Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowy regulamin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
70 replies to this topic

#21 Adelfos

Adelfos

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2574 Postów
  • Gadu-Gadu:8433368
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Nietutejszy

Napisano 2008-09-17, godz. 10:58

Jesli Ty chcesz sie wyniesc z forum i usunac konto to nie ma takiej opcji [...]

Mam już przygotowane w tej sprawie pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Dołączona grafika

#22 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-17, godz. 11:21

Jedyny sposob na usuniecie wlasnego konta to celowe denerwowanie admina? :o

Na to wyglada :)

Mam już przygotowane w tej sprawie pismo do Rzecznika Praw Obywatelskich.

Powodzenia ;)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#23 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-17, godz. 11:40

To proste :)
Jesli Ty chcesz sie wyniesc z forum i usunac konto to nie ma takiej opcji ale jak zdenerwujesz admina to masz to zalatwione :)


Dziękuję za wyjaśnienie :) Jakoś nie mam śmiałości pisać w tym wątku, choć bulwersuje mnie pewien cytat z regulaminu. Ale obawiam się reakcji adima...i nie czuję się z tym komfortowo. Raczej dziwne uczucia się we mnie obudziły po lekturze nowego regulaminu.

#24 edd

edd

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2081 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:localhost

Napisano 2008-09-17, godz. 12:09

Dziękuję za wyjaśnienie :) Jakoś nie mam śmiałości pisać w tym wątku, choć bulwersuje mnie pewien cytat z regulaminu. Ale obawiam się reakcji adima...i nie czuję się z tym komfortowo. Raczej dziwne uczucia się we mnie obudziły po lekturze nowego regulaminu.

Pisz smialo swoje odczucia. Domyslam sie ze wlasnie w tym celu Hubert zalozyl ten watek :)
Fryderyk Nietzsche
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?"

#25 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2008-09-17, godz. 12:42

Pisz smialo swoje odczucia. Domyslam sie ze wlasnie w tym celu Hubert zalozyl ten watek :)


a jak ją za to "wykluczy"? he he

#26 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 12:44

a jak ją za to "wykluczy"? he he

Myślę, że nie. Będziesz miała poparcie całego forum. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#27 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 12:49

HEJ , już raz kiedyś o tym rozmawialiśmy, Ktoś tam kiedyś pomazał zdaje się wszystkie swoje posty i usunął się z forum czy jakoś tak, i ten regulamin tego pilnuje aby nie było takiej możliwości. NApisałeś możesz poprawicz przez jakiś czas swoj post a pózniej musi zostać, gdyż bierze udział w dyskusji i gdyby ktoś wyniósł się ze swoimi postami z forum to później czytający mieliby problem z czytaniem wątków.....
A to że admin może wyrzucić, przenieść i zrobić co uważa..... no cóż ktoś musi porządku pilnować :)
nie potrafiłam uwierzyć.......

#28 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-17, godz. 14:36

Pisz smialo swoje odczucia.



No to ryzyk fizyk...
Oto cytat z regulaminu, który niestety pachnie mi znaną nam ideologią:

" Decyzje Administratora są ostateczne i niepodważalne. Kwestionowanie ich może prowadzić do bana ze skutkiem natychmiastowym."

Zamieniłabym słowo Administrator i ban na WTS i wykluczenie...Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...

#29 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 14:57

" Decyzje Administratora są ostateczne i niepodważalne. Kwestionowanie ich może prowadzić do bana ze skutkiem natychmiastowym."

Zamieniłabym słowo Administrator i ban na WTS i wykluczenie...Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...

Aaa... już kiedyś był dym o to, i kilka banów tymczasowych. ;)

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#30 odeszłam

odeszłam

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 117 Postów

Napisano 2008-09-17, godz. 15:05

Aaa... już kiedyś był dym o to, i kilka banów tymczasowych. ;)


OOOPS! :unsure:

#31 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-09-17, godz. 15:16

Cytat z nowego regulaminu:
"W pewnych sytuacjach użytkownicy z długim stażem aktywności na Forum, osoby współpracujące z naszym serwisem lub stronami pokrewnymi, a także osoby poszukujące konkretnej pomocy i wsparcia mogą zostać potraktowane mniej restrykcyjnie."


Ja również mam wątpliwości odnośnie tego fragmentu nowego regulaminu. Kwestia została ujęta bardzo ogólnikowo.Nie rozumiem dlaczego właśnie osoby z długim stażem, współpracujące i szukające pomocy mają być potraktowane mniej restrykcyjnie, no może co do tej ostatniej grupy mogę się jeszcze zgodzić. Natomiast chyba właśnie nowe osoby, którym brak jeszcze obycia na forum i umiejętnego stosowania regulaminu w praktyce powinny mieć prawo do ulgowego potraktowania przez moderatorów.

#32 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 15:34

Ja również mam wątpliwości odnośnie tego fragmentu nowego regulaminu. Kwestia została ujęta bardzo ogólnikowo.Nie rozumiem dlaczego właśnie osoby z długim stażem, współpracujące i szukające pomocy mają być potraktowane mniej restrykcyjnie, no może co do tej ostatniej grupy mogę się jeszcze zgodzić. Natomiast chyba właśnie nowe osoby, którym brak jeszcze obycia na forum i umiejętnego stosowania regulaminu w praktyce powinny mieć prawo do ulgowego potraktowania przez moderatorów.

Mnie się wydaje, że chodzi o awantury ze spamerami. Koleś, który nic nie wnosi swoją postawą na forum, już od samego początku pobytu, będzie pewnie bardziej restrykcyjnie potraktowany niż ten, który jest na forum kilka miesięcy i wnosił w życie forum coś więcej niż awantury.

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#33 malinowa7

malinowa7

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 438 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-09-17, godz. 15:38

Mnie się wydaje, że chodzi o awantury ze spamerami. Koleś, który nic nie wnosi swoją postawą na forum, już od samego początku pobytu, będzie pewnie bardziej restrykcyjnie potraktowany niż ten, który jest na forum kilka miesięcy i wnosił w życie forum coś więcej niż awantury.


Terebint może masz rację, nie pomyślałam o tym w ten sposób. Czas pokaże jak to będzie wyglądało w praktyce.

#34 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-09-17, godz. 16:41

W regulaminie Administrator nie zobowiązuje Moderatorów przy usuwaniu do powiadamiania i uzasadniania.

10. Na Forum nie wolno zamieszczać (bezpośrednio lub przez odnośniki) treści oraz jakichkolwiek innych (w tym także graficznych, dźwiękowych i filmowych) materiałów powszechnie uznawanych za bluźniercze, drastyczne, budzące odrazę i/lub nieprzyzwoite. Administrator upoważnia Moderatorów Forum do kasowania takich treści.

Informacje Dodatkowe
4. Administrator ma prawo usunąć dowolną osobę lub wypowiedź z Forum bez podania przyczyny

W moim przypadku nastąpiło częściowe usunięcie dokumentu. Oczywiście szanuje powyższe decyzje regulaminu.
Zażaleń nigdzie nie będę składał. Ogarnia mnie jednak czysta ciekawość dlaczego pewien czas było i się zmyło?
Oczywiście mogę się zwrócić z pytaniem do moderatora. No, ale stało jak się stało, że tu moje słowo zawitało.
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.

#35 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 18:56

Jedyny sposob na usuniecie wlasnego konta to celowe denerwowanie admina? :o



no to jest wzorowane na wykluczeniu lub odlaczeniu w zborze SJ... tak czy tak D...pa zawsze z tylu i nie ma honorowego odejscia


Dziękuję za wyjaśnienie :) Jakoś nie mam śmiałości pisać w tym wątku, choć bulwersuje mnie pewien cytat z regulaminu. Ale obawiam się reakcji adima...i nie czuję się z tym komfortowo. Raczej dziwne uczucia się we mnie obudziły po lekturze nowego regulaminu.


rozumiem cie ale sa tez naprawde chrzescijanscy starsi... ups ...admini i mozesz smialo pytac bez obaw o wzgarde czy chloste.... :P


Pisz smialo swoje odczucia. Domyslam sie ze wlasnie w tym celu Hubert zalozyl ten watek :)



dzieki Edd ... masz racje , wlasnie taki mna powodowal zamiar


HEJ , już raz kiedyś o tym rozmawialiśmy, Ktoś tam kiedyś pomazał zdaje się wszystkie swoje posty i usunął się z forum czy jakoś tak, i ten regulamin tego pilnuje aby nie było takiej możliwości. NApisałeś możesz poprawicz przez jakiś czas swoj post a pózniej musi zostać, gdyż bierze udział w dyskusji i gdyby ktoś wyniósł się ze swoimi postami z forum to później czytający mieliby problem z czytaniem wątków.....
A to że admin może wyrzucić, przenieść i zrobić co uważa..... no cóż ktoś musi porządku pilnować :)


jesne, oby nie jak na farmie u Orwel&agrave;
[font=Tahoma]

#36 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-09-17, godz. 19:53

Ja mam nr 3 uzytkownika, nie wiem czy się łapie na upusty i promocje. Może tylko do nr 2 to działa.

Ale mi sie podoba ten punkt. 

#37 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2008-09-17, godz. 20:08

No to ryzyk fizyk...
Oto cytat z regulaminu, który niestety pachnie mi znaną nam ideologią:

" Decyzje Administratora są ostateczne i niepodważalne. Kwestionowanie ich może prowadzić do bana ze skutkiem natychmiastowym."

Zamieniłabym słowo Administrator i ban na WTS i wykluczenie...Jak mnie za to wywalą to trudno, najwyżej się okaże, że pomyliłam się co do tego miejsca.
Ja oczywiście rozumiem, że porządek być musi, ale...


Brawo "Odeszłam" za odwagę i za wyjście z cienia bezwarunkowego podporządkowania WST.
I nie martw się... podobno "forum stanie za tobą". nie wiem kto w tym w forum, ale
ja na pewno tak. ukrywanie tego, co się tak naprawdę myśli już mamy za sobą przecież..."ale to już było, i nie wróci więcej". jakoś tak brzmią słowa piosenki

Ja mam nr 3 uzytkownika, nie wiem czy się łapie na upusty i promocje. Może tylko do nr 2 to działa.

Ale mi sie podoba ten punkt. 


wierzę Ci....Tobie na pewno .

Użytkownik novanna edytował ten post 2008-09-17, godz. 20:09


#38 hubert684

hubert684

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1993 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-09-17, godz. 20:24

serce... ale tam tez sa takie slowa:



"Ale to już było, znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło to naprawdę
Wciąż jesteśmy tacy sami "



no a w temacie nowego regulaminu to cytuje te Rodowiczke dalej:


"I mówili zmiana klimatu "

oj zmienia sie klimat tylko pod kogo????
[font=Tahoma]

#39 novanna

novanna

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 404 Postów
  • Płeć:Female
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano 2008-09-17, godz. 20:37

serce... ale tam tez sa takie slowa:



"Ale to już było, znikło gdzieś za nami
Choć w papierach lat przybyło to naprawdę
Wciąż jesteśmy tacy sami "



no a w temacie nowego regulaminu to cytuje te Rodowiczke dalej:


"I mówili zmiana klimatu "

oj zmienia sie klimat tylko pod kogo????


o kurcze! żeby tylko to stwierdzenie , czy, jak kto woli "proroctwo Maryli nie spełniło się tym razem :lol:

#40 gambit

gambit

    gambit

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 1296 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Kuczkowo

Napisano 2008-09-17, godz. 21:05

Ogarnia mnie jednak czysta ciekawość dlaczego pewien czas było i się zmyło?
Oczywiście mogę się zwrócić z pytaniem do moderatora. No, ale stało jak się stało, że tu moje słowo zawitało.
-- gambit

Moderator ,,jb" sama pośpieszyła z wyjaśnieniem. Najprawdopodobniej te usunięte dokumenty to wina mego sprzętu. Przepraszam za niesłuszne podejrzenie o to Moderatorów.
-- gambit
Mój życiorys - 1<---> Wśród ŚJ Zamieszczam tymczasowo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych