Skocz do zawartości


Zdjęcie

„Tajemniczy doktor R” byłym ŚJ.?


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2008-03-12, godz. 20:44

"Tajemnica 40. piętra: co łączy Kaczmarka, Krauzego i Leppera?
Janusz Kaczmarek ostrzegł Andrzeja Leppera przed przygotowywaną wobec niego prowokacją CBA, bo gdyby ówczesny minister rolnictwa znalazł się pod lupą prokuratury, wówczas na światło dzienne wyszłyby związki Kaczmarka z Ryszardem Krauze - wynika z dziennikarskiego śledztwa TVN i "Newsweeka".
Janusz Kaczmarek, były szef MSWiA, został zatrzymany w sierpniu ubiegłego roku. Prokuratura zarzucała mu, że uprzedził on Andrzeja Leppera o szykowanej w Ministerstwie Rolnictwa prowokacji CBA. Dowodem przeciw Kaczmarkowi miały być zapisy z kamer hotelu Mariott w Warszawie. W hotelu Kaczmarek miał się spotkać z Ryszardem Krauze. To od niego Lepper miał się dowiedzieć o akcji CBA. Dziennikarze TVN i "Newsweeka" przeprowadzili własne śledztwo, chcąc poznać motywy działania Kaczmarka.

Spotkania w gabinecie lekarskim

Dziennikarskie śledztwo doprowadziło reporterów do tajemniczego doktora R., który znał się z Ryszardem Krauze. Gabinet doktora R. odwiedzał także Janusz Kaczmarek.

Według byłego pracownika doktora R., właściciel prywatnego centrum medycyny biologicznej zamknął swoje gabinety - na Mazurach, w Warszawie i Gdyni - i wyjechał z Polski do Rosji. W rozmowie z dziennikarzami Kaczmarek przyznaje się do znajomości z doktorem R.

Inny były pracownik gdyńskiego gabinetu doktora R. powiedział dziennikarzom, że w doktor R. w gabinecie nie bywał. - Pan Kaczmarek, pan Krauze, jego żona przychodzili tu w odstępach półgodzinnych. Wiem, bo ich znałem. Mieli klucze, sami wchodzili - mówił anonimowy rozmówca.

Janusz Kaczmarek miał opowiedzieć dziennikarzom o swojej przyjaźni z doktorem R., ale zmienił zdanie i zapowiedział, że nie będzie się wypowiadał publicznie na ten temat.

Kaczmarek, Krauze i Jankowski

Dziennikarze zwracają uwagę, że w Gdyni swoje kariery zaczynali i Kaczmarek, i Krauze. Gdy Kaczmarek był prokuratorem apelacyjnym, w Gdyni wybuchła afera wydawnictwa Stella Maris. Miało ono być pralnią brudnych pieniędzy, a prokuratorzy chcieli wyjaśnić jego związki z należącą do Krazuego firmą. Już wtedy Kaczmarek i Krauze widywali się potajemnie w gabinecie doktora R.

Prokom Investments SA wydał oświadczenie w tej sprawie

Tymczasem Kaczmarek utrzymuje, że nie znał Krazuego, a - jak napisał w niedawno wydanej książce - poznał go na festiwalu filmowym. Przedstawił ich sobie Marek Biernacki, który powiedział w reportażu, że "panowie się przywitali, ale miałem wrażenie, że się znali".

Dziennikarze zapytali księdza Henryka Jankowskiego o to, co wie o tej sprawie. Prałat powiedział, że zapoznał Andrzeje Leppera na jego prośbę z Ryszardem Krauze. Andrzej Lepper konsekwentnie zaprzecza.

Według dziennikarzy w momencie, gdy Lepper przeprowadza akcje wysypywania zboża z wagonów, pojawia się Lech Woszczerowicz. To on miał ostrzec Leppera przed akcją CBA.

Dziennikarze odtwarzają wydarzenie poprzedzające nieudaną prowokację CBA wobec Leppera. Według nich Kaczmarek dowiedział się od Ziobry o planowanej akcji. Wiedział, że jeśli Lepper wpadnie, to może on złożyć zeznania na temat relacji Krauzego z Kaczmarkiem. Zdecydował się ostrzec Leppera.

Na oficjalną wypowiedź w programie Janusz Kaczmarek się nie zgodził."


http://wiadomosci.on...ppera,item.html

PS. Na 90 % tajemniczym doktorem R jest były ŚJ ("pomazaniec"). Z tego co udało mi się ustalić odszedł z organizacji mniej więcej 2000 rok. Może jest tu ktoś z Rybna i wie coś więcej na ten temat?

Użytkownik hard defector edytował ten post 2008-03-12, godz. 20:47


#2 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-03-12, godz. 20:52

czy to ten co podobno ozenil sie z ta aktorka. ..tylko nie pamietam jak sie ona nazywa Ewa Szykulska zdaje sie... .. pamietam ze grala w kilku odcinakch "00 zlos sie" u boku Borewicza (Br. Cieslak)...hihiih.
on zdaje sie zajmowal sie tez medycyna niekonwencjonalna m. in. homeopatia .... jesli to on to znam jeden przypadek jak ludzil rodzine chlopca w ostatecznym stadium bialaczki i ciagnal od nich forse a on i tak kilka tygodni pozniej umarl......

Użytkownik hubert684 edytował ten post 2008-03-12, godz. 20:59

[font=Tahoma]

#3 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-03-13, godz. 08:39

http://wiadomosci.on...ppera,item.html

PS. Na 90 % tajemniczym doktorem R jest były ŚJ ("pomazaniec"). Z tego co udało mi się ustalić odszedł z organizacji mniej więcej 2000 rok. Może jest tu ktoś z Rybna i wie coś więcej na ten temat?

Skad masz takie informacje?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#4 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-03-13, godz. 16:01

zadna tajemnica ze chodzi o Rybickiego
[font=Tahoma]

#5 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-03-13, godz. 17:59

zadna tajemnica ze chodzi o Rybickiego


Ano, ano:

''Doktor Kaczmarka i Krauzego nie wraca do Polski
Doktor Władysław Rybicki, na wieść o tym, co dzieje się wokół jego osoby, pozostał u żony, znanej prawniczki, w Moskwie, i nie wraca do Polski - pisze na swoim blogu dziennikarz śledczy Sylwester Latkowski.
Latkowski opisuje jeden z wątków śledztwa prowadzonego przez dziennikarzy Superwizjera TVN i "Newsweeka". Dziennikarze śledczy odkryli, że gabinet "tajemniczego doktora" odwiedzał Ryszard Krauze i Janusz Kaczmarek.

- Pan Kaczmarek, pan Krauze, jego żona przychodzili tu w odstępach półgodzinnych. Wiem, bo ich znałem. Mieli klucze, sami wchodzili - mówił dziennikarzom Superwizjera TVN i Newsweeka anonimowy rozmówca. Miejsce spotkań trójmiejskiej elity

Latkowski pisze, że w Centrum Medycyny Biologicznej leczyło się wielu znanych biznesmenów, polityków, oficerów służb, aktorów, dziennikarzy, producentów telewizyjnych. Lista pacjentów-VIP-ów Rybickiego jest teraz własnością Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która w ubiegłym roku dokonała rewizji i przejęła dane jakie znajdowały się w posiadaniu CMB.

- Doktor nigdy nie zajmował się polityką. On żyje w innym świecie. Wplątany został w coś z czym w ogóle nie ma wspólnego. Łatwiej bronić się z wolności niż z więzienia. Widzi przecież jak tu się zamyka ludzi - przytacza wypowiedź jednego ze swoich rozmówców Latkowski.

Choroba Twoją szansą

Doktor Władysław Rybicki jest autorem książki "Przesłanie choroby. Choroba Twoją szansą". Jak czytamy w jednej z recenzji łączy ona w sobie - na bazie medycyny, biologii, fizyki i psychologii - elementy starożytnej filozofii medycznej i najnowocześniejszych technologii.
''
Źródło



Użytkownik ISZBIN edytował ten post 2008-03-13, godz. 18:02


#6 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2008-03-13, godz. 18:02

Skad masz takie informacje?



Tak więc informacja jest 100%. Do ośrodków doktora Władka przyjeżdżało wielu Świadków Jehowy z całego kraju.

Informacje pochodzą od byłych świadków z którymi rozmawiałem.

#7 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-13, godz. 18:17

Więcej szczegółów również na blogu wspomnianego Sylwestra Latkowskiego: http://www.latkowski...og/id,1248#1248
.jb

#8 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-03-14, godz. 08:09

Tak więc informacja jest 100%. Do ośrodków doktora Władka przyjeżdżało wielu Świadków Jehowy z całego kraju.

Informacje pochodzą od byłych świadków z którymi rozmawiałem.

To ze przyjezdzalo 'wielu swiadkow' oznacza ze jest on SJ?
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#9 A_Kloo

A_Kloo

    A_kloo

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 532 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Warszawa - Praga

Napisano 2008-03-14, godz. 09:16

Był i przyznawał sie do nadzieji niebiańskiej :unsure:
Nie wierzę w to, że ‘życie w nieświadomości jest szczęściem’, nie wierzę, że zachęcanie ludzi do życia złudzeniami jest przejawem życzliwości. Wcześniej czy później iluzja musi zderzyć się z rzeczywistością. Im dłużej trwają złudzenia, tym bardziej bolesny jest powrót do rzeczywistości” Podpisuję się pod tymi słowami Raya Franza.

#10 hard defector

hard defector

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 47 Postów

Napisano 2008-03-14, godz. 11:28

To ze przyjezdzalo 'wielu swiadkow' oznacza ze jest on SJ?


Nie, to jest jedynie dodatkowa informacja. Wielu exŚJ z którymi rozmawiałem znało go osobiście niektórych wprowadzał do „prawdy”.

#11 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-03-14, godz. 11:49

Był i przyznawał sie do nadzieji niebiańskiej :unsure:



Nie, to jest jedynie dodatkowa informacja. Wielu exŚJ z którymi rozmawiałem znało go osobiście niektórych wprowadzał do „prawdy”.

Ale nadal nie podajecie zrodla tej rewelacji
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#12 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-03-14, godz. 12:52

Ale nadal nie podajecie zrodla tej rewelacji

Źródłem jest zapewne niejaki Poliszynel ;)
[db]

#13 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-03-14, godz. 21:20

czy każdy kto "trzyma się z dala od polityki" jest świadkiem Jehowy?

#14 dawid1234

dawid1234

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 370 Postów
  • Płeć:Not Telling
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano 2008-03-14, godz. 23:41

Był i przyznawał sie do nadzieji niebiańskiej :unsure:


jego babcia była badaczką i o niej mówił że miała taką nadzieje , ale czy przyznawał się do swojej
sympatyczny kiedy go poznałem, życzliwie bezinteresowny

Użytkownik dawid1234 edytował ten post 2008-03-14, godz. 23:45


#15 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-17, godz. 18:43

Być może czegoś więcej o doktorze R. dowiemy się z dzisiejszego programu "Teraz My" (TVN, 22:35), źródło.
Kontynuacja programu trwa w tej chwili na Onet.pl: link

Użytkownik jb edytował ten post 2008-03-17, godz. 22:29

.jb

#16 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-03-17, godz. 19:36

jb właśnie mnie ubiegłaś z tym info :) Niestety jestem poza domem i nie obejrzę tego ani sobie nie nagram - może ktoś to zrobić i opowiedzieć? ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#17 jb

jb

    ^o^

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 4057 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:Polska

Napisano 2008-03-18, godz. 01:19

W programie pokazano fragmenty nagrań wykładów doktora R. Powiało w nich szarlatanerią. O jakichkolwiek związkach ze świadkami Jehowy nie wspomniano. Niemniej jednak pojawił się pewien "wątek pokrewny": doktor R. głosił pogląd o nadciągającym końcu świata i jednocześnie wierzył, że za murami prowadzonego przez siebie ośrodka jego pacjenci i on sam będą bezpieczni...

Nagranie tego fragmentu programu można zobaczyć tutaj: link
.jb

#18 Sebastian Andryszczak

Sebastian Andryszczak

    BYŁEM Świadkiem Jehowy

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 6348 Postów
  • Gadu-Gadu:748371
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Karpacz

Napisano 2008-03-18, godz. 10:48

dziwne: był ŚJ, odszedł i dalej świruje nt końca świata?

#19 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-03-18, godz. 11:13

dziwne: był ŚJ, odszedł i dalej świruje nt końca świata?

Jesli byl (powtarzam JESLI byl) to moze dostal bana za jakies swoje 'herezje' nt. armagedonu or something

Użytkownik edd edytował ten post 2008-03-18, godz. 11:19

Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#20 [db]

[db]

    oświecony

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2827 Postów

Napisano 2008-03-18, godz. 11:16

dziwne: był ŚJ, odszedł i dalej świruje nt końca świata?

Pewnie odszedł (raczej go wywalili), bo to świr-indywidualista a nie świr-robot.
[db]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych