Skocz do zawartości


Zdjęcie

Watchtower Library 2007 PL do pobrania


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-01-07, godz. 09:38

Link

Krotka instrukcja:
1. pobrac
2. wypakowac programem kompresujacym obslugujacym format .rar np. WinRAR
3. zainstalowac z dysku (plik Setup.exe) lub nagrac calosc na plyte

to tak na szybko. Jakby pojawily sie jakies problemy to w czwartek udostepnie ponownie.
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#2 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-07, godz. 09:44

Pawle specjalnie dla Ciebie link :P


Dzięki, już ciągnę B)


*Po pewnym czasie ów uzytkownik zapoznał się z warunkami zamieszczonymi w liście*

List powitalny
Watchtower Library

Drodzy Bracia!

Program Watchtower Library został przygotowany wyłącznie dla Świadków Jehowy. Jeżeli ktoś z Was posługiwał się w ubiegłych latach jakąś obcojęzyczną wersją tego programu, zapewne zauważy, że to wydanie różni się od poprzednich. Program jest teraz łatwiejszy w obsłudze, dzięki czemu szybciej można nauczyć się z niego korzystać. Będzie on także dostępny w językach, w których jeszcze nie wydano leksykonu Wnikliwe poznawanie Pism.

W trakcie pierwszego uruchamiania programu pojawi się okno z pytaniem, czy chcecie wydrukować stosunkowo krótki dokument „Wprowadzenie”. Usilnie zachęcamy Was do wydrukowania tego dokumentu. Mając go przed sobą, łatwiej Wam będzie zapoznać się z programem i jego funkcjami.

Prosimy o uważne przeczytanie poniższych sześciu punktów. Wyjaśniają one, jak we właściwy sposób korzystać z tego programu, i odpowiadają na kilka pytań, które mogą się Wam nasuwać. Podczas instalacji Watchtower Library wyświetli się także Umowa licencyjna, w której sformułowano w języku prawniczym zasady dotyczące ochrony praw autorskich i inne warunki użytkowania programu. Aby z niego korzystać, należy zapoznać się z Umową i zaakceptować podane w niej zasady, a następnie nacisnąć przycisk Zgadzam się.

UżytkowaniE programu Watchtower Library

1. Jak we właściwy sposób korzystać z Watchtower Library? Program Watchtower Library jest przeznaczony do użytku prywatnego. Dlatego zawarte w nim publikacje i pozostałe dane można kopiować, drukować oraz w inny sposób przetwarzać wyłącznie dla własnego użytku. Niedopuszczalne jest natomiast kopiowanie całego programu lub większych części publikacji w celu udostępnienia ich osobom trzecim. Ani programu, ani jego danych nie wolno zamieszczać w Internecie czy w jakiejkolwiek innej sieci publicznej. Programu Watchtower Library nie wolno też nikomu sprzedawać.

2. Kto może posiadać Watchtower Library? Narzędzie to zostało opracowane dla Świadków Jehowy. Nie jest przeznaczone dla ogółu społeczeństwa ani dla instytucji publicznych, jak szkoły bądź biblioteki.

3. Czy można skopiować program wraz z danymi na dysk twardy komputera, żeby nie używać CD-ROM-u? Tak, można to zrobić. Wprawdzie w takim wypadku program zajmie więcej miejsca na twardym dysku, ale podczas wykonywania wielu operacji może działać znacznie szybciej.

4. Jeżeli ktoś ma kilka komputerów, czy może zainstalować Watchtower Library na każdym z nich? Tak.

5. Czy można wykonać kopię CD-ROM-u na wypadek uszkodzenia lub zgubienia płyty oryginalnej? Tak, ale ponieważ program jest przeznaczony tylko do użytku prywatnego, kopii tej nie wolno udostępniać osobom trzecim.

6. Czy można tworzyć oprogramowanie komercyjne wykorzystujące program Watchtower Library lub zawarte w nim dane? Nie. Pobieranie opłat za tworzenie lub rozpowszechnianie programów wykorzystujących jakąkolwiek część Watchtower Library jest niedozwolone.


Użytkownik pawel r edytował ten post 2008-01-07, godz. 10:01

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#3 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-01-07, godz. 10:09

5. Czy można wykonać kopię CD-ROM-u na wypadek uszkodzenia lub zgubienia płyty oryginalnej? Tak, ale ponieważ program jest przeznaczony tylko do użytku prywatnego, :rolleyes: :lol: kopii tej nie wolno udostępniać osobom trzecim.


Dzięki, już ciągnę B)

paweł ;-) nie jesteś SJ ;-) więc nie ciągnij;-)
"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#4 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-01-07, godz. 19:04

a ja inaczej zrozumialem to " ciagne"...hihihihih
[font=Tahoma]

#5 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-07, godz. 19:12

a ja inaczej zrozumialem to " ciagne"...hihihihih

Domyślam się drogi Hubercie :) Zresztą pewnie podobnie będzie to z Iszbinkiem. Ci świadkowie... ;)

P.S.

Edd jak rozumiem zgodnie z pkt-em 5 ktoś zrobił sobie kopię na serwerze. :P

Użytkownik pawel r edytował ten post 2008-01-07, godz. 19:51

Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#6 Xiondzu

Xiondzu

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 80 Postów
  • Lokalizacja:Górki Wielkie / niedal. Cieszyna - granica z Czechami

Napisano 2008-01-07, godz. 21:52

sciagnalem, zainstalowalem i przyznaje ze sie zawiodlem, nie ma w tej wersji art. "dlaczego oczkujesz roku 75" :(

#7 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-01-08, godz. 05:41

sciagnalem, zainstalowalem i przyznaje ze sie zawiodlem, nie ma w tej wersji art. "dlaczego oczkujesz roku 75" :(

pkt. 4 "umowy licencyjnej"

NIE GWARANTUJE, ŻE ZAMIESZCZONE NA PŁYCIE DANE SĄ IDENTYCZNE Z TYMI, KTÓRE ZOSTAŁY WYDANE DRUKIEM.

;-) ;-) ;-) reszta brooklynowskich dowcipów tu

a co sądzicie o tym ;-)

6. ROZWIĄZANIE UMOWY. Postanowienia niniejszej Umowy obowiązują do jej rozwiązania. Użytkownik może ją rozwiązać w każdej chwili poprzez zwrócenie Watch Tower oryginalnego nośnika z OPROGRAMOWANIEM i pisemne zaświadczenie, że zniszczył wszystkie kopie, które wykonał do tego czasu na jakimkolwiek urządzeniu umożliwiającym przechowywanie danych lub na dowolnym innym nośniku.


;-) zaświadczenie skąd ? od lekarza? z ZUS, o zarobkach ? od.......? ;-) ;-) ;-) ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2008-01-08, godz. 05:48

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#8 hi fi

hi fi

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 932 Postów

Napisano 2008-01-09, godz. 13:39

Link

Krotka instrukcja:
1. pobrac
2. wypakowac programem kompresujacym obslugujacym format .rar np. WinRAR
3. zainstalowac z dysku (plik Setup.exe) lub nagrac calosc na plyte

to tak na szybko. Jakby pojawily sie jakies problemy to w czwartek udostepnie ponownie.


Już usunięte

#9 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-01-09, godz. 14:25

[...]
P.S.

Edd jak rozumiem zgodnie z pkt-em 5 ktoś zrobił sobie kopię na serwerze. :P

Ja nic nie wiem :P ja tylko to 'znalazlem' ;) :P :ph34r:

Już usunięte

Ale ci ktorzy chcieli to ja maja :P pozostaje PM... :ph34r:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#10 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-10, godz. 13:59

Ciekawą sprawą jest też zakaz dekompilowania owego oprogramowania - które jako właściwie darmowe nie powinno podlegać takim zakazom. W połączeniu z zakazem rozpowszechniania owego softu poza owieczkami oraz brakiem odpowiedzialności za działanie - zastanowić się można czy nie ma tam żadnego rodzaju oprogramowania mogącego szpiegować kochanych braci i siostry ;)
Czyżby wielki brat spod materaca przeniósł się do komputerów?
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#11 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-01-10, godz. 14:54

Ciekawą sprawą jest też zakaz dekompilowania owego oprogramowania - które jako właściwie darmowe nie powinno podlegać takim zakazom. W połączeniu z zakazem rozpowszechniania owego softu poza owieczkami oraz brakiem odpowiedzialności za działanie - zastanowić się można czy nie ma tam żadnego rodzaju oprogramowania mogącego szpiegować kochanych braci i siostry ;)
Czyżby wielki brat spod materaca przeniósł się do komputerów?

Zadnych spyware'ow, adware'ow, ani rootkitow nie wykrylem w tym sofcie. Prosta zwykla wyszukiwarka z baza danych.

UMOWA LICENCYJNA
[...]
3. OGRANICZENIA UŻYTKOWANIA. Nie zezwala się na: [...] wprowadzanie zmian w OPROGRAMOWANIU; dezasemblację i dekompilację OPROGRAMOWANIA oraz inne techniki odtwarzania kodu źródłowego; dalsze licencjonowanie lub wypożyczanie OPROGRAMOWANIA; używanie innych programów w celu uzyskania dostępu do danych OPROGRAMOWANIA; wykorzystywanie podprocedur OPROGRAMOWANIA (zawartych w bibliotekach DLL) w celu tworzenia nowych bądź pochodnych programów i narzędzi; [...]


Tego sie wczesniej nie dopatrzylem w szybkim przegladaniu umowy a to ci dopiero ;) No nic jak zakazuja to trzeba w domu dekompilnac calos :P

Użytkownik edd edytował ten post 2008-01-10, godz. 15:01

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#12 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-10, godz. 16:11

Zadnych spyware'ow, adware'ow, ani rootkitow nie wykrylem w tym sofcie. Prosta zwykla wyszukiwarka z baza danych.


A w jaki sposób sprawdzałeś? :) Może spróbuj jakiegoś snifferka odpalić i zerkać czy przypadkiem ów cud chrześcijańskiej techniki nie próbuje listy Twoich maili do CK wysyłać ;)
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#13 Artur Schwacher

Artur Schwacher

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2617 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kostrzyn

Napisano 2008-01-10, godz. 20:46

To moze nic nie dać to pewnie jakiś teokratware - nie ma go w żadnych spisach.
To jest forum o Świadkach Jehowy. Ta religia może i ma tam swoje plusy. Rozchodzi się jednak o to aby te plusy nie przesłoniły nam minusów.
Wpadnij do mnie na Facebooku!

#14 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-01-11, godz. 08:23

A w jaki sposób sprawdzałeś? :) Może spróbuj jakiegoś snifferka odpalić i zerkać czy przypadkiem ów cud chrześcijańskiej techniki nie próbuje listy Twoich maili do CK wysyłać ;)


Mialem to cudo odpalone przez okolo 20 min i nie bylo zadnego ruchu w sieci z nim zwiazanego :P A i w kodzie tak na szybko jak patrzylem nic nie widac odnosnie wysylania jakichs danych

[...]teokratware[...]

HAHAHA a to dobre :D :lol:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#15 Chakmach

Chakmach

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 427 Postów

Napisano 2008-01-18, godz. 10:11

paweł ;-) nie jesteś SJ ;-) więc nie ciągnij;-)



Ja byłem jeszcze świadkiem kiedyś i dał mi starszy zboru oryginał CD LIbrary i sobie zgrałem po angielsku. Takze wszystko legalnie W końcu Bóg ustanowił starszych zboru :). Nawet na CD mozna co nieco o R. Francu znaleźć jak jeszcze działał dla Watchtower :)

#16 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-01-18, godz. 10:31

Ja byłem jeszcze świadkiem kiedyś i dał mi starszy zboru oryginał CD LIbrary i sobie zgrałem po angielsku. Takze wszystko legalnie W końcu Bóg ustanowił starszych zboru :). Nawet na CD mozna co nieco o R. Francu znaleźć jak jeszcze działał dla Watchtower :)

A ile lat wstecz sięgają te publiacje.
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#17 raihin

raihin

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 57 Postów
  • Lokalizacja:hacking.pl

Napisano 2008-01-18, godz. 11:36

A ile lat wstecz sięgają te publiacje.


Nt. Frantz'a - do momentu jego 'zniknięcia' :) W sumie - niektórzy uważali że po prostu się Panu F. kalendarz skończył..
Nie, nie zostałem wykluczony. Odszedłem sam, w pełni świadom swojej decyzji.

#18 Chakmach

Chakmach

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 427 Postów

Napisano 2008-01-20, godz. 11:50

A ile lat wstecz sięgają te publiacje.


Watchtower 1950 a Wake up 1970. Reszte nie chiało mi sie sprawdzac. Jeżeli interesuje ciebie zaś oryginał zwiazany z 1975 rokiem to akurat mam pt. Księga ścisłych dat historycznych.

#19 zaqqary

zaqqary

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 Postów
  • Lokalizacja:PL

Napisano 2008-01-31, godz. 13:31

Mam pytanko..
Ma ktoś może "Świerzego" linka to tej pozycji ???

Bardzo mi na tym zależy by mieć u siebie w domu Watchtower Library 2007 PL !!!

#20 markon

markon

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 22 Postów

Napisano 2008-02-22, godz. 20:41

Mam pytanko..
Ma ktoś może "Świerzego" linka to tej pozycji ???

Bardzo mi na tym zależy by mieć u siebie w domu Watchtower Library 2007 PL !!!


Ja tez chce! Ja tez! Bracia "syci" posciagaliscie sobie fajny programik i nikt z was sie nie chce podzielic.... ladnie to tak? Innym kiszki marsza graja z powodu duchowego glodu a wy nic?! Kto moze przeslac mi kopie CD z polska wersja Watchotower Library? Moge sie zrewanzowac... Wiec do dziela... nie wszyscy na raz!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych