Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ocena (z przeniesienia)


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-12, godz. 22:55

o pan Lewandowski znany " racjonalista" szkoda słów na nierealistów i zacietrzewionych fanatyków którzy zioną nienawiścia na forach do ŚJ fajnie napisała jedna pani nie będąca ŚJ że tacy z was racjonaliści jak z koziej d... trąbka

#2 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-12, godz. 22:58

Ilustracja i ten werset z Malachiasza 3:10... co za patologia...
I ten artykuł obok ilustracji. Zastanawiam się jak to jest możliwe że kiedyś siedziałem na zebraniach i słuchałem przez 2 godziny 2 razy w tygodniu takiej "papki"...

Wracając do temu nieomylności. Podobnie sytuacja wygląda z proroctwem pokolenia 1914. W przebudźcie się do roku 1995 w stopce było napisane iż jest to obietnica dana przez stwórcę.

twój imaż który przybrałeś mówi sam za siebie kim jesteś

#3 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-12, godz. 23:02

Jakem Ebed....

Wersja I:

I znowu JB i HiFi manipulujecie. Tu wyraźnie widać, że Jehowa dał nam budynki, a nie czasopisma/ksiązki. Budynki są doskonałe (co widać po jakiej wysokiej cenie Jehowa je sprzedaje w słusznym czasie), natomiast ksiązki pisza omylni ludzie, mogą się mylić.


Wersja II:

Strażnica pochodzi z 1988 roku, na pewno to komunistyczna fałszywa Strażnica (pamiętacie jeszcze ten numer ?:P)

sam twój awatar świadczy z kim trzymasz zapewne z kim przestajesz takim się stajesz hm

#4 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-12, godz. 23:25

Zarejestrowałem się i cóż tu widać prześmiewcy , oszczercy , nieuki , frustraci , nienawiść , arogancja , zarozumialstwo i tym podobne cechy daje sie zauważyć . Jesteśmy posłani do " owiec " a nie do wilków . Szkoda pereł zawsze mówie to przyslowie psy szczekają a karawana idzie dalej , dyskusje nie mają wartości z ludzmi ktorzy nie szukają prawdy . Niech sobie pogadają a koniec i tak to wszystko pozamiata . Nie mają innego zajęcia to prubują zabłysnąć tutaj ale to nie jest żadne światło tylko ciemność . Mozna zacytować "bo bóg świata tego ( Szatan )zaślepił umysły niewierzących aby im nie świecilo światło ewangelii " i tak niestety jest widać to po wypowiedziach i awatarach z kim sie utożsamiają te osoby . Co to ma wspólnego z prawdziwym racjonalizmem ? nic Fakty mowia same za siebie . Jezus powiedział " i będzie głoszona ta ewangelia po całej ziemi ? jest czy nie jest , istnieją ci co głoszą czy nie istnieją ? Jezus powiedział " narody będą pałać nienawiscią do was ze względu na moje imie jest tak czy nie jest ? jakie to proste przecież my tak nie postępujemy ... nie mamy nienawiści do was , cierpliwie idziemy i wykonujemy to co zlecił nam Jezus ..powiedział " idzcie i nauczajcie ...czy nie powiedział? ...jeden powiedział jeśli ta sprawa z ludzi jest to upadnie ale jeśli z Boga to uważajcie żebyście nie znależli się jako ci co walczą z Bogiem ! i co się z nimi stało? czyż nie pogineli? w 70 roku ne. Idę z tąd poświęcać czs na ratowanie życia a nie na próżne dyskusje z pustogłowymi bez żadnej nadziei na przyszłość .

#5 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-10-13, godz. 05:04

tacy z was racjonaliści jak z koziej d... trąbka (...) cóż tu widać prześmiewcy , oszczercy , nieuki , frustraci , nienawiść , arogancja , zarozumialstwo i tym podobne cechy daje sie zauważyć . Jesteśmy posłani do " owiec " a nie do wilków . Szkoda pereł zawsze mówie to przyslowie psy szczekają a karawana idzie dalej , dyskusje nie mają wartości z ludzmi ktorzy nie szukają prawdy . Niech sobie pogadają a koniec i tak to wszystko pozamiata . Nie mają innego zajęcia to prubują zabłysnąć tutaj ale to nie jest żadne światło tylko ciemność . Mozna zacytować "bo bóg świata tego ( Szatan )zaślepił umysły niewierzących aby im nie świecilo światło ewangelii " i tak niestety jest widać to po wypowiedziach i awatarach z kim sie utożsamiają te osoby.(...)próżne dyskusje z pustogłowymi bez żadnej nadziei na przyszłość .

nie mamy nienawiści do was , cierpliwie idziemy i wykonujemy to co zlecił nam Jezus ..


Wydaje mi się, że chyba jednak, tego co powyżej Jezus nie zalecał :blink: , tylko Henio zaczerpnął z nauk "miłującego" bliżnich
"niewolnkia" .

A z drugiej strony, to jak ktoś ciągle jest tylko tym "niewolnikiem" i "niwolnikiem", choć Jezus innym powiedział, że nie są już niewolnikami, ale ludzmi wolnymi, to co mu się dziwić..., że z tej zazdrości i frustracji, "mści na tych wolnych, i kaze mścić swoim "podwładnym".

Pozdrawiam cieplutko

wolna Dosia

#6 szperacz

szperacz
  • Gadu-Gadu:12358377
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano 2008-10-13, godz. 06:18

Jesteśmy posłani do " owiec " a nie do wilków . Szkoda pereł zawsze mówie to przyslowie psy szczekają a karawana idzie dalej , dyskusje nie mają wartości z ludzmi ktorzy nie szukają prawdy . Niech sobie pogadają a koniec i tak to wszystko pozamiata . Nie mają innego zajęcia to prubują zabłysnąć tutaj ale to nie jest żadne światło tylko ciemność . Mozna zacytować "bo bóg świata tego ( Szatan )zaślepił umysły niewierzących aby im nie świecilo światło ewangelii "


Dyskutować można jedynie z tymi, którzy szukają prawdy. Z kimś, kto znalazł jedyną słuszną, jedyną prawdziwą i jedyną niepodważalną prawdę dyskusji już nie ma. Tak wynika z zacytowanego postu.

#7 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-10-13, godz. 06:41

Kolejny maratończyk "prawdy" co w imię "prawdy" kopie tych co myślą i mówią(!) inaczej niż jego mniemanie... :huh: a coś wspominał o merytoryczności... :D
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#8 Brie

Brie

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 416 Postów
  • Lokalizacja:Serlandia...:)

Napisano 2008-10-13, godz. 08:24

Niech sobie pogadają a koniec i tak to wszystko pozamiata .

I "końcem" "wymachuje" jak na orędownika prawdy przystało :)

#9 pawel r

pawel r

    Niepoprawne stworzenie Boga

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4853 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:Scecin City

Napisano 2008-10-13, godz. 08:31

I "końcem" "wymachuje" jak na orędownika prawdy przystało :)

To przecież z "miłości"... ;)
Należę do 144...

Islam zdominuje świat
Islam będzie rządzić światem
Ściąć głowy tym, którzy znieważą Islam
Islam jest religią pokoju...


#10 sabekk

sabekk

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 224 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:uk

Napisano 2008-10-13, godz. 12:35

Zarejestrowałem się i cóż tu widać prześmiewcy , oszczercy , nieuki , frustraci , nienawiść , arogancja , zarozumialstwo i tym podobne cechy daje sie zauważyć . Jesteśmy posłani do " owiec " a nie do wilków . Szkoda pereł zawsze mówie to przyslowie psy szczekają a karawana idzie dalej , dyskusje nie mają wartości z ludzmi ktorzy nie szukają prawdy . Niech sobie pogadają a koniec i tak to wszystko pozamiata . Nie mają innego zajęcia to prubują zabłysnąć tutaj ale to nie jest żadne światło tylko ciemność . Mozna zacytować "bo bóg świata tego ( Szatan )zaślepił umysły niewierzących aby im nie świecilo światło ewangelii " i tak niestety jest widać to po wypowiedziach i awatarach z kim sie utożsamiają te osoby . Co to ma wspólnego z prawdziwym racjonalizmem ? nic Fakty mowia same za siebie . Jezus powiedział " i będzie głoszona ta ewangelia po całej ziemi ? jest czy nie jest , istnieją ci co głoszą czy nie istnieją ? Jezus powiedział " narody będą pałać nienawiscią do was ze względu na moje imie jest tak czy nie jest ? jakie to proste przecież my tak nie postępujemy ... nie mamy nienawiści do was , cierpliwie idziemy i wykonujemy to co zlecił nam Jezus ..powiedział " idzcie i nauczajcie ...czy nie powiedział? ...jeden powiedział jeśli ta sprawa z ludzi jest to upadnie ale jeśli z Boga to uważajcie żebyście nie znależli się jako ci co walczą z Bogiem ! i co się z nimi stało? czyż nie pogineli? w 70 roku ne. Idę z tąd poświęcać czs na ratowanie życia a nie na próżne dyskusje z pustogłowymi bez żadnej nadziei na przyszłość .

witaj loshenrykos.
Myśle, że troszkę cię poniosło. Mnie tez sie zdarza, ale nie istotne.
Spotkasz tu różnych ludzi i wrzucaniem wszystkich do jednego worka chyba co niektórych krzywdzisz. Ja również chodzę na zebrania do SK i bywam "od domu do domu". Czy jestem przez to lepszy od innych tutaj? Trzeba troszkę nabrac do pewnych rzeczy dystansu. Musi to zrobic zarówno SJ jak i Katolik czy jeszcze ktoś z innej denominacji wypowiadając się np. na tym forum. Jedno co trzeba docenić to krytyka. Oczywiście jesli jest konstruktywna.
Ja już się zdążyłem przekonać, że to forum jest o SJ a nie dla. Jednak bez nich (nas) to forum byłoby niczym młyn, który stoi, bo brak napędzajacej go wody. Dlatego własnie dzięki tym, o których jest to forum, ten młyn się tak dobrze kreci. W tym wszystkim jest tez pewna dobra strona. Można racjonalnie spojrzec na samego siebie. I tego ci życzę.
Skoro juz tak o awatarach wspomniałes... Co dostrzegasz w moim?

#11 ISZBIN

ISZBIN

    Elita forum (> 1000)

  • Validating
  • PipPipPipPip
  • 1184 Postów
  • Płeć:Male
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano 2008-10-13, godz. 16:06

o pan Lewandowski znany " racjonalista" szkoda słów na nierealistów i zacietrzewionych fanatyków którzy zioną nienawiścia na forach do ŚJ fajnie napisała jedna pani nie będąca ŚJ że tacy z was racjonaliści jak z koziej d... trąbka




Hehe, jak Pan Lewandowski jest fanatykiem, to ja się od razu przyznam: Jestem Benedyktem XVI i posdrafiam wsystkich polakuw. 

#12 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-13, godz. 18:26

Dyskutować można jedynie z tymi, którzy szukają prawdy. Z kimś, kto znalazł jedyną słuszną, jedyną prawdziwą i jedyną niepodważalną prawdę dyskusji już nie ma. Tak wynika z zacytowanego postu.

No tak przecież ci co nie szukają to ich te tematy nie interesuja- proste , są zajęci czym innym , a jezeli tak jest to co? źle? że jest ta absolutna prawda 1+1=2 itd a nie 2.5 chyba , że zmienimy załozenia logiki to będzie 5 .ale w realu tak nie jest , Jeśli twierdzicie i przedstawiacie swoje racje to równie dobrze mozna to samo powiedzieć o was co mówicie o nas . Twierdzicie że to WY znacie PRAWDE skoro wasze opinie są 1+1=3 więc pewno tak jest; i mądry jest ten co pozna końcowy wynik w wyniku którego budowa domu w oparciu o te dane sie ostoi ten miał racje zapewne .

#13 qwerty

qwerty

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 2138 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-13, godz. 18:30

:) los henrykos poszedł "z tąd" ratowac zycie :) ciekawe czyje? :)
Oni są jak narkomani, potrzebują najjaśniejszej w coraz większych dawkach, gdy spytasz czy są uzależnieni? Będą uzależnionego widzieć w Tobie nigdy w sobie..... dopiero gdy psychicznie dotkną dna......przychodzi czas na otrzeźwienie i wyjście z nałogu.....
nie potrafiłam uwierzyć.......

#14 Nilrem0

Nilrem0

    Forumowicz (51-500)

  • Członkowie
  • PipPip
  • 454 Postów
  • Lokalizacja:KIELCE

Napisano 2008-10-13, godz. 18:37

heh :)

Mnie to zadziwia jak bardzo podobne do siebie są te przypadki nalotów wojujących misjonarzy WTS.
A tak często ŚJ piszą że każdy jest inny. Ciężko mi w to czasem uwierzyć jak widze co jakiś czas taki przypadek ;)

-----------
A może to jest ciągle ta sama osoba, tylko wpada co jakiś czas pod innym nickiem ? :ph34r: :lol:

Użytkownik Nilrem0 edytował ten post 2008-10-13, godz. 18:37

To w co wierzysz nie jest prawdą, jest tylko tym w co wierzysz a umysł pozwoli Ci tego doświadczyć. Zrobi wszystko aby to na czym się koncentrujesz, o czym ciągle myślisz stało się możliwe do doświadczenia.

#15 Terebint

Terebint

    Taoista

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 4710 Postów
  • Płeć:Male

Napisano 2008-10-13, godz. 18:44

No tak przecież ci co nie szukają to ich te tematy nie interesuja- proste , są zajęci czym innym , a jezeli tak jest to co? źle? że jest ta absolutna prawda 1+1=2 itd a nie 2.5 chyba , że zmienimy załozenia logiki to będzie 5 .ale w realu tak nie jest , Jeśli twierdzicie i przedstawiacie swoje racje to równie dobrze mozna to samo powiedzieć o was co mówicie o nas . Twierdzicie że to WY znacie PRAWDE skoro wasze opinie są 1+1=3 więc pewno tak jest; i mądry jest ten co pozna końcowy wynik w wyniku którego budowa domu w oparciu o te dane sie ostoi ten miał racje zapewne .

Czy moderator mógłby skasować też powyższy bełkot??

"Ot, ma wygląd ptaka, a więc będzie latał, proste". - Baltazar Siedem Słońc


#16 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-13, godz. 18:45

Wydaje mi się, że chyba jednak, tego co powyżej Jezus nie zalecał :blink: , tylko Henio zaczerpnął z nauk "miłującego" bliżnich
"niewolnkia" .

A z drugiej strony, to jak ktoś ciągle jest tylko tym "niewolnikiem" i "niwolnikiem", choć Jezus innym powiedział, że nie są już niewolnikami, ale ludzmi wolnymi, to co mu się dziwić..., że z tej zazdrości i frustracji, "mści na tych wolnych, i kaze mścić swoim "podwładnym".

Pozdrawiam cieplutko

wolna Dosia

no i czy nie powiedziałem prawdy od razu nożyce sie odezwały , Jezus zalecał mówcie prawde dlatego mówie o tym co tu przeczytalem nawet Pani Dosi komentarz świadczy o tym że jest przesmiewcą ale to przecież normalne gdy nie ma sie do czego przyczepić że najlepiej jest oczernić tych co dobrze czynią i pewno tu jest pies pogrzebany to pewnie z zazdrosci że nie MY , że nie na nas spełniło sie to proroctwo o głoszeniu , nie my nosimy to święte imie , bo chyba gdzieś jest ta przyczyna że 1+1 nie rowna się dwa . Ps niewolnik to człowiek który czemuś ulega lub komuś tak wiec każdy w pewnym sensie jest niewolnikiem czasem nawet swojego sumienia ( bo go słucha ) oczywiscie nie każdy posiada ten mechanizm odpowiednio wyszkolony stąd grzech jest skutkiem zniewolenia i dobro też ! Czy to nie 1+1=2

#17 kantata

kantata

    Domownik forum (501-1000)

  • Członkowie
  • PipPipPip
  • 787 Postów
  • Płeć:Not Telling

Napisano 2008-10-13, godz. 18:48

Twierdzicie że to WY znacie PRAWDE skoro wasze opinie są 1+1=3 więc pewno tak jest; i mądry jest ten co pozna końcowy wynik w wyniku którego budowa domu w oparciu o te dane sie ostoi ten miał racje zapewne .


Jakie to głębokie i treściwe...

#18 rutinoemi

rutinoemi

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 73 Postów

Napisano 2008-10-13, godz. 18:54

Dyskutować można jedynie z tymi, którzy szukają prawdy. Z kimś, kto znalazł jedyną słuszną, jedyną prawdziwą i jedyną niepodważalną prawdę dyskusji już nie ma. Tak wynika z zacytowanego postu.


Zgadzam się zupełnie.

#19 loshenrykos

loshenrykos

    Początkujący (1-50)

  • Członkowie
  • Pip
  • 12 Postów
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano 2008-10-13, godz. 18:57

Czy moderator mógłby skasować też powyższy bełkot??

nie przejmuj sie i nie denerwuj ja i tak juz tu nie będę zaglądał bo to kiepskie forum po stylu prowadzonych tu wypowiedzi to widać jak na dłoni wiec poco tu zaglądać ; jest tyle ciekawych rzeczy ...

#20 Noc_spokojna

Noc_spokojna

    Elita forum (> 1000)

  • Członkowie
  • PipPipPipPip
  • 3033 Postów
  • Płeć:Female

Napisano 2008-10-13, godz. 18:59

tu jest pies

Pies???? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Jaka rasa??? :rolleyes:

Pozdrawiam cieplutko

kochająca psy Dosia




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych