy wiedzieli, czym nas Bóg łaskawie obdarzył.
13. Głosimy to nie w uczonych słowach ludzkiej mądrości, lecz w słowach, których naucza Duch, przykładając do duchowych rzeczy duchową miarę.
14. Ale człowiek zmysłowy nie przyjmuje tych rzeczy, które są z Ducha Bożego, bo są dlań głupstwem, i nie może ich poznać, gdyż należy je duchowo rozsądzać.
15. Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, sam zaś nie podlega niczyjemu osądowi.
(BW)
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#10 Anioł szósty

Anioł szósty

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 40 Postów
  • Lokalizacja:Jeruzalem

Napisano 2004-07-06, godz. 23:21

Amos. 3:7-8
7. Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.
8. Gdy lew zaryczy, któż by się nie bał? Gdy Wszechmogący Pan każe, któż by nie prorokował?
(BW)Obj. 11:3-4
3. I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
4. Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi,
(BW)
Mat. 20:23
23. Mówi im: Kielich mój pić będziecie, ale zasiąść po prawicy mojej czy po lewicy - nie moja to rzecz, lecz Ojca mego, który da to tym, którym zostało przez niego przygotowane.
(BW)
Zach. 4:11-14
11. Wtedy odezwałem się i zapytałem go: Co oznaczają te dwa drzewa oliwne po prawej i lewej stronie świecznika?
12. I powtórnie odezwałem się, i zapytałem go: Co oznaczają te dwie gałązki drzew oliwnych, które dwiema złotymi rurkami wypuszczają z siebie oliwę do złotych lamp?
13. Wtedy on odpowiedział mi: Czy nie wiesz, co one oznaczają? I odpowiedziałem: Nie, mój panie!
14. A on odrzekł: To są dwaj pomazańcy, którzy stoją przed Panem całej ziemi.
(BW)Dan. 12:4-5
4. Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.
5. A gdy ja, Daniel, spojrzałem, oto dwaj inni aniołowie stali, jeden z tej strony rzeki, a drugi z tamtej strony rzeki.
(BW)Dan. 12:10
10. Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypławionych, lecz bezbożni będą postępować bezbożnie. Żaden bezbożny nie będzie miał poznania, lecz roztropni będą mieli poznanie.
(BW)
Mat. 24:45
45. Kto więc jest tym sługą wiernym i roztropnym, którego pan postawił nad czeladzią swoją, aby im dawał pokarm o właściwej porze.Dan. 12:11-12
11. Od czasu zniesienia stałej ofiary codziennej i postawienia obrzydliwości spustoszenia upłynie tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni.
12. Błogosławiony ten, kto wytrwa i dożyje do tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni.
(BW)
Użytkownik został zbanowany za spamowanie Forum oraz wygłaszanie "proroctw" (z czego stał się potem znany w innych miejscach sieci). | Moderator

#11 Grzegorz_Z

Grzegorz_Z

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 6 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2004-07-10, godz. 17:01

[124] Badałem Biblię i taki oto wynik. Daniela 12:1. Obj 12:5,6. Obj 11:1-14.Każdy to może zrobić - "Wstań i zmierz"


Wow! Zajrzałem na forum i od razu się czegoś konkretnego dowiedziałem! A swoją drogą ciekawe czy PTC wprowadzi jakieś sensowne taryfy przed nastaniem Wielkiego Ucisku??? Bo te "Nowa Era Moja" są już mocno przestarzałe !




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych