Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przywitanie


  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#21 liza

liza

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 515 Postów

Napisano 2007-08-19, godz. 16:30

Witaj! :)

#22 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2007-08-19, godz. 17:30

Witaj Jonatanie - dobrych lotów życzę ;)


P.S.
Brakuje jeszcze komentarza PK Dicka tzn. operd...lenia forumowiczów za powitania i wykazania jacy jesteśmy beee przez to :P
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#23 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-19, godz. 17:56

witaj, Jonatanie w naszej sekcie... ;) cieszymy się że jesteś z nami, będziemy bombardować cię miłością, ale pamiętaj, nasza miłość jest warunkowa i ma miejsce tylko wtedy, gdy będziesz "szkalować" organizację Bożą ;)

#24 Jonatan

Jonatan

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 21 Postów

Napisano 2007-08-19, godz. 18:02

Ale miło mi się zrobiło od tych powitań! więc siadam, popijam kawkę (pomimo późnej na nią pory- mi to nie przeszkadza) i czytam!

#25 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-19, godz. 18:14

witaj, Jonatanie w naszej sekcie... ;) cieszymy się że jesteś z nami, będziemy bombardować cię miłością, ale pamiętaj, nasza miłość jest warunkowa i ma miejsce tylko wtedy, gdy będziesz "szkalować" organizację Bożą ;)

Mam nadzieję, że mój żarcik nikogo nie zgorszył. Po prostu śmieszy mnie, kiedy niektórzy wysuwają zabawne zarzuty wobec forum w stylu:

- wstrętne ex-y zabrali mi zabawkę i nie dali innej

- ex-y są wstrętne bo miło się witają z nowymi przybyszami

- Na "prawdziwie obiektywnym" forum każdemu argumentowi anty musi towarzyszyć co najmniej jeden argument chwalący organizację. To forum nie jest obiektywne, bo nie trzyma parytetu 50%,

- panuje tutaj "cenzura", bo nie wolno post który zawierał pełną treść hymnu ZSRR, został zmoderowany

itp.

#26 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2007-08-19, godz. 18:29

Witaj Jonatanie - dobrych lotów życzę ;)
P.S.
Brakuje jeszcze komentarza PK Dicka tzn. operd...lenia forumowiczów za powitania i wykazania jacy jesteśmy beee przez to :P

Pawle, Pawle, czemu mnie prześladujesz ? ;)

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#27 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2007-08-19, godz. 19:02

Bo wiemy, że lubisz być "prześladowany" ;)

#28 polarm

polarm

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano 2007-08-19, godz. 19:10

Mam nadzieję, że mój żarcik nikogo nie zgorszył. Po prostu śmieszy mnie, kiedy niektórzy wysuwają zabawne zarzuty wobec forum w stylu:

- wstrętne ex-y zabrali mi zabawkę i nie dali innej

- ex-y są wstrętne bo miło się witają z nowymi przybyszami

- Na "prawdziwie obiektywnym" forum każdemu argumentowi anty musi towarzyszyć co najmniej jeden argument chwalący organizację. To forum nie jest obiektywne, bo nie trzyma parytetu 50%,

- panuje tutaj "cenzura", bo nie wolno post który zawierał pełną treść hymnu ZSRR, został zmoderowany

itp.

Dobry żart jest Tymfa wart i twój właśnie taki jest.
Szczerze się ubawiłem.
P.S.
Wyjaśniać i tłumaczyć się z żartów oto jest opresja.

#29 Jarosław_P

Jarosław_P

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 219 Postów
  • Lokalizacja:Cork - Ireland

Napisano 2007-08-19, godz. 21:21

Powitać Jonatanie.

Mam nadzieję, że mój żarcik nikogo nie zgorszył.


Sebastian żart jest conajmniej świetny.
Pozdrawiam.
"Mostem między przekonaniami oddzielonymi największą przepaścią jest szlachetność"
Aleksander Świętochowski

#30 Matrix

Matrix

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 51 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-07-24, godz. 20:50

Witam Wszystkich. To mój pierwszy tekst na tym forum, ale czytam Was od prawie roku. Z wieloma opisywanych tu sytuacjami/doświadczeniami silnie się identyfikuję. O mnie: pochodzę z rodziny SJ, brat jest starszym zboru, siostry pionierkami. Jestem czynnym, uczęszczającym na każde zebranko bratem. Jestem praktykujący-niewierzący. Tyle w telegraficznym skrócie. Raz jeszcze witam wszystkich!

#31 Warmianka

Warmianka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 155 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-07-24, godz. 21:21

Witaj Matrix

#32 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-07-24, godz. 21:30

. Jestem praktykujący-niewierzący.

Czyli sieroty i wdowy w Szczecinie mają się dobrze (Jakub 1:27)
Dołączona grafika

#33 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-07-24, godz. 22:24

Jestem praktykujący-niewierzący.

No to trochę - że tak powiem dosadnie - przes***e. Ale WITAJ serdecznie :) Ze Szczecina oprócz ciebie - i mnie rzecz jasna - jest tu jeszcze Czesiu i Dudu. Jakbyś chciał się kiedyś spotkać to wal na priv. No i miłego - dalszego - serfowania po tym forum ;-)

Użytkownik pawel r edytował ten post 2008-07-24, godz. 22:27

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#34 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-07-25, godz. 06:27

Witam Wszystkich. To mój pierwszy tekst na tym forum, ale czytam Was od prawie roku. Z wieloma opisywanych tu sytuacjami/doświadczeniami silnie się identyfikuję. O mnie: pochodzę z rodziny SJ, brat jest starszym zboru, siostry pionierkami. Jestem czynnym, uczęszczającym na każde zebranko bratem. Jestem praktykujący-niewierzący. Tyle w telegraficznym skrócie. Raz jeszcze witam wszystkich!

:) witaj Matrix :) Miałam ten sam problem, nie potrafiłam uwierzyć ...... :) Fajnie to okresliłes :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#35 bury

bury

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 593 Postów
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano 2008-07-25, godz. 08:47

Pawle, Pawle, czemu mnie prześladujesz ? ;)

Jezu! :blink: Ty żyjesz?!!!

#36 Łukasz

Łukasz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 16 Postów
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano 2008-07-27, godz. 20:39

witam i ja serdecznie;) Od dwóch lat jestem z wami, od prawie roku uzytkownikiem forum, opisałem moje świadectwo, i cały czas tkwię w odstępstwie:P Obecnie jestem na etapie rozpierającej mnie dumy, że można sobie radzić i być normalnym, zdrowym człowiekiem bez konieczności bycia ŚJ... Co wmawiano mi przez 23 lata życia. Pozdrawiam, i wytrwałości życzę!!
Ilu nas jest tyle też poglądów, charakterów, że szkoda życia na psucie sobie krwi wpajaniem nawet jedynych racji na siłę... A jeśli bez sprecyzowanej orientacji wyznaniowej i politycznej żyje mi się najlepiej? Czy ci, co nie szkoda im życia, będą chcieli zepsuć mi krew? "Czemu pięknie nie możemy różnić się...?"

#37 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-07-27, godz. 20:52

witam i ja serdecznie;) Od dwóch lat jestem z wami, od prawie roku uzytkownikiem forum, opisałem moje świadectwo, i cały czas tkwię w odstępstwie:P Obecnie jestem na etapie rozpierającej mnie dumy, że można sobie radzić i być normalnym, zdrowym człowiekiem bez konieczności bycia ŚJ... Co wmawiano mi przez 23 lata życia. Pozdrawiam, i wytrwałości życzę!!

Witaj Łukaszku, z pewnością możesz być z siebie dumy :) . Tak trzymaj!!!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

#38 Łukasz

Łukasz

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 16 Postów
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano 2008-07-27, godz. 21:30

Witaj Łukaszku, z pewnością możesz być z siebie dumy :) . Tak trzymaj!!!!!

Pozdrawiam cieplutko

Dosia

Jestem dumny... Dzi.ś wylądowałem ze swoją żoną (8 miesiąc ciąży) u moich rodziców na kawie. My - pochłonięci zakupami dla dziecka, Oni - ostatni dzień obsługi... I będą mi pieprzyć, że Jehowa nie pobudza ich do wspomagania nas finansowo!!I że nadzorca mówił o negatywnych przykładach ludzi nastawionych na branie.... Oni przecież nie mogą, jutro jadą nad morzem a w sierpniu odwiedzić znajomych w Irlandii.. Zaznaczę, że ani RAZU nikt o nic ich nigdy nie poprosił. I nikt nigdy nic od nich z dzieci (mam jeszcze 2 siostry) nie dostał. Opowieści o tym jak pomagają nam teście traktują jak zarzuty, bronią się tym że ponoć w Biblii jest werset że dzieci powinny być jak niewolnicy - czyli akceptować, i G... mieć do gadania... A teście z zepsutego świata pomogli w kupnie samochodu, remoncie mieszkania, nie jadą na urlop bo czekają na poród naszego synka... Zdanie moich rodziców w prawdzie na ten temat? Oni nie myślą po Bożemu!!!! CZY TO NIE JEST WYCIERANIE SOBIE UST BIBLIĄ?????
Ilu nas jest tyle też poglądów, charakterów, że szkoda życia na psucie sobie krwi wpajaniem nawet jedynych racji na siłę... A jeśli bez sprecyzowanej orientacji wyznaniowej i politycznej żyje mi się najlepiej? Czy ci, co nie szkoda im życia, będą chcieli zepsuć mi krew? "Czemu pięknie nie możemy różnić się...?"

#39 zamknietywsobie

zamknietywsobie

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 91 Postów
  • Lokalizacja:obywatel swiata

Napisano 2008-07-27, godz. 22:32

Jestem dumny... Dzi.ś wylądowałem ze swoją żoną (8 miesiąc ciąży) u moich rodziców na kawie. My - pochłonięci zakupami dla dziecka, Oni - ostatni dzień obsługi... I będą mi pieprzyć, że Jehowa nie pobudza ich do wspomagania nas finansowo!!I że nadzorca mówił o negatywnych przykładach ludzi nastawionych na branie.... Oni przecież nie mogą, jutro jadą nad morzem a w sierpniu odwiedzić znajomych w Irlandii.. Zaznaczę, że ani RAZU nikt o nic ich nigdy nie poprosił. I nikt nigdy nic od nich z dzieci (mam jeszcze 2 siostry) nie dostał. Opowieści o tym jak pomagają nam teście traktują jak zarzuty, bronią się tym że ponoć w Biblii jest werset że dzieci powinny być jak niewolnicy - czyli akceptować, i G... mieć do gadania... A teście z zepsutego świata pomogli w kupnie samochodu, remoncie mieszkania, nie jadą na urlop bo czekają na poród naszego synka... Zdanie moich rodziców w prawdzie na ten temat? Oni nie myślą po Bożemu!!!! CZY TO NIE JEST WYCIERANIE SOBIE UST BIBLIĄ?????


Zycze Tobie wszystkiego dobrego.Widze,ze sobie radzisz i powiem szczerze ,ze troche Ci zazdroszcze rodziny i poukladanego zycia.
Potwierdzasz ,ze mozna zyc szczesliwie poza Organizacja i miec partnera zyciowego spoza zboru.
Mysle tez,ze Twoi rodzice sie nie zmienia. WTS odcisnal zbyt duzy slad na ich sposobie postrzegania rzeczywistosci.
Do takich ludzi zadne logiczne argumenty nie trafiaja.(mam podobnych rodzicow,w/g nich cale zycie to Jehowa i Organizajca)

Jeszcze raz wszystkiego dobrego i pozdrawiam odstepczo-bratersko(serdecznie)
"Umrzemy, i to czyni z nas szczęściarzy. Większość ludzi nigdy nie umrze, ponieważ nigdy się nie narodzi. Ludzi, którzy potencjalnie mogliby teraz być na moim miejscu, ale w rzeczywistości nigdy nie przyjdą na ten świat, jest zapewne więcej niż ziaren piasku na arabskiej pustyni. Wśród owych nienarodzonych duchów są z pewnością poeci więksi od Keatsa i uczeni więksi od Newtona. Wiemy to, ponieważ liczba możliwych sekwencji ludzkiego DNA znacznie przewyższa liczbę ludzi rzeczywiście żyjących.Świat jest niesprawiedliwy, ale cóż, to właśnie myśmy się na nim znaleźli, ty i ja, całkiem zwyczajnie." (R.Dawkins,"Rozplatanie tęczy")

#40 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-07-28, godz. 05:35

Łukasz a może ich weź na przeczekanie? Tzn. w ogóle się z nimi nie kontaktuj bo po co im zabierać czas "który chcą dać dla boga"? ;) Poza tym po co się męczyć? Jeśli będą chcieli się z Tobą spotkać to sami się zainteresują a i może wnuka będą chcieli zobaczyć. Może. Poza tym chyba w ogóle przydałoby się pomijać tematy przy nich o pomocy, czy ktoś coś dostał etc ;) No to tylko takie sugestie chyba, że już próbowaliście. Wiesz z mojego doświadczenia wynika, że na część ludzi najlepiej działa "milczenie" :P Po prostu później ich noszą po ścianach własnej głowy ich własne myśli.

Tylko gratulować, że miałes tyle samozaparcia żeby się nie stoczyć i poukładać sobie życie. Życzę dobrego.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych