Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sebastian Andryszczak wystąpi w Radiu Maryja 13/14 lipca 2007 o 21:50


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#1 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-11, godz. 11:12

Dzwonił dzisiaj do mnie ksiądz Piotr Andrukiewicz, oczywiście przyjąłem zaproszenie.



Zapraszam w piątek do słuchania wieczornej audycji Radia Maryja ok 21:50

audycja potrwa niepełne 2 godziny, do ok. 23:30 po północy będziemy rozmawiać dalej do ok. 2:00



osoby które pierwszy raz włączą tę stację radiową proszone są o niezrażanie się tym, że na początku audycji od. ok. 21:30 podawane są różne informacje niezwiązane z audycją (nr kont, itd.), to wcale nie oznacza że zaszła jakakolwiek pomyłka czy zmiana programu, właściwa audycja rozpocznie się ok. 21:45-21:50



Temat będzie dotyczyć tego, jak chrześcijanie powinni reagować na wzmożoną aktywność świadków Jehowy podczas wakacji...

#2 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-07-11, godz. 11:26

Trafil swoj na swego :D
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#3 Maryhna

Maryhna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1695 Postów
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano 2007-07-11, godz. 12:29

nie no, odpuścić sobie tego nie mogę :D
Jeśli boga nie ma to dzięki bogu! Jeśli zaś bóg istnieje to broń nas panie boże!

#4 dariusz

dariusz

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 148 Postów
  • Lokalizacja:ślońcsk górny

Napisano 2007-07-11, godz. 12:29

To prawda "głupi nie wie nawet, o co się potyka"
Tyle że tu są dwie strony tej samej monety.
Visit My WebsiteHi38-14" Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie"
[email protected]/Prz9-5 "Chodźcie, nasyćcie się moim chlebem, pijcie wino, które zmieszałam".

#5 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-11, godz. 23:36

Temat będzie dotyczyć tego, jak chrześcijanie powinni reagować na wzmożoną aktywność świadków Jehowy podczas wakacji...


No coments co do miejsca akcji.
Ale masz problem, bo ŚJ akurat w wakacje to są najmniej aktywni. A jak mają regować chrześcijanie (czyt. słuchacze RM)? Normalnie, jak reaguja chrześcijanie (czyt. słuchacze RM) na widok telewizji TVN.

To dwa zdania i po audycji. Co bedziecie robic przez resztę z 4 godzin? Weźcie flaszkę kupcie, albo dwie.

PS
Mam nadzieję ze wykorzystasz audycję aby także dołaczyć do apelu, by prezydent Kaczyński natychmiast przeprosił ojca Rydzyka, za to, że ojciec Rydzyk nazwał go oszustem :PP I za czarownice niechtez się kaja... rzecz jasna Kaczyński (mógł sobie wybrać ładniejszą żonke, która by wpadła w oko Świętemu Ojcu*)

* Ojciec Święty - zwyczajowa nazwa papieża. Ojca duchowego i czasami zostającego Świętym. Głowa schizmatycznego kościoła katolickiego.
* Święty Ojciec - tytuł Nietykalnego, Nieomylnego, Wszechwiedzącego T. Rydzyka, stojącego wyżej od papieży, który wśród swoich wyznawców jest już Świętym za życia, Ojciec założyciel telewizji i radia (odpowiednik Boga Ojca założyciela nieba i ziemi).

Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2007-07-11, godz. 23:46


#6 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-07-12, godz. 06:31

No coments co do miejsca akcji.
Ale masz problem, bo ŚJ akurat w wakacje to są najmniej aktywni. A jak mają regować chrześcijanie (czyt. słuchacze RM)? Normalnie, jak reaguja chrześcijanie (czyt. słuchacze RM) na widok telewizji TVN.

To dwa zdania i po audycji. Co bedziecie robic przez resztę z 4 godzin? Weźcie flaszkę kupcie, albo dwie.

PS
Mam nadzieję ze wykorzystasz audycję aby także dołaczyć do apelu, by prezydent Kaczyński natychmiast przeprosił ojca Rydzyka, za to, że ojciec Rydzyk nazwał go oszustem :PP I za czarownice niechtez się kaja... rzecz jasna Kaczyński (mógł sobie wybrać ładniejszą żonke, która by wpadła w oko Świętemu Ojcu*)

* Ojciec Święty - zwyczajowa nazwa papieża. Ojca duchowego i czasami zostającego Świętym. Głowa schizmatycznego kościoła katolickiego.
* Święty Ojciec - tytuł Nietykalnego, Nieomylnego, Wszechwiedzącego T. Rydzyka, stojącego wyżej od papieży, który wśród swoich wyznawców jest już Świętym za życia, Ojciec założyciel telewizji i radia (odpowiednik Boga Ojca założyciela nieba i ziemi).

Iszbin
śJ są aktywni w lato. Sam widzę jak chodzą sobie panie takie biedne i smutne noga za nogą i nawet nie chce im sie z torebki wyciągnąć Strażnic. Aż mi je żal zaczepiać bo jeszcze bardziej by się zasmuciły.
W tym wypadku to każdy powinien do nich podejść i pocieszyć, aby nie były takie smutne, bo to przecież nie koniec świata, że WTS nie podaje jako zachęty nowych przypyszczalnych dat końca tego złego systemu rzeczy. (ja nie mogę, bo nawet nie chcą ze mną rozmawiać :( )
Czesiek

#7 brooklyn_hunter

brooklyn_hunter

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 464 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Sidarpointohajo

Napisano 2007-07-12, godz. 06:40

Dołączona grafika
dziadostwo.blox.pl

Użytkownik brooklyn_hunter edytował ten post 2007-07-12, godz. 06:46

Dołączona grafika
---------------------------------------------------------------------------------

"Wśród SJ, wszyscy mówią o "prawdzie", ale nikt jej nie może (do końca) powiedzieć..."
"Żeby do zródła dotrzeć, trzeba pod prąd popłynać."
"Kto choć raz zajrzał za kulisy, ten już dłużej nie zadowoli się fasadą."
"Z kłamstw, w które uwierzymy, stają się prawdy, z którymi żyjemy."
"Nikt nie jest tak ślepy jak ten, który nie chce widzieć."
"W każdej religii są owce i pasterze, ale tylko owce są dojone, strzyżone i zarzynane, pasterze nie..."





#8 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-07-12, godz. 06:46

Niezłe. :lol:
Czesiek

#9 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-12, godz. 10:11

Iszbin
śJ są aktywni w lato. Sam widzę jak chodzą sobie panie takie biedne i smutne noga za nogą i nawet nie chce im sie z torebki wyciągnąć Strażnic. Aż mi je żal zaczepiać bo jeszcze bardziej by się zasmuciły.
W tym wypadku to każdy powinien do nich podejść i pocieszyć, aby nie były takie smutne, bo to przecież nie koniec świata, że WTS nie podaje jako zachęty nowych przypyszczalnych dat końca tego złego systemu rzeczy. (ja nie mogę, bo nawet nie chcą ze mną rozmawiać :( )


Wiesz, jakiś nalot ośrodka pionierskiego na jakieś wioski, to żadna aktywność. ŚJ wypadają na urlopy, mają swe Kongresy, a nie tam łażenie w słońcu po domach:P
Aktywne to jest taka HK (Hare Krishna) co chociaz na Woodstock wpada i odpowiednik jej Przystanek Jezus + kilka niszowych produktów, wszystkie one razem stanowią tam hipermarket religijny, ale ŚJ tam nie ujrzysz:)
Pozdra, zobaczymy co Sebastian A. wymysli w RMie:)

#10 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2007-07-12, godz. 12:59

No coments co do miejsca akcji.
Ale masz problem, bo ŚJ akurat w wakacje to są najmniej aktywni. A jak mają regować chrześcijanie (czyt. słuchacze RM)? Normalnie, jak reaguja chrześcijanie (czyt. słuchacze RM) na widok telewizji TVN.

To dwa zdania i po audycji. Co bedziecie robic przez resztę z 4 godzin? Weźcie flaszkę kupcie, albo dwie.

PS
Mam nadzieję ze wykorzystasz audycję aby także dołaczyć do apelu, by prezydent Kaczyński natychmiast przeprosił ojca Rydzyka, za to, że ojciec Rydzyk nazwał go oszustem :PP I za czarownice niechtez się kaja... rzecz jasna Kaczyński (mógł sobie wybrać ładniejszą żonke, która by wpadła w oko Świętemu Ojcu*)

* Ojciec Święty - zwyczajowa nazwa papieża. Ojca duchowego i czasami zostającego Świętym. Głowa schizmatycznego kościoła katolickiego.
* Święty Ojciec - tytuł Nietykalnego, Nieomylnego, Wszechwiedzącego T. Rydzyka, stojącego wyżej od papieży, który wśród swoich wyznawców jest już Świętym za życia, Ojciec założyciel telewizji i radia (odpowiednik Boga Ojca założyciela nieba i ziemi).

Jeśłi chodzi o miejsce akcji, to być może nawet i to samo studio, z którego "wypuszczono" program z Wronką i innymi na wiadomy temat, a który można sobie odsłuchać na stronie brooklyn.org.pl
Program ten, zebrał pozytywne recenzje odwiedzających to forum, na samym czele ze złotoustym OLO.
Było to profesjonalne (Wronka i inni) wystąpienie, celnie charakteryzujące sektę, a jeśłi dobrze pamiętam na w/w stronie, MP3 umieszczony został za jurysdykcji jeszcze samego ISZBINA. I to też dobrze świadczy.
Znając Sebastiana Andryszczaka (forum) nie wyobrażam sobie, aby jego wystąpienie w wiadomym temacie mogło ustępować inteligencją, wiedzą, czy wrażliwością na dramaty ludzkie wynikające z destrukcji made in strażnica.
I tego właśnie spodziewam się po tej audycji i czekam na nią z niecierpliwością.

Co do reszty (powyższej) wypowiedzi : ISZBIN Napisano Dzisiaj, 01:36
No comments.

Użytkownik polarm edytował ten post 2007-07-12, godz. 14:20


#11 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-07-12, godz. 13:08

A ja z ciekawością wysłucham tej audycji. Chciałbym ją też nagrać. Zapewne będzie to ciekawy materiał do przyszłych dyskusji. Tylko pamiętaj Sebastianie - masz prawo zachować milczenie. :)

Jeśłi chodzi o miejsce akcji, to być może nawet i to samo studio, z którego "wypuszczono" program z Wronką i innymi na wiadomy temat, a który można sobie odsłuchać na stronie brooklyn.org.pl
Program ten, zebrał pozytywne recenzje odwiedzających to forum, na samym czele ze złotoustym OLO.

Z całym szacunkiem. Czy to o mnie chodzi? A jeśli tak to czy mógłbyś mi przypomnieć moje stanowisko i tamtą audycję. Proszę o link, bo już nie pamiętam o co chodzi, jeśli w ogóle chodzi o moja osobę.

Pozdrawiam.
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#12 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2007-07-12, godz. 15:06

Jeśłi chodzi o miejsce akcji, to być może nawet i to samo studio, z którego "wypuszczono" program z Wronką i innymi na wiadomy temat, a który można sobie odsłuchać na stronie brooklyn.org.pl
Program ten, zebrał pozytywne recenzje odwiedzających to forum, na samym czele ze złotoustym OLO.
Było to profesjonalne (Wronka i inni) wystąpienie, celnie charakteryzujące sektę, a jeśłi dobrze pamiętam na w/w stronie, MP3 umieszczony został za jurysdykcji jeszcze samego ISZBINA. I to też dobrze świadczy.
Znając Sebastiana Andryszczaka (forum) nie wyobrażam sobie, aby jego wystąpienie w wiadomym temacie mogło ustępować inteligencją, wiedzą, czy wrażliwością na dramaty ludzkie wynikające z destrukcji made in strażnica.
I tego właśnie spodziewam się po tej audycji i czekam na nią z niecierpliwością.

Co do reszty (powyższej) wypowiedzi : ISZBIN Napisano Dzisiaj, 01:36
No comments.


A ja WRONKI nie znam (chociaż już jego działalnośc poznałem i także swe stanowisko i zdanie tu przedstawiłem). To, że mi podpadł WTS nie oznacza , że mam KOCHAĆ sektę Rydzyka i jego media. Wręcz przeciwnie jak spiewał Kazik ,,kto sie tam pokazuje, tego ja nie szanuje'' (uwaga wyolbrzymienie to jest, nie bawić się w zarzuty:P)

Witryna Brooklyn ZAWSZE miała dział Prasa, media o ŚJ i nigdy nie było tam cenzury, więc żadna to obrona RM. Skoro taka audycja była - to fakt i trudno aby na witrynie się nie znalazła.

PS
To już nie było za mojej kadencji:PP

#13 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2007-07-12, godz. 15:53

A ja z ciekawością wysłucham tej audycji. Chciałbym ją też nagrać. Zapewne będzie to ciekawy materiał do przyszłych dyskusji. Tylko pamiętaj Sebastianie - masz prawo zachować milczenie. :)

QUOTE(polarm @ 2007-07-12 12:59)

Jeśłi chodzi o miejsce akcji, to być może nawet i to samo studio, z którego "wypuszczono" program z Wronką i innymi na wiadomy temat, a który można sobie odsłuchać na stronie brooklyn.org.pl
Program ten, zebrał pozytywne recenzje odwiedzających to forum, na samym czele ze złotoustym OLO.

Z całym szacunkiem. Czy to o mnie chodzi? A jeśli tak to czy mógłbyś mi przypomnieć moje stanowisko i tamtą audycję. Proszę o link, bo już nie pamiętam o co chodzi, jeśli w ogóle chodzi o moja osobę.
Pozdrawiam.

No cóż, trzeba będzie chyba sprostowania.
Jeśłi bowiem chcesz przypomnienia, co to za audycja nooo... to Cię z kimś pomyliłem.
Swoją drogą to ciekawe z kim ?
To było jedno, najwyżej dwa, takie okrągłe zdanka chwalące ten program mimo tego, iż wprodukowany w RADIO MARYJA.
Napisane to było w niedługim wątku rozpoczętym na tę okoliczność.
Ta audycja jest dostępna na brooklyn.org.pl w dziale "materiały audio" czy coś takiego, a nasze tu pisanie zrobiło dodatkową, moim zdaniem zasłużona reklamę.
P.S.
Jeśli chodzi o podawanie linków, to niestety nie nauczyłem się jeszcze ich aktywować.

#14 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-12, godz. 19:21

łowcy sensacji będą zasmuceni. Nie przypuszczam również, abym znacząco poszerzył wiedze stałych uczestników forum, traktuję tę audycję raczej jako próbę kształtowania tej części opinii publicznej której wiedza o ŚJ jest żenująco niska...

podczas audycji nie bede komentować jakichkolwiek wydarzeń politycznych

#15 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-07-12, godz. 19:31

podczas audycji nie bede komentować jakichkolwiek wydarzeń politycznych

Szkoda. Na to najbardziej liczyłem. Może przynajmniej jakąś aluzję?

#16 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2007-07-12, godz. 19:38

hehe Seb. czy Lis ma juz się bac o stołek ?
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#17 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-07-12, godz. 19:56

nie użyję nawet mego ulubionego zwrotu "to było pytanie lepperyczne" :P

#18 Olo.

Olo.

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1937 Postów

Napisano 2007-07-13, godz. 19:42

Czyli dzisiaj o 21:50 jest aktualne? Chyba Sebastian nie odpisze bo to za chwile. :)
Patrzeć na świat przez google, czy własnymi oczami? Oto jest pytanie.

#19 omyk

omyk

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 96 Postów

Napisano 2007-07-13, godz. 19:53

No Sebastian, to do dziela :)
Musisz dobrze wypasc, nawet swiadkowie cie sluchaja wyobraz sobie... :P
Namowilam znajomego ŚJ, zeby wlaczyl radio, a tu same numery kont bankowych... ale wstyd :P
No nic, przezyje jakos. Za to jak uslyszy kilka pierwszych zdan Sebastiana - wylaczy na pewno :lol: Zaklinam cie Sebastian, nie mow ze jestes ex, bo wtedy wylaczy od razu :lol: ;)

Nooo to przegralismy. Na wstepie powiedzial, ze jest ex, wiec zaraz bedzie szybciutkie turn off... :P szkoda :P
Rz 9,5 - "Do nich należą praojcowie, z nich również jest Chrystus według ciała, który jest ponad wszystkim, Bóg błogosławiony na wieki. Amen."

jestem katoliczka :)

#20 haael

haael

    Inkwizytor

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1863 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2007-07-13, godz. 19:54

Zaczęło się :).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych