Skocz do zawartości


Zdjęcie

[News: artykuły w pdf] Czasopisma TS w plikach audio (polska wersja językowa!), jw.org


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#21 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-05-26, godz. 13:32

Ach Edd, te Twoje 'dywagacje' zabierają człowiekowi nadzieję, na świetlaną przyszłość ^^ tzn. bez konieczności ogromnego proszenia się o nowe numery gazetek WuTeeSowskich :)

Wiesz gdyby to nadal bylo udostepnione w audio to bylo by glupota dawanie straznic tylko dla SJ kiedy publicznie sa dostepne.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#22 malach

malach

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 38 Postów
  • Lokalizacja:Honolul xP

Napisano 2008-05-26, godz. 14:06

No właśnie :) Napisałem do znajomej ŚJ, dlaczego są dostępne on-line?
Odpisała: "A czemu nie, przecież nie zawiera treści, których nie mogą widzieć osoby nie będące ŚJ, choć jest ona [przyp. Strażnica 'only for WJ'] przeznaczona raczej dla osób, które przychodzą na zebrania."
Kułem żelazo póki gorące: "Czy tzn., że mógłbym dostawać również i tę Strażnicę? Byłbym bardzo wdzięczny"

No i oczywiście nie odpisała... eh

Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia! Flp 4:13


#23 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-05-27, godz. 17:38

Jak to świadkowie lubią ukrywać pewne rzeczy ;)

J 18:20 bp Jezus mu odrzekł: - Ja jawnie przemawiałem do ludzi. Zawsze nauczałem w synagogach albo w świątyni, gdzie zbierają się wszyscy Żydzi, a potajemnie nic nie powiedziałem.

2Kor 4:2 bp Unikamy rzeczy, które się wstydliwie ukrywa, a w postępowaniu nie kierujemy się chytrością i nie fałszujemy słowa Bożego. Natomiast głosząc jawnie prawdę poddajemy się w obliczu Boga ocenie każdego człowieka.

Ef 6:20 bp dla której sprawuję poselstwo jako więzień, abym mógł ją głosić jawnie, jak do tego jestem zobowiązany.


Ciekawe, że łatwiej zdobyć treść dokumentów np. Kościoła Katolickiego z IV wieku czy pisma Lutra z XVI wieku itp niż pewne publikacje Świadków Jehowy ;-) No chyba, że ktoś wie gdzie szukać, ale w bibliotece się tego nie dowie... B)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#24 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-07-15, godz. 18:59

Mamy już pierwsze potwierdzenie w tej sprawie. Jest również informacja dodatkowa: TS chce obniżyć koszty i zamierza w ogóle zaprzestać wydawania płyt z czasopismami w plikach audio.

W tej chwili nie ma o tym mowy, ale pojawiła się już drobna "oszczędniościowa" sugestia (NSK, czerwiec 2008):

Jest to bardziej oszczędny sposób udostępniania nagrań niż produkcja i dostarczanie płyt do zborów. Dlatego zachęcamy głosicieli, którzy pobierają nagrania czasopism z Internetu, by zrezygnowali z zamówień na płyty CD i nagrań MP3 u sługi czasopism.


.jb

#25 Epoka

Epoka

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 263 Postów

Napisano 2008-07-15, godz. 22:37

Jak to świadkowie lubią ukrywać pewne rzeczy ;)

Oj ukrywaja :ph34r:
Ciekawe stwierdzenia padaja z ust nadzorcow podrozujacych, w wykladach z zaleceniem, nalezy przeczytac dokladnie tak jak pisze. Teksty jakich prozno szukac w literaturze. Tylko trzeba uwaznie sluchac i miec wiedze "do czego to przypiac".

#26 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-08-02, godz. 06:38

[post z przeniesienia]

A tutaj są Strażnice do ściągnięcia

#27 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-08-02, godz. 09:41

A tutaj są Strażnice do ściągnięcia




Wow, już nawet z  15 października 2008. I to w formie mp3. Teraz widać czarno na białym, jak długo wcześniej są przygotowane Strażnice, zanim pójdą one dalej. To a propo kwestii o tym, jak to sobie Strażnica sama zadje pytania ,,od czytelników'' i sama sobie na nie odpowiada. 

#28 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-08-02, godz. 11:37

Wow, już nawet z 15 października 2008. I to w formie mp3. Teraz widać czarno na białym, jak długo wcześniej są przygotowane Strażnice, zanim pójdą one dalej. To a propo kwestii o tym, jak to sobie Strażnica sama zadje pytania ,,od czytelników'' i sama sobie na nie odpowiada.

Zwroc uwage na to, ze nagrywanie tez zajmuje czas, i to nie maly, a do tego trzeba przetlumaczyc tekst pisany na jezyk polski, co rowniez zajmuje czas. Zdziwil bys sie jakby podali tak na prawde ile wczesniej sa juz gotowa arty do straszakow.

Jako ciekawostke moge podac to, ze gdy juz trawaja zgromadzenia okregowe, to Brooklyn zaczyna prace nad programem przyszlorocznego zgromadzenia okregowego.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#29 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-08-02, godz. 20:28

Będą. Tylko że zamiast wyrzucać, można je skasować i nagrać ponownie.

Szprytne, nie?


W ten sposób ukryje się stare "światło".

#30 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-08-02, godz. 20:46

(...)
Jako ciekawostke moge podac to, ze gdy juz trawaja zgromadzenia okregowe, to Brooklyn zaczyna prace nad programem przyszlorocznego zgromadzenia okregowego.


Trwają pracę nad przyszłorocznym programem?
A co z tym?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

s.6

#31 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-04, godz. 17:47

Wiesz gdyby to nadal bylo udostepnione w audio to bylo by glupota dawanie straznic tylko dla SJ kiedy publicznie sa dostepne.

Jednak większość śmiertelników, do których drzwi pukają świadkowie, nie ma pojęcia o istnieniu strony z plikami audio.
Natomiast odstępcy i tak sobie poradzą: życie pokazało, że odstępcy na całym świecie omawiają na łamach Internetu zarówno literaturę, do której niby nie mieli mieć dostępu, jak i nawet poufną korespondencję TS do gron starszych. Ponadto w warunkach forum dyskusyjnego wykorzystywanie takich plików bywa niezbyt wygodne.
Dlatego przy obecnej zawartości serwisu jw.org, TS nie powinna mieć na tyle poważnych obaw, by chcieć wprowadzać tam dodatkowe ograniczenia. Tak to odbieram.
.jb

#32 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-08-04, godz. 17:57

Trwają pracę nad przyszłorocznym programem?
A co z tym?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

s.6

… i chyba nic ;-) jak zwykle powtarzana do znudzenia mantra; Armagedon TUŻ TUŻ ;-) …
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#33 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-30, godz. 06:40

Już wcześniej na stronie pojawiły się pliki z publikacją "Stale pamiętaj o dniu Jehowy" (pisaliśmy o tym tutaj: link). Natomiast w tej chwili w takiej formie udostępniono również "Mój zbiór opowieści biblijnych": link
.jb

#34 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-08-31, godz. 21:44

Zauważyłam właśnie, że pliki z artykułami ze "Strażnicy" oraz "Przebudźcie się!" nie są gromadzone w serwisie jw.org na stałe. Aktualnie dostępne są jedynie pliki czasopism z sześciu miesięcy (od czerwca), a pliki z poprzedniego okresu nie są już osiągalne.
.jb

#35 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-08-31, godz. 22:13

samobój WTS: zachecanie ŚJ do korzystania z internetu?!

#36 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-01, godz. 09:50

samobój WTS: zachecanie ŚJ do korzystania z internetu?!

Po prostu oszczednosci.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#37 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-09-02, godz. 00:09

Kolejna nowość na stronie: Melodie Królestwa (orkiestrowe nagrania melodii do pieśni Królestwa), link
.jb

#38 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-02, godz. 06:20

Kolejna nowość na stronie: Melodie Królestwa (orkiestrowe nagrania melodii do pieśni Królestwa), link

Dobre :) teraz chyba wszystko beda pchali przez siec co sie da :) Czyzby na serio WTS nie mial kasy na produkcje i magazynowanie oraz transport? Czy po prostu ida z duchem czasu i korzystaja z szatanskiego internetu?

Użytkownik edd edytował ten post 2008-09-02, godz. 06:21

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#39 Czesiek

Czesiek

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 5701 Postów
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano 2008-09-02, godz. 07:27

Dobre :) teraz chyba wszystko beda pchali przez siec co sie da :) Czyzby na serio WTS nie mial kasy na produkcje i magazynowanie oraz transport? Czy po prostu ida z duchem czasu i korzystaja z szatanskiego internetu?

A może jedno i drugie
Czesiek

#40 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-09-02, godz. 08:03

Kolejna nowość na stronie: Melodie Królestwa (orkiestrowe nagrania melodii do pieśni Królestwa), link

Oooo, sympatycznie :) Jak ja dawno tego nie słyszałem ;)
Tylko... orkiestrowe nagrania w mp3? Bue, chyba mi ucho zwiędnie.
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych