Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unikanie "odstępców"


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 saraj_

saraj_

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 Postów

Napisano 2005-03-09, godz. 19:11

Kochane siostry i bracia kiedy czytam Wasze zwierzenia to dopiero po latach zaczynam rozumieć co czuły moje dzieci kiedy zostały wykluczone ,ale również przygotowuje się do tego co mnie już w niedługiej przyszłośći czeka . Choć zdaję sobie sprawę z tego jak będę potraktowana kiedy odejdę z organizacjii to wiem ,że i tak nie ominą mnie emocje z tym związane .Ponieważ tak jak Ma i wielu z Was widzę rozbieżności nauk Organizacjii z naukami Biblijnymi (i to dość rażące)więc moje sumienie nie pozwala mi w dalszym ciągu okłamywać siebie i innych (podczas głoszenia).Tylko ja mam ten konfort,że moja rodzina jest ze mną ponieważ nie są świadkami (oprócz mojego brata) więc będę miała wsparcie .

Pozdrawiam Was serdecznie.

Bożena :)

#42 Ma

Ma

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 417 Postów

Napisano 2005-03-09, godz. 19:35

Dzięki wam wszystkim za wsparcie, juz mi troche lepiej, myśle że tym którzy teraz nie moga ze mna rozmawiać też nie jest łatwo, bo miałam tam wielu przyjaciół, miałam u braci szacunek i nawet cos w rodzaju podziwu, bo sama wychowywałam dzieci i swietnie sobie radziłam. Niektórzy uważali że zrobiłam jakąś tam karierę, może nawet zazdrościli trochę ale i podziwiali za upór i wytrwałość w dążeniu do celu. Może niektórzy z nich ukratkiem beda jednak ze mną rozmawiać, tak jak ja robiłam mimo zakazu i nie bałam sie co o tym pomyśla inni.
Ma

#43 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2009-08-04, godz. 11:59

A tak se wróciłam do smutnego tematu :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#44 axionreri

axionreri

    Site Admin

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:New York

Napisano 2011-08-03, godz. 00:04

Ї®б« ­Ёп Џ ў«  35. Ћ¤­ Є® ­Ё г祭ЁҐ Њ аЄЁ®­ , ­Ё бЇЁб®Є ®в®Ўа ­­ле Ё¬ Є­ЁЈ Секс знакомства на каждый день
вдохновенная женщина имеет такую внутреннюю убежденность, что может свет. 4. И тут возопили к Господу девять оленей, потом собрались они и стали Знакомства в архангельске 13. ᮧ¤ вм Ёе Ї® ®Ў«ЁЄг ­ҐагиЁ¬ле, ­Ґ Ї®в®¬г, зв® ®­ ўЁ¤Ґ« ­ҐагиЁ¬ле,

Знакомство с телефонным номером для встреч
Интимные знакомства бесплатно
Фетиш знакомства
Знакомство нарьян мар
Секс знакомство киров

#45 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-08-03, godz. 19:43

Biedactwa wy moje... Oczywiście wylewacie tu całą masę smutnych historii własnych, ale tak z drugiej strony, to czy zastanawiacie się jaki burdel zapanowałby w organizacji, gdyby nikogo nie wykluczano, wszyscy odnosiliby się z pełnym zrozumieniem do każdego, kto robi co mu się żywnie podoba ? Co wówczas, gdy ktoś kradnie, awanturuje sie bez powodu czy dajmy na to współżyje z kozą, a potem nabożnie uczestniczy w niedzielnym zebraniu i buduje wszystkich swymi komentarzami ? Oczywiście, że nikt względem wykluczonego nie powinien stroić zniesmaczonych min i w ogóle jakoś specjalnie się dąsać, ale i wielkie spoufalania się też do niczego dobrego by tu nie doprowadziły. Zresztą już przed chrztem dobrze wiedzieliście, co za co grozi - to nie był przecież w waszym przypadku chrzest niemowląt, więc teraz nie zachowujcie się jak dzieci. Zmieniliście poglądy, tym samym zmieniliście światopogląd i partię do której sie przynależy. Takie jest życie....

#46 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2011-08-04, godz. 09:33

Biedactwa wy moje... Oczywiście wylewacie tu całą masę smutnych historii własnych, ale tak z drugiej strony, to czy zastanawiacie się jaki burdel zapanowałby w organizacji, gdyby nikogo nie wykluczano, wszyscy odnosiliby się z pełnym zrozumieniem do każdego, kto robi co mu się żywnie podoba ? Co wówczas, gdy ktoś kradnie, awanturuje sie bez powodu czy dajmy na to współżyje z kozą, a potem nabożnie uczestniczy w niedzielnym zebraniu i buduje wszystkich swymi komentarzami ? Oczywiście, że nikt względem wykluczonego nie powinien stroić zniesmaczonych min i w ogóle jakoś specjalnie się dąsać, ale i wielkie spoufalania się też do niczego dobrego by tu nie doprowadziły. Zresztą już przed chrztem dobrze wiedzieliście, co za co grozi - to nie był przecież w waszym przypadku chrzest niemowląt, więc teraz nie zachowujcie się jak dzieci. Zmieniliście poglądy, tym samym zmieniliście światopogląd i partię do której sie przynależy. Takie jest życie....

Spójrz na siebie... :)

Głosisz i dręczysz odstępcze forum olewając zalecenia Niewolnika, a potem biegniesz
sobie beztrosko na zebranko..hehe :D

A najdowcipniejsze...że praktycznie puste forum, czyli dręczysz sam siebie :lol:

#47 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-08-04, godz. 19:38

Tak, bo ja jestem w ogóle bardzo niesforny i paskudą byłem i jestem od zawsze. A to, że odstępcze forum jest pustawe - to w zasadzie dobra nowina, i chyba podzielę się nią z obecnymi na niedzielnym studium Strażnicy !

PS. Widzisz oskar, nie trzeba kopiować drugi raz tego co pisałem tuż nad twoją odpowiedzią, bo to tylko niepotrzebna nadmiarowość.

#48 oskar

oskar

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 738 Postów

Napisano 2011-08-05, godz. 11:03

Tak, bo ja jestem w ogóle bardzo niesforny i paskudą byłem i jestem od zawsze. A to, że odstępcze forum jest pustawe - to w zasadzie dobra nowina, i chyba podzielę się nią z obecnymi na niedzielnym studium Strażnicy !

PS. Widzisz oskar, nie trzeba kopiować drugi raz tego co pisałem tuż nad twoją odpowiedzią, bo to tylko niepotrzebna nadmiarowość.

Jasne...tośmy sobie pogadali.

Forum jak wszystko inne - jedno pada, drugie powstaje - natura nie lubi próżni.. :)

W każdym razie przydaje się, jako archiwum..

Powodzenia

#49 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-08-05, godz. 20:21

W tym waszym nowym forum denerwujące jest to, że przy logowaniu nie ma dostępnych polskich liter. A jak głosiciel-dręczyciel będzie wyglądał bez ł i ę ? Dajcie znać tamtejszemu adminowi, żeby to poprawił, wtedy się trochę i tam na was powyżywam.

Użytkownik głosiciel-dręczyciel edytował ten post 2011-08-05, godz. 20:22


#50 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2011-08-05, godz. 20:59

Spójrz na siebie... :)

czyli dręczysz sam siebie :lol:


Oskarze Dreczyciel uprawia bowiem forme autoerotyzmu. Taki osobnik nie potrzebuje publicznosci ani sluchaczy wystarcza mu sprawna prawica :)
Umbre Summum

#51 głosiciel-dręczyciel

głosiciel-dręczyciel

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 102 Postów

Napisano 2011-08-06, godz. 08:37

dobre ! :D

#52 kochajacy_prawde

kochajacy_prawde

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 155 Postów

Napisano 2011-08-15, godz. 11:18

Naprawdę smutna jest ta praktyka unikania "odstępców". Wiele z tego nie ma zupełnie żadnego uzasadnienia w Biblii.

Jednak najsmutniejsze jest to, że owo "unikanie" nie jest bynajmniej unikalne dla ŚJ. Zdarza się również w kręgach protestanckich. Nie wiem, jak często, ale wiem, że się zdarza, ponieważ mi się zdarzyło. Istnieje grupa "chrześcijan", którzy do perfekcji opanowali zdolność niezauważania mnie na ulicy...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych