Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy regulamin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 replies to this topic

#1 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-16, godz. 19:56

Cytat z nowego regulaminu:
"W pewnych sytuacjach użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum, osoby współpracujące z naszym serwisem lub stronami pokrewnymi, a także osoby poszukujące konkretnej pomocy i wsparcia mogą zostać potraktowane mniej restrykcyjnie."


mam watpliwosci jak moge to interpretowac.... czy to znaczy ze np. JB moze spamowac a mimo to jej konto nie zostanie zablokowane???

albo np. Dosia moze obrazac i ujdzie jej to plazem???

jesli takie przypadki moga byc potraktowane mniej restrykcyjnie to znaczy jak?????

jak nalezy definiowac :"użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum"..... miesiacami, latami, czy iloscia postow???


kolejna niejasnosc (tzn dla mnie):

"Do zgłaszania nadużyć (wypowiedzi naruszających zasady Regulaminu) służy opcja raportowania (oznaczona jako ! REPORT) i jedynie w tym celu należy z niej korzystać. W oknie raportu należy wyjaśnić, o co chodzi i wskazać na konkretną treść. W toku dnia sprawdzimy nadesłane zgłoszenie. Nie należy wysyłać tego samego raportu wielokrotnie ani też wysyłać go oddzielnie za pośrednictwem prywatnych wiadomości (PM)."


jesli ktos skorzysta z tej opcji i poczje sie zmuszony raportowac nadurzycie to jak bedzie i czy bedzie poinformowany o trabie i skutkach lub nastepstwach raportu??

co o tym sadzicie?...
naturalnie nie podwazam zmian w regolaminie... gdziez bym smial :P

dziele sie tylko odczuciami i chetnie poslucham innych
[font=Tahoma]

#2 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 20:02

Cytat z nowego regulaminu:
"W pewnych sytuacjach użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum, osoby współpracujące z naszym serwisem lub stronami pokrewnymi, a także osoby poszukujące konkretnej pomocy i wsparcia mogą zostać potraktowane mniej restrykcyjnie."


mam watpliwosci jak moge to interpretowac.... czy to znaczy ze np. JB moze spamowac a mimo to jej konto nie zostanie zablokowane???

albo np. Dosia moze obrazac i ujdzie jej to plazem???

jesli takie przypadki moga byc potraktowane mniej restrykcyjnie to znaczy jak?????

jak nalezy definiowac :"użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum"..... miesiacami, latami, czy iloscia postow???



Zauwazam tu wyrazny podzial na dwie klasy uzytkownikow. Wtajemniczonych i Wielka Rzesze. Wedlug mnie jest to niesprawiedliwe. Jako czlonek Wielkiej Rzeszy nie mam wielu szans w konfrontacji z np. Hybertem bedacym w szostym kregu wtajemniczenia. Czy regulamin forum ma jakiekolwiek zwiazki z regulaminem Betel? Zadam odpowiedzi!

Ha Ha Ha

Użytkownik augustusgermanicus edytował ten post 2008-09-16, godz. 20:02

Umbre Summum

#3 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-09-16, godz. 20:33

Cytat z nowego regulaminu:

albo np. Dosia moze obrazac i ujdzie jej to plazem???

Hubercik, a masz wątpliwości? :lol: :lol: .
Do tej pory mi uchodziło, to i dalej będzie mi uchodzić :P :P :P

Pozdrawiam cieplutko

"święta krowa" Dosia

#4 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-09-16, godz. 20:46

Tak Hubercie, widzę tu wielką stronniczość ze strony moderatorów walczących o swoistą poprawność polityczną.
Ma być eksponowane głownie totalne poniżenie wierzeń ŚJ i idei z nimi związanych, jak ktoś pisze za mocno szczerze i wprost, tnie się takie posty bez ceregieli. Z drugiej strony wszelkie warcholstwo i dzicz panoszy się tu jak u siebie.
Będą przeklinać, ubliżać i pluć każdemu kto ma swoje, czyli inne zdanie.
W czyim interesie jest ta cenzura ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#5 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 20:48

Tak Hubercie, widzę tu wielką stronniczość ze strony moderatorów walczących o swoistą poprawność polityczną.
Ma być eksponowane głownie totalne poniżenie wierzeń ŚJ i idei z nimi związanych, jak ktoś pisze za mocno szczerze i wprost, tnie się takie posty bez ceregieli. Z drugiej strony wszelkie warcholstwo i dzicz panoszy się tu jak u siebie.
Będą przeklinać, ubliżać i pluć każdemu kto ma swoje, czyli inne zdanie.
W czyim interesie jest ta cenzura ?


Warcholstwo widac w Twoich komentarzach. Za cene klamstwa obrona WTS
Umbre Summum

#6 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-09-16, godz. 20:50

Nie marnuj cudzego czasu, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#7 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 20:52

Nie marnuj cudzego czasu, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.



To samo mowie glosicielom przy drzwiach trabiacych o tematach ktorych sami nie rozumieja.
Umbre Summum

#8 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-09-16, godz. 20:53

A co ty z tego rozumiesz ?

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#9 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 20:55

A co ty z tego rozumiesz ?


Wiecej od Ciebie. Sam fakt ze idziesz na zebranie gdzie grzecznie kiwasz glowka przy kazdej idei podanej przez WTS swiadczy o braku zrozumienia
Umbre Summum

#10 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-09-16, godz. 20:59

Żeby wiedzieć ile ja wiem, musiałbyś mnie poznawać jakiś czas, ale wydawanie błyskawicznych osądów jest tu standardem, ot słowne przepychanki bez większej wartości aby mieć ostatnie słowo, ośmieszaj się dalej.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#11 augustusgermanicus

augustusgermanicus

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 510 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Daleko

Napisano 2008-09-16, godz. 21:03

Żeby wiedzieć ile ja wiem, musiałbyś mnie poznawać jakiś czas, ale wydawanie błyskawicznych osądów jest tu standardem, ot słowne przepychanki bez większej wartości aby mieć ostatnie słowo, ośmieszaj się dalej.


Czytajac Twoje posty wiem co nie co na twmat Twojej wiedzy i az mi ksiazka Wiedza spadla z biorka z wrazenia.
WTS Panem Jest!
WTS Panem Jest!

Ha ha ha
Umbre Summum

#12 P.K.Dick

P.K.Dick

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:space1999

Napisano 2008-09-16, godz. 21:05

EOT betonie. Pa.

Widzę odstępców i wstręt mnie ogarnia, bo mowy Twojej nie strzegą. Psalm 119:158 B.T.



#13 sebol

sebol

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3836 Postów
  • Lokalizacja:Waldenburg

Napisano 2008-09-16, godz. 21:40

oj nie przesadzacie !!!??? jeżeli, ktoś zakłada w necie jakieś forum, to chce aby pewne zasady wg jego uznania obowiązywały !!! więc należy to uszanować ! … proste ! … (choć z adminem nigdy się nie zgodzę np. w kwestii zarazy islamskiej ;-) )


ps. a ja mam za złe admionowi tego forum, że nie można tu napisać słowa "d...a" ;-)

ps. a jeżeli chodzi o cenzorstwo, to proponuję przypatrzyć się faszystowsko - katolickim praktykom moderatorów nataszy - klasy ;-) … „nasza” jb jako moder, wypada w zestawieniu z nimi, jako najbardziej liberalny pikus ;-)

Użytkownik sebol edytował ten post 2008-09-16, godz. 22:09

"Nie umiem wyobrazić sobie Boga nagradzającego i karzącego tych, których stworzył, a którego cele są wzorowane na naszych własnych - krótko mówiąc, Boga, który jest jedynie odbiciem ludzkich słabości." A.Einstein

"Religia jest obrazą godności ludzkiej
Bez niej mamy dobrych ludzi czyniących dobre rzeczy
i złych ludzi czyniących złe rzeczy
Żeby jednak dobrzy ludzie czynili złe rzeczy,
potrzeba religii" Richard Dawkins

#14 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-17, godz. 06:38

Tak Hubercie, widzę tu wielką stronniczość ze strony moderatorów walczących o swoistą poprawność polityczną.
Ma być eksponowane głownie totalne poniżenie wierzeń ŚJ i idei z nimi związanych, jak ktoś pisze za mocno szczerze i wprost, tnie się takie posty bez ceregieli. Z drugiej strony wszelkie warcholstwo i dzicz panoszy się tu jak u siebie.
Będą przeklinać, ubliżać i pluć każdemu kto ma swoje, czyli inne zdanie.
W czyim interesie jest ta cenzura ?

I znow Cie biedaku przesladuja? Nieszczesnik z Ciebie wokol tylko sami przesladowcy nawet na forach internetowych... :huh:
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#15 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2008-09-17, godz. 07:29

poczekamy, zobaczymy. czas wszystko pokaże, jak to będzie...i zweryfikuje. jeżeli zobaczę , że "szczere" wypowiedzi jednych ludzi na forum będą lekceważone, a tych jak tu fajnie nazwano z "wielkiej rzeszy",też "szczere", "przycinane", to tak jak odeszłam z jednej "trzody" mającej podwójne odważniki tak i "odejdę" stąd tym bardziej. co inni zrobią to ich sprawa. bez osądu to zostawię. szkoda mojego zdrowia. pozdrawiam WSZYSTKICH

#16 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2008-09-17, godz. 07:41

Ależ Hubert...skup się.
Nowy regulamin to tylko usankcjonowanie tego bezprawia tutaj.
Widzę tu duże możliwości dla "niektórych użytkowników w "pewnych syutacjach".
Możliwości swobodnej obrony spadną do zera, bo masz tylko REPORT.
Jeżeli do tego dodasz bany bez ostrzeżenia, to masz jasny obraz tego forum.

Użytkownik Brie edytował ten post 2008-09-17, godz. 07:45


#17 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 08:48

W ciągu kilku lat istnienia w świecie wirtualnym, odwiedziłem być może nawet około stu for. To forum jest jednym z najbardziej liberalnych, a Admin mimo niektórych głupich decyzji i afer, i tak mało się wtrąca w życie forum...

Jeżeli chcecie sprawdzić, co to się nazywa prawdziwa cenzura, to spróbujcie pożyć trochę na forach świadkowych, a jeżeli chodzi o chamstwo użytkowników, ich poziom intelektualny to proponuję rozejrzeć się po forach protestanckich, onetu, czy niektórych katolickich...

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#18 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-17, godz. 09:58

"Informacje dodatkowe:
punkt 4. Administrator ma prawo usunąć dowolną osobę lub wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe:
punkt 4. Nie jest także możliwe usunięcie aktywnego konta, z którego korzystano z zachowaniem zasad Regulaminu."


Chyba nie rozumiem:(

#19 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-17, godz. 10:27

"Informacje dodatkowe:
punkt 4. Administrator ma prawo usunąć dowolną osobę lub wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.

Postanowienia końcowe:
punkt 4. Nie jest także możliwe usunięcie aktywnego konta, z którego korzystano z zachowaniem zasad Regulaminu."


Chyba nie rozumiem:(

To proste :)
Jesli Ty chcesz sie wyniesc z forum i usunac konto to nie ma takiej opcji ale jak zdenerwujesz admina to masz to zalatwione :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#20 Agape

Agape

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 882 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-09-17, godz. 10:52

To proste :)
Jesli Ty chcesz sie wyniesc z forum i usunac konto to nie ma takiej opcji ale jak zdenerwujesz admina to masz to zalatwione :)

Jedyny sposob na usuniecie wlasnego konta to celowe denerwowanie admina? :o
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych