Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe tytuły na Allegro


 • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1 Noc_spokojna

Noc_spokojna

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3033 Postów
 • Płeć:Female

Napisano 2007-09-01, godz. 09:23

Na Allegro pojawiły się ciekawe tytuły z literatury SJ. Wygląda na to, że ktoś pozbywa się pokarmu na czas słuszny... <_< , większość pozycji wystawia jedna osoba.
http://allegro.pl/se...iadkowie jehowy

Między innymi:

Oleg Golko "Świadkowie Jehowy - sybirski trakt"Ukraina 2002/Polska 2004

Format: 14,7 x 21 cm, Oprawa miękka, Książka jest NOWA!

"Drudzy zaś byli doświadczani przez drwiny i biczowania, co więcej, przez więzy i więzienia. Byli kamienowani, doświadczani, przerzynani piłą, umierali zabijani mieczem, chodzili w skórach owczych, w skórach kozich, będąć w nędzy, uciskani, poniewierani; świat nie był ich godzien. Tułali się po pustyniach i górach i jaskiniach i jamach w ziemi" ---- List do Hebrajczyków 11:36-38

Autorem tej książki jest Świadek Jehowy z Ukrainy. Zawarł w niej przejmujące opisy, archiwalne dokumenty i zdjęcia przedstawiające Świadków Jehowy zesłanych na Syberię w latach 50. ubiegłego wieku. Oleg Golko przedstawia nam dowody zbrodniczej działalności ówczesnych władz potężnego ZSRR, na terenie którego zakazano działalności Świadków, uznając ich za niebezpiecznych wrogów państwa. Książka pokazuje z czym musieli się zmagać ci niewinni ludzie, chcący jedynie pozostać wierni Bogu.

" Więzieni za wiarę - Świadkowie Jehowy w KL Auschwitz "

Do tej pory Świadkowie Jehowy nie byli tematem oddzielnego opracowania w literaturze dotyczącej historii KL Auschwitz. Powodem tego była niewielka ilość zachowanych dokumentów, potwierdzających ich pobyt w obozie, jak również skromna ilość wspomnień czy relacji. Prócz tego stosunkowo niewielka liczba więźniów kategorii IBV (Internationale Bibelforscher-Vereinigung: Międzynarodowego Stowarzyszenia Badaczy Pisma Świętego), w jakiej rejestrowano w nazistowskich obozach koncentracyjnych Świadków Jehowy, powodowała, że Świadkowie Jehowy ujmowani byli anonimowo, jako jedna z kategorii więźniarskich w wielotysięcznej społeczności więźniów.

Niniejsza pozycja jest pierwszą próbą syntetycznego ujęcia tematu poświęconego Świadkom Jehowy w KL Auschwitz. Chociaż brak kompletnej dokumentacji uniemożliwia ustalenie dokładnej liczby osób tego wyznania deportowanych do KL Auschwitz, to jednak będąca wynikiem żmudnych poszukiwań praca pozwala stwierdzić, że sięgała ona w różnych okresach istnienia obozu od kilkudziesięciu do stu kilkudziesięciu osób, a w ciągu blisko pięciu lat istnienia obozu osadzono w nim co najmniej 387 Świadków Jehowy.

Do opracowania dołączono imienne wykazy ilustrujące los blisko 230 więźniarek i więźniów IBV, sporządzone na podstawie przechowywanych w muzealnym archiwum dokumentów, ankiet i relacji wypełnianych przez byłych więźniów bądź informacji uzyskanych od ich rodzin.

Towarzyszą im obozowe fotografie 130 więźniów, świadków Jehowy, zaliczonych w obozie do kategorii IBV. Zajmujące blisko połowę objętości pracy aneksy obejmują relacje i wspomnienia Świadków Jehowy, byłych więźniów obozu oraz związane z nimi dokumenty i zdjęcia z archiwów rodzinnych i muzealnych.

Autor: Teresa Wontor-Cichy


Krzysztof Biliński "Hiobowie XX wieku - wspomnienia Świadków Jehowy" 1998/2007

Format: 17 x 24, Oprawa miękka, Książka jest NOWA!

Świadkowie Jehowy nigdy nie mieli szczęścia do monografistów. Ukazujące się opracowania, pisane z wyraźnych pozycji konfesyjnych, omawiały jedynie te fragmenty ich nauki, które w istotny sposób kolidowały z zasadami katolicyzmu czy ewangelicyzmu. W tym kontekście pozornie szokujące może się wydać przekonanie o śmiertelności duszy ludzkiej, zaprzeczenie równości Jezusa Chrystusa i Boga-Ojca, krytyka Trójcy świętej. Negatywne postrzeganie działalności Świadków Jehowy jest, niestety powszechne w społeczeństwie. Wyznawcy omawianej religii w odczuciu wielu ludzi kojarzą się z płatnymi pracownikami bliżej nieokreślonej amerykańskiej centrali, co wiąże się jakoby z wynagrodzeniem płaconym w dolarach, odwodzą innych od jedynej słusznej wiary, są wreszcie na usługach masonerii lub organizacji żydowskich. I choć sądy te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, do dzisiaj pojawiają się nie tylko w obiegowych opiniach, ale i w pozycjach książkowych, pisanych w celu odkrycia "prawdziwego" ponoć oblicza Świadków Jehowy.

Okazuje się, że nawet naukowy, religioznawczy punkt widzenia opiera się na relacjach wyrywkowych, fragmentarycznych i w konsekwencji niewiele ma wspólnego z działalnością tego wyznania

Trzeba zresztą wyraźnie powiedzieć, że losy Badaczy Pisma Świętego, a od 1931 roku Świadków Jehowy, nigdy nie były łatwe. W okresie międzywojennym posądzano ich o współpracę z komunistami, masonami i nacjonalistycznymi ruchami żydowskimi. Dołączała się do tego zajadliwa nagonka prowadzona z pozycji wyznania państwowego, to jest Kościoła Rzymskokatolickiego. W czasie II wojny światowej ruch ten, jako skrajnie pacyfistyczny, podlegał represjom ze strony tak totalitaryzmu niemieckiego, jak i radzieckiego. Wreszcie po wojnie oskarżano ich o szpiegowstwo na rzecz amerykańskiego imperializmu, co spowodowało delegalizację w 1950 roku. Od 1989 Świadkowie Jehowy działają w pełni legalnie. Głoszą ideały pacyfizmu, neutralności politycznej, jedności rodziny, inaczej mówiąc, życia zgodnego z miernikami biblijnymi.

Zbiór wspomnień Świadków Jehowy z okresu międzywojennego, a także z czasów nieco nam bliższych. Relacje zawarte w tej książce noszą znamiona dokumentu historycznego, ale są również zapisem głębokiej wiary, heroizmu i gorliwości, przejawianych nawet wtedy, gdy przychodziły ciężkie prześladowania i próby wiary. Osoby pamiętające czasy międzywojenne opowiadają nam o smutnych i radosnych wydarzeniach z całego swego życia. Ten zbiór wspomnień jest też skarbnicą wiedzy o sposobach działania Świadków Jehowy, ale także ich przeciwników i prześladowców kilkadziesiąt lat temu. Relacje w większości dotyczą działalności na terenie Polski..


Charles Russell "FOTODRAMA STWORZENIA" 1914

Książka wydana przez Badaczy Pisma Świetego (których głownymi spadkobiercami są Świadkowie Jehowy) w 1914 roku. Zawiera tekst i ilustracje pochodzące z oryginalnej "Fotodramy" wydanej w 1914 roku. Niniejsza pozycja NIE JEST oryginalnym pierwszym wydaniem, tylko wznowieniem z 2005 roku. Polecam ową książkę szczególnie Świadkom Jehowy, którzy chcieliby się zapoznać ze starszymi publikacjami wydanymi przez Towarzystwo Strażnica oraz wszystkim osobom zainteresowanym tematyką Biblii.

Stan ksiązki idealny, egzemplarz jest NOWY. 200 stron, piękny kredowy papier, układ 4 autentycznych slajdów (obrazków) + opis na każdych 2 stronach. Autor posługuje się w tekście Imieniem Bożym - JAHWE.


Charles Russell "CIENIE PRZYBYTKU LEPSZYCH OFIAR" 1881

Książka wydana przez Badaczy Pisma Świetego (których głownymi spadkobiercami są Świadkowie Jehowy) w 1881 roku. Jest to jedna z najstarszych książek wydanych przez Badaczy Pisma Świętego. Niniejsza pozycja NIE JEST oryginalnym pierwszym wydaniem, tylko wznowieniem z 1992 roku. Polecam ową książkę szczególnie Świadkom Jehowy, którzy chcieliby się zapoznać ze starszymi publikacjami wydanymi przez Towarzystwo Strażnica oraz wszystkim osobom zainteresowanym tematyką Biblii.

Stan ksiązki idealny, egzemplarz jest NOWY. 130 stron, czarno-białe ilustracje, twarda, brazowa okładka, format A5. Autor posługuje się w tekście Imieniem Bożym - JAHWE.


Simone Arnold Liebster "W PASZCZY LWA"

Stron: 382, Format: 15 x 22,5cm, Oprawa miękka, Książka jest NOWA!

"W paszczy lwa" to książka, która daje nam wgląd w losy dzieci Świadków Jehowy w okresie nazizmu. Simone Arnold Liebster opisuje, jak w walce o przetrwanie pod względem fizycznym i psychicznym z uporem trzymała się tego, co pozostało jej z normalnego życia. Jej historia tchnie nadzieją, siłą i odwagą. Dzieje Simone kładą nacisk na odwagę, którą potrafiła ona wykazać się w obliczu trudów życia i udręk narodowego socjalizmu, by dochować wierności zasadom Jehowy, Boga, któremu bezgranicznie zaufała i co najistotniejsze, który dochował swojej obietnicy: „nie pozostawię cię ani nie opuszczę”. To podstawowa publikacja dla czytelnika chcącego poznać losy Świadków Jehowy w tym mrocznym okresie historii ludzkości.


I inne.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#2 Terebint

Terebint

  Taoista

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 4710 Postów
 • Płeć:Male

Napisano 2007-09-01, godz. 09:33

"Fotodramę" to bym nawet sobie kupił, ale 5 dych to dla mnie za drogo. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#3 Henryk

Henryk

  Domownik forum (501-1000)

 • Członkowie
 • PipPipPip
 • 656 Postów

Napisano 2007-09-01, godz. 09:37

"Fotodramę" to bym nawet sobie kupił, ale 5 dych to dla mnie za drogo. ;)

Można kupić za 15 złotych.

http://www.nastrazy....eka/ksiegarnia/
Nie wiem, jak koszty przesyłki?

#4 Terebint

Terebint

  Taoista

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 4710 Postów
 • Płeć:Male

Napisano 2007-09-01, godz. 09:42

Można kupić za 15 złotych.

http://www.nastrazy....eka/ksiegarnia/
Nie wiem, jak koszty przesyłki?

Dziękuję za namiar. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#5 pawel r

pawel r

  Niepoprawne stworzenie Boga

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 4853 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-09-01, godz. 14:40

Tu jest wiecej tego uzytkownika:

http://allegro.pl/sh...php?uid=5097159
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#6 Noc_spokojna

Noc_spokojna

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3033 Postów
 • Płeć:Female

Napisano 2007-09-01, godz. 15:11

Tu jest wiecej tego uzytkownika:

http://allegro.pl/sh...php?uid=5097159


Przeglądnęłam sobie...
Częśc wystawianych pozycji sprzedający opatruje takim tekstem

Polecam ową książkę Świadkom Jehowy, którzy chcieliby poznać podwaliny swojego wyznania, a także wszystkim ludziom chcącym lepiej zrozumieć Pismo Święte. Po przeczytaniu tego tomu jestem zdumiony zrozumieniem Biblii przez Russell'a, a także jego prostej i wiarygodnej argumentacji popartej cytatami z Pisma Świętego.


Niestety pomiędzy tak "wiarygodnymi publikacjami" znalazłam - "MEIN KAMPF" Adolfa Hitlera :blink: .
http://allegro.pl/it...d_1zl_bcm_.html
Dziwię się, że Allegro jeszcze nie wycofało tej aukcji. Bo z tego co wiem, to w Polsce zabroniona jest sprzedaż "Mein Kampf"

Na jednym z portali internetowych 15-latek z powiatu łańcuckiego wystawił elektroniczną wersję książki "Mein Kampf" autorstwa Adolfa Hitlera. Sprawą zainteresowała się policja.
http://di.com.pl/archiwum/12447,0.html


Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#7 P.K.Dick

P.K.Dick

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1296 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-09-01, godz. 18:42

Allegro interesują zyski, głównie zyski.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.#8 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

  BYŁEM Świadkiem Jehowy

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 6348 Postów
 • Gadu-Gadu:748371
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-09-01, godz. 19:43

To samo można powiedzieć o allegrowiczu który niezgodnie z polskim prawem sprzedaje ww. książkę, sprzeciwiając się prawom ustanowionym przez władze świeckie.

#9 Czesiek

Czesiek

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 5701 Postów
 • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-09-01, godz. 20:02

Ale sprzedający jest niezłym kłamcą. Wiele wznowień które można dostać u Badaczy sprzedaje jako unikaty.
Rzygać się chce na coś takiego.
Czesiek

#10 P.K.Dick

P.K.Dick

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1296 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-09-01, godz. 20:22

Pieniądz rządzi światem razem z kosmatym :)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.#11 Adelfos

Adelfos

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2574 Postów
 • Gadu-Gadu:8433368
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-09-01, godz. 22:40

Dziękuję za namiar. ;)

1/10 tych książek mogę odstąpić za darmo, a połowę tytułów 5 x taniej.
Dołączona grafika

#12 Adelfos

Adelfos

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2574 Postów
 • Gadu-Gadu:8433368
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-09-01, godz. 23:22

Allegro interesują zyski, głównie zyski.

BCT interesują zyski, głównie zyski.

Pieniądz rządzi światem razem z kosmatym :)

A jego macki sięgają nawet do "duchowego raju". Jedna z przyssawek nosi nazwę Firma Halzbi.

Użytkownik Adelfos edytował ten post 2007-09-01, godz. 23:26

Dołączona grafika

#13 P.K.Dick

P.K.Dick

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 1296 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-09-02, godz. 05:42

Adelfosie. Jeżeli połowę tytułów możesz odstąpić taniej, to też interesują cię zyski, więc po co ta złośliwość ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.#14 Czesiek

Czesiek

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 5701 Postów
 • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2007-09-02, godz. 07:20

Adelfosie. Jeżeli połowę tytułów możesz odstąpić taniej, to też interesują cię zyski, więc po co ta złośliwość ?

A może interesuje go tylko odzyskanie tych pieniędzy jakie wydał na te książki? Nie przyszło ci to na myśl P.K.Dicku?
Czesiek

#15 pawel r

pawel r

  Niepoprawne stworzenie Boga

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 4853 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-09-02, godz. 08:53

1/10 tych książek mogę odstąpić za darmo, a połowę tytułów 5 x taniej.

Jak będę miał kasiore to się odezwę :P Jeszcze Czesiowi wisze 20 zika i saraj 60 zika. Powinienem niedługo się odbić od dna finansowego i uregulować te sprawy. ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#16 Adelfos

Adelfos

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2574 Postów
 • Gadu-Gadu:8433368
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-09-02, godz. 22:37

Adelfosie. Jeżeli połowę tytułów możesz odstąpić taniej, to też interesują cię zyski, więc po co ta złośliwość ?

Odpisz na temat domniemanej złośliwości z mojej strony to pogadamy, a nie wyłapuj innych moich wypowiedzi skierowanych do konkretnej osoby.

Jak będę miał kasiore to się odezwę :P Jeszcze Czesiowi wisze 20 zika i saraj 60 zika. Powinienem niedługo się odbić od dna finansowego i uregulować te sprawy. ;)

Napisz co potrzebujesz, a wyślę Ci to co mam darmowego na swój koszt. Tylko przed 12. września br. bo później będę się odbijał od tego samego dna, lecz w Hiszpanii ;)

A może interesuje go tylko odzyskanie tych pieniędzy jakie wydał na te książki?

W każdej chwili mogę sobie zamowić ponownie i to bez dodatkowych kosztów za przesyłkę. Wiele tytułów otrzymałem za darmo, a ponieważ już z tego nie korzystam, to mogę odstąpić.
Dołączona grafika

#17 Noc_spokojna

Noc_spokojna

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3033 Postów
 • Płeć:Female

Napisano 2007-09-19, godz. 11:25

Tym razem na Allegro znalazłam książkę z "akcentem" SJ.

"Bez końca"
Adam Kaczanowski

"(...)Przyglądamy się życiu byłej modelki, zastanawiającej się, czy nie odejść od męża. Widzimy też robotników, którzy remontując jej dom, dokonują coraz to nowych zniszczeń. Drugi plan jest równie ważny jak pierwszy, drugoplanowe postacie równie wyraziste. Dziesięciolatek, który planuje zostać najbogatszym człowiekiem na świecie, i najbogatszy człowiek, piszący listy do swoich konkurentów. Pracownice agencji towarzyskiej Roksana i odwiedzający je świadkowie Jehowy. "
http://aukcja.onet.p...?item=243203536

A tutaj pozycje opisujące prześladowania SJ w czasie II wojny

Hans Hesse - "NAJODWAŻNIEJSI BYLI ZAWSZE ŚWIADKOWIE JEHOWY - Prześladowania i sprzeciw Świadków Jehowy w okresie reżimu hitlerowskiego"
Opis:
"To pierwsza na polskim rynku książka tak szeroko omawiająca prześladowania i sprzeciw wobec Świadków Jehowy w okresie reżimu hitlerowskiego. Jest ona zbiorem wnikliwych artykułów napisanych przez znaczących historyków i znawców tematu. Książka jest obiektywnym spojrzeniem na społeczność Świadków Jehowy w kontekście nazistowskich prześladowań, doświadczeń z obozów koncentracyjnych i postaw różnych osób po okresie nazistowskiego terroru. Stanowi nieocenioną pomoc przy poznawaniu mrocznych czasów, gdy - wydawać by się mogło - zło wzięło górę. Jest również ciekawym zbiorem wypowiedzi osób postronnych, którzy dostrzegają w postawie Świadków Jehowy wzór godny naśladowania. Świadkowie Jehowy nigdy nie poddawali się - jak oceniają autorzy niniejszego opracowania - choć w wielu przypadkach oznaczało to poniżenie, cierpienia, a nawet śmierć.

Książka zawiera wiele fotografii, przedruków archiwalnych dokumentów oraz zwierzeń osób, które przetrwały te ciężkie czasy."


Franz Zürcher "Krucjata przeciwko Chrześcijaństwu"

Format: 14,7 x 21 cm, Oprawa miękka, Książka jest NOWA!

Jest to reprint książki wydanej w 1938 roku. Została napisana przez Świadka Jehowy i odważnie demaskowała w tamtych czasach zbrodniczą działalność nazistów. Książka pokazuje z jak okrutnymi prześladowaniami spotkali się Świadkowie Jehowy w czasie hitlerowskich rządów. Jest świadectwem wiary i odwagi wielu Świadków, którym za wiarę przyszło zapłacić życiem. Tom zawiera sporo archiwalnych dokumentów i zdjęć opisujących te wydarzenia.

CYTAT Z KSIĄŻKI: "Wikariusz generalny proboszcz katedralny dr Steinmann napisał dnia 6 października 1933 roku w Liście Otwartym w "Germanii":

"Dla katolika nie może ulegać żadnej wątpliwości, że z katolickiego punktu widzenia rząd Rzeszy Adolfa Hitlera jest dla Niemiec danym przez Boga autorytetem(!!!). My niemieccy katolicy nie tylko jednak z tych formalnych przyczyn czujemy się zobowiązani do wierności i posłuszeństwa względem Rządu Rzeszy Adolfa Hitlera, lecz przede wszystkim dlatego, że rząd ten widzi w chrześcijaństwie niezachwiane fundamenty obyczajności i moralnego życia naszego ludu."KONIEC CYTATU (s.45)


Simone Arnold Liebster "W PASZCZY LWA"

Stron: 382, Format: 15 x 22,5cm, Oprawa miękka, Książka jest NOWA!

"W paszczy lwa" to książka, która daje nam wgląd w losy dzieci Świadków Jehowy w okresie nazizmu. Simone Arnold Liebster opisuje, jak w walce o przetrwanie pod względem fizycznym i psychicznym z uporem trzymała się tego, co pozostało jej z normalnego życia. Jej historia tchnie nadzieją, siłą i odwagą. Dzieje Simone kładą nacisk na odwagę, którą potrafiła ona wykazać się w obliczu trudów życia i udręk narodowego socjalizmu, by dochować wierności zasadom Jehowy, Boga, któremu bezgranicznie zaufała i co najistotniejsze, który dochował swojej obietnicy: „nie pozostawię cię ani nie opuszczę”. To podstawowa publikacja dla czytelnika chcącego poznać losy Świadków Jehowy w tym mrocznym okresie historii ludzkości.

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#18 Noc_spokojna

Noc_spokojna

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 3033 Postów
 • Płeć:Female

Napisano 2007-11-22, godz. 14:42

Kolejny tytuł na Allegro

"PRAWDZIWY POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO - SKĄD?" wyd. polskie lata 70. - UNIKAT

Stan książki bardzo dobry, mały format, 188 stron, bez podkreśleń, miękka okładka, pożółkły z racji wieku papier. Stara edycja polska.

Oryginalne, stare wydanie książki opublikowanej przez Świadków Jehowy w latach 70. XX wieku. Rarytas dla kolekcjonera!

http://allegro.pl/it...wie_jehowy.html

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#19 edd

edd

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2081 Postów
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:localhost

Napisano 2007-11-23, godz. 09:47

Kolejny tytuł na Allegro

http://allegro.pl/it...wie_jehowy.html

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Ten koles ma dosc sporo starych pozycji SJ czy tez samej Biblii link
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#20 Adelfos

Adelfos

  Elita forum (> 1000)

 • Członkowie
 • PipPipPipPip
 • 2574 Postów
 • Gadu-Gadu:8433368
 • Płeć:Male
 • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2007-11-23, godz. 12:07

Ten koles ma dosc sporo starych pozycji SJ czy tez samej Biblii link

A najlepsze są te "unikaty" badackie dostępne w wydawnictwach za trzy razy mniejszą kwotę.
Dołączona grafika
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych