Skocz do zawartości


Zdjęcie

News From Bethel - 2004 Annual Report


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#21 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-12, godz. 19:37

heheh nawet fajny tytuł sobie wybrali "Co przyniesie przyszłość?" ;-) raz w miesiącu ;-) czyzby braki czytelnicze ? ;-) trzeba zmniejszyc nakład ? ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#22 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-12, godz. 19:45

i tak myślę, że chyba walnęli se samobója z tym pomysłem ;-) będąc w sekcie – to jednak bardziej wolałem czytać Przebudźcie się ! Straszak do tej pory przyprawia mnie o mdłości i raczej mam nadal traumatyczne wspomnienia po zebraniach w roli głównej z nim
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#23 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-13, godz. 11:18

moze własnie dlatego ograniczyli druk, ze wieszość wolała czytać Przebudzcie, a teraz bedą zmuszeni czytac Straznice :) jakies tam powody na pewno mieli, i to nie na pewno te o których powiedzieli :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#24 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-13, godz. 13:12

... albo cierpią na deficyt co bardziej kumatych tekściarzy ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#25 Matuzalem

Matuzalem

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 803 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-13, godz. 20:55

czyzby braki czytelnicze ? ;-) trzeba zmniejszyc nakład ? ;-)


No nie wiem. Raczej kwestia finansów + ew. jakies proby zmniejszenia innych nakladow logistycznych.

Btw, naklad sumaryczny sie zmniejszyl, ale indywidualny zwiekszono do 32,5 mln.

#26 lantis

lantis

    www.brooklyn.org.pl

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 668 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:śląsk

Napisano 2005-12-13, godz. 22:18

A ja słyszałem, że w zamian Strażnica ma być tygodnikiem :lol: ;)
Dołączona grafika lantis(at)brooklyn.org.pl

#27 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-14, godz. 04:12

A ja słyszałem, że w zamian Strażnica ma być tygodnikiem :lol: ;)

ojej to już chyba był Carmagedon!
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#28 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 07:19

... albo cierpią na deficyt co bardziej kumatych tekściarzy ;-)

Z tego co widzę, to nie tylko tekściarzy im brakuje, ale i dobrych redaktorów. Wprawnym okiem wychwyciłem ostatnio co najmniej kilkanaście poważnych błędów w "Wyśpijcie się!", na które nie pozwoliłoby sobie poważne czasopismo. A poza tym powinni pomyśleć o jakichś uatrakcyjnieniach, np. konkursach z nagrodami, bonusach dla prenumeratorów. Np. obiad w towarzystwie wybranego członka CK :D .
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#29 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-14, godz. 08:48

no to jest prawda, poziom znacznie się obniżył – przypomina tekstami to co można przeczytać w Na żywo i takich tam tanich bulwarówkach! Ostatnio jak czytałem Wyśpijcie się - rozbawił mnie artykuł o tynku bułgarskich murarzay ;-) a po jakiego mi to wiedzieć hihih najlepsze były komentarze autora jaki to Dzechowa jest niesamowity, że dał taki pomysł bułgarskim robotnikom ! Ciekawe kiedy o naszych budowlańcach przeczytamy – zwłaszcza o „rękodziełach” po czterech głębszych piffkach ;-) nawet scenarzysta Alternatyw by takich cudów nie wymyślił;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#30 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 15:10

niewolnik wierny i roztropny nie rosci sobie prawa do nieomylnosci...... wiec mogł sie pomylic w tym temacie...... swoja droga to ciekawe ŻE WSZYSCY ŚWIADKOWIE WIEDZĄ TO ŻE NIEWOLNIK MOŻE SIE MYLIĆ, ALE NIE PRZYJMUJĄ TEGO DO WIADOMOŚCI :)czyli jak sie sprawa z czymś rypnie to niewolnik sie mógł pomylić, ale jeśli chodzi o teraźniejsze i przyszłe światło9 TO ŚLEPO WIERZĄ
nie potrafiłam uwierzyć.......

#31 brat_jaracz

brat_jaracz

    Nadzorca widnokręgu ;-)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3225 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2005-12-14, godz. 19:35

Eeee, nic się nie rypnie, niestety :( . Zawsze jest przecież "nowe zrozumienie", a "światło lśni coraz większym blaskiem" ;) . To w zasadzie załatwia sprawę wszelkich ewentualnych (i rzeczywistych) pomyłek...
"W świecie panuje skłonność do odrzucania przewodnictwa. (...) W organizacji Bożej nie ma ducha niezależnego myślenia, a ponadto naprawdę możemy ufać tym, którzy nam przewodzą".
Strażnica z 15 września 1989, s. 23.


"Każdy może krytykować, a (...) dopuszczenie do krytyki to nikomu nie podoba się. Dlatego, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie (...)".
"Rejs"

#32 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2005-12-14, godz. 19:57

heheh moze ono dlatego jest takie, że płonie na ruskim gazie ;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#33 mstar4

mstar4

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 19 Postów

Napisano 2005-12-14, godz. 20:26

Oj chyba głównie na ludzkiej głupocie, której nigdy nie zbraknie na tym najlepszym ze światów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych